GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 10. 26. 22:25

Arminho írta: Nem tudtam egyetlen rühes Special Crate Drop-ot begyűjteni a három nap alatt! A negyedik sikertelen próbálkozásnál annyira ideges lettem, hogy felborítottam a széket, amin ültem, majd nekibasztam a headsetemet a falnak. Ennek ellenére boldog vagyok, mert tombol az őszi szünet és rengeteg szabadidőm van.
Bocs, hogy tegnap lelőttelek, de 1. én voltam ott előbb, 2. előtte már felszedtem két pakkot, amiben nem volt póló.

Amúgy ma felszedtem 10 ládát, de egyikbe se volt K-DST-s póló. Haverom se talált, pedig ő is sokat felszedett. Nem is ismerek olyat akinek van ilyen. Meg nem is láttam.

Amúgy ne fossatok. Az LTS-es csomagokat is két hétig dobálta a játék. A create dropok tovább tartanak.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 26. 23:05

Remélem igaza van Ferenc, és tovább tartanak a crate drop-ok. :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 27. 15:52

Szerintem már nem lesznek ilyen crate dropok... De ha igen akkor sok sikert a megszerzésben :)
Amugy nem értem mi a nehéz ebben, én három polót is össze gyüjtőttem az első kettőt erőlködéssel és a harmadikat lazán :D :cool:
Mert a special crate előtt nem tudom miért de ledobott mindenkit a szerverről és akkor csak kivártam, és felvedtem :D az én taktikán mondjuk az hogy amint kijelzi, hogy special crate lesz, én buzzardba ülök :) és márcsak várni kell.. Van mikor közbe jön egy bunkó gyerek de végül én győzök :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 27. 19:22

Franklin465 írta:Szerintem már nem lesznek ilyen crate dropok...

Főzelékes Feri koma írta, hogy Solo Session-ben talált még pár kósza Special Crate Drop-ot, de azokban mind Bounce FM-es pólók voltak.
Van mikor közbe jön egy bunkó gyerek de végül én győzök :D
Itt erős iróniát érzek... :D
Amugy nem értem mi a nehéz ebben, én három polót is össze gyüjtőttem az első kettőt erőlködéssel és a harmadikat lazán :D :cool:
Első próbálkozásnál Főzelékes cimbora adott nekem egy ajándék golyót a fejembe, aztán a második felvonást én bénáztam el. A harmadik alkalommal mindennel felkészültem, állig felfegyverkezve (fejtől lefelé nézve), Buzzard-ban, Team Heavy outfit-ben. Már röpültem is a Crate Drop Zone felé, mikor kiírja: The pilot was spooked. The crate drop has been cancelled. Itt letettem a kontrollert, elszámoltam tízig magamban, majd szétrobbantottam a Jetsam Terminal-t a benne lévő játékosokkal együtt. Háromszor. A negyedik lehetőségnél pedig... nos, a lényeg, hogy a headset a falnak csapva végezte. Hát, igen. Így basztam el a Special Crate Drop-okat.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 27. 19:46

Mármint az iróniát rám érted, vagy arra a gyerekre aki felbaszta az idegeid, és ellopta előled a crate-et? :D :lol:
Tatec barátunkkal azután sokat viccelődtünk a helyzeten :D :D

Rockstar: nekem sikerűlt felvenni egy K-DST-s crate dropot :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 27. 19:54

Franklin465 írta:Mármint az iróniát rám érted, vagy arra a gyerekre aki felbaszta az idegeid, és ellopta előled a crate-et? :D :lol:
Úgy értettem, hogy én vagyok az a bunkó gyerök, ki néha közbejön, de mindig te győzöl. :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 27. 21:30

Hát igen, Hát igen :D :cool: :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
KillZZZzonee
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 01. 15:37

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: KillZZZzonee » 2014. 10. 27. 21:49

Franklin465 írta:Rockstar: nekem sikerűlt felvenni egy K-DST-s crate dropot :D
:shock: :shock: :o :o :shock: Egész hétvégén azt kerestem! A többi három póló megvan de csak az a kibaszott K-DST hiányzik. Rohadj meg.
Arminho írta:A negyedik lehetőségnél pedig... nos, a lényeg, hogy a headset a falnak csapva végezte.
Van headset-ed? Akkor miért írsz mindig? Vagy úgy neki basztad a falnak hogy tönkre ment?
PSN ID: KillZZZZonee

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 27. 22:07

Van headset-em, de én úgy tudtam, hogy neked nincs, ezért írtam üzenetet mindig. És szerencsére nem ment tönkre, bár csodálnám, ha ez történt volna, mert nagyon strapabíró, hisz azt is kibírta, mikor ráléptem. :D
Well look who's back

Avatar
KillZZZzonee
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. 11. 01. 15:37

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: KillZZZzonee » 2014. 10. 27. 22:22

Arminho írta:Van headset-em, de én úgy tudtam, hogy neked nincs, ezért írtam üzenetet mindig. És szerencsére nem ment tönkre, bár csodálnám, ha ez történt volna, mert nagyon strapabíró, hisz azt is kibírta, mikor ráléptem. :D
Nekem nincs is headset-em (jelenleg), de attól még tudsz hozzám beszélni, én meg majd írok neked... szóval ugyan úgy hallom amit mondasz hiába nincs headset-em.
PSN ID: KillZZZZonee

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 27. 22:25

Ezt tudom én is, de ezért én nem szoktam bekapcsolni a headset-et. Inkább írogatok. :D
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 10. 28. 07:25

Gonzales írta:Rockstar: nekem sikerűlt felvenni egy K-DST-s crate dropot :D
Te mázlista disznó!

Amúgy itt egy glitch, amivel minden speciális pólót meglehet szerezni. https://www.youtube.com/watch?v=fRo74W2 ... ata_player
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 10. 28. 08:42

Én sosem használom ki az olyan glitch-eket, amelyek a játékban segítenek. Legfeljebb az olyanokat, amikkel jókat lehet szórakozni, mint például a car roulette vagy a halhatatlanság glitchek, stb.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 10. 28. 14:19

Mik ezek a flash, bobo, emotion polók?!
Milyen updateal jöttek egyáltalán?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 10. 28. 18:07

Erre én is kíváncsi lennék!
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése