GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 10. 29. 17:40

Olyat szeretnék kérdezni, hogy van-e valaki, aki PS4-en játszik és hajlandó volna végignézni szenvedéseimet és néha kisegíteni?
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 29. 17:46

Ha volna türelmed karácsonyig akkor én szivesen állnék rendelkezésedre :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 30. 13:10

Nagyon tetszik nekem az Új Slasher adversary mode! Habár vannak rossz dolgok benne. Nem adja meg azt a jó "bújocska hangulatot" és már csak azért mert mindenki azt csinálja, hogy fogja magát és Ő maga vadássza le a "Sorozat Gyilkost"..
Csinálhatták volna jobbra is. Például az üldözőnek csakis egy Machetéje van, az üldözötteknek pedig ugyanugy a lámpa, csak nem lehet vele ütni. Aztán a többi maradhat, hogyha letelik a 3 perc akkor a "Hunted"-ek kapják a shotgunt azt ők vadásznak. De ez így nem egészen a legtökéletesebb.
Tetszik nekem az új tök maszk. :lol: (Kár, hogy nem tudom megvenni)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 10. 30. 13:25

A Slesher módok tényleg jól sikerültek. A legjobbb szerintem a Humane lab-os, mert ott szó szerint korom sötét van, és csak lámpával lehet látni.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2015. 10. 30. 18:54

Tigrito írta:Olyat szeretnék kérdezni, hogy van-e valaki, aki PS4-en játszik és hajlandó volna végignézni szenvedéseimet és néha kisegíteni?
Kis csodával én jövô héten társulhatok, de ez még csak bizonyíték (nem ígéret). :D
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 10. 30. 21:02

Tigrito írta:Olyat szeretnék kérdezni, hogy van-e valaki, aki PS4-en játszik és hajlandó volna végignézni szenvedéseimet és néha kisegíteni?
Ha gondolod, felvehetlek barátnak, de még nem tudunk ketten játszani, mert még nincs meg a GTA V PS4-re. Majd ha meglesz, akkor tolhatjuk ketten.
PSN ID: Gerii_hun
Fontos, hogy én Robi vagyok, nem pedig Geri! Az öcsémet hívják Gerinek, és még ő csinálta ezt a profilt régen.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 10. 30. 22:18

Geri mellett akár hozzám is lehet csatlakozni. Majd. Valamikor. Amikor lesz PS4-em. Szóval 2-10 hónap.
Well look who's back

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2015. 11. 02. 17:01

Arminho írta: Majd. Valamikor. Amikor lesz PS4-em. Szóval 2-10 hónap.
Ezen jót röhögtem :D Kicsit tág határidõ, kicsit én is így vagyok a PC-vel.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 02. 17:17

Arminho írta:Geri mellett akár hozzám is lehet csatlakozni. Majd. Valamikor. Amikor lesz PS4-em. Szóval 2-10 hónap.
A 2 hónap az Karácsony. Akkor 10 holnap az a születésnapod? Vagy mi? :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 02. 17:59

Tudod, akármilyen meglepő, nem mindenki könyörgi ki a dolgokat a szüleitől. Azért ilyen tág a határidő, mivel nem tudom, mikorra szerzek elég pénzt a PS4-hez (a drogkereskedelem elég rizikós). Másrészt, szeretnék beruházni egy gitárra, valamint egy robogó + jogsi párosításra is. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 11. 02. 18:42-kor.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 02. 18:20

Baszki én nem is könyörögtem! :D nem vagyok már kis pisis 5 éves! Dolgozok érte s gyüjtőm rá a pénzt, hogy rohadnál meg! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 11. 02. 20:08

Van valami jó módszer a Flight Schoolban a Flatbedre leszállós feladatra, mert nekem sehogy sem sikerül, mindig lecsúszik, ha meg sikerül leszállni rá, akkor meg nem fogadja el.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 11. 02. 20:49

Én teljes erővel rácsapódtam, úgy rajta maradt és elfogadta, bár majdnem felrobbant.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 02. 21:00

Újabb fájlok kerültek elő! Állitólag lehet majd az apartmanunkat berendezni, jön pár új kocsi, elérhető lesz a Jacht (mármint látható lesz ott a tengerben a Vespucci Beach-nél) na meg fog jönni 3 új fegyver. Egy régebbi fajtájú lefűrészelt csövű shotgun (Mint amilyen a Mad Max-ben volt Tom-nak, vagy amilyet Dom fabrikált a Halálos Iramban 7 végén) végre fog jönni egy REVOLVER BASZKI! Na !eg egy új gépfegyver. (Olyan Ak-47 szerű amilyen az Uncharted 3-ban is benne volt, aminek nincs"válltámasza")

Very interesting Rockstar :>
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 02. 21:08

Tigrito: Tessék, ez segíthet: https://www.youtube.com/watch?v=d7jTOaNriMM

Gonzales: Jól hangzik; kíváncsian várom. Bár egy sztoris DLC-nek jobban örülnék, mert akkor nem kérdés, hogy megvenném egyből PS4-re, de így nagyon szkeptikusan állok hozzá a PS4-es GTA V megvételéhez, mert félő, hogy hamar meg fogom unni. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése