GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 01. 07:04

Nem értem, a Midnight Club szférát miért nem hozzák össze a GTA Online-nal. Igényesebb és (szerintem) sokkal élvezhetőbb, mint ez a rakás stunt pálya, ahol ha átugratsz egy checkpoint-ot, b*szhatod, mehetsz vissza érte. A Midnight Club-ban (évekkel ezelőtt!!!) ez sokkal szofisztikáltabban volt megoldva.
A GTA Online-nak nem tudom pontosan mik a lehetőségei autóversenyzés terén (elég régen toltam már vele, és csak videókat láttam róla azóta), de sejtem, hogy a Midnight Club-hoz sok köze nincsen. Pedig véleményem szerint az egy jó irányvonal lenne. Jobb, mint ez az "agyongagyizás". Bár...úgy néz ki, erre van igény.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 01. 08:02

Ezek a Stunt versenyek, meg a legtöbb Adversary Mode elég gagyi. Szerintem jobb lenne, ha élethűbb irányba vinnék el a játékot. A Midnight Clubbal az a baj, hogy ott valós márkák meg licencelt autók vannak, illetve a tuning nagyon részletes, a GTA V ehhez képest semmi. Egy olyan tuningot meg nem kevés idő lenne kidolgozni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 01. 13:05

Tényleg, most hogy mondjátok, vajon a Midnight Club-szériát is folytatni fogják valaha? :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 01. 20:07

NikitaDragovich írta:Tényleg, most hogy mondjátok, vajon a Midnight Club-szériát is folytatni fogják valaha? :P
Akárhogy is lesz, ezt már csak a Red Dead Redemption 2 megjelenése utáni időszakban tudjuk meg. :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2017. 05. 02. 15:36

Rockstar69 írta:Ez is jó frissítés lesz: https://youtu.be/_DiJt1P7LSU
Ja, nem... Ez egy másik fake videó ugyanarról a csatornáról...
Hát õõõõ... a francba. Viszont pörgõs, hipnotikus kis videó, irama egy pillanatra sem fake(ez). :cool:
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 24. 17:32

NikitaDragovich írta:Amúgy ezek szerint szerintem te nem sokat játszottál a GTA Online-nal. :P
Nem, de ezt már sokat írtam.

Anno még olyan 2-3 éve játszottam vele utoljára.. Akkor sem túl sokat. Szerintem 5-6 óránál nem játszottam vele többet. (Ha a várakozási időket nem számítjuk, mert akkor van vagy 10. :D ) Azóta Szegedre jöttem -itt nincs PS3.... :D Egyébként játszottam volna vele még, mert jobb multija van mint a IV-nek...de ezek a várakozások.... :| A GTA Online meg a GTA IV multija is tipikusan olyan, hogy akkor tudsz minőségi időt eltölteni fent, ha haverokkal összebeszélsz, hogy játszatok együtt (és ezalatt ráérzel a multira és felfejlődsz)...és akkor már nem rugdosnak ki sehonnan + relatíve hamarabb bekerülsz a játékmódokba. Egéybként viszont eléggé szenvedés. Legalábbis nekem az volt... azon filózni, hogy fél órás várakozás után vajon kickelnek-e, vagy nem. Sokszor igen volt a válasz... (még úgy is, hogy egyedül én értettem, mit kellene csinálni :D -.- )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 24. 18:10

Aha, értelek téged. Mondjuk, a PS4-es GTA Online-ban sokkal kevesebb már a várakozási idő, mint a PS3-as változatban. Jó, néha még mindig sokat tölt a játék, de már nem olyan gyakran fordulnak elő a hosszú töltések, mint PS3-on. Amúgy én összesen majdnem 500 órát játszottam a GTA Online-nal. Látszik, hogy minden hibája ellenére szerettem a GTA V multiját. :) Most is sokat játszom az Online-nal, mert vannak olyan dolgok, amiket még nem próbáltam ki. Szerencsére hamarosan végzek a Lowrideres DLC-vel, mert már csak egy küldetés van abban vissza, és utána elkezdem a Bikers DLC-t.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 05. 24. 18:30

NikitaDragovich írta:Aha, értelek téged. Mondjuk, a PS4-es GTA Online-ban sokkal kevesebb már a várakozási idő, mint a PS3-as változatban. Jó, néha még mindig sokat tölt a játék, de már nem olyan gyakran fordulnak elő a hosszú töltések, mint PS3-on. Amúgy én összesen majdnem 500 órát játszottam a GTA Online-nal. Látszik, hogy minden hibája ellenére szerettem a GTA V multiját. :) Most is sokat játszom az Online-nal, mert vannak olyan dolgok, amiket még nem próbáltam ki. Szerencsére hamarosan végzek a Lowrideres DLC-vel, mert már csak egy küldetés van abban vissza, és utána elkezdem a Bikers DLC-t.
1300+ óra.. DUH :D fel sem tűnt, hogy 56 napot beleöltem a játékba, időnként érdekes olvasgatni a statisztikákat.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 05. 24. 18:59

Na jó, de azért nem vetetek a bátyámmal PS4-et (vagy ne adj' isten: én veszek), hogy a GTA V-ben kevesebbet kelljen várakozni. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2017. 05. 26. 07:42

Rockstar69 írta:Ez is jó frissítés lesz: https://youtu.be/_DiJt1P7LSU
Ja, nem... Ez egy másik fake videó ugyanarról a csatornáról...
Nos, a csatornát én sem tarto(tta)m sokra, sőőt, a góré hangjától nyúltagy-gyulladást kapok, viszont most az e-mailjeim között rátaláltam a Rockstar hivatalos hírlevelére, ahol konkrétumokról írnak a Gunrunning DLC-vel kapcsolatban.
Ebből kifolyólag: készülhetünk a Midnight Madness DLC-re is! :P (Nem.)
"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2017. 05. 31. 19:20

Kezdem egyre jobban utálni a gta onlinet. Rengeteget tölt, szar a közösség, cheatereket nem banolja ki a rockstar, nem tudom folytatni a heistemet, ha egy picit elmegyek a gép elől akkor kickelnek. Már bánom, hogy megvettem ezt a játékot. Ha ennyire nem tudnak egy rendes multis játékot csinálni akkor legközelebb csináljanak egy tisztességes hosszú single playert és ne erőltessék az online részét.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 01. 18:58

brenor írta:Kezdem egyre jobban utálni a gta onlinet. Rengeteget tölt, szar a közösség, cheatereket nem banolja ki a rockstar, nem tudom folytatni a heistemet, ha egy picit elmegyek a gép elől akkor kickelnek. Már bánom, hogy megvettem ezt a játékot. Ha ennyire nem tudnak egy rendes multis játékot csinálni akkor legközelebb csináljanak egy tisztességes hosszú single playert és ne erőltessék az online részét.
Nekem is szinte szóra pontosan ez a véleményem. Teljesen igazad van. A baj csak az, hogy a Rockstar ezt nem így gondolja...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 06. 05. 13:44

A mai napon elkezdtem csinálni a GTA Online-ban Malc klubházas szerződéseit, amiből 11 db van összesen. Ebből én 3-at csináltam meg eddig (Jailbreak, Cracked és P.O.W.), vagyis 2-t, mert az egyiket elcsesztem egy g*ci játékos miatt! -.- Úgy történt minden, hogy a "Jailbreak" küldetésben el kellett lopni egy buszt, amiben rabokat szállítottak a rendőrök. A rabokat ezután el kellett vinni egy helyre, ahol biztonságban lehetnek. Már majdnem ott voltam a célállomásnál, mikor egy g*ci, faszszopó, rohadék, b*zi játékos egy P-996 LAZER vadászgéppel felrobbantott, mert egy nyomorult f*sz! :@ -.- Mikor megláttam, hogy ez a szemétláda fel akar robbantani, gyorsan kiszálltam a buszból, hogy felrobbantsam egy hőkövetős rakétával. Sajnos hiába volt az a szar rakéta hőkövetés, nem tudtam eltalálni, és az a g*ci felrobbantotta a buszomat, ezzel pedig elkúrtam a küldetést! :@ :( Mérgemben 10000 dolláros vérdíjat tettem a fejére, ráküldtem a Merryweathert és reportoltam a Rockstarnak. Utána sajnos már nem tudtam újrakezdeni a küldetést, mert a rendszer úgy számolta, hogy én ezt már megcsináltam, és nem kezdhetem újra. A klubház táblájára az volt odaírva, hogy ezt a küldetést már teljesítettem, ezért újat kellett kezdenem. Szerencsére a másik kettőt nem rontottam el, mert átléptem egy másik szerverre, ahol nem voltak g*ci játékosok.

A "Cracked" küldetésben be kellett törni a Lost MC Los Santosban lévő klubházába, és ott fel kellett törni a pénzzel teli széfjüket. Tök durva, hogy ebben a küldetésben végre be lehetett menni a Lost MC klubházába. Nagyon jól megcsinálták a belterét, ráadásul az egyik falon volt egy emlékfal is a GTA IV eseményei alatt elesett motorosoknak. Minden elesett motoros GTA IV-es modelleket viselt. Majd mutatok róla képet később, mert lefotóztam.

Végül a "P.O.W." küldetésben meg kellett menteni egy férfit az O'Neil farmról. Az is könnyű küldetés volt, mert azt is elsőre meg tudtam csinálni.

Szerintem új konzolokon nagyon jó játék a GTA Online, mert sok újdonság van benne a régi változatához képest. Nagyon jók ezek az újfajta küldetések. A baj csak az, hogy most is minden nagyon drága, és a játékosok seggfejek mind! :roll: :|
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 06. 06. 08:42

Később még lesz esélyed megcsinálni a Jailbreak nevű küldit. A napokban én is tönkretettem valakinek a kedvét.. úgy kezdődött, hogy egy random játékos beakart hívni a Motorklubjába, de én persze makacsan visszautasítottam, és CEO-vá léptettem elő magam. Pár perccel később valaki índitott egy Cracked nevű küldit, csak ebben a kikötőnél található Merryweather 'bázis'-ból kellett pénzt lopni. Persze, épp a fennebb említett játékos kezdte ezt el. Gondoltam, egye fene, én is beszállok a buliba. :D ( hárman voltak az MC-be amúgy ) a helyszín felé tartva ketten mentek szembe velem a lopott pénzzel, őket nem tudtam megállitani, hisz egyik egy Duke o' death-ben volt, a másik pedig egy Machine gun-os rebel-en. (Asszem ez a neve.) Így nem is eredtem utánuk, hanem a harmadik csomag pénzt próbáltam megszerezni. Of course, egy tankkal kellett szembe szálnom.. :D először meg is ölt az úton, de amikor kiszállt a játékos belőle, hogy megszerezze a csomagot én le tudtam lőni (2x is) és még a tankot is felrobbantani. Közben láttam, hogy a 2 társa leszállitotta a pénzt és felém tartanak. Gondoltam 'hú, itt nagy harc lesz'. És még párszor megöltem az útamban álló tankos emberkét, azután kirohantam az útra és elhajtottam a saját Duke of Death-emmel. Ezt egy óriási autós üldözés követte, de nem akadt nagyobb gondom, hisz az autó golyó/robbanás álló, ráadásul két felpáncélozott Dukes harca eléggé reménytelen.. így sikeresen leszállitottam a leszállitanivalót, még párszor szembe szálltam az üldözőimmel, majd jópár kiüresedett tár után feladták a küzdelmet, és "békében" elsétáltunk. :lol:
Cool story, huh ?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 06. 06. 16:31

Az igen, szép történet. :lol: Amúgy ma reggel elrontottam a "Torched" küldetést is, mert néhány g*ci játékos keresztbe tett nekem. -.- Már csak 2 doboz volt vissza, amit fel kellett volna robbantanom, de nem tudtam, mert mindig megöltek. Szerencsére észrevettem, hogy az elrontott küldetéseket vissza lehet tölteni, így a "Jailbreak" megbízást is. :D

Egyébként elfelejtettem mondani tegnap, hogy mikor bent voltam a Lost MC klubházában, az egész helyiséget teletettem bombával. Ezzel azt szerettem volna eljátszani, hogy felrobbantom a klubházat, hogy legyen arra magyarázat, hogy miért nem lehet bemenni oda küldetésen kívül. Aztán mikor éppen betettem az összes bombát, pont bejött egy játékos, hogy megöljön engem. Én azonban gyorsabb voltam, mert villámgyorsan kirohantam az ajtón, és felrobbantottam az egész épületet. A játékos szörnyethalt a robbanásban. Későn vette észre, hogy én valójában teletettem az épületet bombával. Nem tudhatta, hogy egy hatalmas robbanás áldozatává válik majd. Jó kis történet, nem? :P :lol: :lol: :lol: :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése