GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2017. 10. 12. 16:27

Másnak is volt már olyan hogy nem jelezte ki a játékost a minitérképen? Én nem látom de ő lát engem. Ez mi?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 10. 12. 19:06

Ha felhívod (talán Lestert), van egy Hide the blip opció. Azzal elrejtheted magad a térképről (talán) egy percre.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 12. 21:47

Vagy csak szimplán egy hackerrel van dolgod.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2017. 10. 13. 20:56

A Lesteresről tudok, de ha azt aktiválta volna, akkor a minitérkép felett kirta volna. Elegem van ebből a játékból...
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 14. 11:43

Franklin írta:A Lesteresről tudok, de ha azt aktiválta volna, akkor a minitérkép felett kirta volna. Elegem van ebből a játékból...
Nem csodálom. Már tényleg unalmas a GTAV. Ráadásul még mindig eszméletlenül és időről időre egyre indokolatlanabbul drága. Tegnapelőtt voltam a Pólus Centerben, bementem az 576-ba meg a MediaMarkt-ba és a KonzolVilágba is, és látom, hogy ez a több mint 4 éves játék még mindig nincs 14-15k alatt. Ez azért durva. Az odáig oké, hogy a Rockstar játékok időtállóak és ezért sok ideig magas az áruk, de a GTAV-nél egyértelműen túl sok pénzt kérnek. Egy időben gondolkodtam azon, hogy újra megveszem, de végül lemondtam róla, mert felesleges.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 10. 14. 16:57

Mondjuk azért azt tegyük hozzá, hogy ezek elég drága üzletek. Máshol lehet megkapod olcsóbban, de még akkor is valóban elég drága.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 10. 14. 17:14

A Lesteresről tudok, de ha azt aktiválta volna, akkor a minitérkép felett kirta volna. Elegem van ebből a játékból..

Ceo-ként elérhetőve válik egy " Ghost Organization "-re keresztelt opció, ami 3 percig tűntet el a radarról, 15 ezerért.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 14. 21:10

dani.szentgali írta: Nem csodálom. Már tényleg unalmas a GTAV. Ráadásul még mindig eszméletlenül és időről időre egyre indokolatlanabbul drága. Tegnapelőtt voltam a Pólus Centerben, bementem az 576-ba meg a MediaMarkt-ba és a KonzolVilágba is, és látom, hogy ez a több mint 4 éves játék még mindig nincs 14-15k alatt. Ez azért durva. Az odáig oké, hogy a Rockstar játékok időtállóak és ezért sok ideig magas az áruk, de a GTAV-nél egyértelműen túl sok pénzt kérnek. Egy időben gondolkodtam azon, hogy újra megveszem, de végül lemondtam róla, mert felesleges.
Tudod, mi a vicces? Az, hogy a GTA V egy 4 éves játék, és még mindig k**va drága. Ezzel szemben a Witcher 3 csak 2 éves, és már 2000-3000 Ft között megkaphatod. :o Na, erre varjatok gombot! A GTA V 14-15k között van, a Witcher 3 pedig 2000-3000 között. Ráadásul a Witcher 3 sokkal jobb lett, mint a GTA V, bárhogyan is nézzük. Sokkal tartalmasabb az egész játék, mint a GTA V. Tudom, ez egy GTA-s oldal, de akkor is azt kell mondanom, hogy a Witcher 3 ezerszer jobb játék lett, mint a GTA V. Sőt, a Witcher 3 szerintem a világ legjobb játéka! Sohasem láttam még egy ilyen játékot, ami ennyire le tud kötni, és még mindig nem untam meg!

Szóval igen, a GTA V még mindig k**va drága, míg a Witcher 3 nagyon olcsó, pedig az sokkal jobb és tartalmasabb lett. Ez van.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 15. 10:41

Rockstar69 írta:Mondjuk azért azt tegyük hozzá, hogy ezek elég drága üzletek. Máshol lehet megkapod olcsóbban, de még akkor is valóban elég drága.
Olcsóbb boltokban is max. 1-2 ezerrel olcsóbb. Mint már mondtam, a GTA-k meg egyéb Rockstar játékok elég időtállók, ezért sokáig piszkosul magas az áruk annak ellenére, hogy mennyire régiek. Hidd el, a GTAV a többi, olcsóbb boltban is van 14k. Ez nem az általam említett üzletek sara. Jó, elismerem, hogy drágák (főleg a MediaMarkt meg az 576), de a GTAV-nél ezt minden más, egyéb üzletnél elmondhatjuk, ha jobban belegondolsz.
NikitaDragovich írta:
dani.szentgali írta: Nem csodálom. Már tényleg unalmas a GTAV. Ráadásul még mindig eszméletlenül és időről időre egyre indokolatlanabbul drága. Tegnapelőtt voltam a Pólus Centerben, bementem az 576-ba meg a MediaMarkt-ba és a KonzolVilágba is, és látom, hogy ez a több mint 4 éves játék még mindig nincs 14-15k alatt. Ez azért durva. Az odáig oké, hogy a Rockstar játékok időtállóak és ezért sok ideig magas az áruk, de a GTAV-nél egyértelműen túl sok pénzt kérnek. Egy időben gondolkodtam azon, hogy újra megveszem, de végül lemondtam róla, mert felesleges.
Tudod, mi a vicces? Az, hogy a GTA V egy 4 éves játék, és még mindig k**va drága. Ezzel szemben a Witcher 3 csak 2 éves, és már 2000-3000 Ft között megkaphatod. :o Na, erre varjatok gombot! A GTA V 14-15k között van, a Witcher 3 pedig 2000-3000 között. Ráadásul a Witcher 3 sokkal jobb lett, mint a GTA V, bárhogyan is nézzük. Sokkal tartalmasabb az egész játék, mint a GTA V. Tudom, ez egy GTA-s oldal, de akkor is azt kell mondanom, hogy a Witcher 3 ezerszer jobb játék lett, mint a GTA V. Sőt, a Witcher 3 szerintem a világ legjobb játéka! Sohasem láttam még egy ilyen játékot, ami ennyire le tud kötni, és még mindig nem untam meg!

Szóval igen, a GTA V még mindig k**va drága, míg a Witcher 3 nagyon olcsó, pedig az sokkal jobb és tartalmasabb lett. Ez van.
Igen, a Witcherre sok haverom mondja, hogy jobb, mint a GTAV. Én a boltban a GOTY kiadását mondjuk 10k alatt még nem láttam, de az lehet, hogy a standard kiadás valóban csak 2-3k között van. Amúgy egyetértek veled, én is meg fogom venni majd valamikor a Witcher-t, mert már annyi dicséretet hallottam róla, hogy egyszerűen muszáj nekem is végigtolni. :D Nekem amúgy nincs komolyabb bajom a GTAV-tel (kivéve a GTA Online), de ezért az összegért soha nem fogom megvenni. Remélhetőleg, ha jövőre kijön az RDR2, akkor majd kicsit vissza szállnak a földre a kiadók meg forgalmazók/játékboltok, és nem lesz ennyire drága a GTAV. Amúgy érzésem szerint az is probléma a GTAV esetében, hogy sokan úgy tekintenek rá, mintha nem 2013-ban, hanem 2015-ben jelent volna meg, és talán ez is eredményezheti a nagyon magas árat. Az emberek többsége manapság azért már kezdi elfelejteni vagy el is akarja felejteni, hogy az X360-ra meg a PS3-ra is kiadták ezt a játékot.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 15. 16:57

Ha lesz rá alkalmad, akkor próbáld majd ki a Witcher előző két részét, mert azok is nagyon jók. :) Mindegy, ennyit az OFF-ról.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 15. 18:46

Első két részt nem tudom már kipróbálni, meg azok annyira nem is érdekelnek. Azok mintha nem kaptak volna akkora dicséretet, mint a harmadik rész. Persze biztos azok is nagyon jók lettek, de engem inkább egyedül a harmadik epizód érdekel. :D

Na, de most már tényleg legyen vége az OFF-olásnak. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 05. 21:32

Ma este úgy döntöttem, hogy csinálok egy lánykaraktert a GTA Online-ban, hogy beteljen a karakterek maximális limite, ami csak 2 karaktert enged létrehozni. Nos, létre is hoztam. A karakteremnek szőke haja és sötétkék szemei lettek, illetve Mistyt és Claude-ot választottam a szüleinek. A csajnak Clementine Wayne lett a neve, aki a regényem egyik szereplője. De mielőtt létrehoztam volna a karaktert, a játék legnagyobb meglepetésemre felajánlotta, hogy akarom-e 120-as szinttől kezdeni a játékot, illetve ha ezt elfogadom, akkor készen lesznek azok a küldetések, amiket a fiúkarakteremmel már teljesítettem 120-as szinten. Habozás nélkül elfogadtam, és miután létrehoztam a csajt, azonnal ledobott engem a játék Rockford Hills területén, és nem kellett megcsinálnom a bevezetőket sem! Sőt, minden küldetés teljesítve volt, kivéve Lamar lowrideres küldetései és a repülőiskola. Ráadásul alapból kaptam egy nagy házat, amiben már készen voltak a rablások. Persze járműveim, fegyvereim, ruháim és awardjaim nem voltak, és a statisztikám is üres volt teljesen, de ennek ellenére minden más készen volt. Hát mit ne mondjak, egy hatalmas tapsot és gratulációt érdemel a Rockstar ezért! Nagyon hálás vagyok nekik, hogy 120-as szinttől kezdhettem el az új karit! Köszönöm, Rockstar! :)

Ui: Azon is nagyon meglepődtem, hogy mindkét karakteremnek egybe számolja a pénzét. Tehát ha mondjuk költök a csajjal egy kis pénzt, akkor a fiúkarakteremtől is levonja ugyanazt a pénzmennyiséget, amit elköltöttem. Durva, nem? :D Legalább mindkét karakterem megkapja a 400000 dollárt hamarosan!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára NikitaDragovich 2017. 11. 05. 21:53-kor.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 05. 21:40

Szerintem annyira nem. :D De örülök, hogy neked ez ekkora élvezetet ad.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 05. 22:04

Mindkét karaktered nem fogja megkapni szerintem. A Daily Objectives-eket sem lehet megduplázni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 06. 18:11

Mármint ezt úgy értettem, hogy mindkét karakteremnek egybe számolja a pénzét. Így ha az egyikkel bejelentkezek november 13-án, akkor mindkettő megkapja a pénzt, mert egybe van számolva nekik. Tegyük fel, mindkét karakteremnek van 300000 dollárja, és ha a csajjal elköltök 100000 dollárt, akkor 200000 dollár lesz mindkettő karakter számláján, mert egybe számolja őket a rendszer. Remélem, érthető már így. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése