GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Radierex
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. 01. 13. 18:31

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Radierex » 2015. 05. 03. 14:12

A páncélozott Kuruma teljes tuninggal szerintem a legjobb autó a GTA V-ben! Gyors és alig lehet kilőni, aki benne ül? Pedig pontosan ez a lényeg, nem?
Vannak olyan küldetések ahol nagyon jó szolgálatot tesz ez az autó. Az utolsó bankrablás előkészítésében ahol a Lectrakat kell ellopni ki sem kell szállni a Kurumából, megmarad az összes páncél és senki nem hal meg közben! Vagy nem ez a cél?
Akinek a GTA V online annyit jelent, hogy bemegy online és levöldöz mindenkit azoknak nem kell sírni, hogy a másiknak olyan autója van, hogy alig lehet kilőni...
Arról nem is beszélve, hogy az a része a játéknak egy értelmetlen baromság!
Aki normálisan játszik annak teljesen fölösleges a tank, mert semmire nem lehet használni, a páncélozott Kuruma pedig nélkülözhetetlen!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Radierex 2015. 05. 03. 17:59-kor.
So einfach wie möglich, aber nicht einfacher!

Avatar
Radierex
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. 01. 13. 18:31

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Radierex » 2015. 05. 03. 14:22

Benito1994 írta:Rockstar69-nek igaza van. A Kuruma a trogerek kocsia.. mindig olyanból nyírnak ki mert anélkül semmit nem érnének..
Ezt én nem értem! Lennél olyan szíves és elmagyaráznád nekem?
Én úgy gondolom, hogy minden feladat megoldásához a legmegfelelőbb célszámot kell használni. Csodálkoznék rajta ha ez az elmélet megdőlt volna...
So einfach wie möglich, aber nicht einfacher!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 03. 15:31

Gt5-ben nincs páncélozott Kuruma. Gt5-nek a multiját nem hivják Gt5 online-nak.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 03. 16:07

Jaj, hagyd már! GTA helyett GT-t írt. És akkor mi van? Nekem fel se tűnt elsőre.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 03. 16:43

Arminho ezt pont te mondod? Amikor valamit elirok akkor egy életen át szivatnál vele :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Radierex
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. 01. 13. 18:31

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Radierex » 2015. 05. 03. 17:58

Gonzales írta:Gt5-ben nincs páncélozott Kuruma. Gt5-nek a multiját nem hivják Gt5 online-nak.
Örülök, hogy megtaláltad az írás lényegét! De igazad van, lemaradt az A, szíves elnézésedet kérem, azonnal javítom.
So einfach wie möglich, aber nicht einfacher!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 05. 03. 19:37

Radierex írta:A páncélozott Kuruma teljes tuninggal szerintem a legjobb autó a GTA V-ben! Gyors és alig lehet kilőni, aki benne ül? Pedig pontosan ez a lényeg, nem?
Vannak olyan küldetések ahol nagyon jó szolgálatot tesz ez az autó. Az utolsó bankrablás előkészítésében ahol a Lectrakat kell ellopni ki sem kell szállni a Kurumából, megmarad az összes páncél és senki nem hal meg közben! Vagy nem ez a cél?
Akinek a GTA V online annyit jelent, a hogy bemegy online a és levöldöz mindenkit azoknak nem kell sírni, hogy a másiknak olyan autója van, hogy alig lehet kilőni...
Arról nem is beszélve, hogy az a része a játéknak egy értelmetlen baromság!
Aki normálisan játszik annak teljesen fölösleges a tank, mert semmire nem lehet használni, a páncélozott Kuruma pedig nélkülözhetetlen!
Nekem az a GTA, hogy fegyverrel szépen lövöm a zsoldosokat. Nem az hogy, páncélozott autóval bohóckodok a tömeg közepén, dobálom a gránátokat stb. Lehet ügyeskedni, de engem inkább a játékélmény érdekel. Misszióknál amúgy sem érdemes sietni, mert időre adja a pénz. Gengszterek megölésére a legstílusosabb célszerszám a fegyver. Fegyver a profiknak, Kuruma a nyomiknak. Így van ez megírva... (Csak vicc, ne vedd magadra!) De mindenki úgy játszik, ahogy akar. Ha misszióban csinálja valaki, nem érdekel. No de... Én nem erre gondoltam. Hanem a suttyókra, akik gyáva módon free modeban páncélozott Kurumából lövöldöznek kifelé.

Gonzales: :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 03. 20:09

Köszönöm Rockstar :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 05. 03. 20:12

Radierex írta:A páncélozott Kuruma teljes tuninggal szerintem a legjobb autó a GTA V-ben! Gyors és alig lehet kilőni, aki benne ül? Pedig pontosan ez a lényeg, nem?
Vannak olyan küldetések ahol nagyon jó szolgálatot tesz ez az autó. Az utolsó bankrablás előkészítésében ahol a Lectrakat kell ellopni ki sem kell szállni a Kurumából, megmarad az összes páncél és senki nem hal meg közben! Vagy nem ez a cél?
Akinek a GTA V online annyit jelent, hogy bemegy online és levöldöz mindenkit azoknak nem kell sírni, hogy a másiknak olyan autója van, hogy alig lehet kilőni...
Arról nem is beszélve, hogy az a része a játéknak egy értelmetlen baromság!
Aki normálisan játszik annak teljesen fölösleges a tank, mert semmire nem lehet használni, a páncélozott Kuruma pedig nélkülözhetetlen!
A Kurumát még nem sikerült megszeretnem, az általad leírt, amúgy jogos gondolatok ellenére sem, de ez persze változhat idôvel.
Leginkább akkor van gond, amikor valami 400-as szint feletti, 2.o-ás sperminátor minden ok nélkül nekem/nekünk ront, kihasználva a kocsi képességét. Persze ha én kedvesen viszonzom neki egy rakétával, az már nem tetszik... :D
A tank valóban döcögôs, könnyen likvidálható járgány, mégsem nevezném feleslegesnek, a következô miatt:
A Rockstar a tankkal szerintem azoknak akart kedvezni, akik az Online-ban lévô küldetések kapcsán
- nem villámgyors tempóra, hanem a befektetett idôvel (egy biz. értékig) arányosan emelkedô pénzjutalomra törekednek.
- valamilyen ok miat spórolnnának a lôszerrel, és így a pénzükkel.
- szeretnék nyugodtan kiismerni az ellenségek taktikáját, jármûves érkezésük helyét.
- is szeretnének plusz szórakozást maguknak a sok küldetésnél letiltott rendôri reakciók kihasználásával.
- a fentiekhez tériszony miatt nem Buzzardot kívánnak használni. ;)
- szeretnék megtanulni a Tankgo nevû táncformát. :D
- a feljebb felsoroltakat bármilyen formában ötvözni kívánnák.
Emellett nincs is annál jobb, mint amikor egy kellemes kis robbanás kíséretében áthajtunk egy autómobilon, sérülés nélkül. :cool:
"Hiszek egy Tylerben."

Benito1994
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2014. 10. 29. 17:40

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Benito1994 » 2015. 05. 03. 20:42

Én is arra gondoltam, hogy free modban ölnek vele gyáva mód.. küldetéseknél rendben van, hogy használja az ember.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 04. 11:56

Tankgo táncforma :D
Guess who's back!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 05. 04. 16:37

Szerintem ez is relatív hogy a Kuruma milyen autó. Nekem a külseje és a hangja miatt nagyon megtetszett,ezért pár hete vettem,viszont tegnap jutottam el odáig hogy fel is tuningolom. Szerintem tökéletesen megállja a helyét,nem a kocsival van a gond,hanem a gazdájukkal. Ha valaki annyira szerencsétlen,hogy csak így tud ölni Free módban,akkor az az ő gondja. Én inkább használom a jó öreg snipert,ha van 1-2 kretén játékos ;)

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 05. 04. 17:40

Van egy achievement, aminek az a célja, hogy túl kell élni 10 hullámot a survivor-ben. Az érdekelne, hogy ott elég ha valamelyik csapattárs túléli és így eljutok én is odáig vagy nekem is túl kell élnem mind a 10 kört?
Amúgy melyik a legkönyebb pálya ahol egy kis gyakorlással a legkönyebben össze lehet hozni?
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 04. 18:30

Elég csak egy játékosnak túlélni, akkor is megkapod a trófeát. A legkönnyebb pedig szerény véleményem szerint a sivatagban található Boneyard. Ott van egy bódé, nagyon közel a falhoz, ha oda bebújsz, onnan soha nem fognak kilőni.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 04. 19:21

Szerintem a legkönnyebb az az amelyk olajkitermelő telep közelében van. (Nevét nem tudom.) Nekem is ott sikerűlt.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése