GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 07. 22. 23:15

De az simàn mehetett volna izom autòk közé. Főleg, hogyha jòl tudom az egy Mustang. (Mèghozzá Ken Block módra.) Én szivesebben làttam volna Muscle kategóriában.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 09. 07. 20:50

Szomorú, de sajnos nagyon igaz. :D
https://pbs.twimg.com/media/Cnu6LODWYAEPMJu.jpg
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 07. 22:15

Mondjuk a GTA V-ben ingyen is megszerezheted.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 08. 12:51

Azért a GTAV-ben még mindig ingyen vannak a DLC-k. Oké, a Shark Cardok rohadtul drágák, de nem kötelező a megvásárlásuk, ingyenesen is meg lehet szerezni mindent, csak sok időt kell belefektetni. Ezzel szemben a GTAIV DLC-ji csak fizetéssel szerezhetők meg. Ezzel persze nem akarom védeni a fostalicska GTAV-öt és nem azt mondom, hogy az ingyenes DLC-k tartalmasak, mert rohadtul nem azok, de a pénz szempontjából akkor is ingyenesek, míg a GTAIV DLC-ji (érthetetlen módon) mind a mai napig fizetősek mindenhol.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 08. 13:44

Mi olyan érthetetlen ezen? Az két külön teljes értékű játék, önállóan is futatthatók. Az ilyen kiegészítőkkel semmi baj nincs. Azok van baj, amiken egyértelműen látszik, hogy utólag lettek kivágva a játékból, vagy amikor apróságokért kérnek pénzt. Itt viszont kapsz két új sztorit, vagy 50-en küldetést, rengeteg mellékfeladatot, új minijátékokat, fegyvereket, járműveket, rádiókat teli új zenékkel, amiknek a licencelésért nem kevesett fizettek, meg munka is volt benne rendesen. Ugye te se gondolod komolyan, hogy ingyen kéne adni?
Gyenge napok vannak...

Neroka69
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016. 09. 08. 15:16

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Neroka69 » 2016. 09. 08. 16:33

Sziasztok!
Ha tagokat keresek heistok vegigjatszasara, hova erdemes irnom?
Koszi

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2016. 09. 08. 19:36

Kereshetsz itt is, ha van jelentkező, vagy ha nem sikerül, akkor a magyar facebookos GTA csoportokban érdemes próbálkozni ;)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 08. 20:36

Rockstar69: De, én komolyan gondolom. Szerintem inkább te nem gondoltad teljesen komolyan, amit mondtál. A sztori, a rádiók oké, hogy sok munka meg pénz árán kerültek bele a kiegészítőkbe, de a fegyverek, járművek ott is alapból ki lettek vágva a GTAIV-ből. Simán benne lehettek volna ott is az alapjátékba, ezen kár lenne szépíteni. Mondjuk az tény, hogy a GTAIV két kiegészítőjével sokkal több meló volt, mint a GTAV összes eddig megjelent mini-szarságával együttvéve, pedig 20-szor annyi DLC jött ki az V-höz, mint a IV-hez. Na mindegy, oké, hogy a két GTAIV DLC-vel volt meló, de ennyi év után, miután már mindenki kifizette és letöltötte, nyugodtan adhatnák ingyen. Ahogy egyébként az összes fejlesztőnek ezt kéne csinálnia az összes 6-8 évnél idősebb játékával.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 08. 20:49

De mi alapján adnának ingyen egy teljes játékot? Külön lemezen jelentek meg. Ennyi erővel a GTA IV-et is ingyen kéne adniuk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 08. 21:49

Nem az Episodes from Liberty City-re gondolok, hanem külön-külön a két játékra, mert emlékeim szerint kezdetben nem egyszerre jelentek meg, csak később kerültek ki egy lemezre. Az EFLC-t, ami a két DLC-t vonja magába ráadásul lemezesen, dobozosan, valóban nem kell ingyen adniuk. Csak hogy azt elfelejted, hogy külön-külön is megjelent a két kiegészítő, úgy meg nem közel 50, hanem csak 20 küldetést adnak, kevesebb fegyvert, járművet stb. Így a TLAD és a TBOGT együtt valóban kínálnak annyit, amennyit az alap GTAIV vagy bármely teljes értékű játék, de külön-külön is árulták, sőt most is árulják őket digitálisan, úgy meg nem adnak hozzá annyit a játékhoz, hogy fizetne érte az ember majdnem annyit, mint amennyit az alapjátékért is perkált.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 09. 09. 06:54

Nem annyit kell fizetni értük, ammenyit meg kérnek értük az bőven megéri. Még mindig nem értem mi bajod ezekkel. Ilyennek kéne lennie egy normális DLC-nek. Az a pofátlanság, amit az L.A. Noire-al csináltak, hogy konkrétan kivágtak 5 ügyet a játékból és aztán külön eladták. Vagy, amit a Max Payne 3-al csináltak, hogy multis brustök, pályákért, maszkokért meg más hasonló hülyeségekért vagy 10 külön DLC-be kértek pénzt. Ezeket adhatnák ingyen, de a TBOGT-ot vagy a TLAD-ot, (akár együtt, akár külön) nem kéne ingyen adniuk. Főleg azért, amit mondtam, hogy a GTA IV se kell a futattásukhoz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 09. 18:05

Ha külön-külön akarod letölteni a két játékot, akkor tudomásom szerint alapfeltétel, hogy meg kell legyen a GTAIV, mert azok nélkül nem fut a játék. És ha feltűnt - ahogy látom, nem igazán - , beismertem már, hogy az Episodes from Liberty City megéri az árát és azt lehet külön játékként kezelni, mert ott egy lemezen van a két DLC dobozzal, menüvel, térképpel mindennel együtt, ráadásul ahhoz valóban nincs szükség az alap GTAIV-re, ergo ebben a formában egy külön játékról beszélnek. A két DLC együttesen ér annyit, amennyit kérnek érte, tehát egy teljes játék árát. Online letöltés esetén a két külön DLC nem ér meg annyit, amennyit kérnek érte, ráadásul a sztoriküldetéseket leszámítva itt is az a helyzet, hogy egy csomó dolgot az alapjátékból vágtak ki, simán elfért volna az a pár extra fegyver, szkander minijáték, léghoki, golf meg ilyenek az alapjátékban is. Na mindegy. A lényeg, hogy abban egyetértünk, hogy a GTAV és más Rockstar-játékok DLC-jihez képest a GTAIV DLC-ji külön-külön digitálisan, valamint együttesen egy lemezen is sokkal többet érnek, sokkal több munka volt bennük, mint a sok ingyenes vagy fizetős egyéb szarsághoz. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 10. 05. 08:27

Végre suttyó-falván is van házikóm. A motorok gyönyörűek, a Usual Suspects Clubhouse műhelyéhez járó tíz férőhelyes garázstot fel is töltöttem velük, az új fegyverek közül a három új pityu kedvencekké is nemesedtek, a 3 közelharci meg tetszetős, és szórakoztató darab (Half-Life: Opposing Force feeling rulez!). Tetkók tetszetősek, de a ún. formámhoz nem tudtak már rápakolni, ellenben a ruhadarabok, azon belül is a kiegészítők és sisakok finomak lettek.
A feladatok közül az első, önállóan megoldható elkészült tegnap éjjel, jó pénzt ad, nem sok feladatért.
Köszönöm, Sziklasztár!
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 10. 05. 17:52

https://www.youtube.com/watch?v=6ijIddV8O3E

MIKOR JÖN AZ KÖVETKEZÕ DLC??!! >:)


(Sérelem-okozás not included)
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 10. 05. 20:13

Miért ilyen online-orientált ez az V? Kiábrándító.... Én single-beállítottságú vagyok. Oké, hogy nem nekem csinálják a játékokat... :D De csak online-ba DLC-ket kiadni....Kicsit túlzásnak érzem.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése