GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 05. 27. 18:06

Franklin465 írta:Csupa unalomból, de megkérdem:
Ki miben jó gta online-ban?
Pl: én jól vezetek és valami elképesztő ejtőernyős vagyok :)
Hogy én miben vagyok jó a GTA Online-n belül?
Két szóval jellemezném: Szex és privát táncok! :P

Mivelhogy folyton-folyvást nőkkel van az én amorózó karakterem, ki eddig ötvenhárom szexuális kapcsolatot létesített és huszonöt privát táncot hajtott végre. Habár a GTA V-ben is ugyanezt csináltam mindegyik karakterrel, sőt a GTA IV-ben, a TLaD-ban és a TBoGT-ben is! :cool: :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 27. 18:49

A kis strici :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 27. 19:11

Hmm, nem gondoltam, hogy ebben valaki is megelőz... én általában akkor megyek sztriptízbárba, illetve szedek fel prostikat, mikor valamelyik haverom átjön hozzám, és végigröhögjük azt, amikor kipenderítenek minket az őrök.
Emellett találtunk egy kisebb bugot, nem is olyan rég, mikor Trevorral prostiztunk, Trevor egyszer csak felállt az autóban, de úgy, hogy a feje átment az autó tetején. Sajnos képet már nem tudok kölcsönözni... aztán olyan is volt, amikor Michael felállt a fodrásznál a székre, miközben a fodrász vágta a haját. Nem rossz, mi?
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 05. 27. 19:17

Arminho írta:Hmm, nem gondoltam, hogy ebben valaki is megelőz... én általában akkor megyek sztriptízbárba, illetve szedek fel prostikat, mikor valamelyik haverom átjön hozzám, és végigröhögjük azt, amikor kipenderítenek minket az őrök.
Emellett találtunk egy kisebb bugot, nem is olyan rég, mikor Trevorral prostiztunk, Trevor egyszer csak felállt az autóban, de úgy, hogy a feje átment az autó tetején. Sajnos képet már nem tudok kölcsönözni... aztán olyan is volt, amikor Michael felállt a fodrásznál a székre, miközben a fodrász vágta a haját. Nem rossz, mi?
Igen, nálam is már előfordultak egyszer-kétszer. :D Mondjuk ezt csakis Franklinnél tapasztaltam, sőt ki kellett lépnem a játékból, mert Franklin azzal a prostival együtt befagyott az autóban, s nem lehetett abbahagyni a pásztorórát, hiába akartam. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 27. 19:26

Franklinnek szép élmény lehetett egy prostival összefagyva :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 27. 19:30

Ennél már csak az lehetett a jobb, mikor levideózta, ahogy Poppy Mitchel-t megdugták. :D
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 05. 27. 21:01

Arminho írta:Ennél már csak az lehetett a jobb, mikor levideózta, ahogy Poppy Mitchel-t megdugták. :D
Ja, az tényleg jó volt :D. Emellett tudtátok, hogy Poppy Mitchell szerepelt a TBoGT-ben az egyik Club Management során? Sőt voltak szexuális kapcsolatai Luis Fernando Lopezzel is. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Synitka
CJ zoknija
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2013. 11. 18. 11:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Synitka » 2014. 05. 28. 07:32

Én azt hiszem egyértelműen a járműhasználatban vagyok jó. A deathmatchben inkább középosztály lehetek. De a legnagyobb előnyöm azt hiszem, hogy mindenki szeret velem játszani :D Ennek örülök a legjobban.
És egy érdekes bug tegnapról: Már éppen ki akartam lépni tehát hazavittem a verdám a garázsba. De mivel elég elmebeteg banda volt a sessionben gondoltam tv-n nézem még ahogy gyilkolják egymást. Aztán egyszer csak vöröses villogás, fegyverropogás és meghaltam. Valaki legépelt mint az állat! És nem utcákra vagy háztömbökre teleportált el a játék hanem a város másik végébe a balhé közepére! Mondjuk itt hirtelen felindulásból 3-4 embert megöltem úgy fejenként 3x és leléptem :D De ez milyen már?!
"I'm a walking combat situation!" Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 28. 19:00

Szeretném igényelni 3 ember segitségét egy szombat (06.07) esti kis "akicóra"
aki jelentkezni akar az vegyen fel ps-en: Gonzales31_HUN
üzenetbe azt irjátok, hogy "jelentkezek".

Előre is köszönöm :)

(az olyan kérdésekre, hogy milesz vasárnap este, azt csak a jelentkezőknek árulom el)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gonzales 2014. 05. 29. 12:41-kor.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 05. 28. 19:03

Úristen, "egy kis akció"?! Mire készülsz Ádám? :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 28. 19:05

Arminho írta:Úristen, "egy kis akció"?! Mire készülsz Ádám? :D
Ja igen :) Nikita, Arminho remélem számithatok rátok :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 05. 28. 19:21

Rám számíthatsz mély tisztelettel, s megkülönböztetett szeretettel! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 05. 28. 19:22

Köszönöm szépen! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 05. 28. 22:22

HELP!
Már több alkalommal is előfordult, de most betelt a pohár! Épp GTA Online-ozok, midőn lefagyott a játék! -.- Sőt, szinte 1-2 óra játszás után folyton-folyvást lefagy... :shock: S ez engem már nagyon idegesít!
Mi lehet erre a megoldás?
Segítséget köszönöm előre is! :)

UI: Olvastam az interneten, s sokaknak is ugyanez a hiba áll fenn! Hiszen a dupla RP hétvége óta figyelhető meg ez a rohadtul idegesítő bug!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 05. 28. 22:41

LOL, úgy egy órája nekem is kifagyott. De komplett a gép.

Válasz küldése