GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 08. 10:34

Lehet a mental state -et csökkenteni?
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 08. 10:41

Persze, ha rendesen viselkedsz, nem ölsz stb.

Khmm... 69. Oldal :D :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
INYFDUDE
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. 09. 21. 05:29
Tartózkodási hely: Europe

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: INYFDUDE » 2014. 11. 13. 05:20

Aki szereti a roleplay-t annak kihagyhatatlan...

"Ezen a hétvégén egy új programsorozatot veszi kezdetét.

1. Car & Bike Party elnevezéssel amire szeretettel várunk minden kedves H.O.C.C. tagot.

A programsorozat 1. témája az igazi vérbeli amcsi izomautók lesznek. Légy profi vagy kezdő játékos nem számít.

Legyen egy izomautód és máris ringbe szállhatsz a pénznyereményekért és természetesen a dicsőségért.

Lobby nyitás 2014. november 14. 18:00

Megfelelő számú résztvevő esetén beüzemelésre kerül egy második lobby is.

A gyülekező helyszinét kezdéskor elküldjük a résztvevőknek.

A BIZTONSÁGRA IS ÜGYELTÜNK, EZÉRT BELÉPTETŐ RENDSZER LESZ SAJÁT BIZTONSÁGIAKKAL, HOGY KIZÁRJUK A RENDŐRSÉGET A BULIBÓL. MIUTÁN BELÉPTETEK A RENDEZVÉNY TERÜLETÉRE AUTOMATIKUSAN PASSIVE MÓDRA TESZI MINDENKI MAGÁT.

AZON JÁTÉKOS AKI MEGZAVARJA A RENDEZVÉNY LEBONYOLÍTÁSÁT, FELKELTI A RENDŐRSÉG FIGYELMET VAGY KÁRT OKOZ A TÖBBIEK AUTÓJÁBAN AZT LEGSÚLYOSABB ESETBEN KICK-EL SZANKCIONÁLJUK.

Miután minden résztvevő sikeresen megérkezett kezdetét veszi az autó szépségverseny.

Zsűrítagok fognak dönteni arról, hogy kié a legszebb kocsi. A zsűri 3 tagját mindíg a jelenlevők közül választjuk ki véletlenszerűen. Persze így ők nem vehetnek részt a szépségversenyen.

A legszebb kocsi tulajdonosa 27500 $-t vihet haza.

Miután lezajlott a szépségverseny elfoglaljuk az előre leszervezett helyszint ahol a gyorsulási versenyeket tartjuk. Bárki kihívhat bárkit, természetesen tétre. Az est leggyorsabb pilótája különdíjban részesül, azon kívül hogy lealázott mindenkit.

Az est befejezéseként pedig felvonulunk a városban, hogy mindenkinek megmutassuk milyen gyönyörű autóink vannak. Természetesen szabályos vezetést várok el a tulajoktól. A gyorsulásin éljétek ki magatokat.

Kitartó játékosainknak pedig szervezünk egy extra programot.
AZ ELSŐ MAGYAR NŐI MONSTER TRUCK pilóta fog nektek bemutatót tartani, hogyan is kell törni zúzni... A bemutató után, pedig bárki akinek kedve van egy kis zúzáshoz beülhet a Liberatorba és kipróbálhatja.

Mindenkit sok szeretettel várunk... _Rusi & Negyven2_"

https://www.facebook.com/GTAHOC
https://www.facebook.com/events/596516960477345/
Playing GTA since 1998... :)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 13. 20:25

Faszán hangzik, de kíváncsi vagyok, hogy fogjátok ezt megvalósítani. PS3-on vagy XBOX 360-on lesz ez?

Egyébként nem tudtok valami jó kis tippet/trükköt deathmatch-ekhez? Mindig veszítek, és annyira idegesítő, hogy én belelövök a fejébe 10-15 golyót is, neki meg elég 2, és már nyomogathatom a respawn gombot. :@
Well look who's back

Avatar
INYFDUDE
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. 09. 21. 05:29
Tartózkodási hely: Europe

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: INYFDUDE » 2014. 11. 14. 03:29

Sajnos a ps részleg eléggé inaktív viszont az xbox szekció virágzik. Az aktív játékosok nagy része xbox-on játszik, úgyhogy gondolom kitaláltad már hogy xbox-on lesz a party. Mindent kidolgoztunk a rendezvény első percétől az utolsóig. Nagyon jó kis buli lesz. Aki nem tud valamiért csatlakozni twitch-en is követhet mindent. Minden rendezvényünket közvetítjük élőben, majd a vágott anyag egy héten belül felkerül youtube-ra is. :D

Üdv _Rusi_
Playing GTA since 1998... :)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 14. 06:45

Akkor erről le kell mondanom, mert én a PS részleget erősítem. Mást nem a videót megnézem.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 14. 16:41

Arminho írta:Faszán hangzik, de kíváncsi vagyok, hogy fogjátok ezt megvalósítani. PS3-on vagy XBOX 360-on lesz ez?

Egyébként nem tudtok valami jó kis tippet/trükköt deathmatch-ekhez? Mindig veszítek, és annyira idegesítő, hogy én belelövök a fejébe 10-15 golyót is, neki meg elég 2, és már nyomogathatom a respawn gombot. :@
Nekem van!
1. Lopakodás bejön
2. Néha jó dolog bebújni egy bokorba, egy sniperrel
3. Házakban, épületekben, kisebb helyeken shotgunot használj
4. A bukfenc mindig segit
5. Ha kevés életed van, inkább futamodj meg, habár ez nem egy Last of us, szóval itt ha egyedül vagy, akkor több embert is legyőzhetsz
6. Mocskos trükk: robbanószer, RPG...
Nagyából ennyi tippem van :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 14. 17:12

A lopakodással az a baj, hogy könnyen hátba támadnak, ha nem figyelsz. Ha meg mindig magad mögé nézel, akkor meg az előtted lévő dolgokra nem tudsz figyelni, és előbb-utóbb kinyírnak, bár néhány pályán azért még beválhat.
Az elbújás is csak akkor jó, ha team deathmatch van és sokan vagyunk, mert hiába vagyunk óvatosak, hiába bújunk, attól a többi játékos még szerez pontot. De lehet, hogy én nem csinálom jól.
A shotgunnal én kifejezetten jól bánok, sőt, az az egyik aduászom.
Bukfencezni sokszor próbáltam, de nem mindig jött össze, mert amint meglátott az ellenfél, egyből lelőtt, és még el sem kezdhettem gurulni. De majd gyakorlom.
Sajnos a megfutamodás sem működik, mert ahogy fentebb írtam, 2 lövéssel padlóra küldenek olyan gyorsan, hogy annyit se tudok mondani, hogy bikkmakk.
Az RPG-vel is jól bánok, sokat szokott segíteni, de általában Forced + Pickups dethmatch-eken játszok, ott pedig ritkán van.

Most, hogy így mindenre találtam kifogást, eléggé hülyén érzem magam, de kipróbálom ezeket. Talán bejön.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 14. 17:28

Nekem a lopakodás bejön
Hááá Ninja Style :ninja:
Amugy mit gondolsz én miért győzlek le mindig? :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2014. 11. 14. 18:18

Arminho nekem van 1 tippem

buj el egy fal mögé és ha közel jön, akkor üsd le! ;)
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 14. 18:41

Gonzales te egy istencsapás vagy komolyan.... :lol: ugyanazokat a technikákat tolod,mint én :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 14. 21:08

Vagy kitudja... Stanie te utánzol engem :D..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 14. 21:47

Ismét a sniperes esetet tudom felhozni erre Gonzales :P (Amúgy ezeket a vitákat nehogy komolyan vedd, csak viccelek:D )

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 15. 06:41

Tudom :) most mit mondjak... Én csak felmásztam a háztetőre és láttam hogy épp engem nézel :D
Én lenni mester
Te lenni tanitvány :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 15. 07:52

Ez a nyelvtanításnál nem így lenne...
Well look who's back

Válasz küldése