Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Iksz

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 20. 22:08

én 1-2 nap után azt mondom, kegyetlen JÓ az irányítás...meg kell szokni, mert annyira más, annyival jobb ! :) higgyétek el, meg kell szokni csak :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 09. 20. 22:08

Iksz: nem te vagy az egyetlen ilyen..én is csak a GTA V miatt akarok Ps3-at xdd

DereX: hát akkor egy jó nagy hülyeség ez a Rockstar részéről...ha Trevort meg Michaelt a későbbiekben nem lehet irányítani,akkor tököm csinálja meg az utolsó küldetést xD

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 20. 22:18

Nekem még az nem tetszik eddig a játékban, hogy a sztoriban bugok vannak. -.- Például megcsinálok egy küldetést és a játék nem enged tovább. -.- Ez nagyon nem tetszik. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 21. 08:21

Kettő vége van,van egy a final meg egy b final.
Egyikben Michael és Franklin megöli Trevort,vagy van egy másik amikor Franklin megöli Michaelt de azt nem tudom hogy itt él e Trevor vagy már ő is halott,de van még egy befejező rész amit nem számolnak bele,amikor mind a három főhös él és virul.Viszont tényleg nem lehet utánna irányítani Michaelt mivel megölték.

Viszont vissza térve ez a "Mi nem tetszik" topic,ezért ne keverjetek ide olyant ami tetszii.

Iksz

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Iksz » 2013. 09. 21. 12:12

én csak annyit mondok , hogy 3 féle vége van, azt ovlastam kommentekbe, és ha jót akartok, válasszátok a 3.at

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 21. 15:43

Valóban 3 féle van,és fel is van töltve a youtubra a,b,c finalként.Nekem Trevor nem jött be,olyan erőltetett karakter úgyhogy ínkább megölöm.

GangStarr94
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 11. 06. 12:12

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: GangStarr94 » 2013. 09. 21. 16:30

már bocsánat, de te nem vagy normális....az oké hogy nem tetszik a karakter, de ezért megölni. Nekem például Franklin annyira nem jött be mint karakter, de ha lehetne is se ölném meg mert akkor oda veszne a játék lényege, és Trevorra nem használnám hogy erőltetett, szimplán örült, ő a legszínesebb karakter az összes közül. Persze tiszteletben tartom döntésed és azt csinálsz amit akarsz, csak elmondtam a véleményem....

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 21. 18:09

Jó jó :D Értem én mit akarsz mondani de nekem akkor sem jött be,meg ha ki lehet választani hogy meghaljon akkor mért ne,ezzel legalább jót teszek Los Santos lakóinak a számára :) De nekem viszont továbbra is olyan erőltetett karakter,valahogy nem nagyon jön be,ha kell irányítom tehát ne úgy képzeld el hogy ha rá kerül a sor akkor elmegy minden kedvem csak valahogy nem jön be.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 21. 21:52

DereX írta:Iksz: Konzolhiba, ezért is jobb a PC.

Stan: A végkifejlet sajnos igaz, viszont a küldetések után csak Franklint tudod irányítani. értelemszerűen aki meghalt azt nem fogod tudni. (nem is tudom, hogy ezt honnan vetted, hogy utána is tudod :D)
pfffff 1. PC szarabb mint a konzol -.- 2. olyan biztos nem lesz hogy nem lehet menni mind a 3 karakterel -.-
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 09. 21. 22:07

Master P írta:Nekem annyi nem tetszik, hogy a térkép az szögletes :S. A legtöbb játéknak szögletes, és amúgy is hozzá voltunk már szokva a kör alakúhoz, akárcsak ahhoz, hogy 6 csillag volt a régi érákban.
talán te megszoktad de szerintem a négyzet SOKKAL érted SOKKAL jobb és a csillagal noszensz azt is csak téged érdekel hogy: ÓÓÓ naaaaa most 6 csillagom kéne legyen nem 5 és szerintem ennek a témának SEMMI de SEMMI értelme mert ha nem tetszik a játék ne VEDD meg éss szerintem GTA-s üldözésekben mindig az volt a baj pl GTA IV: B+ hogy a f*szba kerül ide egy busz?! szóval örüljetek hogy kevés az NPC és ha a bajod van kb a VILÁG LEGJOBB JÁTÉKÁVAL akkor miért veszed meg -.-? Ha bajod van akkor inkább vegyetek Én kicsi pónim 2-öt nemhogy megveszitek GTA V-t hogy a R* 5 éves munkáját gunyóljátok -.- :@
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 21. 22:51

Nos igazán kíváncsi lennék, hogy miért is "szar" a PC.
Elmondok pár dolgot amit biztos nem tudtál.
A PC-k jelenleg már képesek olyan hardverkonfigra ami a következő generációs konzolokat simán túlszárnyalja.
Egyedül ezen a platformon vagy képes egy játékban 60 FPS-t kihozni,(max graffal) ami teljes folyamatos kép.
A PC-n nem kell lemezekkel vesződni, bármekkora játékot feltelepíthetsz, ha rendelkezel megfelelő méretű HDD-vel. (most lehet jönni azzal, hogy konzolhoz is szerezhetsz hdd-t, de felesleges xboxos gta v verziónál pl. nem ajánlott felrakni a play lemezt)
PC-re a játékokat általában stabilabban és szebb grafikával adják ki + ott a saját moddolási lehetőség.
Valamint nem tudom biztosan, hogy konzolon hogyan működik, de ha jól tudom telepíteni kell a játékokat oda is. PC-re bármennyit felrakhatsz és nem kell play lemezekkel vesződnöd.
Hogy miért is adnak ki minden játékot konzolra hamarabb általában? Mert arra éri meg a fejlesztőknek. Válság van és ha az ember játszani akar, akkor nem fog kiadni 200ezret egy jó Gamer PC-ért, hanem megveszi 80-ért a konzolt. Emiatt sok embernek van már konzolja és a konzolosok nem tudnak nagyon warezolni, mert akkor pl. nem fognak tudni multizni. (persze ugyanúgy van warezolás pl. a megjelenés előtt ők már játzottak a játékkal)
De még mindig itt egy érv, hogy egyszerűen a PC egy "multigép" nem csak játékra alkalmas, valamint a Steamen általában igen jó leárazások is szoktak lenni, szóval a játékok is olcsóbbak.
na ennyit a konzolvitáról engem aztán nem fog érdekelni, hogy erre mit vágsz vissza ez nem az a téma.
Valamint ezért mindig is felfogok szólalni, ha valaki elkezdi feszegetni a konzol vs. pc vitát. Nem érdekelne ennyire, ha RENDES érvekkel támasztanád alá az egészet.

Youtube-n megnéztem a háromféle vég opciót. Többen írják, hogy megölték az egyik karaktert és utána már nem tudtak vele játszani.


UI: Kilehet törölni a komment egy részét, de felesleges, ha valaki felhozza a témát máshol ugyanúgy leírom. (és még mindig kulturáltan) Érdemesebb lenne inkább nyitni egy ilyen fórumrészleget ami ezt feszegeti. Összehasonlítva a GTA-val pl. Hogy hol jobb az irányítás. Elvégre a GTA az pc játék volt addig, amíg nem jöttek a konzolok. Azóta mindenki konzoljátéknak nevezi, holott nem az.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 22. 00:19

DereX írta:Nos igazán kíváncsi lennék, hogy miért is "szar" a PC.
Elmondok pár dolgot amit biztos nem tudtál.
A PC-k jelenleg már képesek olyan hardverkonfigra ami a következő generációs konzolokat simán túlszárnyalja.
Egyedül ezen a platformon vagy képes egy játékban 60 FPS-t kihozni,(max graffal) ami teljes folyamatos kép.
A PC-n nem kell lemezekkel vesződni, bármekkora játékot feltelepíthetsz, ha rendelkezel megfelelő méretű HDD-vel. (most lehet jönni azzal, hogy konzolhoz is szerezhetsz hdd-t, de felesleges xboxos gta v verziónál pl. nem ajánlott felrakni a play lemezt)
PC-re a játékokat általában stabilabban és szebb grafikával adják ki + ott a saját moddolási lehetőség.
Valamint nem tudom biztosan, hogy konzolon hogyan működik, de ha jól tudom telepíteni kell a játékokat oda is. PC-re bármennyit felrakhatsz és nem kell play lemezekkel vesződnöd.
Hogy miért is adnak ki minden játékot konzolra hamarabb általában? Mert arra éri meg a fejlesztőknek. Válság van és ha az ember játszani akar, akkor nem fog kiadni 200ezret egy jó Gamer PC-ért, hanem megveszi 80-ért a konzolt. Emiatt sok embernek van már konzolja és a konzolosok nem tudnak nagyon warezolni, mert akkor pl. nem fognak tudni multizni. (persze ugyanúgy van warezolás pl. a megjelenés előtt ők már játzottak a játékkal)
De még mindig itt egy érv, hogy egyszerűen a PC egy "multigép" nem csak játékra alkalmas, valamint a Steamen általában igen jó leárazások is szoktak lenni, szóval a játékok is olcsóbbak.
na ennyit a konzolvitáról engem aztán nem fog érdekelni, hogy erre mit vágsz vissza ez nem az a téma.
Valamint ezért mindig is felfogok szólalni, ha valaki elkezdi feszegetni a konzol vs. pc vitát. Nem érdekelne ennyire, ha RENDES érvekkel támasztanád alá az egészet.

Youtube-n megnéztem a háromféle vég opciót. Többen írják, hogy megölték az egyik karaktert és utána már nem tudtak vele játszani.


UI: Kilehet törölni a komment egy részét, de felesleges, ha valaki felhozza a témát máshol ugyanúgy leírom. (és még mindig kulturáltan) Érdemesebb lenne inkább nyitni egy ilyen fórumrészleget ami ezt feszegeti. Összehasonlítva a GTA-val pl. Hogy hol jobb az irányítás. Elvégre a GTA az pc játék volt addig, amíg nem jöttek a konzolok. Azóta mindenki konzoljátéknak nevezi, holott nem az.
Röviden reagálok, csak azért, hogy ne OFF-oljak:

Nagyon elfogultan nézed a PC vs. konzol témát. Sok mindenben nincs igazad ebben és a GTA-val kapcsolatban sem, valamint nem releváns dolgokat is megemlítesz a csoda PC-d fényezése érdekében. Ennyi.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 22. 01:14

Az imént írtam egy bő féloldalas érvekkel alátámasztó kis irományt, de inkább úgy döntöttem, hogy hagyom a fenébe. Nem voltam elfogult amikor arra a hozzászólásra válaszoltam, csak talán egy kicsit dühös. Ugyanis semmiféle alátámasztó véleménnyel/érvvel nem fejtette ki, hogy szerinte miért is nem jó PC. Te is 1 mondatban leírod, hogy én sok mindenben tévedek, de egyikre se tértél ki, hogy miben.

Hidd el én nem egy éve játszok már a GTA-val. A legelső is megvolt. A jelenlegi gépemet is magam raktam össze, nem mondom, hogy nagyon erős, de nem is gyenge. Valamint a foglalkozásom is a közgazdasághoz és az informatikához kapcsolódik. Nem mondok butaságokat, puszta tényeket. Utánanézhetsz, hogy manapság milyen új procikat vehetsz egy számítógépbe és milyen kerül be pl. az új Xboxba. Annak is nyugodtan utánajárhatsz, hogy az első két GTA mire jelent meg, valamint üzletpolitikai célból miért cserélődött fel a sorrend. Egyébként meg ez a vita elég régi már, kicsi gondolkodás kell csak hozzá, hogy eldöntsd szerinted melyik a jobb és miért. (pro-kontra) Viszont nem fog változtatni semmin, külföldi fórumokon ez a vita egy olyan szintre lépett már fel, amiben az egyik tábor azt gondolja, hogy a PC az 10 éven belül kikerül a piacról és csak irodai gépek lesznek elérhetőek, mert a konzolok ennyire jobbak. Arra nem gondolva, hogy a mindennapi internetes dolgainkat hol fogjuk elvégezni.Talán innen vettem a neked nem relevánsan hangzó érveimet.

Egyébként a történet szerint elvileg csak az egyik karakter halhat meg. Vagy Trevor vagy Michael. Ez az A és B verzió, de van egy C amiben mindhárman élnek, azonban ehhez egy igen masszív küldetéssorozat végrehajtása szükséges. Szóval bármit választasz kettő embert még tudsz irányítani. Én legalább is így vettem ki. Most nem linkelek, mert azt nem teszi spoilerbe, de én a youtube keresőjébe csak ennyit írtam be: gta v final mission. Egy laza 1 órás videó amit egy Metralhrough nevű felhasználó tett fel.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 22. 01:24

DereX írta:Az imént írtam egy bő féloldalas érvekkel alátámasztó kis irományt, de inkább úgy döntöttem, hogy hagyom a fenébe. Nem voltam elfogult amikor arra a hozzászólásra válaszoltam, csak talán egy kicsit dühös. Ugyanis semmiféle alátámasztó véleménnyel/érvvel nem fejtette ki, hogy szerinte miért is nem jó PC. Te is 1 mondatban leírod, hogy én sok mindenben tévedek, de egyikre se tértél ki, hogy miben.

Hidd el én nem egy éve játszok már a GTA-val. A legelső is megvolt. A jelenlegi gépemet is magam raktam össze, nem mondom, hogy nagyon erős, de nem is gyenge. Valamint a foglalkozásom is a közgazdasághoz és az informatikához kapcsolódik. Nem mondok butaságokat, puszta tényeket. Utánanézhetsz, hogy manapság milyen új procikat vehetsz egy számítógépbe és milyen kerül be pl. az új Xboxba. Annak is nyugodtan utánajárhatsz, hogy az első két GTA mire jelent meg, valamint üzletpolitikai célból miért cserélődött fel a sorrend. Egyébként meg ez a vita elég régi már, kicsi gondolkodás kell csak hozzá, hogy eldöntsd szerinted melyik a jobb és miért. (pro-kontra) Viszont nem fog változtatni semmin, külföldi fórumokon ez a vita egy olyan szintre lépett már fel, amiben az egyik tábor azt gondolja, hogy a PC az 10 éven belül kikerül a piacról és csak irodai gépek lesznek elérhetőek, mert a konzolok ennyire jobbak. Arra nem gondolva, hogy a mindennapi internetes dolgainkat hol fogjuk elvégezni.Talán innen vettem a neked nem relevánsan hangzó érveimet.

Direkt írtam a bevezető mondatot, hogy azért nem írok hosszan kitérő választ, mert nem akarok OFF-olni. Ezt továbbra is tartom és ajánlom neked is, ez a fórumtéma nem ennek van fenntartva, felesleges erről ömlengeni. Igazából másik fórumtémában is felesleges lenne erről ömlengeni, nem véletlen nem teszem én sem. :) Mind a kettőnek megvannak a maga nemében IGEN JELENTŐS előnyei, mindenki azt használja, amelyik hozzá közelebb áll.

Szerk.: egyébként nem is tudom kinek a hozzászólására írtad azt amit.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 22. 01:31

Mivel egy jó pár fórumra regisztrálva vagyok így megszoktam az ottani szokásokat is. Például, hogy ha az előtted valónak válaszolsz, akkor nem illendő idézni őt. A válasz idézettel nem feltétlenül azt jelenti amit te gondolsz. Franklin465 borzasztóan bő véleményére reagáltam úgy ahogyan. Ezt az igen jelentős előny dolgot te sem hiszed el.

Lezárt