GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 12. 27. 07:33

Franklin465:A bounty kérdésedre a válasz az hogy játékbeli 1 napot kell
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 12. 27. 08:24

Kiscserko írta:Pedig azt írták, 5-ig lesz! Egyébként nagyon örülök, hogy csináltak ilyet, ezer köszönet! Csak azt nem értem, hogy minek dolgoztak ilyen sokat ezzel, ha csak két hétig elérhető? (Mint kiderült egy napig :( ) Nekem felesleges munkának tűnik. Akkor legalább örökké megtarthatóvá tehetnék. Megpedig a következő módon= Solo session vagy Invite Only session indításakor el lehetne dönteni, hogy havas, vagy nyári LS-t szeretnél. Single-ben meg nem értem, miért nem lehet havas tájat megoldani. Gondolom a történet miatt. Ott is meg lehetne oldani, hogy akármikor egy cheatel lehetne aktíválni a havas LS-t (töltőképernyő sajnos elengedhetetlen lenne hozzá). És ha elkezdessz egy küldetést, akkor töltőképernyő után lehetne a nyári LS-ben a küldi. Nem megoldhatatlan, és jobb, mint csak két hétre odaadni nekünk, és mégis ennyit dolgozni vele. Mellesleg ez szép így karácsonyra, de később akár pénzért eladhatnák nekünk a havas tájat ezzel a megoldással.
Szerintem semmi munkájuk nem volt vele, hiszen Nort Yankton-ba már megcsinálták. Ott még részletesebb is volt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 27. 09:22

Niko: kösz
akkor pénzt hogy lehet utalni?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
doma100
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2012. 08. 05. 21:11

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: doma100 » 2013. 12. 27. 11:48

Sziasztok! Lenne egy kérdésem.

Nekem is utalnak át pénzt, és mindig is le is veszem a másik játékosommal a pénzt. Ilyenkor a másik játékosomnál van nem is tudom hány millió. Kell valamit csinálni a másik játékossal tehát nem kell-e esetleg kitörölni?

A választ előre is köszönöm!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 12. 27. 12:07

Nem kell, a lényeg, hogy el legyen különítve, nem kell törölnöd. Különben is, minden utalás után új karaktert csinálni... hát frászt kapnánk tőle. :D

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 12. 27. 12:33

Kiscserko írta:Pedig azt írták, 5-ig lesz! Egyébként nagyon örülök, hogy csináltak ilyet, ezer köszönet! Csak azt nem értem, hogy minek dolgoztak ilyen sokat ezzel, ha csak két hétig elérhető? (Mint kiderült egy napig :( ) Nekem felesleges munkának tűnik. Akkor legalább örökké megtarthatóvá tehetnék. Megpedig a következő módon= Solo session vagy Invite Only session indításakor el lehetne dönteni, hogy havas, vagy nyári LS-t szeretnél. Single-ben meg nem értem, miért nem lehet havas tájat megoldani. Gondolom a történet miatt. Ott is meg lehetne oldani, hogy akármikor egy cheatel lehetne aktíválni a havas LS-t (töltőképernyő sajnos elengedhetetlen lenne hozzá). És ha elkezdessz egy küldetést, akkor töltőképernyő után lehetne a nyári LS-ben a küldi. Nem megoldhatatlan, és jobb, mint csak két hétre odaadni nekünk, és mégis ennyit dolgozni vele. Mellesleg ez szép így karácsonyra, de később akár pénzért eladhatnák nekünk a havas tájat ezzel a megoldással.
A single-ben lehet havas tájat csinálni az időjárás cheattel.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 27. 12:51

scoobydooesben10fan írta:
Kiscserko írta:Pedig azt írták, 5-ig lesz! Egyébként nagyon örülök, hogy csináltak ilyet, ezer köszönet! Csak azt nem értem, hogy minek dolgoztak ilyen sokat ezzel, ha csak két hétig elérhető? (Mint kiderült egy napig :( ) Nekem felesleges munkának tűnik. Akkor legalább örökké megtarthatóvá tehetnék. Megpedig a következő módon= Solo session vagy Invite Only session indításakor el lehetne dönteni, hogy havas, vagy nyári LS-t szeretnél. Single-ben meg nem értem, miért nem lehet havas tájat megoldani. Gondolom a történet miatt. Ott is meg lehetne oldani, hogy akármikor egy cheatel lehetne aktíválni a havas LS-t (töltőképernyő sajnos elengedhetetlen lenne hozzá). És ha elkezdessz egy küldetést, akkor töltőképernyő után lehetne a nyári LS-ben a küldi. Nem megoldhatatlan, és jobb, mint csak két hétre odaadni nekünk, és mégis ennyit dolgozni vele. Mellesleg ez szép így karácsonyra, de később akár pénzért eladhatnák nekünk a havas tájat ezzel a megoldással.
A single-ben lehet havas tájat csinálni az időjárás cheattel.
A-a, tudtommal csak azt érhetjük el azzal a cheattel, hogy essen a hó, illetve hogy olyan fagyos legyen a levegő és leszűküljön a látóhatár, de havas tájat nem lehet csinálni, a leesett hó nem marad meg a földön.

Egyébként én sem értem, miért csinálta ezt a R*. Nem arról volt szó, hogy ez a karácsonyi őrület az online-ban egész téli szünetben tart?! Csak mert amikor tegnap felmentem, már egy csepp hó nem volt sehol, a karakteremen viszont megmaradt a mikulás ruha a maszkkal együtt... -.- Komolyan mondom, ez egy vicc a R* részéről! Ezek szerint náluk csak két napig van tél. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 12. 27. 12:52

Igen, csak Online-ban most mindent hó fedett, a cheattel csak havazik, de semmi sem lesz havas. :) Bár gondolom, modderek most már elő tudnák hívni teljesen.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 12. 28. 19:29

Rockstar69 írta:Szerintem semmi munkájuk nem volt vele, hiszen Nort Yankton-ba már megcsinálták. Ott még részletesebb is volt.
:o Ezt nem mondhatod komolyan. Az igaz, hogy North Yanktonban részletesebb volt, de az jóóóval kisebb terület volt. Nem tudom, kipróbáltad-e azt, amikor hó volt, de akkor bizony mindenhol hó volt. Mindegyik tárgyat megcsinálni így, az nem kis munka. Még az ejtőernyő és a benzines kanna is havas volt. Azért egy ekkora munkát nem lehet így alábecsülni, mint ahogy te csináltad, "semmi munkájuk nem volt vele". Csak nézd meg a videókon a sziklákat, hegyeket, a Griffith Observatory kupoláját, vagy a havas LS tájképét. Ez nem kis munka volt, és szerintem még viszont látjuk ezt a havas tájat, hogyha nem szeretnek feleslegesen dolgozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kiscserko 2013. 12. 29. 00:08-kor.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 12. 28. 20:37

Sziasztok Srácok! Csak nekem van most ingyenes liveom Xboxon vagy másnak is?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 12. 28. 21:43

Davekoma írta:Sziasztok Srácok! Csak nekem van most ingyenes liveom Xboxon vagy másnak is?
Nem tudom, nekem ugyan ma járt le a Gold tagságom, de mivel karácsonyra kaptam újat, ezért ma ahogy észrevettem, hogy lejárt a Gold, máris aktiváltam az új, 13 hónapos előfizetésemet. Viszont ha már az Xbox Live-val OFF-oltunk egyet, akkor én is megkérdezném, hogy miért nem kapok Games With Gold játékokat most, hogy megújítottam a Gold tagságomat? Csak mert már napok óta reklámozzák a Live-on, hogy ha most Goldra váltok, akkor kaphatok egy pár ingyen játékot. Erre ma abban a pillanatban eltűnt ez az értesítés, ahogy megújítottam a Gold tagságomat. -.- :shock: :S :insecure: Valakinek van valami ötlete?

Kiscserko: Persze, hogy viszontlátjuk, valamilyen fizetős DLC-ben. Azért tartott ilyen rövid ideig a havazás, mert a R* rájött, hogy tényleg dolgoztak vele és ezért inkább pénzt kellett volna kikérni, csak már későn jöttek erre rá és vártak egy napot, megmutatták, hogy a jövőben mit vásárolhatunk párezer forintért cserébe.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 12. 29. 00:13

Én is arra gyanakszom, hogy majd meg lehet venni, és ajándékként ingyenessé tették egy napig a félkész verziót. Mert azért még kell rajta sokat finomítaniuk, például a fedett területek alatti száraz területeknél éles a vágás a hó és a száraz területek között.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 29. 08:53

Davekoma írta:Sziasztok Srácok! Csak nekem van most ingyenes liveom Xboxon vagy másnak is?
:-D :-D :-D ránéztem a profilképedre aztán elolvastam: ,,Sziasztok Srácok!" :-D :-D :-D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2013. 12. 29. 09:13

Kiscserko írta:
Rockstar69 írta:Szerintem semmi munkájuk nem volt vele, hiszen Nort Yankton-ba már megcsinálták. Ott még részletesebb is volt.
:o Ezt nem mondhatod komolyan. Az igaz, hogy North Yanktonban részletesebb volt, de az jóóóval kisebb terület volt. Nem tudom, kipróbáltad-e azt, amikor hó volt, de akkor bizony mindenhol hó volt. Mindegyik tárgyat megcsinálni így, az nem kis munka. Még az ejtőernyő és a benzines kanna is havas volt. Azért egy ekkora munkát nem lehet így alábecsülni, mint ahogy te csináltad, "semmi munkájuk nem volt vele". Csak nézd meg a videókon a sziklákat, hegyeket, a Griffith Observatory kupoláját, vagy a havas LS tájképét. Ez nem kis munka volt, és szerintem még viszont látjuk ezt a havas tájat, hogyha nem szeretnek feleslegesen dolgozni.
Igazság szerint okosan is megcsinálhatták, így csak egy-két shadert kellett átírni, meg egy-két textúrát átszerkeszteni. De annyira nem lehetett óriási munka, mert az legalább 1 gigás letöltési méretet eredményezett volna anno a DLC-nél, amivel érkezett ugye ez.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2013. 12. 29. 15:12

Igen, nálam se lehet "cash-t", vagyis készpénzt adni másnak. Vagy csak én vagyok a béna és nem tudom hogy kell.
Well look who's back

Válasz küldése