Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 09. 30. 15:39

Davekoma írta:CJ benne van a GTAV-ben:
Van egy olyan Easter Egg, ahol CJ, Big Smoke és azthiszem Ryder bringázik ki a Grove Streetről, ugyan úgy mint a SA első küldetésében.
Mikor találkoztál velük azaz órát mondj meg melyik karakterrel?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

azureknight91
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 08. 24. 21:42
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: azureknight91 » 2013. 09. 30. 16:55

Hát van néhány dolog ami nem tetszik.
1. házak vásárlásának hiánya (safe house)
2. belső terek hiánya (értem ezalatt pl ingatlanokba amiket megveszel nem lehet bemenni, esetleg lehetett volna még bankok, diszkok stb.
3. Heists missziókat keveseltem, jó lett volna ha a sztori vonal után megnyílik ez a lehetőség, kibővülve néhánnyal, mert így a csapat fejlődése értelmetlenné vált.
4. Több kidolgozott terület ahol nem volt semmiféle misszió. (Pl libegő, katonai bázis, börtön stb)
5. random eventek ( itt annyi volt a bajom hogy ezeket legtöbbjüket 1X lehet megcsinálni, utána a játékban már csak rablásos, illetve pénzszállítós küldikkel fogsz találkozni.
6. Franklin karaktere, ahogy sejtettem olyan semmilyen lett. Mondhatni észre sem lehet venni Michael és Trevor mellett. Talán a végével akartak valami nagy szerepet adni neki, de elégé elcsépelt lett az is.
7. Kevés offroad verseny és street race. ( Ha jól számoltam 5-5 van a játékban )
8. A tőzsde egy rohadék dolog ( csak azért mert nem vágom a müködését, de am ötletes:D)
Kb ennyit tudtam most felsorolni.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 09. 30. 17:00

Még mindig ez a "nedicskeggyémáagétéáddalmerénmégnemjáccchatokvele" a téma? Arról nem beszélve, hogy Dani ha jól tudom még kamasz, tehát valamilyen szinten gyerek. Ők meg örülnek az ajándéknak. :D Az irigység meg személyfüggő: én például tudtam őrülni annak, hogy Ő már játszik vele, mert nagyon várta, és az oldalt is kevesebbet látogatta, amikor elkezdtek jönni a leaked játékmenetek, sztorirészletek és a többi dolog. De lehet én vagyok túl humánus, bár ezt kétlem.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 09. 30. 17:25

Neil, kicsit elfogult vagy szerintem. :D
A tőzsde az egy nagyon jó dolog lesz, ha a játékhoz jutok végre tudom hova ölni azt a kicsi közgáz tudásomat ami a szakmához kellett :D

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 09. 30. 18:26

Niko Bellic1300 írta:
Davekoma írta:CJ benne van a GTAV-ben:
Van egy olyan Easter Egg, ahol CJ, Big Smoke és azthiszem Ryder bringázik ki a Grove Streetről, ugyan úgy mint a SA első küldetésében.
Mikor találkoztál velük azaz órát mondj meg melyik karakterrel?
Írd be YouTube-ra, hogy: CJ in GTAV(bocs telóról vagyok) és ott majd megtalálod! :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 30. 20:56

DereX: Ez az! Te vagy már zsinórban a második ember, aki lecsesz engem csak azért, mert örülni mertem annak, hogy az utolsó pillanatban előrendelt, 5 éve várt játékomat végre megkaphattam. A diszkrécióról csak annyit, hogy ez a nagy betűs kiírásom eltörpült amellett, amit néhányan csináltak a játék megjelenésekor, hisz úgy kellett rájuk szólni, hogy használják végre azt a megveszekedett spoiler gombot. Nem ezt vártad tőlem? Attól még, hogy felnőtt vagyok és legtöbbször érzésem szerint felnőtt módjára írom ki a véleményeimet a fórumon, az még nem jelenti azt, hogy néha nem lehetek még egy kicsit gyerek. Tudod, vannak olyan emberek is ezen a Földön, akikben megmarad némi gyerekesség és elárulom, hogy tapasztalataim alapján ezekből az emberekből van több, de ebbe most ne menjünk bele. És főleg azokban marad meg gyerekesség, akiknek szó szerint kimaradt a fél gyerekkoruk, mert míg mások kib*szott jól szórakoztak, addig egyesek kórházakban szenvedtek az életükért küzdve. De a részemről abbahagytam az OFF-ot és lezártnak tekintem a nagybetűs kiírásommal kapcsolatos vitákat, ha ennyire szúrja a szemeteket, ennyire zavaró egy kis öröm, akkor kitörlöm azt a hozzászólásomat és akkor mindenkinek jó lesz.

Davekoma: Ezzel a CJ-s Easter Egg-gel még nem találkoztam, pedig végigvittem már a játék sztoriját. Ezzel a jelenséggel egyébként hol/mikor lehet találkozni? Küldetéseken, esetleg mellékküldetéseken belül vagy teljesen random? Előre is köszi a választ! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 09. 30. 21:11

dani: ne foglalkozz DereX-el,egyszerűen nem volt más,amibe bele tud kötni...Ha én is így vártam volna már a GTA V-t,mint te,akkor tuti,hogy énis nagy örömmel jelentettem volna be a fórumon,hogy megkaptam (csak hát én még egyelőre nem tartok ott,hogy meg tudjam venni). Én örülök annak,hogy te már megkaptad és boldog vagy,nem tom miért kellett ezért beszólni egyeseknek...
Szard le az ilyeneket és foglalkozz azokkal akik veled vannak. Nekem ezt tanították mindigis :) ;)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 10. 01. 04:50

Biztosan velem van a baj, de én teljesen máshogy értelmezem azt, amit DereX írt, mint ti. Nem tudom, biztosan korfüggő, de én inkább az első részét érzem hangsúlyosnak, vagyis azt, hogy azzal gerjesztethetnek olyan hírhedt hozzászólást mint ami a hatodik oldalon van (azt hiszem), hogy pont úgy viselkednek. Itt arra utalt, hogy nem lennének ilyen kirohanások, ha senki sem írna ilyen írásban kissé túlzó (ugye-ugye mindenkinek van ideje átgondolni, hoy mit ír; kivételt képeznek az ösztön- és véglények, de azokból itt nem nagyon van) örömbombákat. Na, szerintem ez volt a hangsúlyosabb része a dolognak.
Ja, akinek mindig azt mondják, hogy azzal törődjön, aki veled van (Szarj a többi fejére, magyarán), az már fiatalon elsajátítja a struccpolitika minden törvényét! Szóval az ilyen sommás megjegyzéseket mellőzzük egy heves eszmecsere során is.
Guess who's back!

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: DereX » 2013. 10. 01. 12:06

Köszi VoorstedelijkeViking!
Igazából nem ma írtad ki ezt Dani, akkor miért nem akkor reagáltam rá? Azért mert akkor még nem volt senki, akit így felhergelt volna, mint Franklin465-t. Engem igazából nem izgat, hogy Te vagy más mit ír ki, viszont azt mindenki köteles elfogadni, hogy jönnek majd ellenvélemények a hozzászólására. persze nem ilyen hangvételben. Amiket írtál még azon tényleg látszik is amit mondtál, hogy néha gyerekesen viselkedsz. éppen ezért nem is reagálok rá jobban amit írtál, mert VoorstedelijkeViking tökéletesen leírta azt, hogy én miért is írtam ezeket.
Egyébként ne csináljunk bolhából elefántot.

Stan: Olvasd el ezt te is.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 01. 14:00

dani.szentgali írta:DereX: Ez az! Te vagy már zsinórban a második ember, aki lecsesz engem csak azért, mert örülni mertem annak, hogy az utolsó pillanatban előrendelt, 5 éve várt játékomat végre megkaphattam. A diszkrécióról csak annyit, hogy ez a nagy betűs kiírásom eltörpült amellett, amit néhányan csináltak a játék megjelenésekor, hisz úgy kellett rájuk szólni, hogy használják végre azt a megveszekedett spoiler gombot. Nem ezt vártad tőlem? Attól még, hogy felnőtt vagyok és legtöbbször érzésem szerint felnőtt módjára írom ki a véleményeimet a fórumon, az még nem jelenti azt, hogy néha nem lehetek még egy kicsit gyerek. Tudod, vannak olyan emberek is ezen a Földön, akikben megmarad némi gyerekesség és elárulom, hogy tapasztalataim alapján ezekből az emberekből van több, de ebbe most ne menjünk bele. És főleg azokban marad meg gyerekesség, akiknek szó szerint kimaradt a fél gyerekkoruk, mert míg mások kib*szott jól szórakoztak, addig egyesek kórházakban szenvedtek az életükért küzdve. De a részemről abbahagytam az OFF-ot és lezártnak tekintem a nagybetűs kiírásommal kapcsolatos vitákat, ha ennyire szúrja a szemeteket, ennyire zavaró egy kis öröm, akkor kitörlöm azt a hozzászólásomat és akkor mindenkinek jó lesz.

Davekoma: Ezzel a CJ-s Easter Egg-gel még nem találkoztam, pedig végigvittem már a játék sztoriját. Ezzel a jelenséggel egyébként hol/mikor lehet találkozni? Küldetéseken, esetleg mellékküldetéseken belül vagy teljesen random? Előre is köszi a választ! :)
én már megbocsátotam szóval engem ne számits :P
és a hood safari nevû küldiben amikor fordulnál be a groovra azaz balra ne menj balra hanem jobbra és ott lesz 3 zöld ruhás alak biciglin és õk azok aztán csinálj velük amit akarsz :) ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2013. 10. 01. 15:50

Online-ban ez a szülős dolog nem igazán jön be nekem. Én maradtam volna a hagyományosabb karakterkészítésnél.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 10. 09. 22:33

Cube Head írta:...Szerintem kicsit idegesítő, hogy a bokor szilárdabb mint a betonfal...
Én ma nekimentem egy fának, és letört az ága.

Daniról meg szálljatok már le. Hadd örüljön az ember, ha van minek.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 10. 09:46

Visali: Köszönöm! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
McFly
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. 09. 12. 15:36

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: McFly » 2013. 10. 10. 09:56

Nálam 10/10-es csak hiányolok néhány dolgot:
1. Kosárlabdázás
2. Billiárd,szerencsejáték hiánya
3.A legfontosabb: Kevés jó zene.Értem ezalatt,hogy a Rebel Radio-n csak 11 szám van,amikor már a SA K-Rose adóján is 14 volt.Ezt a rádiót vártam azóta,mióta bejelentették.
Liberty Rock-on is lehetne pár igazán jó klasszikus a Queen és Bob Seger mellett. Pl. Hol van a Journey??????
4. Nincs kiskönyv a játékhoz,csak valami online cucc,amit én úgysem tudok letölteni.Simán belefért volna a dobozba,kíváncsi lennék,kik a szinkronszínészek,rádió csatornák előadói stb. imádtam ezeket olvasgatni.
5. Online csak (auto)invitálásra jönnek ellenfelek a verseny játékmódokba,márpedig rendszerint csak 1 ember szokta elfogadni.Ahelyett,hogy odasorsolna 15 játékost,akik épp versenyezni akarnak.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mi nem tetszik a GTA V-ben?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 10. 10. 17:44

A vezetés, az autók fizikája, kamionoknál elbaszott kamera nézet és motor, buszoknál szintén elbaszott motor, ami teljesen élvezhetetlenné teszi a használatukat. :(
Gyenge napok vannak...

Lezárt