GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 01. 28. 05:19

Kiscserkó: ha nem tetszenek a verseny feltételek akkor kilépsz és hostolsz te egyet, olyat ami megfelel számodra! Minek mész olyan versenyre ahova nincs is megfelelő autód? :)

Amúgy ne izgulj, Adder-ban sem vagy biztonságban, abban is felrobbantanálak vagy mást is.. hamar visszaszerzem azt a 12ezret :)

Mute all nincs, de be tudod állítani hogy csak a CREW-t vagy a Barátaidat halljad , ez nem elég? Minek némítanál le mindenkit? Mondjuk van olyan opcio is hogy NOONE, azt hiszem.

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 01. 28. 11:32

Kiscserkó ne haragudj, de amit csinálsz az hiszti! Keress barátokat akikkel együtt tudod tolni és minden problémád megoldódik!
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 01. 28. 11:40

Valahol egyet tudok érteni Kiscserkoval, Marha irritáló tud lenni mikor egy rakás idiótával rak össze a játék. De sajnos ez minden multiban így van, akármit játszik az ember, úgyhogy el kell dönteni, hogy akar-e multizni valaki, vagy sem.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 28. 12:50

Synitka írta:Kiscserkó ne haragudj, de amit csinálsz az hiszti! Keress barátokat akikkel együtt tudod tolni és minden problémád megoldódik!
Szerintem meg rohadtul igaza van. :)

Az Online most egy nagy rakás....
realostew írta:Valahol egyet tudok érteni Kiscserkoval, Marha irritáló tud lenni mikor egy rakás idiótával rak össze a játék. De sajnos ez minden multiban így van, akármit játszik az ember, úgyhogy el kell dönteni, hogy akar-e multizni valaki, vagy sem.
Az a gond, hogy a GTA Online-nál nem csak a gyökér emberekkel van a gond, hanem az eszméletlenül nevetségesen megoldott bounty és bad sport rendszerrel...

Ez egy GTA az isten szerelmére...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 01. 28. 15:30

Major_Lion írta:Kiscserkó: ha nem tetszenek a verseny feltételek akkor kilépsz és hostolsz te egyet, olyat ami megfelel számodra! Minek mész olyan versenyre ahova nincs is megfelelő autód? :)

...

Mute all nincs, de be tudod állítani hogy csak a CREW-t vagy a Barátaidat halljad , ez nem elég? Minek némítanál le mindenkit? Mondjuk van olyan opcio is hogy NOONE, azt hiszem.
Na, az, hogy valaki hostol egy versenyt, az még nem jelent semmit, attól ugyanúgy be tudnak lépni gyökerek is. Ha meg azért, hogy kikapcsolja a Custom kocsikat... kérdés, hogy ér-e mindezért fél óráig kajtatni a kívánt verseny után a térképen.

A "Mute all" elvileg a "None" opció lenne, de nem működik, sőt asszem nekem a Friends & Crew sem. Márpedig nagyon sok értelme van, mert nem mindenki akarja hallgatni a másik sistergését, családi problémáit, vagy ahogy épp az American Idolra készül.

Kiscserkonak teljesen igaza van, és egyébként csak egy töredékét írta le az Online roppant idegesítő hibáinak. Engem például eleve az is rettentően idegesít, hogy hiába van Passive mode, azzal gyakorlatilag magamat szivatom meg, mert én nem vehetek elő fegyvert, de más meg ugyanúgy felrobbant. Semmi értelme. És egyénként én sem tudok úgy multizni anélkül, hogy legalább egyszer ne cseszné fel az agyam.

A szinteket pedig úgy néz ki, nem vették el. Én is talűlkoztam a minap 842-essel.

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 01. 28. 15:36

És gondolom mindannyian dobtátok végleg a GTAO-t... Ha most is játszotok vele és jól szórakoztok akkor elnézitek a hibákat. Szerintem is vannak persze. Az auto-aim amit nem lehet beállítani hogy ne lehessen barátra lőni és a másik játékos helyett gyalogost fog be egy utcai összecsapásnál. A random spawnoló ellenfelek. Az érthetetlenül viselkedő és bosszantó npc-k. De még mindig a szórakozás felé billen a mérleg. És engem nem érdekel ha 3 órából 5 percet a játékot készítők szidalmazásával töltök mert elenyésző, mert ez más játékokkal is ugyanúgy előfordul. És nagyon jól szórakozunk, röhögünk live partyban a haverokkal. És el kell fogadni, hogy mindig lesz egy erősebb, jobb játékos aki ellen veszíthet az ember. Ilyenkor felveheted a kesztyűt vagy kereshetsz másik session-t. És igen ez GTA. A bűnözők világa. Ne várjátok hogy nem fog keresztül lőni valaki az utcán.
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 01. 28. 15:39

Pont ez az, engem vonzanak a lehetőségek, mert olyan jó lehetne, de egyszerűen nem tudom őket kiélvezni, nem szórakoztat, hanem felidegesít.

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 01. 28. 15:44

Hú látom jött még válasz. Akkor én is írok még. A többiek hangját úgy ahogy van le lehet halkítani X360-on. Vagy bedugom a headsetet és nem veszem fel. Ezzel ez pipa. A passive mode csak gyalogosan ér valamit mivel autóból ki tudsz lőni. Mennyire remek is lenne, hogy kilőhetsz autóból de téged nem lőhetnek le. Am a passive mode-ra a töltőképernyőn is azt írják, hogy nem életszerű. (persze mi az?) Szerintem vagy én vagyok elfogult -bár nem hiszem- vagy ti veszitek túl komolyan ezt a dolgot. Ha már 2-3 ember együtt játszik és kommunikál is nincs az a gyökér akit ne lehetne a halálba szivatni. Én ezt egyedül is megteszem. :) Engem max a rendőrök tudnak felb@szni, hogy mindenbe beleütik az orrukat.
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 01. 28. 15:45

Egyetértek Kiscserkóval! Nagyon zavaró már az Online, sőt én csakis most leszek 35-ös szintű, DE már most unalmas a játék... Egyhangúak a küldetések, kevés a lehetőség, stb... -.- Ja, a legjobbat még nem is mondtam. 1 héttel ezelőtt egy csomó időt beleöltem az Online-be, hogy elérjem a 35-öt, s nem volt sok XP vissza az átfejlődésig, azonban ez a szar lefagyott, pedig már majdnem megvolt az átfejlődés! :@

Mindemellett, én még egy darabig pihentetem a játékot, majd a rablások megérkezésével folytatom, ha egyáltalán kiadják végre-valahára... -.- Noha, szerintem a sztoris DLC-ket folytassák, a multit elcseszték, de rohadtul. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 01. 28. 16:06

Úgy látom nagyon megosztó lett a GTAO. Én azt mondom ne adjátok fel ilyen könnyen. 35-ös szint? Én 112-es vagyok és nem unom. Midig más kategóriában teszem próbára magam. Jönnek majd a zsír küldetések. És tényleg nem győzöm hangsúlyozni, hogy társaság kell. Mi volt hogy 8-an nyomtuk 1 partyban. Kitettünk egy 2 csapatos team dm-et. És én azóta játszom aktívan xboxon hogy ez a játék kijött. Remélem majd ti is meglátjátok egyszer a hibák alatt a szórakozást. Ezt kívánom nektek!
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 28. 16:34

Kiscserko barátom! Nagyon boldoggá tettél! Végre valaki belátta, hogy az Online úgy kalap szar, ahogy van. Már én is le akartam írni ezt a véleményemet, de mindig újabb és újabb esélyt adtam a R* elcseszett multijának. Most viszont kimondom, hogy személy szerint a milliónyi hiba és a R* gondatlanságai miatt sokkal szívesebben játszok még egy COD vagy BF multijával is, mint ezzel a GTA Online-nal! Én 51-es szintig voltam képes facepalmok és idegrohamok után végleg letenni ezt az Online-t. Újra bebizonyosodott, hogy a R* jobban ért a single-hez. A multit hagyják meg a COD-oknak, ott úgyis csak az a jó. Remélem, nem erőlködnek már annyit a multival és végre rátérnek a single részére a játéknak.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 28. 17:21

Nikita: ha egyhanguaknak tartod a küldiket akkor válalj Lestert-től mert ő nagyon jó küldiket ad pl: multkor nekem olyat adot haverommal hogy 2 csapatra kellet oszlani: sniperesek és gunmenek igy el kellet lopni valamit... szerintem ez nagyon jó! stb. stb.
most ti tudjátok hogy min játszotok vagy hogy de szerintem az online nagyon jó egy komolyabb hibát nem találtam egyáltalán... (csak azt az idióta network error-t csak mondjuk az nem tartozik a gta-ba na mind1) de azért az engem is feltud idegesiteni hogy melyek, élem az életem aztán valaki egy buzzardal vagy éppen TANKAL rámjön aztán PUFF! multkor olyan történt hogy mentem az Entify-el kicsit feszitetem vele :cool: aztán elhajtok két player mellet és le tudtam olvasni a pofájukról: :o :o :o :o :o azta *-* LOPJUK EL!!! aztán mivel kezdők voltak nem tudtkák hogy nem tudják elllopni de azért utánam eredtek én éppen mentem a ruhaboltba amire ők kilőttek és megpróbálták ellopni (nem mintha sikerrel jártak volna.....) aztán látták jövök vissza a nagy MG-vel és eltakarodtak..... LOL
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 01. 28. 18:16

Az mind szép és jó, hogy hostolok egy versenyt, de egy baj van vele, hogy nem jön senki 5-10 percig, és ha végre jön valaki, akkor is csak 2-en versenyzünk. Ha viszont megnyomom a "jump into a race" gombot, akkor egy pillanat alatt beléphetek egy 4-5 fős menetbe. "Minek mész olyan versenyre, ahova nincs megfelelő autód?" Ezt nem is igazán értem. Most úgy érted, miért nem lépek ki minden super car raceből, amibe beledob a játék? Mert attól, hogy nem használtam ki azt, hogy idegenek adtak végtelen pénzt, attól még szeretek száguldozni egy Cheetahval.
Lehet, hogy én nem lennék biztonságban tőled az Adderban, viszont ők tőlem igen. Neki semmibe sem kerül, ha felrobbantom, viszont nekem 12500 $-ba kerül. Mondod, hogy egy pillanat alatt visszaszerzed, de nem mindenki játszik annyit, hogy csak úgy pazarolhassa a pénzt. Mondtam, hogy én jan 5 óta nem játszottam, én általában egy alkalommal, amikor játszom, akkor szerzek 12000-et, és nem játszok gyakran. Az oké, ha ő nem tesz ellenem semmit, felrobbantom, és büntetnek, viszont ha gyakorlatilag majdnem megöl, hagy védjem már meg magam ingyen.
Én úgy tudom, hogy az csak a saját mikrofonomra vonatkozik, hogy ki hall engem. De kösz a tippet, akkor kipróbálom, hátha működik :)
Vannak, akikkel együtt tudok játszani, de amikor játszok, nem mindig vannak fenn, és nem mindenki akar mindig GTA Onlineozni.
Rockstar69= A bad sport számtalan hibáját ismerem, de a bountyét nem, azzal mi a baj? (Mármint azon kívül, hogy solo sessionben is megkapom a pénzt, mert túlélem a bountyt :D )
Visali, hogy milyen igazad van! Hallottam már gyereket az anyjával veszekedni azon, hogy nem pakolt össze, meg valakit, aki 20 percen keresztül énekelte a Wake Me Up című számot :D De a két legrosszabb= amikor sok ember egyszerre, egy mikrofonon keresztül ordít, és amikor valaki csak azért tartja bekapcsolva a mikorofont, hogy néha köhögjön egy akkorát, hogy majd szétmegy a hangszóró.
A passive mód meg tényleg 100%-ig felesleges. Azt se csinálták meg túl jól.
Nem hagytam fel az online-al, csak invite onlyba nyomom, meg haverokkal. Majd játszok újra pár hónap múlva, meglátjuk milyen lesz a helyzet.
Én is úgy szoktam, hogy félrerakom a headsetet.
A rendőrök Online szinte mindig köröznek, már néha észre sem veszem :D
Én most vagyok 40-es szinten, de nem unom. Az tény, hogy az összes küldetés unalmas, értelmetlen, élvezhetetlen. Viszont ezen kívül nagyon jó dolgokat lehet benne csinálni. Azt azért nem mondom, hogy nem lehet megunni, néha én is unom, de összességében tetszene, ha nem emiatt lenne kevesebb figyelmük a singlere, és ha nem cseszték volna el a cheaterek, meg az idióták.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 28. 19:27

Látom sok hozzászólás érkezett a GTA Online-ról. Nem volt kedvem elolvasni mindet, de ahogy látom azon vitatkoztok, hogy jó-e az Online. Akkor egy véleménnyel több lesz, és tartok tőle, hogy megosztja az embereket.

Elsősorban egyetértek Synitka-val. Szerintem az Online egy jó multiplayer! Lehet, hogy most hülyének néztek, de én baromi jól elszórakozok. Mivel csalóktól én is kaptam sok pénzt, felvásároltam az összes repülőt és helikoptert.
Ezekkel rengeteget szórakoztam. Mivel én igen sokat játszok az Online-on, naponta legalább 30-40 ezer dollárt. Ebből szépen összegyűlik a pénz minden dologra. Ezeket a dollárokat leginkább küldetésekből és deathmatchekből szerzem. Lehet, hogy a küldetések egyhangúak, Martin Madrazo, Lester és Ron/Trevor küldetései hoznak annyi pénzt, hogy megérje szenvedni. Versenyezni nem a pénzért, hanem a szórakozásért szoktam, de nagyon ritkán. Annyi hülye versenyző van, akik folyton kilöknek a pályáról, hogy teljesen elment tőle a kedvem. Aztán ott van a survival is. Jó lehetőség pénzszerzésre, de kínkeservesen sokáig tart. Emellett azért jó játékmód. A deathmatch-el semmi bajom, tetszik.

Aztán a freemode. Na az más tészta. Én kettő csoportba szoktam sorolni a freemode-ot. Ahol normálisak az emberek, és ha elmegyek mellettük nem ölnek meg. Még a teljesen ismeretlen is felvesz a kocsijával, és elfuvaroz valahova. Illetve még segítenek is a rendőrök ellen. Ma volt egy jópofa eset. Elmentem teát főzni, tehát a kontrollert letettem. Pár perc múlva jövök vissza, látom, hogy egy kocsi full sebességgel, mögötte jöttek a rendőrök. Gondoltam, "Basszus, ez mindjárt elüt!", de ahelyett, hogy 200 métert repültem volna, a csávó elhúzta a kormányt, megmentve engem, de ő akkorát karambolozott, hogy meghalt. Na, ezt értékelem a becsületes gamerekben
A másik csoport ahol bunkó, suttyó parasztok vannak, nulla IQ-val. Egyfolytában robbantgatnak, ölnek, stb. Az baromira idegesítő amikor el akarok egy eladni való (nem biztosított) autót, szembejön egy játékos és felrobbant.
Ez igazán idegesítő, de még jobb, amikor egy balfasz tankkal robbantgat a városban. Éppen arra járok, ő meglát és bumm, felrobbantja a 2000 dollárt érő Bulletemet (mármint annyi a biztosítási összeg).

Egyébként ezeket leszámítva egész jól el lehet lenni. Én általában nem játszok baráttal, mert sose jönnek. (Rockstar69-et is mindig hívom, de nem jön, pedig ő az egyetlen olyan, aki szintén sokat lóg a GTA-n.)
Azt se értem, miért ilyen k**va magasak az árak a fegyverboltban. Például egy hangtompító egy pisztolyra 12000$! Tízszer drágább! Miért?! Mindegy, ez a legkisebb gondom.

Egyébként próbálkozok egy projekttel...
Be lehet menni az IAA épületébe, de a kiskapu a felhőkarcoló közepén van, tehát ejtőernyőzni kell. Ha esetleg elrontom, akkor jó lenne egy barát, aki mindig benne van a helikopterben (tehát ő vezeti), és ha elrontom és meghalok, akkor ne keljen felhívni a Pegasust, elkocsikázni egy mérföldet, visszarepülni és megpróbálni újra.
Ha érdekel, írj rám! Itt egy link, hogy mit akarok megvalósítani: https://www.youtube.com/watch?v=WMqgkNieFC8
Amúgy, mint mondtam, sokat lógok az Online-on, itt a napirendem :P (vagyis meddig szoktam általában fent lenni):

Hétfő: 13:30-15:00
Kedd: 13:00-13:35 és 16:00-19:30
Szerda: 16:30-17:45
Csütörtök: 13:30-16:00
Péntek: 13:00-15:00
Szombatot és vasárnapot nem tudom biztosra mondani, mert minden nap mást csinálok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2014. 01. 28. 20:00-kor.
Well look who's back

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 01. 28. 19:57

Tipp:Valaki írta hogy nem lehet free aim-al célozni a GTAO-ban.DE LEHET!Single Playerben állítsd be hogy Free Aim és akkor a multiban is ugyanúgy lesz,free aimos szeróra dob be. Mellesleg Kiscserkóval teljesen egyet értek de én szeretem az Online-t főleg azt hogy készítünk versenyeket és azon elmarháskodunk vagy hogy,a 9 éves hülye gyerekeket meg nem hallom mert legtöbbet úgy játszok GTAO hogy partyban vagyok haverokkal.Mellesleg ha idegesít menj be partyba tedd át Invite Onlyra ott meg legyél egyedül és a hülye gyerekeket nem fogod hallani.A Passive Moderól meg említést se teszek.Mivel én is utálom azt hogy megyek erre meg jön egy TANK és vége.Meg találkoztam egy emberrel aki 64-es volt de már azt mondta hogy van tankja.Röhögtem egy jót de elment valahova,követtem követtem és TÁ DÁ ott volt a tankja :shock: :shock: pedig az a jó móka hogy tankot csak 70-es szintől lehet szerezni.De utálom az ilyen noobokat akik csak tankal menőznek,de amint felrobbant a tankja üldöztem és szétszedtem annyiszor amennyiszer ő engem egy tankal. :lol: :lol:.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése