Segítség

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 18. 18:12

Sajnos teljesen igazad van ebben. Én is hasonlóképpen gondolkodom erről. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 19. 00:05

Azért az Online-ban nem tudnánk annyit keresni. A singleplayer-ben a tőzsde manipulálásával meg a folytonos mentéssel lehetet sokat keresni. Egy online tőzsdénél ez kilenne lőve, szóval még akár mínuszba is kijöhetnél. De én is gyanítom, hogy azért még se merték megkockáztatni, mert mi lesz azokkal, akiknek bejön.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 19. 12:18

Ebben is van igazság, de én úgy gondolom, hogy ha valaki elég időt és energiát fordított volna rá, biztosan megtalálta volna annak módját, hogy miként keresheti hülyére magát a tőzsdén. Nyilván macerásabb lett volna még a singleplayeres megoldásánál is, de előbb-utóbb biztosan ki lehetett volna belőle hozni nagy összegeket.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Maomahone
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. 02. 14. 09:53

A Mobile Operation center felfalta a Deluxo-t

Hozzászólás Szerző: Maomahone » 2018. 06. 04. 15:23

Sziasztok!
Olyan probléma lépett fel, hogy megvettem a Mobile Operation Centert. Beálltam a Deluxo-val, azóta pedig nincs meg az autó. Sem a garázsban, sem a MOC-ban, sem a Mechanic ember nem tudja hozni. Szerintetek mi történhetett? Elég drága mulatság volt és nagyon nem örülnék ha menne a levesbe... Köszi a segítséget.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: A Mobile Operation center felfalta a Deluxo-t

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 06. 04. 18:14

Maomahone írta:Sziasztok!
Olyan probléma lépett fel, hogy megvettem a Mobile Operation Centert. Beálltam a Deluxo-val, azóta pedig nincs meg az autó. Sem a garázsban, sem a MOC-ban, sem a Mechanic ember nem tudja hozni. Szerintetek mi történhetett? Elég drága mulatság volt és nagyon nem örülnék ha menne a levesbe... Köszi a segítséget.
Lehetséges tipp:

Azért tűnhetett el a kocsi, mert a mobile operations center konfigurációját akkor babráltad, amikor a Deluxo benne volt az adott modulban, és a játék felülírhatta a beállításokat, ezzel eltüntetve az autót. Illetve az is lehet, hogy azóta beálltál egy másik autóval, és ezért a szerelő már nem tudja neked kiszállítani a bebuggolt Deluxót.

Itt van egy trükk, hogy visszaszerezd:



Nem annyira vagyok otthon az Online-ban, így ami nekem lejött a videóból az az, hogy ha a járgányod eltűnt, akkor ha beállsz a helyére ugyanazzal a járgánnyal, akkor "felül fogja írni" az előzőt, és a Deluxo-dat egy véletlenszerű garázsba fogja spawnolni a játék.

Eléggé költséges megvenni ugyanazt a kocsit még egyszer, de elviekben hatásos. Mivel gondolom nincs felesleges GTA$-od kísérletezgetésre, ezért inkább a Rockstar Supportot ajánlom. Hátha tudnak majd segíteni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: A Mobile Operation center felfalta a Deluxo-t

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 06. 04. 22:00

Maomahone írta:Sziasztok!
Olyan probléma lépett fel, hogy megvettem a Mobile Operation Centert. Beálltam a Deluxo-val, azóta pedig nincs meg az autó. Sem a garázsban, sem a MOC-ban, sem a Mechanic ember nem tudja hozni. Szerintetek mi történhetett? Elég drága mulatság volt és nagyon nem örülnék ha menne a levesbe... Köszi a segítséget.
A biztosítót próbáltad hívni?
Gyenge napok vannak...

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 08. 01. 17:55

Üdv! Egy apró kis segítséget szeretnék kérni egy olyan tagtól, akinek megvan a PS3-as GTA V Special Edition. Használtan vettem egyet, de sajnos hiányzik belőle az a kis szivacs (ha az szivacs egyáltalán).

Valaki lemérné nekem annak a valaminek a három irányú kiterjedését? Illetve most akkor az szivacs, olyasmi puha valami, mint egy fürdőszivacs, tehát összenyomható, összetekerhető, kilapítható, vagy valami masszívabb anyag, inkább hungarocell szerű keménységgel? Keresnék egy hasonló valamit és vágnék egyet a dobozba.

Köszöntem
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 01. 23:01

Én nem is tudtam, hogy a GTAV prevgenes kiadásai közül bármelyiknek a tartozéka volt egy szivacs vagy ahhoz hasonló anyag. :o :shock: De amúgy miért olyan fontos az neked? Értem én, hogy gyűjtő vagy, meg minden, de az a szivacsszerű akármi ad bármiféle bónuszt vagy plusz eszmei értéket a játék kiadásához, vagy csak úgy van és nincs semmi funkciója? Mert ha utóbbi, akkor szerintem kár a gőzért, mert ha valóban csak egy szivacs, akkor szinte tuti kidobta mindenki, aki megvette anno ezt a kiadást a PS3-ra.

Esetleg valamilyen képet tudnál mutatni róla? Segíteni nem tudok sajnos, csak kíváncsi vagyok, hogy miről beszélsz, mert elképzelésem sincs, hogy miféle szivacsról lehet szó. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 08. 02. 06:22

Nincs neki különösebb funkciója, egy egyszerű szivacsdarab. A lényege abban van, hogy a karton doboza a játéknak normál méretű, a ps3 steelbook meg kisebb és a szivaccsal oldották meg, hogy ne csúszkáljon fel-le a kartonban. Autentikusan akarom pótolni, pusztán ennyiről van szó, ezért keresem a méreteit és az anyagát. Egyébként kicsomagoló videókon látható miről van szó. Nem a gyűjtői teljesség miatt kell, praktikus, ha a steelbook nem csúszkál.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 08. 02. 08:33

Mondjuk én a gyűjtői teljességet is megérteném. Én a Max Payne 3 gyűjtőinek elraktam minden csomagoló anyagát, kivéve a tokról a fóliát.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 03. 00:30

totyak írta:
2018. 08. 02. 06:22
Nincs neki különösebb funkciója, egy egyszerű szivacsdarab. A lényege abban van, hogy a karton doboza a játéknak normál méretű, a ps3 steelbook meg kisebb és a szivaccsal oldották meg, hogy ne csúszkáljon fel-le a kartonban. Autentikusan akarom pótolni, pusztán ennyiről van szó, ezért keresem a méreteit és az anyagát. Egyébként kicsomagoló videókon látható miről van szó. Nem a gyűjtői teljesség miatt kell, praktikus, ha a steelbook nem csúszkál.
Ja, értem. Ez esetben egyetértek, az tényleg nem hátrány, ha nem csúszkál mindenfelé a steelbook. Csak azt hittem, hogy nem sajátkezűleg akarod pótolni, hanem mindenképpen keresel mégegy ilyen gyűjtői kiadást, amiben benne van ez a szivacsdarab, a teljesség igénye miatt.
Rockstar69 írta:
2018. 08. 02. 08:33
Mondjuk én a gyűjtői teljességet is megérteném. Én a Max Payne 3 gyűjtőinek elraktam minden csomagoló anyagát, kivéve a tokról a fóliát.
Hát nem tudom, én nem mindig szoktam elrakni ezeket az apróságokat. Például anno a GTAV gyűjtői kiadásánál is volt a steelbookhoz egy külön kartondoboz, amiben benne volt maga a steelbook, mivel azonban a kartondobozzal együtt nem fért be a lemeztoktartó-állványomba (túl vastag volt ahhoz, hogy a két fémtartó rész között elférjen), ezért nekem csak nyűg volt, így levettem és pár hét alatt elveszett, valószínűleg kidobtam. Szóval én többnyire nem vagyok ennyire igényes, mint ti. :D Én többnyire inkább max csak a garanciára szoktam vigyázni meg magára a termékre - de ezekre nagyon. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 08. 03. 16:00

dani.szentgali írta:
2018. 08. 03. 00:30
Hát nem tudom, én nem mindig szoktam elrakni ezeket az apróságokat. Például anno a GTAV gyűjtői kiadásánál is volt a steelbookhoz egy külön kartondoboz, amiben benne volt maga a steelbook, mivel azonban a kartondobozzal együtt nem fért be a lemeztoktartó-állványomba (túl vastag volt ahhoz, hogy a két fémtartó rész között elférjen), ezért nekem csak nyűg volt, így levettem és pár hét alatt elveszett, valószínűleg kidobtam. Szóval én többnyire nem vagyok ennyire igényes, mint ti. :D Én többnyire inkább max csak a garanciára szoktam vigyázni meg magára a termékre - de ezekre nagyon. ;)
Azért én a kartondobozt nagyon jó helyre raktam volna el a helyedben :D Ha jól sejtem, akkor X360 kiadásról és Special Edition-ról beszélünk. Abban nagyobb a steelbook, mint a PS3-ban, azért nincs benne szivacs.

Egyébként extra hülye helyzetbe kerültem, mert nem olvassa a lemezt a PS. Minden más játékomat, PS2 lemezeket, Blu-Ray filmeket, DVD filmeket igen, ezt nem. Írtam az eladónak, hogy találjunk megoldást.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 05. 15:05

totyak írta:
2018. 08. 03. 16:00
dani.szentgali írta:
2018. 08. 03. 00:30
Hát nem tudom, én nem mindig szoktam elrakni ezeket az apróságokat. Például anno a GTAV gyűjtői kiadásánál is volt a steelbookhoz egy külön kartondoboz, amiben benne volt maga a steelbook, mivel azonban a kartondobozzal együtt nem fért be a lemeztoktartó-állványomba (túl vastag volt ahhoz, hogy a két fémtartó rész között elférjen), ezért nekem csak nyűg volt, így levettem és pár hét alatt elveszett, valószínűleg kidobtam. Szóval én többnyire nem vagyok ennyire igényes, mint ti. :D Én többnyire inkább max csak a garanciára szoktam vigyázni meg magára a termékre - de ezekre nagyon. ;)
Azért én a kartondobozt nagyon jó helyre raktam volna el a helyedben :D Ha jól sejtem, akkor X360 kiadásról és Special Edition-ról beszélünk. Abban nagyobb a steelbook, mint a PS3-ban, azért nincs benne szivacs.

Egyébként extra hülye helyzetbe kerültem, mert nem olvassa a lemezt a PS. Minden más játékomat, PS2 lemezeket, Blu-Ray filmeket, DVD filmeket igen, ezt nem. Írtam az eladónak, hogy találjunk megoldást.
Igen, igen, a Special Edition-ről beszélünk, csak nekem az is gyűjtői kiadűsnak minősül, ezért neveztem így, de tény, hogy ebben a megnevezésben nem egyértelmű, melyik kiadásról beszélek, szóval igen, a Special Edition a téma tárgya. Igen, azt is tudom, hogy az Xbox 360 játékdobozok sokkal nagyobbak, mint a PS3 tokjai, szóval a szivacsa azért is kell a PS3 verzióhoz, hogy ezt ellensúlyozza.

Jól olvasom, hogy van egy PS3-mad? Azt hittem nem veszel konzolt, mert ott a PC-d. :D Amúgy a tárgyra térve, szerintem ha minden mást olvas a gép, kivéve ezt az egy lemezt, akkor a lemezben van a hiba, szóval az eladótól azt kell kérned, hogy cserélje be egy másik példányra, mert valószínűleg a jelenlegi példányod selejtes vagy karcos, vagy valami hazonló hibája van, és azért nem olvassa a géped.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 08. 05. 15:40

Becserélni nehéz volna, nem hiszem, hogy halmokban áll neki otthon a GTA :D

Igen, már egy ideje van PS3-mam, muszáj voltam végigjátszani az exkluzívokat. Már olcsón megkaptam.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 05. 15:51

totyak írta:
2018. 08. 05. 15:40
Becserélni nehéz volna, nem hiszem, hogy halmokban áll neki otthon a GTA :D

Igen, már egy ideje van PS3-mam, muszáj voltam végigjátszani az exkluzívokat. Már olcsón megkaptam.
Abszolút megértelek. Valóban megéri a PS az exkluzív címek miatt. Ha majd a PS4 ára is lemegy egyszer, ajánlom, hogy abból is szerezz majd be egyet, mert arra is van jó pár fantasztikus exkluzív cím, és a jövőben is lesz még egy-kettő, szóval tényleg érdemes a PC mellé a konzol, mert utóbbira nagyon jók az exkluzív játékok. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése