GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 15. 21:07

na de most, hogy volt High Life azaz a gazdagok update-je akkor lehetne legközelebb valami "Gangster Update" vagy valami amiben végre kiegészitik a baseball tees ruharészleget :D+ még 1 lowrider és egy muscle autó, mégegy motor meg stb.. meg jó volna, hogyha az accesories részleget kiegészitenék egy "gloves részleggel" mert vagány volna ha lehetne újatlan kesztyűket hordani meg sokminden mást... És még persze két új fegyver, meg vidéki házak! :D én egy ilyesmiről "álmodnék" :D
Szerk: Lista a hétvégéről :D http://socialclub.rockstargames.com/events
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 05. 16. 03:00

Arminho írta:Nos, akkor én is leírnám véleményemet a Nagy Élet című DLC-ről... :D

Miért Rockstar, miért?! Miért kell még egy ilyen kiegészítőt kiadni?! Kapunk 20-30 új ruhát, megveszek egyet. Kapunk egy új fegyvert, ami rosszabb, mint a Special Carbine. Akkor minek vegyem meg, ha nem használom? Kapunk 4 új járművet, egy viszonylag méregdrága motort, egy még méregdrágább szuperautót, és egy megint viszonylag drága sportkocsit. Ja, meg egy SUV-ot. Ezekből egyiket sem veszem meg, mert nincs semmi értelme egy 67. kocsinak, amit még fel is tuningolok, megyek vele 2-3 kört, aztán megrohad a garázsban az autó. Ráadásul minek két apartman? Nem elég az az egy? Oké, oké, itt jönnek a többiek azzal, hogy "akkor hol tároljam a 67. kocsimat?! Ha?!". Jó lenne, de már tényleg jó lenne, ha valami értelmes dolgot adna ki a keze közül a Rockstar (most majdnem azt írtam, hogy Rockszar), pl. a Heisteket vagy esetleg mondana valamit a PC-ről vagy a next-genről, vagy esetleg a kaszinót is megemlíthetné. Ez miért nem jut az eszükbe?
Szerintem ezek miatt ne panaszkodjunk, amíg ingyér adják.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 16. 12:09

Igaz, mondjuk... ajándék lúnak ne nézd a fogát! De akkor is jobb lenne már, ha valami olyanról adnának hírt a Rockstar-os srácok, ami több embert érdekel.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 05. 17. 10:56

Én úgy vagyok vele, hogy amíg ingyen adnak DLC-t, addig adjanak annyit, amennyit csak akarnak. Kell néha egy kis frissítés a játékba, és erre ezek a "Nagy Élet" kaliberű DLC-k pont jók. Persze foglalkozhatnának nagyobb levegővételű dolgokkal is, mint az emlegetett Heistek, vagy netán a sztori mód folytatása (pl.: egy jó kis Ludendorff-i kaland igencsak benne van a pakliban, főleg amióta a multiplayerben is el lehetett látogatni a viszonylag tűrhetően kidolgozott városba, aztán megszüntették a hibát), de szerintem azok a konzoltulajok, akiknek megvan a játék, szerintem ne siránkozzanak a PC-sek meg nextgenesek miatt, hanem élvezzék a játékot. Persze szép dolog az együttérzés, valamilyen szinten én is együtt érzek velük, de szerintem legyünk olyan pofátlanok, hogy kihasználjuk az ingyenes DLC-ket és emiatt ne hibáztassuk a Rockstart, hogy a legtöbb mai kiadóval ellentétben, akik még egy gyűjthető csomag pakkért is 500 Ft-t kérnek (pl.: Ubisoft vagy az aktuális COD készítői) ők végre ingyenes DLC-kkel kényeztetik a rajongókat. Az már más kérdés, hogy ezek túlzottan sokat nem adnak hozzá a játékhoz, de annyit éppen igen, hogy az ember elszórakozzon velük.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 17. 13:17

kérek szépen mindenkit, hogy lájkoljátok már a pályázatomat: http://socialclub.rockstargames.com/cre ... w_vqGaAB8Q előre is köszönöm
:)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 05. 17. 13:25

Franklin465 írta:kérek szépen mindenkit, hogy lájkoljátok már a pályázatomat: http://socialclub.rockstargames.com/cre ... w_vqGaAB8Q előre is köszönöm
:)
Ment a lájk.Jó kép lett
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 17. 13:48

köszönöm mindenkinek az eddig kapot lájkokat de még jöhetnek :D
Szerk: basszus... ez a high life update csak rontott rajtam... alig van pénzem és a kocsiaimat is eladtam :D tiszta csoró life :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 05. 18. 11:52

Franklin465 írta:kérek szépen mindenkit, hogy lájkoljátok már a pályázatomat: http://socialclub.rockstargames.com/cre ... w_vqGaAB8Q előre is köszönöm
:)
milyen pályázat? :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 18. 11:58

Major_Lion: Snapmatic Photo Contest, 5 nyertes lesz és szeretném ha énis köztük lennék :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 18. 13:04

Ahogy elnézem a többi képet, szerintem arra sincs esély, hogy a legjobb 100-200 fotó között legyél, és ezt nem azért mondtam, mert nem lett jó a kép, hanem azért, mert vannak kreatívabbak.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 18. 13:19

azért reménykedek :D amugy Arminho: ha jól tudom akkor minden féle országból sorsolnak ki 1-1 képet nem csak Angliából vagy Amerikából vagy ilyen angol országokban, azaz nagy esélyel Romániából is sorsolnak ezért van esélyem :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 18. 14:53

Úgy még akár lehet esélyed... mármint nem a győzelemre, hanem az első 100-200-ra. :D
Well look who's back

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 05. 20. 02:24

Franklin465 írta:Major_Lion: Snapmatic Photo Contest, 5 nyertes lesz és szeretném ha énis köztük lennék :)
Sajnos egyet kell értsek egy másik hozzászólóval... nem sok esélyed van ezzel a képpel... :(

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 05. 20. 06:24

Franklin465 írta:azért reménykedek :D amugy Arminho: ha jól tudom akkor minden féle országból sorsolnak ki 1-1 képet nem csak Angliából vagy Amerikából vagy ilyen angol országokban, azaz nagy esélyel Romániából is sorsolnak ezért van esélyem :D
Szerintem ez baromság. Már bocs. Rohadtul nem nézik, hogy te honnan valósi vagy, kizárólag a képet. Vagy úgy gondoltad, hogy pl. van már 4 nyertes az USA-ból meg Angliából, de az 5. 1000x jobb, mint egy Romániából való, de a románt választják, mert onnan valósi kép még nincs? Vagy hogy? De ha tévedek javítsatok ki. Egyébként meg ne úgy akarj megnyerni egy versenyt, hogy kunyerálod a szavazatokat. :)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 20. 12:16

Egyetértek lol14lol-lal... egyrészt szerintem nem a lájkok számát nézik, hanem, hogy mennyire kreatív és jó a kép. Aztán én biztos nem lájkolom, hisz egy vetélytársnak nem kedvezek. :D
Well look who's back

Válasz küldése