GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 28. 20:47

Arminho ha gondolod vegyél fel ID: Gonzales31_HUN ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 01. 28. 23:17

Lehet, hogy félreérthetően mondtam. Én szeretem a GTAO-t, csak a sok idióta elrontotta, és most eléggé szét van esve az egész. Ezt is írtam, hogy köszönöm a Rockstarnak ezt a remek multiplayert, csak bizony a rengeteg logikátlanság, elrontott rendszerek, unalmas küldetés, meg a cheaterek nem javítanak rajta. Meg a töltési idő is még mindig tud botrányos lenni. Ezt csak azért írtam, mert úgy tűnt, hogy úgy értettétek, hogy nagyon utálom az online-t. És mielőtt máglyára dobna valaki, inkább javítom magam :D

A content creator nagyon tetszik, de annak is van egy elég béna rendszere, amire épül az, hogy hogyan kell velük játszani. Amit ez alatt értek= most, ha vége egy jobnak, utána felajánl hat Rockstar által készített/ajánlott pályát. Ahogy ennek véleményem szerint kellene lennie= Felajánl 3 random Rockstar által készítettet, 1 Rockstar Verified-ot, és két teljesen random SC tag által készített pályát. SOKKAL jobb lenne szerintem, az átlag ember is változatosabb pályákon játszana, a készítő meg nem csak magának csinálná a pályákat. Lehet, hogy ezt a GTAO ötletekes e-mail-jükre elküldöm egyik nap, mert így mind a rajongóknak jobb lenne, és a Rockstarnak is bennmaradna mindig a készített pályája. (Apropó, csináltam egy "Ghost Town" deathmatchet, ha valakit érdekel. Még élesben nem próbáltam ki, de remélem jól működik)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 01. 29. 05:21

Visali írta:
Major_Lion írta:Kiscserkó: ha nem tetszenek a verseny feltételek akkor kilépsz és hostolsz te egyet, olyat ami megfelel számodra! Minek mész olyan versenyre ahova nincs is megfelelő autód? :)

...

Mute all nincs, de be tudod állítani hogy csak a CREW-t vagy a Barátaidat halljad , ez nem elég? Minek némítanál le mindenkit? Mondjuk van olyan opcio is hogy NOONE, azt hiszem.
Na, az, hogy valaki hostol egy versenyt, az még nem jelent semmit, attól ugyanúgy be tudnak lépni gyökerek is. Ha meg azért, hogy kikapcsolja a Custom kocsikat... kérdés, hogy ér-e mindezért fél óráig kajtatni a kívánt verseny után a térképen.

A "Mute all" elvileg a "None" opció lenne, de nem működik, sőt asszem nekem a Friends & Crew sem. Márpedig nagyon sok értelme van, mert nem mindenki akarja hallgatni a másik sistergését, családi problémáit, vagy ahogy épp az American Idolra készül.

Kiscserkonak teljesen igaza van, és egyébként csak egy töredékét írta le az Online roppant idegesítő hibáinak. Engem például eleve az is rettentően idegesít, hogy hiába van Passive mode, azzal gyakorlatilag magamat szivatom meg, mert én nem vehetek elő fegyvert, de más meg ugyanúgy felrobbant. Semmi értelme. És egyénként én sem tudok úgy multizni anélkül, hogy legalább egyszer ne cseszné fel az agyam.

A szinteket pedig úgy néz ki, nem vették el. Én is talűlkoztam a minap 842-essel.

Miért kéne kajtatni fél óráig versenyért?? Térképen kiválasztod, nyomsz egy NÉGYZET-et és már indul is a verseny, vagy nyomsz egy quick race-t a telefonból :))

Lépjen be egy CREW-ba és akkor játszon olyanokkal akikkel szeret, és no rinya hogy jajjj kilöktek az első kanyarban...

Nálam tökéletesen müködik a CREW+FRIENDS chat, senkit nem hallok soha rajtuk kivül, többiek se panaszkodnak.


PASSIVE mode-ban nem tudnak felrobbantani, csak ha autóban ülsz! Inkább kérdezzetek még, ne állítsatok olyat ami nem igaz :)

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 01. 29. 05:32

Kiscserko írta:Az mind szép és jó, hogy hostolok egy versenyt, de egy baj van vele, hogy nem jön senki 5-10 percig, és ha végre jön valaki, akkor is csak 2-en versenyzünk. Ha viszont megnyomom a "jump into a race" gombot, akkor egy pillanat alatt beléphetek egy 4-5 fős menetbe. "Minek mész olyan versenyre, ahova nincs megfelelő autód?" Ezt nem is igazán értem. Most úgy érted, miért nem lépek ki minden super car raceből, amibe beledob a játék? Mert attól, hogy nem használtam ki azt, hogy idegenek adtak végtelen pénzt, attól még szeretek száguldozni egy Cheetahval.
Lehet, hogy én nem lennék biztonságban tőled az Adderban, viszont ők tőlem igen. Neki semmibe sem kerül, ha felrobbantom, viszont nekem 12500 $-ba kerül. Mondod, hogy egy pillanat alatt visszaszerzed, de nem mindenki játszik annyit, hogy csak úgy pazarolhassa a pénzt. Mondtam, hogy én jan 5 óta nem játszottam, én általában egy alkalommal, amikor játszom, akkor szerzek 12000-et, és nem játszok gyakran. Az oké, ha ő nem tesz ellenem semmit, felrobbantom, és büntetnek, viszont ha gyakorlatilag majdnem megöl, hagy védjem már meg magam ingyen.
Én úgy tudom, hogy az csak a saját mikrofonomra vonatkozik, hogy ki hall engem. De kösz a tippet, akkor kipróbálom, hátha működik :)
Vannak, akikkel együtt tudok játszani, de amikor játszok, nem mindig vannak fenn, és nem mindenki akar mindig GTA Onlineozni.
Rockstar69= A bad sport számtalan hibáját ismerem, de a bountyét nem, azzal mi a baj? (Mármint azon kívül, hogy solo sessionben is megkapom a pénzt, mert túlélem a bountyt :D )
Visali, hogy milyen igazad van! Hallottam már gyereket az anyjával veszekedni azon, hogy nem pakolt össze, meg valakit, aki 20 percen keresztül énekelte a Wake Me Up című számot :D De a két legrosszabb= amikor sok ember egyszerre, egy mikrofonon keresztül ordít, és amikor valaki csak azért tartja bekapcsolva a mikorofont, hogy néha köhögjön egy akkorát, hogy majd szétmegy a hangszóró.
A passive mód meg tényleg 100%-ig felesleges. Azt se csinálták meg túl jól.
Nem hagytam fel az online-al, csak invite onlyba nyomom, meg haverokkal. Majd játszok újra pár hónap múlva, meglátjuk milyen lesz a helyzet.
Én is úgy szoktam, hogy félrerakom a headsetet.
A rendőrök Online szinte mindig köröznek, már néha észre sem veszem :D
Én most vagyok 40-es szinten, de nem unom. Az tény, hogy az összes küldetés unalmas, értelmetlen, élvezhetetlen. Viszont ezen kívül nagyon jó dolgokat lehet benne csinálni. Azt azért nem mondom, hogy nem lehet megunni, néha én is unom, de összességében tetszene, ha nem emiatt lenne kevesebb figyelmük a singlere, és ha nem cseszték volna el a cheaterek, meg az idióták.

Nekem úgy tünik nem vagy CREW tag sehol.. lépj be egybe, vannak olyan CREW-k ahol 200-300 játékos van, ezek közül ha hajnal 2kor mész fel játszani, akkor is lesz egy két ember, és máris van kivel versenyezned.

12000-et szedsz össze egy játék alkalmával??.. ez kb azt jelenti, hog fél órát se játszol. Vannak Mission-ök ahol ennyit lehet kapni vagy még többet, de két három versennyel is összeszedek ennyit még akkor is ha nem vagyok első. Vagy fogod szerzel egy jobb autót és eladod, 8-9 ezerért, 48 percenként. Megölsz egy két embert bounty-ért... stb....

Játsz olyan versenyeken ahol nem engedett a custom car, vagy te hostold, igen néha várni kell, de néha meg hamar megtelik, de a mondom mégegyszer: haverokkal versenyezz, illetve CREW tagokkal.

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 01. 29. 05:35

Niko Bellic1300 írta:Tipp:Valaki írta hogy nem lehet free aim-al célozni a GTAO-ban.DE LEHET!Single Playerben állítsd be hogy Free Aim és akkor a multiban is ugyanúgy lesz,free aimos szeróra dob be. Mellesleg Kiscserkóval teljesen egyet értek de én szeretem az Online-t főleg azt hogy készítünk versenyeket és azon elmarháskodunk vagy hogy,a 9 éves hülye gyerekeket meg nem hallom mert legtöbbet úgy játszok GTAO hogy partyban vagyok haverokkal.Mellesleg ha idegesít menj be partyba tedd át Invite Onlyra ott meg legyél egyedül és a hülye gyerekeket nem fogod hallani.A Passive Moderól meg említést se teszek.Mivel én is utálom azt hogy megyek erre meg jön egy TANK és vége.Meg találkoztam egy emberrel aki 64-es volt de már azt mondta hogy van tankja.Röhögtem egy jót de elment valahova,követtem követtem és TÁ DÁ ott volt a tankja :shock: :shock: pedig az a jó móka hogy tankot csak 70-es szintől lehet szerezni.De utálom az ilyen noobokat akik csak tankal menőznek,de amint felrobbant a tankja üldöztem és szétszedtem annyiszor amennyiszer ő engem egy tankal. :lol: :lol:.

a TANK a legelbaszottabb része a játéknak. Nehéz megölni, sajnos nincs ellene jó fegyver. Ilyenkor általában PASSIVE mode és keresek másik session-t, de van hogy nekiállunk szétrobbantani utána meg a halálba szivatjuk :)

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 01. 29. 08:27

A tankot én is így szoktam. :D Lester eltűntet a radarról és meglepem a csávót egy másik tankkal. Aztán szivatás amíg le nem lép. :D
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 01. 29. 14:56

A Passive Mode-nál pont itt van a lényeg, nem fogok fél napig gyalogolni Sandy Shoresba, ráadásul attól még el tudnak ütni.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 29. 15:40

Major_Lion ezt bebasztad :-D :-P mert kiscserko tagja GPSC-nek :P és ha valakit érdekel keressetek rá Hungarian Hunters 23 crewra ez a mi crewünk ha akartok csatlakozzatok és vegyetek fel: Gonzales31_HUN
Kiscserko: néha irj rám amikor fent vayok mert legtöbbszõr tudok jönni :))
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 01. 29. 16:21

Lépjek be egy crewba, ahol van 300 ember, akiknek a fele attól ugyanúgy lehet idióta, hogy csapatban vannak. Én a GPSC-vel szoktam játszani, mert tapasztalataim szerint jó kis csapat.
A passive módban azt bírom folyton, hogy valamiért mindig elkezdenek körözni a rendőrök, aztán védtelen vagyok. A másik, hogy attól akárki el tud ütni, egyetlen, ami más, hogy én nem tudok védekezni ellenük. (Amiért persze úgyis megbüntetne a játék)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 01. 29. 16:43

Emberek, megértem, hogy a GTA Online szar/nem szar, de amit itt csináltok néhanapján, az már kicsit átmegy a szánalom határán.
Az, hogy annyira túlteng bennetek a keserűség-gén, még nem ok arra, hogy húsz hoooooosszú kommentárt írjatok. Az ilyen "bebasztad" fordulatok meg aztán végképp feleslegesek. Minek kelteni a feszültséget? El kell fogadni, hogy nem egyezik a véleményetek, a játék lehetne nagyon jó, de tele van hibákkal, ettől még nem kell mindenkinek élveznie, aki pedig azt teszi, annak ne vegyük el az örömét, mert a GTAO egy zabszemet tolt fel a hátsónkba. Ez a véleményem erről a vitaszerű akármiről.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 01. 29. 17:03

Belegondolva, azért nem olyan rossz az Online, néha el lehet vele lenni, csak kevés pénzem van. Általában fegyverekre, lőszerre, ruhára és kajára költöm. Ja, én is egy nap 12000-et szerzek, pedig kb. 3 vagy 4 órát játszok vele.

No, ettől eltekintve, szerintem folytatom az Online-t, mert hétvégén lesz egy headsetem, s kedvet kaptam hozzá. :)

Sőt, tudtátok, hogy a GTASeriesVideos feltette a GTA Online utolsó küldetését? Én elsőre nem mondtam meg volna, hogy ez lenne az utolsó pálya, oszt' nézem a videó leírását, és ott volt :D.

„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 01. 29. 19:32

NikitaDragovich írta:Belegondolva, azért nem olyan rossz az Online, néha el lehet vele lenni, csak kevés pénzem van. Általában fegyverekre, lőszerre, ruhára és kajára költöm. Ja, én is egy nap 12000-et szerzek, pedig kb. 3 vagy 4 órát játszok vele.

No, ettől eltekintve, szerintem folytatom az Online-t, mert hétvégén lesz egy headsetem, s kedvet kaptam hozzá. :)

Sőt, tudtátok, hogy a GTASeriesVideos feltette a GTA Online utolsó küldetését? Én elsőre nem mondtam meg volna, hogy ez lenne az utolsó pálya, oszt' nézem a videó leírását, és ott volt :D.

LOL ezt már megcsináltam! amugy majd egyet nem játszunk hétvégén? :D ha lesz headseted :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 01. 29. 19:38

Nem rég csináltam két küldit. Mind a kettő kb 5 perces volt és nem valami nehéz. Mindkettőért kaptam 17 000-ret meg 4000 RP-t. :P
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 01. 29. 19:40

NikitaDragovich= Ja, oda csatlakoznék én is hétvégén. Végre tudunk majd headsettel játszani.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 29. 19:57

Én hétvégén fent vagyok, játszhatunk, és még headsetem is van!
Well look who's back

Válasz küldése