Érdekességek

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 10. 30. 23:03

Igen, amiket küldetésekben kellett használni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 30. 23:13

Kiscserko írta:Igen, amiket küldetésekben kellett használni.
A küldetések választási lehetőségeinek hála nem "kellett", hanem inkább csak lehetett használni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 31. 09:10

Láttam videóban is és megnéztem hogy igaz-e és tényleg az.a reptéren vannak a nagy repülők azokba be lehet szállni,csak menjetek a repülő aljába és ott láttok egy nyílás szerűséget ott megnyomjátok az Y,háromszög gombot akkor már vezetni is tudjátok
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 31. 12:08

Niko Bellic1300 írta:Láttam videóban is és megnéztem hogy igaz-e és tényleg az.a reptéren vannak a nagy repülők azokba be lehet szállni,csak menjetek a repülő aljába és ott láttok egy nyílás szerűséget ott megnyomjátok az Y,háromszög gombot akkor már vezetni is tudjátok
Erre csak most jöttél rá, hogy lehet nagy repülőket vezetni?! :o Pedig ezt elég hamar ki lehetett deríteni. :D Én kb. a megjelenés eleje óta tudom ezt a dolgot. Sőt, GTAPlace-re is számtalanszor ki volt írva, hogy ismét lehet majd nagyon nagy repülőket vezetni. :D Szóval ez szerintem egyáltalán nem minősül érdekességnek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 10. 31. 12:58

Egy bajom van velük, rohadt bugosak.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 31. 13:02

Nekem nem tűnnek olyan bugosank, csak az néz ki kicsit (nagyon) hülyén bennük, hogy az egyik pillanatban még a kerék alatt állunk, a másikban meg már beteleportálunk a pilótafülkébe (ez csak az óriásgépekre vonatkozik). A SA idején anno ez elnézhető volt, de 2013 végén azért kicsit gáz ez a teljesen irreális beteleportálár, főleg egy olyan játéktól, amely valamilyen szinten megpróbál reális lenni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 31. 15:15

Az a teleportálás tényleg gagyi. Amúgy SA-ban csak 1 gépbe szállt be így CJ, abba, ami a las venturas-i reptéren van.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 10. 31. 18:00

Szerintem a teleportálás elhanyagolható. A bajom azzal van, hogy akármilyen lassan is belemegyek, akármibe, és a repülőnek akármelyik részével, akkor a repülő mindkét szárnya leesik, a hátulján is leesnek a "irányító bigyuszok"(nem tudom a nevét), felrobban a gép közepe, és kettéesik a repülő. Én ezt hívnám bugosnak. Elindulok a géppel, megyek 1 métert, nekimegyek a jobb szárnyának végével egy villanypóznának, és megtörténik az, amit felvázoltam. Ez nem túl reális, de élvezhetőbb se lesz tőle a játék.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 31. 19:11

A látott videók alapján néhány kevésbé fontos dolgot eléggé elbasztak. Törésmodell übergáz, frontálisan ütközik 2 autó, és csak az alsó maszk jön le, FÉLIG.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 10. 31. 19:19

Ez igaz de a gta IV ben meg megyek a fissen lopott bansee,turismo egyéb sportkocsival vagy valami szép kocsival limoval... és gyönyörködök benne erre nekikoccanok az elöttem lévő kocsinak és bazi nagy horpadás. -.- Lehet hogy realisztikus de elég idegesítő lehet.
Michael fején ugrálok!

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 31. 19:21

De legalább nem csak akkor törik le a tükör, ha egy ugratást elrontasz. Alig törik kocsi vs kocsi esetnél...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Robbanto1
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 08. 11. 19:47
Tartózkodási hely: Itthon

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Robbanto1 » 2013. 10. 31. 20:29

Meg azért IRL nem is így törik egy utaszállító,általába mindig a törzs törik 2 vagy 3 részre de ez tökéletesen épségben marad :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 31. 22:59

Kiscserko írta:Szerintem a teleportálás elhanyagolható. A bajom azzal van, hogy akármilyen lassan is belemegyek, akármibe, és a repülőnek akármelyik részével, akkor a repülő mindkét szárnya leesik, a hátulján is leesnek a "irányító bigyuszok"(nem tudom a nevét), felrobban a gép közepe, és kettéesik a repülő. Én ezt hívnám bugosnak. Elindulok a géppel, megyek 1 métert, nekimegyek a jobb szárnyának végével egy villanypóznának, és megtörténik az, amit felvázoltam. Ez nem túl reális, de élvezhetőbb se lesz tőle a játék.
Jaaaaa, hogy erre gondolsz bugok alatt. Hát, mivel én nem sűrűn rontottam el eddig a fel-és leszállást/nem nagyon ütköztem még a levegőben semmibe, ezért olyan sokszor nem fordultak velem elő ezek a bugok, bár most hogy mondod, egyszer-kétszer nekem is volt már, hogy a gépnek csak a jobb szárnyát ütöttem be, de a bal is kigyulladt meg ilyenek. A két vízszintes és az egy db függőleges vezérsík (gép hátulján található irányító bigyuszok) meg eddig egyszer sem esett le nálam, legalábbis én nem figyeltem, de majd én is utánalesek a dolognak.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 01. 00:58

Neil írta:A látott videók alapján néhány kevésbé fontos dolgot eléggé elbasztak. Törésmodell übergáz, frontálisan ütközik 2 autó, és csak az alsó maszk jön le, FÉLIG.
Videók alapján ne ítélj, teljesen más minden egyes ütközés. Azért elég csúnyán össze tudnak törni a kocsik, és a karakterek is szépen ki tudnak repülni. Engem inkább az idegesít, hogy néha a legapróbb eséstől meghal a karakter. Volt már olyan, hogy kényszerleszállást hajtottam végre helikopterrel, és sikerült viszonylag szépen landolnom, de kiírta, hogy wasted, illetve a minap beragadt egy sarokba a motorom, megnyomtam a háromszöget, mire az megpattant és ráesett Franklinre, aki persze azonnal meghalt.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Érdekességek

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 01. 01:44

dani.szentgali írta:
Kiscserko írta:Szerintem a teleportálás elhanyagolható. A bajom azzal van, hogy akármilyen lassan is belemegyek, akármibe, és a repülőnek akármelyik részével, akkor a repülő mindkét szárnya leesik, a hátulján is leesnek a "irányító bigyuszok"(nem tudom a nevét), felrobban a gép közepe, és kettéesik a repülő. Én ezt hívnám bugosnak. Elindulok a géppel, megyek 1 métert, nekimegyek a jobb szárnyának végével egy villanypóznának, és megtörténik az, amit felvázoltam. Ez nem túl reális, de élvezhetőbb se lesz tőle a játék.
Jaaaaa, hogy erre gondolsz bugok alatt. Hát, mivel én nem sűrűn rontottam el eddig a fel-és leszállást/nem nagyon ütköztem még a levegőben semmibe, ezért olyan sokszor nem fordultak velem elő ezek a bugok, bár most hogy mondod, egyszer-kétszer nekem is volt már, hogy a gépnek csak a jobb szárnyát ütöttem be, de a bal is kigyulladt meg ilyenek. A két vízszintes és az egy db függőleges vezérsík (gép hátulján található irányító bigyuszok) meg eddig egyszer sem esett le nálam, legalábbis én nem figyeltem, de majd én is utánalesek a dolognak.
De szerencsére ezek a hibák csak utasszállítónál voltak nálam, a többi repülő nagyon jó :)

Én viszont nem videók alapján mondom, hogy az autók törése nagyon gáz. Persze, van, hogy egy-két általad nem vezetett kocsinak kitörik a kereke, de általában frontális ütközésnél egyikőtöknek sem lesz baja. Az a bajom, hogy egyszerűen alig törnek a kocsik. Nagyon meg kell dolgozni azért, hogy rendesen szétszedjük a kocsit. Olyan, mintha fogták volna a valós életben lévő törés századrészét, és azt rakták volna bele a játékba.

Ha már érdekességek, ma láttam két lepkét egy bokor körül a játékban :)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése