Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 01. 11:48

Nekem meg az a problémám, hogy Franklinnel nem tudom megnyerni azt a fránya éjszakai motorversenyt, még annak ellenére sem, hogy a GTAV-ben a motorvezetés nehézség szempontjából egy világálom a GTAIV-ben lévőhöz képest+Franklinnek is van különleges képessége. Először is örülök, ha túlélem a versenyt az utolsó helyen és nem halok meg egy ütközésben, másodszor meg ha túl lassú motorral megyek versenybe (pl.: Franklin alap csoppere), akkor akármit csinálok, mindig utolsó vagyok, de ha egy gyors motorral megyek oda, arról meg mindig leesek és az első esés halál. Tudom, hogy ez nagyrészt az én bénaságomon múlik, hogy meg tudom-e csinálni vagy sem, de annyi kérdésem azért lenne, hogy ki melyik motorral csinálta meg azt az éjszakai versenyt? És hol található meg az a motor a játékban (mert már betelt Franklinnel a nagy garázsom és nem tud több járművet tárolni)? Előre is köszi minden választ! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 01. 12:03

Franklin írta:100%-ig akarom végig vinni a Gta-t. Csak az az egy gondom van hogy "Szerezz medált az offroad versenyeken
Canyon Cliffs, Ridge RunMineward Spiral, Valley Trail, Lakeside Splash, Eco Friendly" ezek közül csak kettőt ad. miért?

A street races-nál pedig egyet sem . (régebben mutatta)

Mi lehet a baj?

A segítségeket előre is köszönöm !
Az offroad versenyeket sorban adja egymás után, ha teljesítesz egyet, utána lesz elérhető a következő, lehet, hogy pár játékbeli nappal később.

Az utcai versenyek pedig csak este lesznek elérhetőek egy stranger & freaks küldetés után.
dani.szentgali írta:Nekem meg az a problémám, hogy Franklinnel nem tudom megnyerni azt a fránya éjszakai motorversenyt, még annak ellenére sem, hogy a GTAV-ben a motorvezetés nehézség szempontjából egy világálom a GTAIV-ben lévőhöz képest+Franklinnek is van különleges képessége. Először is örülök, ha túlélem a versenyt az utolsó helyen és nem halok meg egy ütközésben, másodszor meg ha túl lassú motorral megyek versenybe (pl.: Franklin alap csoppere), akkor akármit csinálok, mindig utolsó vagyok, de ha egy gyors motorral megyek oda, arról meg mindig leesek és az első esés halál. Tudom, hogy ez nagyrészt az én bénaságomon múlik, hogy meg tudom-e csinálni vagy sem, de annyi kérdésem azért lenne, hogy ki melyik motorral csinálta meg azt az éjszakai versenyt? És hol található meg az a motor a játékban (mert már betelt Franklinnel a nagy garázsom és nem tud több járművet tárolni)? Előre is köszi minden választ! :)
Jajj, hogy azzal mennyit szívtam én is. A legtöbb motor irányíthatatlan, viszont a Vader egészen kezes és a végsebessége sem rossz, próbáld azzal, esetleg tegyél rá Turbót, hogy jobban gyorsuljon. Franklin képességével pedig takarékoskodj, mindig a kanyar előtti utolsó sárga jelzésbe érve aktiváld, és csak akkor, ha muszáj, és nem tudsz lelassulni időben, hogy szépen vedd be.

Azt nem tudom megmodani, hogy Vader hol található, nézz körül Vespucci Beachen, ott sokszor járnak motorok, mikor milyen. Vagy parkolj át valamit Franklin garázsából a hegyi villája garázsába, hátha úgy befér.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 01. 12:12

Értem, köszönöm szépen a választ! Megpróbálom valahogy kiüríteni a garázst vagy nem tudom, mit csinálok, de a Vader-rel sokat segítettél, eddig csak irányíthatatlan motorokkal volt dolgom. :S Szóval megkeresem a Vadert, aztán hátha sikerül. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 01. 12:25

Szorítok. ;) Ja és amikor csak lehet, dőlj előre a motoron.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 01. 12:35

Visali írta:Szorítok. ;) Ja és amikor csak lehet, dőlj előre a motoron.
Köszi, ez is hasznos tipp! :) Eddig nem nagyin dőltem előre, mindig alaphelyzetben, egyenesen motoroztam! :S
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 01. 12:39

Úgy gyorsabb vagy, csak nehezebb irányítani is. :/

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 11. 01. 14:33

A GTA IV-ben volt a legjobb a motor vezetés... Amúgy annyival még tudsz magadon segíteni, hogy az Aim Senstivty-t le veszed teljesen.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 01. 14:38

Rockstar69 írta:A GTA IV-ben volt a legjobb a motor vezetés... Amúgy annyival még tudsz magadon segíteni, hogy az Aim Senstivty-t le veszed teljesen.
Köszi a választ neked is! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Michael10
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 14:36

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Michael10 » 2013. 11. 01. 14:55

Valaki tudna segiteni pls ? látam egy videót egy nissan gtről és a garázsból ki lehethozni hogy noymok egy jobbra gombot de nekem nem adja ki hogy most hogy lehet meg szerezni a nissan gtrt meg nagyon jó kocsi :|

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 11. 01. 19:29

Nem tudom, hogy min játszol, de ha X360-on akkor venned kell Live-ot, ha PS3-on akkor meg csinálnod kell egy Social Club profilt, amin hozzá kell csatolni a PS Accountod. Mert az az autó, csak Social Club felhasználók számára hozható elő!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 11. 01. 20:59

hozzá csatolni alatt azt érted hogy ugyanaz kell legyen a PSN mint a SCID ??
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 11. 01. 21:09

Nem, a Social Clubbon a beállításoknál be lehet lépni a PS és Xbox Accountodba és akkor hozzácsatolja a Social Clubbodhoz.:)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 01. 22:10

Visali: Találtam egy Vader-t, elmentem vele az egyik LS Customshöz, feltuningoltam és sikerült megnyernem azt a fránya motorversenyt! :D Köszi szépen még egyszer a tippet és a segítséget! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 01. 22:50

LOL, nincs mit. :lol: Parkold el, én az ugratásokhoz is azt használtam.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 01. 23:00

Visali írta:LOL, nincs mit. :lol: Parkold el, én az ugratásokhoz is azt használtam.
Szinte csak megéreztem, hogy még írni akarod, hogy parkoljam le a garázsba, mert 20 perce hagytam abba a játékot és gyorsan beparkoltam a tuningolt Vader-t, mielőtt lementettem volna a játékot. :lol: Ugratások közül eddig csak nagyon keveset csináltam meg, ha jól emlékszem, még 10 alatt vagyok, de majd azokat is megcsinálom, csak előtte összegyűjtöm a "szpéjszsip" alkatrészeit. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése