GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 20. 18:08

már lájkoltad :D de most õszintén? lesz ami lesz nem muszály megnyerni... S Fõleg amit Arminho produkál :D D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 20. 19:56

Most nem túlságosan a témához írok, de elmesélném egy napi játékomat a GTA Online-ban, ha nem zavarna senkit.

Szóval, ugye bekapcsolom a játékot, látom, hogy be lehet lépni még mindig a High Life Playlist-be, ami 4 pályából, és elnevezték Event-nek. Rányomok a háromszögre, amivel betölthetem az Eventet. Mivel elég sokáig szokta tölteni az Online-t a gép, ezért átkapcsolok a TV-re, és azt néztem 1-2 percig. Mire visszakapcsolok, már egy verseny kellős közepén találom magam, a többiek mindjárt beérnek a célba. Innentől el is ment a kedvem az Event-től, hisz jobb dolgom is lenne. Ugyanis kitaláltam egy GTA - Capture-t, el is kezdtem csinálni, a cél az lett volna, hogy Addereket kellett volna ellopni 2 csapatnak. Keresem a választható kocsik között az Adder-t, de nincs köztük.
- Na, szép! - gondoltam magamban, és elkezdtem átírni a szöveget a leírásban. (Zárójelben megjegyzem, itt már lehet módosítani a szövegeket, ami a cél írja le. Pl. a sablon "Capture a car." helyett már lehet mást írni. Ez tetszett!) Szóval, ott tartottam, hogy módosítom a szöveget, tesztelem, és kész is van! Kipróbálni már nem akartam, mert vacsizni készültem. Eszembe jutott aztán, hogy letöltöttem egy olyan deathmatch-et, ami az FIB épület belsejében játszódik. El lehet vele szórakozni, aki akar az jöjjön! Miután ezen "halálmeccs" kipróbálása is kipipálásra került, csináltam pár küldetést. Ezzel a "Rooftop Rumble" c. küldetéssel nem fogok kibékülni, az hétszentség! 10 ki******* lövés után felrobban az az el******** autó, ami a dokumentumokat szállítja! Úgyhogy kerestem egy másik küldit, ám ekkor ledobott az Online-ról a játék. Megint elpocsékoltam 1 órát az életemből. És kb. így megy minden nap...

Valaki másnak van erről valami véleménye?
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 20. 20:09

A Rooftop Rumble-ról annyit, hogy: megint nehezitettek rajta.. pl: a kocsi felrobbanása (ezért kell leszóritani és ugy kilőni nagyobb pontosságal) és meg az, hogyha nem bujsz fedezékbe ugy széljel lőnek mintha ott sem lettél volna... nagyobb lett az accuracy-juk és a fegyverek erősége az NPC-knek
De nekem még nem vette el a kedvem tőle :D Mondjuk még van egy Coveted nevű küldi ami annyit ad mint a Rooftop csak sokkal hosszabb meg nehezebb
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 05. 21. 11:39

Arminho: Engem zavar nagyon! Nem tudom mit képzelsz magadról, hogy a GTA Online társalgóban a GTA Online-ról mersz írni! Még egy ilyen és instant bann!

Nekem már meg van mindenem az online-ba, szóval többnyire free módba nyomom. Ott olyan 50 000 össze szokott jönni az autó eladásokból, a páncél kocsikból, meg a bounty-kból. Nekem ezzel a mental state-el van bajom. Én hülye azt hittem, hogy attól leszek veszélyes, hogy a többi játékost ölöm. De nem. Attól lesz valaki veszélyes, hogy NPC-ket öl, vagy bele hajt a vízbe egy autóval, ami ettől tönkre megy. Nem igaz, hogy ezt se tudták rendesen megcsinálni. Ja meg olyan rendkívűl idegesítő bugok, (mint például az, hogy belehetett menni a Hummane épületébe) javítása nagyon fontos volt. Nem is olyanokkal kell foglalkozni, hogy szar a teherautók hangja, vagy hogy szar a motorok irányítása. Nem ezek mellékes problémák. Jelenleg sokkal égetőbb kérdés az, hogy a játékosok betudnak jutni ide-oda egy kis trükközésel. Nem értem miért fáj ez a Rockstar-nak. Plussz játék órákat ad az online-hoz az ilyenek felfedezése. Elég furcsa értékrendje van a Rockstar Games csapatának.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 21. 12:32

Ja, énis pont nemrég azt akartam megmutatni a haveromnak (amit Rockstar mutatott :) ), hogy belehett menni abba a laborba amiben a Monkey Business cimű küldi játszodik... DE NEM, azt is ki kellett javitani :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Major_Lion
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2013. 09. 29. 05:04

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Major_Lion » 2014. 05. 23. 15:42

Franklin465 írta:A Rooftop Rumble-ról annyit, hogy: megint nehezitettek rajta.. pl: a kocsi felrobbanása (ezért kell leszóritani és ugy kilőni nagyobb pontosságal) és meg az, hogyha nem bujsz fedezékbe ugy széljel lőnek mintha ott sem lettél volna... nagyobb lett az accuracy-juk és a fegyverek erősége az NPC-knek
De nekem még nem vette el a kedvem tőle :D Mondjuk még van egy Coveted nevű küldi ami annyit ad mint a Rooftop csak sokkal hosszabb meg nehezebb
szerintem nem nehezebb, pláne ha négyen mentek, picit talán hosszabb.

van még egy Defender nevű küldetés, két embernek kell védenie egy helikopter amíg az elrepül sandy shores-ra, hosszú, de jól fizet, és legalább nem mindig ugyanazt a küldetést csinálod, így már hármat lehet variálni :)
Rockstar69 írta:Arminho: Engem zavar nagyon! Nem tudom mit képzelsz magadról, hogy a GTA Online társalgóban a GTA Online-ról mersz írni! Még egy ilyen és instant bann!

Nekem már meg van mindenem az online-ba, szóval többnyire free módba nyomom. Ott olyan 50 000 össze szokott jönni az autó eladásokból, a páncél kocsikból, meg a bounty-kból. Nekem ezzel a mental state-el van bajom. Én hülye azt hittem, hogy attól leszek veszélyes, hogy a többi játékost ölöm. De nem. Attól lesz valaki veszélyes, hogy NPC-ket öl, vagy bele hajt a vízbe egy autóval, ami ettől tönkre megy. Nem igaz, hogy ezt se tudták rendesen megcsinálni. Ja meg olyan rendkívűl idegesítő bugok, (mint például az, hogy belehetett menni a Hummane épületébe) javítása nagyon fontos volt. Nem is olyanokkal kell foglalkozni, hogy szar a teherautók hangja, vagy hogy szar a motorok irányítása. Nem ezek mellékes problémák. Jelenleg sokkal égetőbb kérdés az, hogy a játékosok betudnak jutni ide-oda egy kis trükközésel. Nem értem miért fáj ez a Rockstar-nak. Plussz játék órákat ad az online-hoz az ilyenek felfedezése. Elég furcsa értékrendje van a Rockstar Games csapatának.
A civilek lövöldözése ugyanolyan beteg mint a játékosok ölése, gondolom ezért tették bele azt is...vagy békés vagy mindenkivel vagy senkivel :)

Azért kellett kijavítani a belépést a Hummane épületébe és a többi hasonló glitch-t is, mert nem mindenki ismeri ezeket, és sokan azzal szórakoznak, hogy odabújnak, és nem tudod őket kiszedni onnan, ami rohadt idegesítő tud lenni. Sajnos még maradt a játékban kijavítatlan Wall Hack, remélem javítják azokat is.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 23. 19:03

Egyébként azt észrevettétek, hogy az új házaknak máshogy néz ki a beltere?
Well look who's back

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 05. 24. 21:19

Arminho írta:Egyébként azt észrevettétek, hogy az új házaknak máshogy néz ki a beltere?
Nemmondod? És miben más? Vettem egyet majdnem 500K-ért és semmi sem tűnt fel! :O
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 25. 06:04

Videóban láttam, azért kérdeztem... de majd lecsekkolom én is.
Well look who's back

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 05. 26. 08:04

Én meg nem kicsit szarkasztikus voltam :D Persze tök más belülről. Én vettem egyet a Tinsel tower-ben. És ami durva szerintem, hogy EZ amit megvettem EZ szerepel az első GTA 5 gameplay trailer végén.
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 26. 12:54

De nem tudom... szerintem a trailer alapján sokkal jobbnak tűnik a gta v
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 26. 19:34

A trailer olyan, mint egy filmbemutató. A legjobb jeleneteket szépen összevágják, kicsit kiszínesítik, aztán ott a tökéletesnek látszó film, vagyis itt a játék.

Ja, és a Creator-ral készített pályáimat letölthetitek a Social Club-ról!
Leginkább a Port of South LS versenyt, a capture-ök közül a Cargo Ship-et, a Construction Action-t, a Battle of Supercars-t és a The Raid of the Terminals-t, a deathmatchekből pedig az Airport Party-t.
Jó szórakozást! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2014. 05. 27. 19:04-kor.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 26. 19:46

Csupa unalomból, de megkérdem:
Ki miben jó gta online-ban?
Pl: én jól vezetek és valami elképesztő ejtőernyős vagyok :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 27. 12:20

Ja, elképesztő ejtőernyős... nem tudtál berepülni az IAA épületébe se! :D
Én szerintem elmondhatom magamról, hogy kitűnően repülök, de a többiben sem maradok alul.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 27. 13:20

:D Tudtam, hogy majd beszólsz egy ilyennel :D de attól még jól kezelem az ejtőernyőt, csak olyankor is betudtam volna repülni de az ablak vissza dobott :P
Szerk: majd talán legközelebb :D http://socialclub.rockstargames.com/new ... -Snapmatic de amugy azért volt pár kevésbbé kreativabb mint az enyém :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése