GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 05. 22:38

A napokban megjelent a GTA Online legújabb DLC-je, a Bikers, mely a GTA IV egyik kiegészítőjére, a The Lost and Damnedre hasonlít több tekintetben is.

Ebben a frissítésben betekintést nyerhetünk a motorosok életébe Los Santosban és Blaine Countyban. Nézzétek meg a trailert:

https://www.youtube.com/watch?v=7DTivdAFEcA

Ezen kívül Malc visszatér a TLAD-ból, hogy segítsen a GTA Online játékosainak alapítani egy saját motoros klubot.

Feltöltök ide két képet. Az egyiken Malc GTA Online-beli kinézete látható, a másikon pedig egy kép, ami igazolja, hogy a Bikers DLC már a GTA V eseményei után játszódik, hiszen az egyik fotó bizonyítja, hogy Terry Thorpe meghalt.

http://kepfeltoltes.hu/161005/Malc-GTAO ... es.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/161005/TerryThor ... es.hu_.png

Ennyi lenne. Mindenkinek jó szórakozást kívánok az új frissítéssel. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 10. 06. 12:22

UnNarrator írta:Végre suttyó-falván is van házikóm. A motorok gyönyörűek, a Usual Suspects Clubhouse műhelyéhez járó tíz férőhelyes garázstot fel is töltöttem velük, az új fegyverek közül a három új pityu kedvencekké is nemesedtek, a 3 közelharci meg tetszetős, és szórakoztató darab (Half-Life: Opposing Force feeling rulez!). Tetkók tetszetősek, de a ún. formámhoz nem tudtak már rápakolni, ellenben a ruhadarabok, azon belül is a kiegészítők és sisakok finomak lettek.
A feladatok közül az első, önállóan megoldható elkészült tegnap éjjel, jó pénzt ad, nem sok feladatért.
Köszönöm, Sziklasztár!
Elkellene nekem egy néma alelnök... Hmm

Robi, amúgy a klubhàzakban is megtalàlhatò az az ùjság ami persze, hogy Johnny halálàról szàmol be. :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 06. 12:53

Annak, aki játszik/játszott már vele, hogy tetszik a DLC? Sikerült hoznia az elvártakat, vagy ez is csak egy felhypeolt, pár drága cuccot tartalmazó, de összességében pár óra alatt megunható DLC, mint az eddigiek?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 10. 06. 14:01

Nem tudom. De eddig nekem nagyon tetszik. :D tartalmas is, szòval szerintem eltaláltàk.

Szerk: A klubokban a bárosnő tiszta Gemma Teller! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 10. 06. 18:56

Gonzales írta:
UnNarrator írta:Végre suttyó-falván is van házikóm. A motorok gyönyörűek, a Usual Suspects Clubhouse műhelyéhez járó tíz férőhelyes garázstot fel is töltöttem velük, az új fegyverek közül a három új pityu kedvencekké is nemesedtek, a 3 közelharci meg tetszetős, és szórakoztató darab (Half-Life: Opposing Force feeling rulez!). Tetkók tetszetősek, de a ún. formámhoz nem tudtak már rápakolni, ellenben a ruhadarabok, azon belül is a kiegészítők és sisakok finomak lettek.
A feladatok közül az első, önállóan megoldható elkészült tegnap éjjel, jó pénzt ad, nem sok feladatért.
Köszönöm, Sziklasztár!
Elkellene nekem egy néma alelnök... Hmm

Robi, amúgy a klubhàzakban is megtalàlhatò az az ùjság ami persze, hogy Johnny halálàról szàmol be. :(
Nem lehetnék halelnök? Jól tudok tátogni, és ha valakinek nem tetszik LS-ben, majd legfeljebb megHal.
Az elő-előléptetés köszönöm, elfogadom, de csak oda-vissza.  Vár a Usual Suspect(')s Club alelnöki posztja, Vagy amelyiket szeretnéd!
dani.szentgali írta:Annak, aki játszik/játszott már vele, hogy tetszik a DLC? Sikerült hoznia az elvártakat, vagy ez is csak egy felhypeolt, pár drága cuccot tartalmazó, de összességében pár óra alatt megunható DLC, mint az eddigiek?
Szerintem a motortuning jó kis időtöltés, ha telik rá, az új csapatos feladatok is tartalmasak lesznek, a fegyverek pedig nagyon kellettek már a kézbe, egyik jobb, mint a másik.
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 10. 07. 12:15

Értem. Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy vajon 2-3 hét után is ezt mondjátok-e majd a motoros DLC-ről... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 10. 07. 14:42

dani.szentgali írta:Értem. Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Most már csak arra leszek kíváncsi, hogy vajon 2-3 hét után is ezt mondjátok-e majd a motoros DLC-ről... :D
Mivel én már elsõ nap,õrült módjára széttuningoltam 10 motort, én csak félig számítok. :$
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 10. 07. 17:31

Jaj ma én is kipróbáltam! Nagyon tetszik! :D egyedül is egy élmèny volt, hàt még milyen lesz még egy csapattal.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 10. 09. 17:13

Hölgyek-urak! Egy kis leírásra volna szükségem, hogy miképp is működik ez az új motoros mód. Feltelepítettem, de játszani nem nagyon volt időm sajnos hétvégén, csak egy pillanatra beléptem online. Hogy tudok majd küldetéseket felvenni, milyen ikon jelzi ezeket? Vagy csak akkor lehet ilyet, ha tagja vagyok egy bandának, vagy van klubházam? Az online-ban, ha megnyomtam az M-et, ott van valami ehhez kapcsolódó menü, az mi egész pontosan? Minden érdekel ezzel kapcsolatban.

Mostanában nem vagyok nagyon képben az online résszel kapcsolatban. Legutóbb a Stunt kiegészítőt játszottam, az nagyon jó volt, de pl. nincs raktáram, nem csináltam ilyen szállítós dolgokat sem.

Köszönöm
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 10. 09. 20:09

A következőféleképpen működik a dolog:
A karaktereddel, ha elég pénzes vagy, vehetsz egy motoros klubházat a játékbeli interneten (valami Foreclosure a neve, meg fogod találni). A klubház korlátozottan fejleszthető, lehet jobb minőségű bútorokat, más dizájnt, illetve egy egész motoros műhelyt is venni bele. Ha van klubházad, belekezdhetsz a motoros életbe.
Kétféle pénzszerzési lehetőség van. Az egyik alapból elérhető. A földszinten van egy szoba, ahol tudsz küldetéseket elfogadni. Ezek olyasmik, mint a Contact Mission-ök. Legtöbbet egyedül is meg lehet csinálni, de van, amihez több ember kell. Ezek egyébként 10-20 ezret hoznak.
A másik kicsit hasonlít a SecuroServ-es "cargózásra", bár mivel említetted, hogy azt se nagyon csináltad, így gondolom ez is új neked. A földszinten van egy másik szoba is, ahol találsz egy laptopot. A radaron is láthatod ezt. A gépen keresztül különböző business-eket vehetsz (elég sok pénzért). Ezek a fajtájuktól függően (kokain gyár, weed farm, papírhamisító iroda) product-ot termelnek, amiket el tudsz adni a business ékeresztül laptopon keresztül. Persze, ahhoz, hogy legyen kész terméked eladásra, kell alapanyagnak is lennie kell. Ezt tudsz venni, de akár lopni is, ugyanazon a számítógépen keresztül.
Ezek mellett vannak kisebb feladatok, mint az Organization-nél. Ezeket az Interaction Menu-ből tudod indítani, de előtte regisztrálnod kell magad egy MC vezetőjeként. A menüből tudod testreszabni a bandádat, rangokat kiosztani, stb.

Ha van még esetleg kérdésed, nyugodtan írj.
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 10. 10. 07:46

Ok, tehát a lényeg, hogy vegyek egy klubházat és egy mocit és akkor csinálhatom a küldetéseket. Nagyjából értem a dolgot, tisztább lesz, ha le tudok elé ülni. És az M megnyomására előugró menüben levő motoros réaz az mi pontosan? Erre írtad a végén, hogy vezetőnek kell lennem?

Azt hiszwm kipróbálom ezr a raktáras dolgot is, arról is írnál röviden. Amatőr kérdések nyilván, de nagyon nem tudtam követni a dolgokat. Köszönöm
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 10. 10. 13:41

Igen, ha megnyomod az M-et, előugrik az Interaction Menu, ott lesz egy olyan, hogy Motorcycle Club. Ott tudsz bandát alapítani.
A cargózás nagyon hasonlít a feljebb leírt business-hez. Először venned kell egy irodát a Dynasty Executive (asszem ez a neve) oldalon. Ezt ugyanúgy testre tudod szabni, mint a klubházat. Az irodában lévő gépen hozzá tudsz férni a SecuroServ hálózatához. Itt tudsz raktárokat, később pedig abba árut venni. Minél többet veszel, annál drágább lesz az áru és nehezebb az elhozatala. El is lehet adni az árukat a raktárban található gépen keresztül. Ez egy elég időigényes meló, de a végén sok pénzt hoz.
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 10. 10. 17:36

Ma vettem egy klubházat és elkezdtem egy küldetést. Nem a laptopról hívtam elő, hanem a másik szobából, ahol táblán van kifüggesztve mindenféle. Fegyvereket kellett összeszedni és elszállítani. Jól is ment minden, csak kb. félúton rámszállt pár másik játékos és megöltek, a motyót meg elvették. Na mondom, akkor próbáljuk ki, hogy a laptopos küldetések milyenek. Vettem egy épületet, elmentem hozzá, leültem ott is a laptop elé és kértem egy küldetést. Szintén valami csomagot kellett elhoznom. Mondanom sem kell, rögtön a nyakamon volt egy kedves játékos helikopterrel és szintén halomra ölt, a csomag megsemmisült.

Az ilyen elbukott küldetéseket újra meg lehet majd próbálni? Csak mert ami a táblán volt és buktam, az nem került vissza, üres hely van ott és mellette már csak kettő másik van. Az egyiknél ki is írja, hogy kellene hozzá csapat, egyedül nem tudom megcsinálni.
Másik kérdésem, hogy később tudom a klubházam kinézetét variálni, vagy ez úgy marad, ahogy elsőre megkreáltam?
Harmadik kérdésem: A helikopteres incidens közben felrobbant a személyes járgányom és az istenért nem tudom visszahozni. Mi a nyitja? A Personal Vehicle menü elsötétült, csak azt tudom állítani, hogy kik ülhessenek a kocsiba. Régen az Interaction menüben vissza tudtam kérni a kocsit.
Negyedik kérdés: Nem enged passzív módba tenni magam. Azt írja MC vezetője, VIP, meg még valami közben nem lehetek passzív. Hogy léphetek ki ezekből? Vagy, ha megvettem a klubházat, automatikusan vezető vagyok és nem passziválhatom magam?
És végül, ha a klubházzal vezető lettem, akkor az Interaction Menüben mit is állítok be?

Egyébként fura, mert mindkét kipróbált küldetést tudtam autóval csinálni, nem kellett motor hozzá. Nincs is motorom. Így nem értem, hogy miért bikers dlc ez.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 10. 10. 19:02

1., Meg lehet csinálni őket újra. A küldetések folyamatosan cserélődnek, van kb. 10 belőlük.
2., Tudod. Csak föl kell menned arra az oldalra, ahol vetted a klubházat, kiválasztani azt a térképen, és már át is tudod alakítani.
3., Hívd fel telefonon a Mors Mutual Insurance-t. Onnan tudod visszahozni a megsemmisült járműveid.
4., Ez így van, MC President-ként, VIP-ként, CEO-ként nem lehetsz passzív módban. Ezekből úgy tudsz kilépni, hogy megnyitod az Interaction Menu-t (M), ott rámész a Motorcycle Club/SecuroServ menüre és rámesz a Disband MC/Retire opcióra. Egyébként amikor belépsz egy session-be, nem leszel egyből Pres., VIP, CEO. A játék fölkínálja neked, hogy regisztrálj valamelyikként, de ezt később is megteheted.
5., Ha President vagy, akkor az Int. Menu-ben a Motorcycle Club menüpont alatt tudod irányítani a bandádat. Embereket tudsz bevenni, beállíthatod a tagok a ruháit, ha motoron vagy, formációt állhatsz a tagokkal, indíthetsz különféle kihívásokat, amikért pénzt kapsz, stb.

Egyébként a küldetések teljesítéséhez nem szükséges motor. De ezt azt hiszem, nem is említettem.
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 10. 10. 19:28

Köszönöm szépen, hogy mindig válaszolsz a buta kérdéseimre. Te elég jól benne vagy a témában. Nem ígérem, hogy ez volt az utolsó kérdéscunami, amit intéztem hozzád :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése