GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 05. 12. 09:41

Mi élvezünk valamennyi előnyt a High Life megjelenésekor az időeltolódás miatt?
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 05. 12. 10:19

Nem, kontinensenként elvileg egyszerre érhető el mindenhol.

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 05. 13. 10:50

"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 13. 18:54

házat lehet eladni? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 13. 19:51

Igen, ez engem is érdekelne...
Well look who's back

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 05. 14. 06:40

Piros színű vagyok, azt hogy lehet csökkenteni?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 05. 14. 06:56

Házat mint eddig is becserélni lehet. A rooftop rumble-nak meg annyi :D Most olyan nehéz lett mint a többi ilyen szintű.
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 14. 13:12

Franklin írta:Piros színű vagyok, azt hogy lehet csökkenteni?
Gondolom úgy, hogy kevesebbet gyilkolsz...
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 14. 14:34

Franklin: legyél kevésbbé lövöldőzös, inkább "civil fajú"
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 14. 22:12

Synitka írta:Házat mint eddig is becserélni lehet. A rooftop rumble-nak meg annyi :D Most olyan nehéz lett mint a többi ilyen szintű.
Ez érdekes, nálam működik, hogy egyszerre két apartmanom is lehet, van is és nem kellett becserélnem az elsőt, hogy megkapjam a másodikat, mint a frissítés előtt.

Nos, ha megengeditek, véleményezem a mai High Life frissítést. Azt kell mondanom, hogy nagyon tetszik! A négy új jármű közül a Pegassi Zentorno tetszik a legjobban, a Rockstar gyönyörűen modellezte le a Lamborghini Sesto Elementót, már nagyon hiányzott egy ilyen király jármű a játékba. Az új fegyvernek is örülök, gyilokeszközökből sosem elég, főleg egy GTA-ban. Ami meg kizárólag a GTA Online-t érinti, az új luxusapartmanok közül sajnos egyiket sem tudtam megvenni, viszont a 100 000$-ból annyira még futotta, hogy kipróbáljam az újdonságot és vegyek még egy apartmant a meglévő mellé. Jó, hogy végre lehet két házad is. Plusz nem tudom, hogy megfigyeltétek-e, de a sztorimódban amikor egyik karakterről átváltottam a másikra, akkor nem az alap (karakterspecifikus) kocsija parkolt az utcán, ahogy a frissítés előtt, hanem az a kocsi, amit legutóbb használtam (ebben az esetben a Zentorno). Na de akkor most jöjjön egy kis hideg zuhany: lassan egy év elteltével még mindig nem sikerült megoldani azt a hibát a sztorimódban, hogy a ház melletti garázsban lévő járműveid ne tűnjenek el. Nem értem, miért nem lehet végre megoldani ezt a hibát. Na mindegy, ezt az apróságot leszámítva hatalmas piros pont a Rockstarnak, hogy egy újabb ingyenes DLC-t adtak ki a kezük közül, én ezzel már el is felejtettem, hogy a GTA Online milyen nehezen és használhatatlanul indult el anno. Engem kiengeszteltek. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 05. 15. 07:49

És ki mondta hogy nem lehet 2 ingatlanod? Én azt mondtam becserélni lehet. A kérdés az volt hogy el lehet-e adni. Én 5,2M-val vágtam neki az updatenek. Vettem egy luxus apartmant a Bullpop riflet a Huntleyt a Zentorot és a Thrustot. Ezeket fullra tuningoltam és így csappant meg a lóvé 2,8M-ra :D Most van hely a garázsban a többi autóra amiket szeretnék, többnyire nem high-end autók úh azokra biztos futja szép lassan. Sajnos a pénzkeresés lassabb lett úgy látom. Szopatós spawn pontok a küldetések elején, keményebb ellenfelek sok küldetésben ésa rooftop totális átalakítása sem kedvez. Arról nem is beszélve hogy az új küldetések szart sem érnek. Annak örülök hogy az Armored truck ismétlődő megjelenését mégsem sikerült javítaniuk mint ahogy azt írták :D
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 15. 13:28

:D az nem kell kijavitani :D amikor raboltam ki egyet már jött a kövi.. én nagyon őrültem annak :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 15. 13:44

Nos, akkor én is leírnám véleményemet a Nagy Élet című DLC-ről... :D

Miért Rockstar, miért?! Miért kell még egy ilyen kiegészítőt kiadni?! Kapunk 20-30 új ruhát, megveszek egyet. Kapunk egy új fegyvert, ami rosszabb, mint a Special Carbine. Akkor minek vegyem meg, ha nem használom? Kapunk 4 új járművet, egy viszonylag méregdrága motort, egy még méregdrágább szuperautót, és egy megint viszonylag drága sportkocsit. Ja, meg egy SUV-ot. Ezekből egyiket sem veszem meg, mert nincs semmi értelme egy 67. kocsinak, amit még fel is tuningolok, megyek vele 2-3 kört, aztán megrohad a garázsban az autó. Ráadásul minek két apartman? Nem elég az az egy? Oké, oké, itt jönnek a többiek azzal, hogy "akkor hol tároljam a 67. kocsimat?! Ha?!". Jó lenne, de már tényleg jó lenne, ha valami értelmes dolgot adna ki a keze közül a Rockstar (most majdnem azt írtam, hogy Rockszar), pl. a Heisteket vagy esetleg mondana valamit a PC-ről vagy a next-genről, vagy esetleg a kaszinót is megemlíthetné. Ez miért nem jut az eszükbe?
Well look who's back

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 05. 15. 14:39

Frank az Armored truck dolog nekünk is bejön ám :D A legjobb hogy invite only sessionben hajlamos a legtöbbször így bebugolni és akkor megy a fosztogatás :D

Arminho: Remélem a "Nagy Élet"-et nem gondoltad komolyan! Nekem bejönnek az új autók szeretem csodálni őket a garázsomban. Szeretek a többiekkel száguldozni és motorozni is. Hogy miért jó 20 autónyi hely? Mert így minden versenyre vihetek megfelelő kategóriájú egyedi autót. És lehet olyan autó is a garázsomban ami szinte semmire sem jó csak tetszik. Ezek a dolgok akkor jönnek be ha a játék minden részét megpróbálod játszani. BTW az új fegyver se nem jó se nem szép :D a carabine rifle a legjobb a rifle kategóriában sztem, de a specialt is szívesen használom.
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 15. 20:04

Ízlések és pofonok... én is szeretem megvenni 67. kocsit, mert jól néz ki, meg minden, de a Rockstar mondhatna valamit a Heistekről vagy a PC bejelentésről, ahelyett, hogy kiadja 4. update-et, ami nem sokat változtat a játékon. Most már tényleg kellene valami új az Online-ba!
Na, majd még írok, csak telóról vagyok.

Ja, és a "Nagy Életet" csak viccnek szántam. :D
Well look who's back

Válasz küldése