Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MateL » 2016. 07. 13. 11:12

Hónapok óta én is ezzel szenvedek. A legviccesebb az, hogy rákeresés alapján 2013(!) óta fennáll ez a probléma. Ilyenkor csak új játék vagy régi mentés betöltése segíthet. Valahol azt is olvastam, hogy egy online oda-visszaváltás segít, de nekem nem jött be.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 13. 12:18

Gondoltam, hogy nemcsak nálam van ez a probléma. :P Gonzales, nekem egyszer úgy adta be az egyik taxis küldetést az első végigjátszásomban, hogy kiléptem az Online-ból, és ekkor egyből átváltott a sztori módra. Pár perccel később fel is hívta Franklint a taxis cég egyik embere a küldetés kapcsán. Próbáld ki. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2016. 07. 13. 21:54

Én úgy vettem észre hogy az eventeknél és a bizniszekhez tartozó küldetéseknél így a taxisnál is azt szokta beadni amelyiknek épp a közelében vagy. Vagyis ott ahol a küldi vagy event indulna ahol megjelenik a P betü. A random eventnél pl ha megjelenik egy akkor legalább egy napig nem jelenik meg másik függetlenül attól hogy megcsináltad-e azt ami megjelent az előbb vagy sem. Lehet a külön bizniszekhez tartozó bizniszfeladatoknál is ugyanez a helyzet ezt nemtudom. Azonos biznisz esetén meg hetente jelenhet meg valami de ez remélem nem újdonság.

Mindkét esetében sokszor az a gond hogy az odaút során más esetleg már korábban elvégzett közelébe érsz s akkor azt fogja beadni így újabb napot/napokat kell várni mire megint adhat valamit.

Én ha konkrét dolgot akartam elindítani legyen az random event vagy bizniszhez tartozó küldetés a következőt tettem:
A biztonság kedvéért aludtam egy hetet eventhez két/három napot. Ezt Trevorral a legcélszerűbb megtenni mert ő 12 órákat alszik. Lefekvés majd felkelés. Menteni nemkell.
Aztán a kijöttem a házból és kértem egy helit amivel ott helyben felszálltam jó magasra. A magasság azért lényeg hogy az odaút során véletlenül se adjon be mást a játék. Majd olyan magasságban elrepültem a kérdéses event vagy bizniszfeladat fölé majd ott kezdtem süllyedni és voálá. Persze ehez tudni kell a feladatok hollétét ami az eventek esetén nem gond hiszen van róluk térkép viszont a bizniszfeladatok kezdési helyeiről nemigazán csinált senki. Én viszont igen pl itt a taxisok kezdési helyei. A számozást ne vegyétek figyelembe.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/724 ... 20fare.png

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 13. 23:10

Aha, köszi. Ez tényleg hasznos tanács, mindenképpen ki fogom majd próbálni. ;) Mellesleg a térképet is köszönöm.
Egyébként benne van még a játékban az a hiba, hogy ha például feltuningolom a házam melletti garázsban lévő autóimat, akkor azok el fognak egy idő után tűnni? Ezt csak azért kérdezem, mert fel szeretném tuningolni a házamnál lévő autóimat, de ha továbbra is benne van ez a hiba, akkor inkább nem teszem meg.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 07. 17. 16:05

Miért van az hogyha beszállok a repülőbe, vagy meghalok leveszi a bulletprof sisakot?
A frissítés elött nem volt ilyen. Hogy lehet ezt beállítani?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

halalzolee
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 15:53

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: halalzolee » 2016. 08. 13. 14:49

hali! Valakinek van ötlete???

haveromnak mindig patchel kb 530 megát, ahányszor elinditja a játékot! már újra rakta kétszer a játékot...de nem segített!

rockstaros a játék, nem steames, nem is dvd-s.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 15. 10:28

halalzolee írta:hali! Valakinek van ötlete???

haveromnak mindig patchel kb 530 megát, ahányszor elinditja a játékot! már újra rakta kétszer a játékot...de nem segített!

rockstaros a játék, nem steames, nem is dvd-s.
Ha az újratelepítés sem segít és a Rockstar Warehouse-ból van megvéve és letöltve a játék, akkor szerintem csak az segíthet, ha a haverod ír egy levelet a Rockstar Supportnak, amiben leírja az említett problémát és segítséget kér, hogy hogyan tudná megoldani. A Supporton biztos tudnak válaszolni az ilyen jellegű, telepítési és patchelési hibákkal kapcsolatos kérdésekre. Esetleg törölje le a patcheket és azok nélkül rakja fel a játékot, majd utólag külön töltse le a patcheket, de nem igazán értek hozzá és szinte 100%, hogy most hülyeséget mondtam, úgyhogy inkább a Supportnak írjatok. ;)

Amúgy nekem is lenne egy kérdésem. GTAV single playerben annál a random eventnél, ahol a Senora sivatagban a vidéki rendőrök (sheriffek) egy főút mentén tűzharcba keverednek néhány rablóval, mit kell csinálni? Statikusan végignézni a szituációt majd a tűzharcot, vagy segíteni kell valamelyik félnek? Ergo milyen megoldások esetén tekinti a rendszer teljesítettnek ezt a random eventet? Hogyan tudom teljesíteni? Köszi a segítséget előre is! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 15. 14:28

Ahhoz, hogy teljesítsd azt a random eventet, két lehetőséged van. Az egyik az, hogy segítesz a zsaruknak, tehát lelövöd a bűnözőket. A másik pedig az, hogy a bűnözőknek segítesz, tehát lelövöd a zsarukat. Ha lelövöd a zsarukat, akkor a bűnözők adnak neked egy kis pénzt, de utána sajnos meg kell menekülnöd a zsaruktól. Szerintem érdemesebb a bűnözőknek segíteni a dupla pénz miatt. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 15. 19:49

NikitaDragovich írta:Ahhoz, hogy teljesítsd azt a random eventet, két lehetőséged van. Az egyik az, hogy segítesz a zsaruknak, tehát lelövöd a bűnözőket. A másik pedig az, hogy a bűnözőknek segítesz, tehát lelövöd a zsarukat. Ha lelövöd a zsarukat, akkor a bűnözők adnak neked egy kis pénzt, de utána sajnos meg kell menekülnöd a zsaruktól. Szerintem érdemesebb a bűnözőknek segíteni a dupla pénz miatt. ;)
Köszi szépen, pontosan erre voltam kíváncsi. Sejtettem amúgy, de nem mertem kipróbálni, mert régebben már egyszer kipróbáltam és valószínűleg jól el is ronthattam, mert emlékeim szerint az lett a vége, hogy a bűnözők és a zsaruk is engem szórtak meg ólommal. :lol: Na mindegy, lehet amúgy, hogy leszarom a dupla pénzt, mert ha a rendőrökre nyitok tüzet, akkor kapok egy jó kis háromcsillagos körözést a fejemre, az elől meg elég nehéz meglógni kocsival. Mondjuk az talán segít, ha belerontok a sivatagba, ott talán le tudnám rázni a helikoptert, de mivel pénzre most nincs akkora szükségem, ellenben a random eventet szeretném teljesíteni, valószínűleg ezúttal kivételesen a jófiúknak fogok segíteni és a rendőrök mellé állva megölöm a bűnözőket.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 16. 14:37

Bocsánat a dupla hsz-ért, de ismét segítségre szorulok. :D Korábban hallottam, hogy a GTAV-höz le lehet tölteni a valóéletben a valódi telefonunkra egy appot, amivel Chop-ot meg tudjuk tanítani bizonyos dolgokra, trükkökre, amelyeknek a játékon belül is lesznek hatásai. Azt szeretném megtudni, hogy le lehet-e tölteni ezt az appot a Play Áruházból és, hogy mi egészen pontosan ennek az appnak a neve? Köszi a választ! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 16. 14:44

Igen, le tudod tölteni a Play Áruházból. Én is onnan töltöttem le. "Grand Theft Auto: iFruit" néven megtalálod, ha le szeretnéd tölteni. Tessék, itt van egy videó a használatáról:
https://www.youtube.com/watch?v=2muc5L_Xyg0
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 16. 14:53

Köszönöm szépen! Szerintem hamarosan letöltöm és este ki is próbálom! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 16. 15:01

Jó szórakozást hozzá. Egyébként tök jó dolog ebben az applikációban, hogy csinálhatsz magadnak saját rendszámtáblát. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 17. 21:43

Kipróbáltam az alkalmazást és tényleg nagyon jó! :D Eredetileg már a játék megjelenése (meg az app megjelenése) után is rögtön (vagy legalábbis jóval kevesebb, mint majd' három éves késéssel) ki szerettem volna próbálni, de sajnos csak március óta van olyan okostelefonom, amely elég erős és amin elég hely van ahhoz, hogy problémamentesen ki lehessen próbálni rajta akármit. De örülök, hogy végül sikerült, mert elég jópofa az app! A rendszámtábla meg a Los Santos Customs tuningolási képesség is tetszik, de nekem egyértelműen a Chop-os része az, ami a legszórakoztatóbb és egyben a leghasznosabb. Tetszenek a minijátékok, a kajáltatási lehetőségek, de a kedvenceim az a három új trükk, amit ha megszerzel az appban, megkapod a játékban is, így Chop a labdázáson meg a tárgykeresésen meg az ellenségek megtámadásán kívül tud még három jópofa dolgot is csinálni! :P Szóval elég szórakoztató ez az app, el lehet vele lenni.

Viszont ha már Chop-nál és az ő képességeinél tartunk, újabb kérdésem lenne. :D Azt tudom, hogy Chop képes tárgyakat keresni. Videók alapján azt is láttam, hogy ezek a tárgyak általában a játékban található rejtett fegyverek (pl molotov koktél, feszítővas) lehetnek. Arra vagyok azonban igazán kíváncsi, hogy a "collectibles" azaz összegyűjthető tárgyak megnevezés alatt az űrhajódarabok és a levéldarabok is szerepelnek? Tehát Chop csak néhány fegyvert tud felkutatni, vagy ha esetleg kihagytam egy levéldarabot vagy űrhajóalkatrészt, ami a kutya számára megközelíthető helyen van, akkor azt is képes kiszagolni? Ezt nem láttam a videón, úgyhogy ezért vagyok rá kíváncsi.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 17. 21:53

Ha jól tudom, akkor igen. Képes kiszagolni a levéldarabokat és az űrhajó-alkatrészeket is. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése