GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 03. 12. 21:11

Szombat késő délután(akár előbb) nekem megfelel. PSN: samuponyi
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 12. 21:42

Invite Onlyba kell menni, úgy egyből betölt. De amit Teqi-LA-LA-val ma végigszenvedtünk... Eléggé elvette a kedvem a heistektől.
Gyenge napok vannak...

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 12. 23:22

A mai nap nekem is tanulságos volt, jó és rossz szempontból egyaránt:
Jó volt egy ilyen remeknek ígérkezô csapattal beszélni, izgulni, és mérgelôdni az Online-ban eluralkodott "picurka" káosz közepette. Bár játszani, mondhatni semmit nem játszottunk (egyedül Arminnal volt egy kis siketünk), a társaság szerintm nagyon jó volt. Nekem el is szállt a heistek okozta kisebb csalódottságom.

A rossz tapasztalataim nekem a 4 fôs heistekhez kötôdnek, amikbe kb. 15 próbából egyszer jutottam csak be...
A hétvégi terveim eléggé ködbe burkolóztak, de a szombat délutáni programra ezennel én is jelentkezem.
Viszont számomra ez egy végsô tesztnap is lesz egyben, a Prison Breakért elkért 40.000$-t egyszer beáldozom, de többet nem.
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 03. 13. 16:41

1.22-es patch/frissítés érkezett, 74 MB méretben. Valaki tud részleteket?
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 13. 19:50

Sziasztok!
Tegnap játszottam a GTA Online-val, mert meg akartam csinálni a rablásokat. Mindegyik GTA Place-s tag fent volt, akiket be akartam invitelni a Fleeca rabláshoz, erre mindenkinél azt írta, hogy blokkolt, sőt senki sem tudott invitálni, mert blokkolva lettem... -.- Mi a szar ez?! Miért lettem blokkolva? Nem tudok senkivel sem játszani! Mindegyik szerveren egyedül vagyok! Csakis egy gyerek volt azon a szerveren, amelyiken én is voltam, és csak vele tudtam megcsinálni a Fleecát! k**va Rockstar kitiltott... De hogy miért, az jó kérdés... :@ Elbaszták a kedvemet, és többet már nem is akarok Online-ozni miattuk... Köszönöm szépen, Rockstar Games... Ti aztán tudjátok, hogy kell az embertől elvenni a reményt... Kapjátok be! Egy és fél éve ezt a szart vártam, erre kitiltotok, hát kösz... -.- Kívánom, hogy csesszétek el a GTA VI-ot, és hogy szar legyen a GTA V PC-s portja. El nem tudom hinni, hogy senkivel sem tudok játszani többet! Mi lehet a gond? Talán az, hogy én automatikus célzás nélkül, azaz Free Aimmal játszom? Légy szíves, segítsetek!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 03. 13. 20:14

Miért tiltottak ki? Amúgy biztos nem a Free Aim miatt van, én is egy ideig azzal játszottam, és rendesen tudtam embereket meghívni. Lehet, hogy túlterheltség miatt blokkolt, bár biztosra én sem tudom.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 03. 13. 20:43

NikitaDragovich írta:Sziasztok!
Tegnap játszottam a GTA Online-val, mert meg akartam csinálni a rablásokat. Mindegyik GTA Place-s tag fent volt, akiket be akartam invitelni a Fleeca rabláshoz, erre mindenkinél azt írta, hogy blokkolt, sőt senki sem tudott invitálni, mert blokkolva lettem... -.- Mi a szar ez?! Miért lettem blokkolva? Nem tudok senkivel sem játszani! Mindegyik szerveren egyedül vagyok! Csakis egy gyerek volt azon a szerveren, amelyiken én is voltam, és csak vele tudtam megcsinálni a Fleecát! k**va Rockstar kitiltott... De hogy miért, az jó kérdés... :@ Elbaszták a kedvemet, és többet már nem is akarok Online-ozni miattuk... Köszönöm szépen, Rockstar Games... Ti aztán tudjátok, hogy kell az embertől elvenni a reményt... Kapjátok be! Egy és fél éve ezt a szart vártam, erre kitiltotok, hát kösz... -.- Kívánom, hogy csesszétek el a GTA VI-ot, és hogy szar legyen a GTA V PC-s portja. El nem tudom hinni, hogy senkivel sem tudok játszani többet! Mi lehet a gond? Talán az, hogy én automatikus célzás nélkül, azaz Free Aimmal játszom? Légy szíves, segítsetek!
Nagyon kedves vagy, köszöni a PC-s társaság a szép szavakat...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 13. 20:59

NikitaDragovich írta:Sziasztok!
Tegnap játszottam a GTA Online-val, mert meg akartam csinálni a rablásokat. Mindegyik GTA Place-s tag fent volt, akiket be akartam invitelni a Fleeca rabláshoz, erre mindenkinél azt írta, hogy blokkolt, sőt senki sem tudott invitálni, mert blokkolva lettem... -.- Mi a szar ez?! Miért lettem blokkolva? Nem tudok senkivel sem játszani! Mindegyik szerveren egyedül vagyok! Csakis egy gyerek volt azon a szerveren, amelyiken én is voltam, és csak vele tudtam megcsinálni a Fleecát! k**va Rockstar kitiltott... De hogy miért, az jó kérdés... :@ Elbaszták a kedvemet, és többet már nem is akarok Online-ozni miattuk... Köszönöm szépen, Rockstar Games... Ti aztán tudjátok, hogy kell az embertől elvenni a reményt... Kapjátok be! Egy és fél éve ezt a szart vártam, erre kitiltotok, hát kösz... -.- Kívánom, hogy csesszétek el a GTA VI-ot, és hogy szar legyen a GTA V PC-s portja. El nem tudom hinni, hogy senkivel sem tudok játszani többet! Mi lehet a gond? Talán az, hogy én automatikus célzás nélkül, azaz Free Aimmal játszom? Légy szíves, segítsetek!
Az hogy nem tudsz hivni nem tudom miért van, de a free aimosoknak külön szerver csoportjuk van, s mivel kevesen játszanak ugy ezért vagy egyedül a szervereken.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 13. 21:54

Ma is jót szoptam a heistekkel.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 13. 22:07

Ez a szar egyszerűen játszhatatlan! Ma legalább fél órán keresztül próbáltam elindítani a játékot (!), és miután harmadik próbálkozásra sikerült fellépni az Online-ra, valamint csatlakozni Franklin-hez a Prison Break heist előkészítésében, tök jól elindult a küldetés... és persze, hogy lefagy! Tíz percenként előjön egy rohadt bug, eltűnik a HUD, nem tudok megmozdulni, vagy csak egyszerűen lefagy, és kezdhetem elölről az egész istenverte játékot! Ez a fos nem érdemli meg, hogy játszanak vele! Undorító, amilyen állapot van! Holnap adok az Online-nak egy utolsó esélyt, de ha nem változik semmi, én isten bizony nem játszok többet ezzel a trágyával! :@
Well look who's back

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2015. 03. 13. 22:19

én ma tudtam egy jót játszani a barátaimmal...
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 13. 22:36

Ma már stabilabb volt. Az előkészületi küldetésekkel jól haladtunk, de mire eljutottunk a rablás utolsó mozzanatáig, bugos lett a játék és nem tudtuk lerázni a rendőröket. Ezt bejátszottuk 2x, így elbasztunk 2 órát a semmire.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 03. 14. 10:02

UnNarrator írta:1.22-es patch/frissítés érkezett, 74 MB méretben. Valaki tud részleteket?
Elvileg stabilabbá teszi a multit, és hány apróbb hibát javít a játékban, de részleteket nem írnak a Rockstar Supporton.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 03. 14. 11:18

A járművek miért nem elérhetőek story mod-ban?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 03. 14. 12:49

Nekem szerintem ez a hétvége nem jó mégse a GTAPlace-es Heist-délutánra,mert inkább estefele leszek. Esetleg jövő hétvégén is ráértek?

Válasz küldése