GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 01. 21. 21:39

A Z-Type 950 000 dollár. 10 000 000-ért ki tudná megvenni? (Én a multiról beszélek, single-ben lehet annyi)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 01. 22. 08:47

Ha ennyire mondod, lehet hogy én emlékszem rosszul. Majd megnézem.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 22. 15:40

Én se tudom pontosan. Talán single-ben 10 000 000$. Majd megnézem.
Well look who's back

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 01. 22. 21:35

Adder: $1 000 000 Single-ben és multiban is
Z-Type: Single - $10 000 000, Online - $950 000

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2014. 01. 22. 21:48

Mi a f@sz baja van a rockstargames-nek??? Mióta karbantartás volt azóta maradt a karimon kemény 34ezer$ az 500ezerből. Most ezek direkt csinálják,hogy kibasznak a játékosokkal? :@

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 23. 10:24

Nekem az összes pénzemet elvették. Gondolom csak nagyjából tudták az adományozott pénz összegét.
Well look who's back

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 23. 11:57

Úgy csináltátok, ahogy tanácsolták?

Tehát hogy fogtátok a hackelt összeget, beraktátok bankba, és egy másik karakterrel vettétek ki? Mert ha igen, akkor annyit kellett volna csak elvegyenek.

Krampi
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. 01. 31. 23:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Krampi » 2014. 01. 23. 19:36

Én fent sem voltam több mint másfél hónapig. Így esélyem se lett volna berakni a bankba a hackerek által kapott pénz összeget.Csak azért k**va jó,hogy nem is voltam fent de azért lenyúlják az összes pénzem a köcsögök. :@

malna77
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. 01. 25. 05:23

Online-mód?

Hozzászólás Szerző: malna77 » 2014. 01. 25. 05:26

Sziasztok. Hogyan Xbox360-on online módban játszani?

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Online-mód?

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 01. 25. 10:43

A karakterválasztó körben válaszd ki a multiplayer karakteredet. De ezt nyugodtan írhattad volna a GTA Online topikjába.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 25. 18:02

de csak akkor tudsz ha veszel gamer tagot...
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 25. 20:48

Nem gamer tag kell hozzá, hanem Xbox LIVE Gold tagságot kell vásárolnod.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 26. 11:50

dani.szentgali írta:Nem gamer tag kell hozzá, hanem Xbox LIVE Gold tagságot kell vásárolnod.
akkor az :D én ps-es vagyok :D
Szerk: hol tudom a lscarshow cimkét rárakni a képemre?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 01. 28. 00:26

GTA Online SUCKS!!!

Gondoltam (én kis naiv), hogy hú de jó lesz, mióta hackerek voltak, azóta mindig soloban nyomom, most milyen jó lesz, hogy kijavították a játékot, mehetek a közösbe. (Eddig se volt megtiltva, csak nem szeretek csalókkal játszani) Nos hát beléptem nagy boldogan, és örömmel láttam, hogy egy hiba folytán még meg van a csillingelős satyekom :D (Igen, január 5 óta nem voltam online) Ami rögtön szemet ütött nekem viszont, hogy a szerveren két 150 feletti, egy 350 feletti szintű ember van. Khm, Rockstar? Na, mindegy, nem zavartak. Ami viszont rohadtul zavar, hogy mindenki a legfeltúrbózottabb bugattival meg lamboval furikázik. És kérdeznétek, ez miért is zavar? Beléptem a játékba 28000 $-al, és a második percben megtalált egy bugattis. Uzival lőtt engem, volt ott minden, cobra 11-es üldözés, mire felrobbantom őt sticky bombbal. Hangyapöcsnyi életem maradt a béna, szétlőtt kocsiban, és kiírja a gép a jóhírt= "Túlélted, te köcsög? Örülj neki, mert leveszünk 12 500 $-t a számládról, és ha továbbra is meg akarod magad védeni, akkor bad sport leszel. U.i.: Hahaha, a sticky bombot is te fizeted!" Tök jó volt a nap további részében azért gürizni, hogy visszaadja az árát. Most már komolyan mondom, jobb védelmet ad, ha adderrel furikázol, mintha páncélmellényt vennél, mert nincs az a hülye, aki felrobbantana. Aztán találtam egy páncélkocsit, gondoltam, visszaszerzem az elvesztett pénzt, de jó. Fel is robbant a sticky bombom az ajtaján, de nem történt semmi :o Eközben megérkezett egy adder meg két etnity xf, akik örömmel robbantgatták fel az én úton szerzett kocsijaimat, míg én megpróbáltam kilőni őket automata pisztollyal. Mondhatom, sok esélyem volt ellenük, mondjuk mire utolértem őket, beletelt egy időbe. Közben a sok autólopás miatt, amit az utolérésük érdekében tettem, kaptam egy szép kis bountyt, mert ugyebár mióta lophatsz büntetlenül autót egy Grand Theft Autóban? Közben szétrobbantottam három sticky bombot a páncélkocsi hátsó ajtaján, mire rájöttem, hogy enyhén bugos az a kocsi. A páncélautó sorsa az lett, hogy egyszer csak megállt, és azóta mozdíthatatlan betonként áll ott, utána újra megjelent a térképen egy sarokra, míg ikertestvére még szobrosdit játszott, és ez az újonnan érkezett szemből jött, elment mellettem, majd egyszer csak, mint a kámfor, eltűnt.
E mellett versenyeztem, mind motorversenyt, mind autóversenyt is játszottam. Egyikben sem én voltam a host, és mindkettőben a custom cars be volt állítva. Nem találom túl fairnek azt, amikor én a géptől kapok egy alap Etnity XF-et, míg ő ugyanannak a kocsinak azt a változatát használja, ami mindenben kb kétszer olyan jó. Fair play! Ugyanez motorban, van egy carbon rs motorom, ő meg egy fullra turbózott akumával otthagy.
Meg szeretném köszönni a Rockstarnak ezt a remek Online játékot, és azt, hogy ennyit fáradoznak a játék megmentésén. Azoknak, akik elcseszték az online-t, azoknak meg küldök egy hatalmas f*ck you-t!
Maradok a solo-nál, köszönöm, én ebből nem kérek. Ezek mellé még van a rengeteg 8 éves kocka, akik ordibálnak a mikrofonba, és még mindig nincs mute all gomb, ezért egyenként kell mindet némítani, és ha valaki csatlakozik, akkor megint be kell menni a menübe és némítani. Lobbykban egyáltalán nincs mute gomb, így joboknál nem tudok némítani. (Tűzharc közben nem fogom némítgatni a gyerekeket) Bezzeg MP3-ban egyetlen gombnyomás volt a lobbyban, és a hangok mind elhallgattak. Ezen kívül a büntetési rendszer 100%-ig el van cseszve a játékban.
Szívesen játszok tisztességes játékosokkal, meg custom jobokon is! Csak írjatok rám PSN-en (ID= AranySas), és ha olyan hangulatban vagyok, jövök. (Ha az AC IV megy, akkor a testvérem játszik, olyankor egyértelműen nem tudtok engem elérni)

GTA Online SUCKS!!!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 01. 28. 02:56

Én ezért nem szoktam versenyezni, meg a free roamot is kerülöm az ilyenek miatt. Ezzel a pénz visszavételelel, csak a becsületesek szívták meg.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése