GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 16. 22:29

Nem Lester. Az hogy alapból 1 250 000 $ a jutalom. Persze összesen, nem fejenként. Végre örültem, hogy viszonylag értelmes pénzt kapunk. A rablás jó is volt, a GTA IV-esre emlékeztetett. Csak aztán a menekülés. A probléma az, hogy minden egyes találatnál fogyik a pénzed. Jó pár sikátoron át kell vergődni a rendőrök között, hogy aztán motorral elmeneküljünk, (persze jó messzire, vidékre) motorral, aminek köztudottan rémes az irányítása. A rendőrök meg köztudottan úgy közlekednek, mint az idióták. Ezt te is tudod, én is tudom, a Rockstar is tudja, mindenki tudja!!! Van chechkpoint a motorosüldözés előtt, de ha a pénzt nem menti el szóval, ha meghalsz, bukod azt is, ami az üldözés során oda lett. Szóval egy kaotikus faszság az egész.

Egyébként bugokat is kaptunk az új DLC-vel: http://youtu.be/nKoPQMjGpvw
http://youtu.be/PM265rQFHM0
Gyenge napok vannak...

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2015. 03. 17. 07:21

Rockstar69 írta:Nem Lester. Az hogy alapból 1 250 000 $ a jutalom. Persze összesen, nem fejenként. Végre örültem, hogy viszonylag értelmes pénzt kapunk. A rablás jó is volt, a GTA IV-esre emlékeztetett. Csak aztán a menekülés. A probléma az, hogy minden egyes találatnál fogyik a pénzed. Jó pár sikátoron át kell vergődni a rendőrök között, hogy aztán motorral elmeneküljünk, (persze jó messzire, vidékre) motorral, aminek köztudottan rémes az irányítása. A rendőrök meg köztudottan úgy közlekednek, mint az idióták. Ezt te is tudod, én is tudom, a Rockstar is tudja, mindenki tudja!!! Van chechkpoint a motorosüldözés előtt, de ha a pénzt nem menti el szóval, ha meghalsz, bukod azt is, ami az üldözés során oda lett. Szóval egy kaotikus faszság az egész.

Egyébként bugokat is kaptunk az új DLC-vel: http://youtu.be/nKoPQMjGpvw
http://youtu.be/PM265rQFHM0
Igen, igen. Mi normálban játszottuk, potenciális nyereség 250.000$. Ez mind szép és jó, csak a végére "kicsit" kevesebb lesz. :D Először 500.000$-ral jutottunk el a végéig, mondtuk, hogy inkább akkor előröl az egészet, mert ez így szar. Másodszorra gondoltuk, hogy akkor go lopni egy autót és azzal, hááát, a probléma az volt, hogy lassúak voltunk. Harmadszorra sikerült egy viszonylag tűrhető összeggel lehoznunk, 820.000$. De nagyon szívás. Egyébként nekem akkor is csökkent a pénz, mikor jelzőrakétát lőttem. xD

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 17. 17:46

Ohh, hogy azért robbantunk fel! :D én azt hittem, hogy amiatt mert elkezdtem lőni a buszt s az robbant fel:D...
Amugy nekem nagyon tetszettek a rablások. Főleg egy olyan jó csapattal mint Franklin, Tequi-la, meg még egy másik haverommal, király volt játszani. A Prison Break fináléja volt aztán a nagyon szuper. Tetszett, ahogy a csapatokat összeosztottam, mindenkit a megfelelő helyre, s senki se halt meg, meg még Rashkosky-nak sem esett semmi baja. Tele voltam adrenalinnal :D
Aztán, akik majd segitenének a Humane Labs Raid-ban, azoknak a részesedés 25%-át adom meg (egyenlően, mindenkinek 25%-ot osztok be)
egyszerűen szuperek a rablások, nem értem, hogy hova ez a rinyálás, hogy buggos, meg nincsenek benne a sztoriba a járművek.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 17. 19:58

Azért rinyáltunk Gonzales, mert bugos és játszhatatlan volt az első napokban. Csak te akkor még nem próbáltad ki. Mondjuk, még most is fel tud idegesíteni azzal, hogy néha (nagyon ritkán) lefagy, de ettől eltekintve semmi gond nincs vele. Emellett ha valakinek egy-egy rablás fináléjához hiányzik egy ember, én szívesen jövök, és még részesedést sem kérek! Előkészítésben is segédkezek, ám ekkor legalább 15% az enyém! :D
Well look who's back

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 03. 17. 20:36

Hány heist van? (Setup nélkül)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 17. 20:37

Várjátok csak ki az utolsó rablást. Az a játékipar legalja. Utoljára csinálom meg. Szerintem azt a heistet már csak bosszúból rakta be a Rockstar, amiért hosszú hónapokon át számonkértük a hazugságok miatt őket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 03. 17. 21:14

Franklin írta:Hány heist van? (Setup nélkül)
5, ha jól tudom.
Fleeca Job
Prison Break
Humane Raid
Series A
Pacific Standard
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 17. 21:15

Elvileg 5 van, de a Trevorost nem nevezném heistnek, az csak egy küldetés sorozat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 17. 21:29

Gonzales írta:Ohh, hogy azért robbantunk fel! :D én azt hittem, hogy amiatt mert elkezdtem lőni a buszt s az robbant fel:D...
Amugy nekem nagyon tetszettek a rablások. Főleg egy olyan jó csapattal mint Franklin, Tequi-la, meg még egy másik haverommal, király volt játszani. A Prison Break fináléja volt aztán a nagyon szuper. Tetszett, ahogy a csapatokat összeosztottam, mindenkit a megfelelő helyre, s senki se halt meg, meg még Rashkosky-nak sem esett semmi baja. Tele voltam adrenalinnal :D
Aztán, akik majd segitenének a Humane Labs Raid-ban, azoknak a részesedés 25%-át adom meg (egyenlően, mindenkinek 25%-ot osztok be)
egyszerűen szuperek a rablások, nem értem, hogy hova ez a rinyálás, hogy buggos, meg nincsenek benne a sztoriba a járművek.
Ezt a 25%-os elosztást nem értem. Igazságtalan, mínuszba jössz ki.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 03. 18. 15:28

A Creatorban miért csak 5 külömböző járművet lehet lerakni??
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 18. 16:49

Tudom, mondjuk én legszivesebben mindenkinek 0%-ot adnák, de annyira igazságtalan nem vagyok :D csak azért adok 25%-ot mindenkinek (csak most az egyszer!!) mert kell a trófea.
Amugy ha a Serie A funding küldetések Trevortól csak setup missiók, akkor gyakorlatilag a leader nem kap semmit?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 18. 20:32

Az utolsónál kapsz. Az is heistnek számít.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 19. 08:09

Tegnap végre sikerült megcsinálni az utolsó heistet, ráadásul csak 300 000 dollárt vesztettünk. Persze nem úgy csináltuk, ahogy a játék akarta. Elkötöttünk egy rendőrautót (rögvest a kijelölt menekülési útvonal elején a rámpa melett áll egy, ami nyitva van, és nincsenek ott rendőrök.) és azzal menekültünk. Első nekifutásra csak 100 000-ret veszítettünk, csak az volt a gond, hogy ejtőernyőzni akartunk, ami nem jött össze. Másodjára viszont inkább legurultunk a hegyről az autóval és úgy már okés volt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 03. 19. 21:38

Holnap este vagy szombat este valaki ráérne velem megcsinálni pár előkészítést és rablást? Csak mert oltárian le vagyok maradva,egyedül a Fleeca van meg és egész héten nem volt időm kockulni,mert lefoglalt a suli meg a hobbim... Ha valaki segít,meghálálom :)
(Már ha tudom xD)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 03. 19. 22:51

Én szívesen segítek. Most egy hét után újra megpróbálom az Online-t. Remélem, normálisan tudok majd invitálni. Amúgy neked holnap hánykor lenne jó? Én délután 5-től már ráérek 22:00-ig. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése