GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 08. 28. 09:43

Vegyél irodát és egy autógarázst mellé! Az hozza a legtöbb pénzt, viszonylag kevés melóval, leggyorsabban. Abból bármire össze tudod gyűjteni a pénzt, 1-2 hét alatt, még akkor is, ha nem játszol olyan sokat.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 28. 22:36

Köszi a tanácsokat. Szerencsére már régóta van egy irodám, mert vettem egyet, mikor még akciós volt. Akkor szerintem is hanyagolom az autótuningot. Ráér az majd később is. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 29. 07:50

Később se kell. Nem bántásból, de ezért nincs pénzed, mert ilyenekre költöd el. Felesleges minden ruhát megvenni meg minden autót maxra tuningolni. Nekem már majdnem 21 millió dollárom van, (amit becsületesen szedtem össze, nem hekkerektől kaptam) pedig nem csináltam semmi extrát. Siemonnak mindig levittem a kocsit, adtam el autót a garázsban, ha freemodeban jött valami feladat (bounty, kill target, smuggler's plane, stb) megcsináltam. Néha bepotyáztam heistre, neki álltam küldiket csinálni (egy óra alatt több, mint 100k-t összelehet szedni). A dupla GTA$-os kedvezményeket kihasználtam, ha jött valami új cucc, nem egyből rohantam megvenni, hanem vártam pár hetet, míg akciós lett. PS4-en meg 1000x több lehetőség van, szóval nem nagyszám pénzt keresni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 08. 29. 08:18

Rockstar69 írta:(bounty, kill target, smuggler's plane, stb)
Nem is nagyon emlékszem már ezekre, valahogy ezeket a freemode-os dolgokat kihagyták a next-gen verzióból. Most viszont eszembe jutott, hogy pl event-ek alatt jöttek a special cargo drop-ok a különleges pólókkal, meg mindenféle jutalommal, aztán háború tört ki az egész szerveren miattuk. :D Next-genen egyébként amilyen gyorsan tudsz szerezni pénzt, olyan gyorsan el is tudod verni azt, mert az árak is tetemesen emelkedtek a pénzszerzési lehetőségekkel egyetemben.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 29. 10:06

Az is igaz. Emlékszem még mikor az Adder volt a legdrágább kocsi a maga 1 milliójával, manapság meg már megszokott, hogy 2 millió körüli árral jönnek autók.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 29. 18:06

Ja, igazad van, Feri. :D Én minden ruhát, fegyvert meg autótuningot meg szoktam venni, és pont ezért megy el mindig a nagy nehezen megszerzett pénzem. PS3-on mindig megvettem az összes ruhát meg az összes fegyverfejlesztést, de miután átváltottam PS4-re, leszoktam erről, mert ott még nagyobbak az árak és nagy a választék is. De mindenesetre köszi a tanácsodat. Inkább gyűjtök, és csak fontos dolgokra fogom költeni a pénzt, nem pedig felesleges hülyeségekre. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 29. 21:19

Egyébként ez a "nagyobbak az árak" mit jelent? Csak az új cuccok drágábbak, vagy például egy hangtompító nem annyiba kerül PS3-on, mint PS4-en?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 08. 29. 22:15

Csak az új cuccok drágábbak a szokásosnál, a régiek árai megmaradtak.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 30. 01:07

Na, képzeljétek el, gyűjtöttem egy kis pénzt és megvettem a legolcsóbb raktárat 250000 dollárért. Amint megvettem, egyből megtöltöttem két ládával. Ekkor a játék beadott egy küldetést, és én meg is szereztem azt a két csomagot. A csomagban ékszerek voltak, és a csempészek hozták be a városba a tengerről. Felrobbantottam a csempészeket egy rakétavetővel, majd felvettem az egyik ládát. Sajnos nem tudtam egyszerre elvinni mindkettőt. Ennek mi lehetett az oka? Egyesével kellett elvinnem őket, és a végén majdnem lejárt az időm. Egy perc híján tudtam csak megcsinálni a küldetést. Még szerencse, hogy időben beértem a raktárhoz! Mondjuk, kicsit lassú is voltam, mert mikor elsüllyedtek a csempészek motorcsónakjai, lemerültem a vízbe, hogy felszedjem a pénzüket. A pénz éppen süllyedt a roncsokkal együtt a tenger mélyére, de én gyorsan felszedtem, és összesen 80 dollárral gazdagodtam, ami nem túl sok. :P (Az viszont meglepett, hogy a pénz lesüllyedt a vízben. Ezt jól megcsinálták a fejlesztők. Asszem, a fegyverek is lesüllyednek, ha az ellenfelek a vízben halnak meg.)

Visszatérve a témára, nagy nehezen leszállítottam a két csomagot, és mondta telefonon az asszisztensem, hogy eladhatom a szállítmányokat a laptopon keresztül. Mikor bekapcsoltam a laptopot, láttam, hogy ez a két csomag, vagyis három csomagom volt, mert egyet alapból hozzátett a játék, összesen 22000 dollárt érne, ha eladnám. Én nem adtam még el, majd holnap fogom. Azt szeretném kérdezni tőletek ezzel kapcsolatban, hogy a csomagoknak az értéke növekedni fog, ha több ideig várok, vagy hogy van ez? Egyből adjam el a két csomagot, és kész? Utána vásároljak megint csomagokat, és ezt csináljam addig, amíg nem lesz sok pénzem? Célszerű lenne egyből eladni a csomagokat, amint megszereztem őket? Ha sokat várok, akkor ellopják a rivális bandatagok? Leírná nekem valaki ennek a menetét? Előre is köszönöm a válaszokat. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 30. 10:10

Szerintem az, hogy egyesével kell levinni a csomagokat nem valami bug. Így akarnak nehezíteni rajta, illetve csapatmunkára ösztönözni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2017. 08. 30. 11:39

https://youtu.be/yzV3d9e0Xoo
Szerintetek ez igaz lehet? Mármint tudom hogy nem a R* rakta fel, de egy ilyen kiszivároghat?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 30. 12:13

Egy ilyen? Esélytelen. Fanartok, képek esetleg...
Egyébként nem igaz -nyilván. Bár elég igényes rajongói alkotás szerintem.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 08. 30. 15:16

Az, hogy nem lehet felvenni egynél több csomagot, nem bug, direkt így van megcsinálva. A raktáros kérdésről: igen, minél több cucc van a raktárodban, annál többet ér a teljes áru. Te a legkisebb kapacitású raktárat vetted meg, abban 16 cargo fér el. Ha teljesen megtöltöd a raktárat (azaz 16 cargot hozol be), akkor az egészet 240 ezerért tudod eladni, plusz a bónusz, ami attól függ, hogy mennyi játékos van a szerveren. Ha egyedül csinálod a cargozást, akkor érdemes egyenként megvenni minden árut, mert így nem kell többet fordulni küldetésenként, illetve kevesebbet
is kell fizetned cargoként. Ha így csinálod, akkor 208 ezer dolláros profittal végezhetsz, feltéve, hogy nem semmisül meg egy cargo sem szállítás közben. Annyit még érdemes tudni, hogy 16 férőhelyes raktárnál legfeljebb 9 cargot tudsz eladni egyszerre, úgy, hogy csak egy járműt kell leszállítani (ez asszem csak földi szállításnál van, vízi és légi szállításnál mindig csak egy jármű van). 9 cargo leszállításánál olyan 180 ezret kapsz, de ezt nem tudom pontosan. Attól szerintem nem kell félnu, hogy AI gengszterek lopják el a cuccot a raktárodból, velem még egyszer nem fordult elő.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 30. 15:52

Franklin írta:https://youtu.be/yzV3d9e0Xoo
Szerintetek ez igaz lehet? Mármint tudom hogy nem a R* rakta fel, de egy ilyen kiszivároghat?
Dehogy, ez csak valami fanmade cucc. Annak jó is, de a Rockstar színvonalához gagyi lenne egy ilyen trailer. A narrátor egyébként meg a Google fordítós gépihang felturbózva. XD
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 30. 17:41

Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettél, Ármin. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése