Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Adam Yahya
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2012. 06. 06. 15:50
Tartózkodási hely: Liberty City

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Adam Yahya » 2013. 09. 26. 14:20

wantoo-nak abszolút igaza van. Ezek a vezetés, törés dolgok valóban csak rövid ideig tűnnek fel, majd megszokja az ember és már nem is foglalkozik vele. Ami valóban idegesítő azok a BUG-ok, de azokat meg úgyis megoldják. Remélhetőleg az első DLC-ben megnyitják a gyorséttermeket is meg a klubokat, bárokat aztán utána végképp az V lesz minden idők legjobb GTA-ja, persze csak addig amíg nem érkezik a VI. :)

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 26. 14:28

Én játszottam már vele,és ugyan olyan volt az irányítás mint a videóban láttam pár nappal elötte :D Mondjuk a kocsitól is függ,én is legfőgépp azokat a kocsikat teszteltem amikkel mentek a videóban és teljesen olyan volt,Franklin képessége meg gagyi szerintem mert ott nagyon elcsesztek valamit,lelassúl a világ meg a videó de a kocsi is mint ha csak 4km/h-val menne és amit nyomsz egy féket meg is áll,160km/h-nál és benyomod és kanyarodsz olyan mint a 4km/h-val kanyarodnál tehát nem tudom ki érti,de nem csak a világ lassúl le hanem a kocsi is úgy viselkedik mint ha lassan menne,és nem úgy hogy le van lassítva a világgal együtt.

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2013. 09. 26. 20:25

Az is érdekes mikor megyek vagy 200al és fel engedem a gázt akkor 5mp alatt magától megáll a kocsi mintha fékezném. Vannak érdekes dolgok a játékban,na de majd a patch orvosolja őket remélhetőleg. :roll:

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 26. 21:05

Én csak egy valamit nem értek,itt nem voltak tesztelők? Ha köztük lettem volna első dolgom ahogy észreveszem hogy szólok hogy nézzétek,ez valami rohadt szar szerintem csináljatok vele valamit,sőt el tudom képzelni hogy nem is volt annyi tesztelő mint amennyit felsorolnak a stáblistában,csak felmentek a facebookra és onnan kiírtak pluszba pár nevet :D
Egyébként San Andreasba is azt utáltam mindig hogy nyomod a gázt,és amint elengeded már lassul is és szinte az összes kocsinál,Manana meg még rosszabb volt mert gurulni nem tudott...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2013. 09. 26. 21:10

Nekem az nem tetszett, hogy a fő küldetések nem aknázzák ki teljes mértékben a játékban lévő lehetőségeket. Mindenből van egy kicsi, de nekem kevés volt. Talán több küldetéssel orvosolni lehetett volna. 69 picit kevés. Egyébként, ez nem súlyos hiba. A játék zseniális. :)
je

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 27. 10:42

Tyhűű. Azért amint olvasom megjelenés óta a kis nemtetszéseket/ hibákat, akad belőlük bőven. Annyira nem is bánom, hogy nem vettem még meg. Sőt az is lehet, hogy várok egy kisebb leárazást, ha még egy ideig nem lesz rá pénzem.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 27. 10:48

Mondjuk minden játéknak van kb ennyi hibája,csak annak nincs ekkora rajongótábora akik ki írnák a fórumokra egy topicba.Bár jó lenne ha amik itt össze gyűjtek elküldenénk a R*nak :D

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 09. 27. 20:27

Thelostduck írta:Nekem az nem tetszett, hogy a fő küldetések nem aknázzák ki teljes mértékben a játékban lévő lehetőségeket. Mindenből van egy kicsi, de nekem kevés volt. Talán több küldetéssel orvosolni lehetett volna. 69 picit kevés. Egyébként, ez nem súlyos hiba. A játék zseniális. :)
Épp ezért változatos, nincs benne sok ugyanolyan küldi.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 27. 23:13

Visali írta:
Thelostduck írta:Nekem az nem tetszett, hogy a fő küldetések nem aknázzák ki teljes mértékben a játékban lévő lehetőségeket. Mindenből van egy kicsi, de nekem kevés volt. Talán több küldetéssel orvosolni lehetett volna. 69 picit kevés. Egyébként, ez nem súlyos hiba. A játék zseniális. :)
Épp ezért változatos, nincs benne sok ugyanolyan küldi.
Osztom Visali véleményét! A játék a 69 főküldetés első hallatára valóban kicsit rövidnek tűnik (és tényleg nem olyan hosszú), DE itt szinte nincs két ugyanolyan típusú főküldetés. A GTAIV sztorijában egy dolgot utáltam, ez pedig az volt, hogy nem volt túl változatos. Néhány kivétellel a főküldetések túlnyomó részében kb. ez volt: miután beléptél a sárga nyíllal jelzett főküldetésbe, felhívott egy munkaadó, majd a dialógus után el kellett menni A-ból B-be, amelyből a B a legtöbb esetben vagy egy lepukkant raktár, vagy egy lepukkant kecó volt. Miután eljutottál B-be, szét kellett lőni néhány embör fejét, majd ellógni a zsaruk elől és felhívni a munkaadót, hogy sikerült a küldetés. És a GTAIV-ben ez ment nagyon sokszor egymás után. Néhányszor csak annyi tartotta bennem a lelket és a kedvet a küldetések folytatásához, hogy kíváncsi voltam a zseniális sztorira, amelyre pár kivétellel egy kissé unalmas főküldetés-sorozatot pakoltak. Na de mindegy, ez a GTAIV volt. AZ V viszont lehet, hogy nem olyan hosszú, de az biztos, hogy jóval változatosabb. Ezt elsősorban a három karakternek meg a változatos területnek köszönhette. Egyszerűen príma volt még úgy is, hogy majdnem harminc (na jó, ennyivel azért nem) küldetéssel rövidebb volt a sztorija, mint a GTAIV-é. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 09. 28. 09:30

Ő egyébként úgy értette hogy a küldetések nem mutassák be teljese a játékbeli lehetőségeket,mivel ha bemutatták volna lehetett volna így több főküldi.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 09. 28. 13:07

A videók alapján tényleg kissé egysíkúak a GTA IV küldetései, de könyörgöm, ez egy gengszter-szimulátor, és nem a SR. Már vitatkoztam erről Danival, hogy a GTA SA-ban is a küldetések, bár változatosak, sokszor gagyik/abszurdak. Szerencsére az eddig látott videók alapján a GTA V kiküszöbölte ezt, megtalálta az aranyközéputat, és bár elsőre kevésnek hallatszik a 69 főküldetés, szinte mindegyik legalább 10 perces, sőt, a legtöbb 15-20 perces. És ha jól tudom, jön majd ki DLC, bár ebben nem vagyok biztos.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 09. 28. 20:19

Vannak hibái a játéknak, hiszen mindennek vannak hibái, hiába készült 5 évig hibák akkor is vannak benne ÉS EZ NEM BŰN!, hiszen nem lenne játék, ha nem lennének benne hibák.
Törésmodell:
Szerintem nagyon eltalálta a R*, talán csak egy picit tévedtek.
Ha ütközöl egy kicsit/közepeset akkor legtöbbször behorpad/karcolódik az adott jármű, de ha lezuhansz mondjuk egy hegyről/neked megy egy rendőr 200 km/h-val, akkor az autó törik(leszakadnak az alkatrészek - gyönyörű).
Hamarosan elemzéssel jelentkezem!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 29. 01:14

Most rajtam áll a sor.

Iksz:Szar a sztori?Csak repülés meg búvárkodás?Ha nem tetszik minek vetted meg?add el és vegyél BF4-et :@ -.-
Davekoma:azt nem mondtad hogy néha felrobban a kocsi ha a hegyről leesel.

Dani:Te öregem nagyon bölcs vagy várom hogy kiakasszuk az Onlinent :D (Csináld meg végre a headsetes dolgot) :lol:


amúgy én nem törődtem törés hibákkal meg ilyenekkel mert engem az érdekelt a kocsik iránt hogy mennyi fajta van milyen szépek jobb a vezetés mint a gta iv-ben plussz igazán annak örültem hogy visszatért a Cheetah.amúgy az nem tetszett igazán hogy nincs evés de ami igazán rossz volt hogy Trevor megölte Johnnyt és még azt is nézzük hogy Johnny Trevornak nem is akart ártani de azért is agyon taposta plusz még ilyenekkel izélte a haverjait meg az is sértá volt hogy az egyik ilyen gúnyolás Johnny egyik agysejtje volt.

amúgy pár BUG-on kívül semmi bajom nincs a játékkal mert itt végre mítoszok is vannak és nem kitalált sz*rságok mint a gta san andreasban.

aki tiszteli meg megbecsüli a gta v-öt annak jó szórakozást kívánok a világ legjobb játékával játszani
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2013. 09. 29. 17:20

Kisseb dolgokat írok le, ami az én személyes véleményem. Amennyiben nem tudod elfogadni, el se olvasd/

Szerintem kicsit idegesítő, hogy a bokor szilárdabb mint a betonfal.
Örültem volna még egy kicsit több testreszabási lehetőségnek a fegyverek terén. Nem kevés ez, de el tudtam volna képzelni még egy kettő dolgot.
Sajnáltam, hogy a játék végén nincs már lehetőségünk nagy rablásokra. A boltokat ugyan ki lehet rabolni, de ez max 1000$-t jelent.
Ugyan realisztikus a dolog, de sajnálom, hogy ha leesek magasról egy motorral, meghalok. Pedig milyen jó kihívás lenne, leugratni a Mount Chilliadról és túlélni, de még ha pontosan is érkezel, meghalsz

Összességében nagyon jó a játék, de sajnos hajlamos vagyok sok mindenbe belekötni :P
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 29. 17:23

Cube Head 1:Én képes voltam leugratni motorral a mount chilliadról.

2:az Onlineban lesz jóval több rablás
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Lezárt