GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 07. 20:59

Nekem két high-end apartmanom van, meg egy 10-es garázsom. Nemsokára megint meglesz a 10 millió.Van 29 autóm, bár nem mindegyik high-end, de nekem nem is ez a lényeg. A Pegasus járművek közül meg van a Valkyre, a Hydra, a Rhino, az Apache helikopter, a Mule, a Insurgent Pickup meg a Reefer (vagy Speeder, nem tudom). Amúgy elég hitvány módon van megoldva ez a Pegasusos jármű lehívás. Több sebből vérzik: Mindig messze rakja a picsába járműveket, bárki ellophatja, ha felrobbantják nem kell fizetniük semmit és nem lehet eladni. Nem tudom az ilyeneket kirakja össze, meg hagyja jóvá, hogy ez így fasza. Az ilyeneket nem szabadna gépközelbe engedni. Ja meg a jó édes k**va anyját annak a gyökérnek, aki kitalálta, hogy már az Invertoryban is limitálva van a járműlehívás. Az viszont nagy poén, hogy az Osirisért 26k-t kell fizetni, ha felrobbantják. :D

Amúgy Trevornak érdemes leszedni a helikoptereket meg repülőket, mert egyre többet fizet. Nekem már 30k-t ad egy repülőért. (Ennyi a max.)
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 07. 21:21

Amúgy nektek készen van minden küldetés, verseny és egyéb dolgok az Online-ban? Nekem készen van az összes verseny, az ejtőernyőzések, a repülőiskolás leckék, néhány deathmatch, az első négy rablás teljesítve, aztán a ruháknak a nagy része megvan (kb. a 80%-a).
Végül a küldetésekből 157-et teljesítettem. Tegnap megmentettem Martin Madrazo unokatestvérét, El Estupidót, meg teljesítettem Simeontól a "GTA Today" c. missziót és Martintól az "Effin' Lazers"-t. Ezeket én kihagyhattam még korábbról.

Mindegy. Lenne egy kérdésem. Nálatok is szar mostanában az Online PS3-on? Amikor bemegyek a házamba, nem tölti be percekig rendesen a textúrákat és nem tudom megnyitni a "Start"-tal a térképet, mert a végtelenségig tölt. Ez miért van? -.- Szerintem már a régi konzolok nem bírják el a GTA Online-t... Nem is csodálom, mert az Online tele van felesleges versenyekkel meg hülye Capture feladatokkal... Néhány küldetés nagyon igénytelen és szar! Ki kéne őket törölni, és akkor jobban menne az Online. Ez az állapot a Heist DLC megjelenése óta tart... :( :@
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 07. 21:46

Igen, ez velem is így van. A snapmatic képeken, amik a házamból készültek, láthatod.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 07. 22:10

NikitaDragovich írta:Amúgy nektek készen van minden küldetés, verseny és egyéb dolgok az Online-ban? Nekem készen van az összes verseny, az ejtőernyőzések, a repülőiskolás leckék, néhány deathmatch, az első négy rablás teljesítve, aztán a ruháknak a nagy része megvan (kb. a 80%-a).
Végül a küldetésekből 157-et teljesítettem. Tegnap megmentettem Martin Madrazo unokatestvérét, El Estupidót, meg teljesítettem Simeontól a "GTA Today" c. missziót és Martintól az "Effin' Lazers"-t. Ezeket én kihagyhattam még korábbról.

Mindegy. Lenne egy kérdésem. Nálatok is szar mostanában az Online PS3-on? Amikor bemegyek a házamba, nem tölti be percekig rendesen a textúrákat és nem tudom megnyitni a "Start"-tal a térképet, mert a végtelenségig tölt. Ez miért van? -.- Szerintem már a régi konzolok nem bírják el a GTA Online-t... Nem is csodálom, mert az Online tele van felesleges versenyekkel meg hülye Capture feladatokkal... Néhány küldetés nagyon igénytelen és szar! Ki kéne őket törölni, és akkor jobban menne az Online. Ez az állapot a Heist DLC megjelenése óta tart... :( :@
Ne vedd kötekedésnek ezeket, nincs bajom veled, de mi értelme van megvenni az összes ruhát? Ez is csak felesleges pénzkidobás szerintem. Úgy se hordod az összeset. Nekem a küldikből, survivalokból meg ejtőernyőzésekből megvan az összes. A többinél van jópár job, amivel életemben nem játszottam. Ez a bug meg nálam is fenáll (de szerintem mindenkinél) március óta. https://youtu.be/PM265rQFHM0
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 07. 07. 22:14

Rockstar69 írta:
NikitaDragovich írta:Amúgy nektek készen van minden küldetés, verseny és egyéb dolgok az Online-ban? Nekem készen van az összes verseny, az ejtőernyőzések, a repülőiskolás leckék, néhány deathmatch, az első négy rablás teljesítve, aztán a ruháknak a nagy része megvan (kb. a 80%-a).
Végül a küldetésekből 157-et teljesítettem. Tegnap megmentettem Martin Madrazo unokatestvérét, El Estupidót, meg teljesítettem Simeontól a "GTA Today" c. missziót és Martintól az "Effin' Lazers"-t. Ezeket én kihagyhattam még korábbról.

Mindegy. Lenne egy kérdésem. Nálatok is szar mostanában az Online PS3-on? Amikor bemegyek a házamba, nem tölti be percekig rendesen a textúrákat és nem tudom megnyitni a "Start"-tal a térképet, mert a végtelenségig tölt. Ez miért van? -.- Szerintem már a régi konzolok nem bírják el a GTA Online-t... Nem is csodálom, mert az Online tele van felesleges versenyekkel meg hülye Capture feladatokkal... Néhány küldetés nagyon igénytelen és szar! Ki kéne őket törölni, és akkor jobban menne az Online. Ez az állapot a Heist DLC megjelenése óta tart... :( :@
Ne vedd kötekedésnek ezeket, nincs bajom veled, de mi értelme van megvenni az összes ruhát? Ez is csak felesleges pénzkidobás szerintem. Úgy se hordod az összeset. Nekem a küldikből, survivalokból meg ejtőernyőzésekből megvan az összes. A többinél van jópár job, amivel életemben nem játszottam. Ez a bug meg nálam is fenáll (de szerintem mindenkinél) március óta. https://youtu.be/PM265rQFHM0
ez a házas bug még nekem nincs. Nekem állandóan laggol az Online, és órákig tölti be a garázst.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 08. 09:20

Rockstar69: Nyugi, nem haragszom; jogos a kérdés. Én szeretem megvenni az összes ruhát a GTA-ban, mert jó érzés kimaxolni a játékokat. :D Én a sztorimódban is megvettem az összes járművet (harci járművek, repülők, motorcsónakok, stb...) és a ruhákat is. :D Online-ban már majdnem megvan az összes! Emellett a fegyverekből csak egyet kell kimaxolnom, habár ma jön az új update, szóval kettővel többet. :D
Szerintem írok erről a hibáról a Rockstarnak.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 08. 16:57

Nektek mennyit töltött le a játék? Nekem 247 MB-t, és azt írja ki, hogy 300 perc múlva lesz csak kész. Nálatok is ez volt, vagy csak nálam van így?
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 08. 17:05

NikitaDragovich írta:Rockstar69: Nyugi, nem haragszom; jogos a kérdés. Én szeretem megvenni az összes ruhát a GTA-ban, mert jó érzés kimaxolni a játékokat. :D Én a sztorimódban is megvettem az összes járművet (harci járművek, repülők, motorcsónakok, stb...) és a ruhákat is. :D Online-ban már majdnem megvan az összes! Emellett a fegyverekből csak egyet kell kimaxolnom, habár ma jön az új update, szóval kettővel többet. :D
Szerintem írok erről a hibáról a Rockstarnak.

Singleplayerben én is így vagyok, mondjuk ott se vettem meg minden ruhát. Csak hát multiban nehezebb pénzt szerezni, szóval inkább arra költöm, ami tényleg kell. :D

Arminho: Nekem első két alkalommal le se akarta tölteni. Próbáld meg úgy, hogy elindítod a singleplayert, és utána elindítod a multit és onnan kezded letölteni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 08. 18:40

Gonzales írta:Azt-azt :D Arminho, Ne erőlködj. :) (I'm just kidding :D :lol: )
Amugy amikor olvastam erről a MarksMan pisztolyról, eleinte egy olyasminek hittem, mint Uncharted 3-ból a Tau Sniper-t, vagy Last of us-ból az El'Diablo.
De nem. VÉGRE EGY REVOLVER :D (féleség) de már nagyon vártam egy ilyen fegyvert
Őőő... Nem, egyáltalán nem revolver. Még csak nem is féleség. A revolver lényege a revolverező szerkezet: forgó tár, ütőszeg, stb. Ez egy hátultöltős, egylövetű vadászfegyver. Amúgy meglepően jó, bár a nem játékos elleni direkt harcértéke meglehetősen csekély.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 08. 19:01

Igen.. Én csalódtam benne.. Legalább lenne 6 lővetű. De nem. Ez igy baszott rossz.. S megint kivételeznek! Next genen be lehet állitani a Boxernek a kinézetét, dizájnát. De neeemmm Prev geneseknek nehogy berakjuk mert még kedvesek leszünk! Ameddig nem jutunk el addig, hogy csak next genre jönnek update-ok, addig legyen egyenlő mind 2 félnek -.-
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 07. 08. 19:42

Marketing. Átcsábítják a játékosokat a next gen konzolok vásárlására.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Americanviking 2015. 07. 09. 13:11-kor.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 07. 08. 20:43

Na bassza meg... ezt jó lett volna azelőtt megtudni mielőtt megvettem a T20-at. :D http://www.kephost.com/image/Sv4S


Ez az új pisztoly kb annyit ér, mint a muskéta. Azt viszont el se akartam hinni, hogy a T20-nak felnyíló hátsószárnya van. Főleg azok után, hogy az Audi R8-nál meg a Bugatti Veyronnál ezt nem dolgozták ki. Fejlődő képes a Rockstar!
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 07. 09. 09:04

Ne szóljátok le az új pisztolyt. Egyáltalán nem olyan rossz, mint gondoljátok: közvetlen közelről (úgy tíz méteren belül) egy haslövés is gyilkos. Még a vállövés is. A muskétánál erősebb, a Heavy Snipernél kicsivel gyengébb. Mondom, hogy nem olyan jó, de fun gun.
Guess who's back!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 07. 09. 09:14

Gonzales írta:Igen.. Én csalódtam benne.. Legalább lenne 6 lővetű. De nem. Ez igy baszott rossz.. S megint kivételeznek! Next genen be lehet állitani a Boxernek a kinézetét, dizájnát. De neeemmm Prev geneseknek nehogy berakjuk mert még kedvesek leszünk! Ameddig nem jutunk el addig, hogy csak next genre jönnek update-ok, addig legyen egyenlő mind 2 félnek -.-
"Memóriahiány", tudod...? :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 07. 09. 12:53

Értem. :D ami tetszik nekem, az az a Coil Brawler és a Coquette BlackFin. A Brawler szerintem az eddig legjobb autó, a Blackfin meg.. Hát olyan mintha egy Casco és egy Coquette Classic dugott volna
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése