GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 04. 28. 15:39

Rockstar69 írta:Nem egy ismerősömből indultam ki. Momentán például 2 ismerősömből, (aki online van és GTA-zik) multizik. De egyébként is ritkaság számba megy, ha valakit látok singleplayerel játszani. De a YouTube is onlineos videókkal van tele. Szóval igen, egy rakás szar a singleplayer. Ettől függetlenül még lehet, hogy jön hozzá valami DLC.
Nem azért nem játszanak a Singleplayerrel mert szar, hanem mert tudnak a barátaikkal Online játszani... Én így látom.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 04. 28. 16:17

Vagy inkább azért, mert multiban van mit csinálni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 04. 28. 17:01

NikitaDragovich írta:
realostew írta:NikitaDragovich Hogy te milyen sokat rinyálsz mostanában.
Jó okom van rá. És nem rinyáltam, hanem a véleményemet mondtam el, de ahogy látom, lehurrogják az embert, hogyha leírja a véleményét... -.-
Na tessék már megint hisztizel.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 28. 17:48

Na tessék, már megint személyeskedünk.
De tudod, mit? Hagyjuk a francba ezt a témát! Felesleges volt leírnom a véleményemet. Múltkor is le lettem cseszve, mikor a GTA-s hullákat tettem ki, meg mikor a heistek miatt panaszkodtam. Jó érzés belekötni az emberbe? De ha nektek olyan nagy baj, hogy panaszkodom a GTA miatt, akkor innentől nem is írok ebbe a fórumtopikba. Felesleges magyarázkodnom értetlen embereknek, akik belekötnek másokba, mert panaszkodnak olyan dolgok miatt, ami egy idő után zavaró lehet a GTA V-ben. Én nem benneteket akartalak szidni a GTA-s heistekkel, hanem csak elmondtam a véleményemet, mert idegesítő, hogy PS3-on az emberek nagy része nem segít a másiknak. De hát ez van. Az emberek már csak ilyenek. Zárjuk le ezt az ostoba témát. Látszik, hogy itt is lejjebb ment a színvonal. Már nem olyan a GTA Place, mint a GTA V megjelenése előtt. :|
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 04. 28. 18:12

Pc verzióban hány játékos lehet egyszerre multiban?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 28. 18:50

Szerintem 32.

Akkor HEIST és Online/V témában jövök és megmondom a tutit. Ezért szerettek, nem?
HEIST: Én egyenlőre három Heist -et csináltam meg (egynek hiányzik az egyik setup része): Fleeca (eddig háromszor és nem volt unalmas) Prison Break (két full platinum tulajdonosa!) és a Human Lab Raid (stabil arany fokozaton, egyszer), amellett pár részt abból, ahol egy hajón kell bohóckodni. És ugyanebben még a Lost -tól, és a Vagosztól is loptunk drogot. Ezek számomra mind-mind viccesek és élvezetesek voltak, pedig általában egy haverral és két-két pubival mentem. Sokszor elbaszták a többiek, néhányszor én is, de iszonyúan jó volt. Minden részét élveztem, leszámítva amikor a második prsion Break -ben nekem kellett vezetni a Buzzardot... Hát igen, a repülés még mindig a nemezisem. Éppen ezért ha van olyan, hogy "ground team" akkor engem ott lehet megtalálni. Általánosságban is a túlélés és a mészárlás az, amiben jeleskedek, meg azért jobb vagyok a legtöbb alkalmi sofőrnél.
Ezek a részek izgalmasak, változatosak és egyszerűen hangulatosak voltak. Persze hatszor basztuk el a hajós küldetést, mert a pubik hullanak mint a legyek, de még az idegölő részeknél (pl.: a HLR -ben az első setup, amikor mindig vásárló voltam) is voltak vicces részek. Hihetetlenül jók, nem tudok mást mondani.
Online/V: Az Online akkor is jó, amikor csak Free roam -ban szórakozom. Nem egy játékost szedtem össze és nyomtam be a barátlistámba csak abból, hogy köröztünk párszor. Kifejezetten élvezem, amikor meg akarnak ölni, de elbukják, vagy ha vérdíjakat szerzek be. Ezek jók! Volt egy fantasztikus szórakoztató üldözésem, amikor poénból mentem egy páncélozott kisteherautó után, és egy másik üldözött. Az Infernusom tizenkét percig bírta, és minden egyes perce élvezetes volt, úgy is, hogy meghaltam a végén. Jobokba ritkán lépek be, de néhány alacsonyabb szintű barátommal szeretek survivalökben részt venni, a Gang attack is mindig nagy kacagás. A teljes nyugalomból egy hektikus káosszá alakulhat át minden egy csettintésre. Fantasztikus.
A másik meg a V. Nos bevallom, nem játszottam túl sokat a szinglivel (Egész pontosan: Franklin & Lamar, hogy elmenthessem végre) mert ÉN A MULTIT PREFERÁLOM! Azok a barátaim, akik velem együtt vették meg még föl se néztek az Online -ra, mert a single leköti őket. Miért? Mert minden hibája ellenére a single jobb. Én is látom, persze. Az Online hihetetlen sebekből vérzik: lassú, akadozó, tele van pszichopatákkal, és egyszerűen csak van, akinek ez nem való. Én még szórakozom, de szép lassan elkezdem kijátszani a single -t is. Nem lett annyira jó a történet, mint mondjuk a IV -é, de kifejezetten szépen kapcsolódnak egymáshoz a kis etapok. Ennyi.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 04. 28. 20:29

NikitaDragovich írta:Na tessék, már megint személyeskedünk.
De tudod, mit? Hagyjuk a francba ezt a témát! Felesleges volt leírnom a véleményemet. Múltkor is le lettem cseszve, mikor a GTA-s hullákat tettem ki, meg mikor a heistek miatt panaszkodtam. Jó érzés belekötni az emberbe? De ha nektek olyan nagy baj, hogy panaszkodom a GTA miatt, akkor innentől nem is írok ebbe a fórumtopikba. Felesleges magyarázkodnom értetlen embereknek, akik belekötnek másokba, mert panaszkodnak olyan dolgok miatt, ami egy idő után zavaró lehet a GTA V-ben. Én nem benneteket akartalak szidni a GTA-s heistekkel, hanem csak elmondtam a véleményemet, mert idegesítő, hogy PS3-on az emberek nagy része nem segít a másiknak. De hát ez van. Az emberek már csak ilyenek. Zárjuk le ezt az ostoba témát. Látszik, hogy itt is lejjebb ment a színvonal. Már nem olyan a GTA Place, mint a GTA V megjelenése előtt. :|
Az a baj, hogy minket szidtál a heistekkel. Már vagy kétszer megkaptuk, hogy mekkora faszok vagyunk, egy nulla ez a közösség, mert senki nem ugrik egy sima meghívóra.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 04. 28. 20:32

Rockstar69 írta:Vagy inkább azért, mert multiban van mit csinálni.
Ez nem teljesen így van.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2015. 04. 28. 20:38

NikitaDragovich írta: mert idegesítő, hogy PS3-on az emberek nagy része nem segít a másiknak.
Nem akarok veszekedni, de szerintem nincs mindenkinek ideje arra hogy órákig kockuljon, vagy nincs mindenkinek kedve irogatni. :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 28. 21:00

Rockstar69 írta:Az a baj, hogy minket szidtál a heistekkel. Már vagy kétszer megkaptuk, hogy mekkora faszok vagyunk, egy nulla ez a közösség, mert senki nem ugrik egy sima meghívóra.
Nem, félreértesz. A heistes véleményemben nem szidtalak benneteket, hanem ezt írtam: "és a játékosok pocsék összetartásának." A játékosok alatt most nem rátok gondoltam, hanem a többi random játékosra. A nulla közösséget pedig sokkal később mondtam rátok, mert erőszakosan az arcomba vágtátok, hogy rinyálok, pedig csak véleményt mondtam, és nem benneteket szidtalak, hanem a random játékosokat!

Mindegy. Nem érdekel. Zárjuk le a témát. Ide fölösleges írni bármit is a GTA-ról. Részemről ennyi volt az OFF. Többet nem rinyálok, mert egyesek szidásnak és támadásnak veszik majd. Ciao.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 04. 28. 21:43

totyak írta:Pc verzióban hány játékos lehet egyszerre multiban?
Szobákban, Deathmatchekben, versenyeken és LTSben 30. A többi módban van felső létszám (2, 4,6, stb.)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 04. 29. 17:28

Ha már ennyire nagy vitába keveredtünk egy játék miatt,akkor én is beszállok a buliba. Nikitának és Rockstarnak is adok igazat,hiszen mindkettőjük jó érveket hozott fel. Személyszerint én is azt érzem,hogy a GTA már átment az Onlineba,kevesebben játszanak a Story-val mert azt egyszer végigcsinálod és utána keveseknek van kedve újracsinálni. A GTA 2013 szeptembere óta igenis egy Multiplayer játék lett,ha tetszik,ha nem. VISZONT! A Story mód attól függetlenül bizony hiányos. Rengeteg olyan dolog van,amit bónusz szórakozásként fel tudna használni a kiadó. Rengetegszer vagyok úgy,hogy nincs kedvem Onlineozni,mert tönkre van cseszve azzal,hogy lassú,ledob,sok a bug,a játékosok nagy része egy alattomos köcsög és még sorolhatnám. Jogos Rockstar felvetése,hogy nem pont a mi invitálásunkra fog várni majd minden játékos,de azért az elég szomorú,hogy kb (ha jól tudom) 20 millió ember vette meg a prev genes verziót...biztos hogy naponta 1-2 millió játékos fent van. Nehogy már ebből 3 szerencsétlent ne tudj behívni sehova. A legszomorúbb,hogy nem csak a Heistekbe,hanem TDM-be,versenyekbe se jönnek nagyon...van hogy már 10 perc után felhúzom magam és nem bírok többet várni.
Szóval az Online is ki tudja miatt,de szét van cseszve. És igenis a R* 1 év alatt nem tudta betartani azt az ígértet,hogy egy király DLC-t dob össze...De ez már nem számít.
Visszatérve a Single-re,sokkal jobb néha elhülyülni egyedül,mint felhúzni magad a R* szerencsétlen megnyílvánulásain. Pont az ilyen helyzetekre kellene az,hogy telenyomják az 1 személyest egy rakás cuccal.
Például ott a Kaszinó. Számtalan dolgot lehetne benne csinálni,de nem,a kedves játékkiadó csak dísznek berakta. Akkor mi értelme van?
Meg a másik nagy problémám,hogy anno a Vice Cityben vagy a San Andreasban lehetőség volt ingatlanokat venni,ahova szabadon bemehettél mászkálni. A GTA V-ben erre sincs lehetőség,csak akkor az ingatlanvásárlásnak megint annyi az értelme,amit kiszarok a WC-n. :)
Aztán most ott vannak az Onlinebeli új járművek,mint pl a Kuruma vagy a jó kis harci helikopter. Ha a supporton rákérdezel,hogy miért nincs sztoriban,telibe fogják szarni. De akkor kérdem én: minek van support?
Ha 5-6 járművet nem tudnak belerakni,amik igen jó hülyülési eszközök lehetnének,akkor megint azt mutatják meg,mennyire egy semmirevaló cég az övék.
És ez csak néhány dolog abból amiket a Storyban lehetne csinálni....Vicces ez az egész,de nem is folytatom tovább. Ha esetleg valaki nem ért egyet a kifejtett véleményemmel,akkor nem kell leugatni,normális érveket hozzatok fel,mint én.

U.I:
Nikita,Gonzales a ti döntésetek,hogy mit csináltok de én azt mondom,ne menjetek át már másik portra. Igaz,hogy ritkán de veletek mindig tök jó volt játszani és még szeretném ha lenne máskor is közös GTA :D

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 29. 19:02

Nyugalom. Sok idő eltelik ameddig én veszek egy Ps4-et :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 04. 29. 19:20

Stan..-.- Ne légy <*csúnyaszó*>... A support nem azért van hogy ilyen faszságokat kérdezz tőlük, hanem azért ha valakinek valami gondja van, akkor azon tudjanak segíteni.Ebben az esetben az nem számít gondnak, hogy neked nem tetszik hogy single-ben nincs bent egy jármű. A support támogatást jelent-> a valamilyen szoftverhibával találkozó embereket megtámogatják azzal, hogy segítenek neki pl elindítani a játékot és ehhez hasonlók.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 29. 20:01

Nyugi, még sokáig fogok PS3-on Online-ozni. Nem megyek át egyből PC-re. :P
Mellesleg örülök neki, hogy velem is egyetértesz. ;) Pacsi! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése