GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 17. 20:04

Igen, meg kell csinálni külön. Vannak külföldi játékosok, akik írták, hogy 2 fővel megcsinálták, teljesítették az objective-eket, de a trófeát nem kapták meg.

A prepek valóban nem kellenek a trófeához. A 3 felvonást csak azért illesztettem be, hogy lásd, egy nagyobb küldetéshez hány kisebb feladat kapcsolódik. Tehát miért ilyen hosszú a heist. :)

Nem tudom az armor pontos nevét. Ruhaboltban lehet venni. (valami "heist heavy armor", de ne kérdezd pontosan micsoda.) Utánaolvasok, és majd elmondom.

Az acsi leírásából úgy vettem ki, hogy Elitist-nél nem számít a fokozat, tehát csinálhatod easy-n. Igen, csak a final-re vonatkoznak. Én úgy tudom, hogy az objective-eknek egyszerre kell meglenniük. Tehát, ha valamelyiket elbukod, akkor szerintem ugyanaz történik, mint a mastermind-nál, hogy kiírja, hogy "xy trophy failed", és ennyi. Mastermindnál szintén egyszerre kell teljesülni az összes objective-nek, csak 3x. :D Ja... értem a kérdésedet. Szerintem ezeket egy huzamban kell letoltani, nem lehet közte szüneteket tartani. De ezt a néhány sort most ne vedd készpénznek, amit írok. A felháborodás mértékéből és a "francba, minimum 4 órát kell tv előtt ülnöm" jellegű megnyilvánulásokból szűrtem le. :D

Egészen pontos válaszokkal csak néhány nap múlva tudok/tudunk jelentkezni. Még a legügyesebb játékosok is most próbálgatják a stratégiáikat, és fedezik fel a rendszert. Az armoros dolgot is egy lv. 300 körüli "nagykutya" írta egyébként. :)
Ami Elitist-hez biztos: final-re vonatkozik és a csapatlétszám nem számít.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 17. 21:49

Ok, köszönöm az infókat. Én is böngészem a külföldi fórumokat, de egyrészt vacak az angolom, másrészt meg ahogy észrevettem még senki nem nagyon tudja, hogy mi a helyzet. Elitist szerintem összehozható, easy-n, egy emberrel, jól felkészülten szerintem meg lehet csinálni. Bár azért 3 Finale-t letolni egy nap (bár talán Finale-k között lehet szünet, csak egy adott Finale objectivjei között nem) halál nélkül, nem piskóta.

Szerk: Gondolom Elitisthez nem is kell, hogy ugyanazzal játszam végig mindhárom finalet. Már csak az a kérdés, hogy a 3 finalet is egymás után, egy napon kell e lezúzni, vagy megcsinálok egy finalet, azt megjegyzi a rendszer és később tolhatom a következőt? Ha túlleszek az egész heiston, ezt mindenképpen meg fogom próbálbi.

Az armort sajna nem találom, hogy melyik lehet. Olyat keressek, mint a singleben, az egyik rablásnál, amikor totál be voltak öltözve a karakterek, alig bírtunk mozogni és egy minigunnal daráltuk a zsarukat? Olyat nem láttam még onlineban.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 18. 09:37

Nincs mit. Igen, még kiforratlan a helyzet. Vannak már nagykutyák, akik előrukkoltak megoldásokkal, de tényszerű leírásból még elég kevés van.

Csinálhatod más emberekkel, és szerintem lehet részletben is, nem kell egy huzamban.

A többi dolognak, amit kérdeztél, majd utánanézek, és holnap/holnapután megírom az infókat. Most sajnos nincs időm külföldi fórumokat böngészni. :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 18. 18:46

Hát, fogalmam sincs, hogy hogyan fogok nekiállni ezeknek az új rablásoknak, tekintve, hogy 1 millió kell ahhoz, hogy tudjak venni egy IAA-épületet. (100000 dollárom van, szóval jó sokat kell gyűjtenem.) Amúgy tök vicces, hogy én még az előző Heistekből sem csináltam meg az Elite és a Mastermind Challenge-ket sem, tehát még azokat is be kéne pótolnom. :S :shock: :|
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 18. 19:17

A legolcsóbb épület 1.250.000. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 12. 18. 21:23

NikitaDragovich írta:Hát, fogalmam sincs, hogy hogyan fogok nekiállni ezeknek az új rablásoknak, tekintve, hogy 1 millió kell ahhoz, hogy tudjak venni egy IAA-épületet. (100000 dollárom van, szóval jó sokat kell gyűjtenem.) Amúgy tök vicces, hogy én még az előző Heistekből sem csináltam meg az Elite és a Mastermind Challenge-ket sem, tehát még azokat is be kéne pótolnom. :S :shock: :|
Nekem sincsenek meg, szóval majd együtt megcsinálhatnánk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 18. 23:02

A baj csak az, hogy én már átvittem PS4-re a karakteremet, és teljesen átszoktam a PS4-es irányításra és élményre. Fura lenne visszaszokni a PS3-asra. :D :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 12. 19. 06:34

Ő is átivitte a karakterét. :D majd Ps4-en bepótolhatnánk, mivel nekem is hiányzik egyelőre. Robi, az új heist-eket meg úgy lehet kipróbálni ingyen, hogy írsz egyik Gonzales barátodnak, aki szivesen beinvitál párra. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 19. 18:50

Igen, csak neki nincs PS4-e, ezért Árminho vitte át a karakterét.
Én benne lennék az új rablások kipróbálásában. A baj csak az, hogy én szeretnék lenni a host, ezért venni kell IAA-épületet, és akkor nekem fogja számolni a küldetéseket. Ha te vagy a host, akkor nem számolja a statisztikám. Remélem, érted, mire gondolok! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 12. 19. 22:49

NikitaDragovich írta:A baj csak az, hogy én már átvittem PS4-re a karakteremet, és teljesen átszoktam a PS4-es irányításra és élményre. Fura lenne visszaszokni a PS3-asra. :D :P
Én is PS4-re gondoltam... :) PS3-on már nem sok értelme lenne.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 20. 12:36

Akkor jó. :D Csak hát neked nincsen PS4-ed, és nem valószínű, hogy a közeljövőben venni is fogsz, pedig jó lenne... :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 20. 12:47

A legolcsóbb IAA bunkert vettem meg a térkép tetején, de rájöttem, hogy hosszú távin ez szívás, túl sokat kell utazni. El tudom adni? Vagy ha veszek másikat, beszámítja? Vagy szimplán buktam a pénzt? Először nagyon tetszett ez az új frissítés, de most már utálom.

Valaki nem nyomja pc-n, betársulhatna?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 12. 20. 18:49

Nem, nem, igen. Nem vagyok PC-s.
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 12. 20. 19:59

Arminho írta:Nem, nem, igen. Nem vagyok PC-s.
Köszi :D

Óriási parasztság, hogy nem lehet semmit eladni a játékban, csak autót. Nem kellene visszaadni minden pénzt, de egy 70-80% tökéletes lenne. Most vehetem meg a 2 millás másik bázist, mert az jobban fekszik az achi megcsinálásához.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 20. 20:24

El lehet adni, de csak az árának a felét kapod vissza, és ha esetleg még pluszban valami ugprade-eltél rajta, azt az összeget totál benyeli a játék. Tehát... nem éri meg.

Ne vegyél újat szerintem. Egyszerűbb azt csinálni, hogy olyan emberekkel állsz össze, akik majd azt az épületet veszik meg. :) (vagy már megvették) PC-n mondjuk kevesen toljuk a fórumról, de külföldi fórumokon (vagy esetleg Facebook csoportokban) tuti találsz valaki(ke)t. Olyanokhoz betársulsz, akiknek más épület van meg (az a legjobb, ha mindenkinek más van, és akkor mindig a legközelebbi helyről tudtok kezdeni), és akkor nem lesz belőle semmi hátrányod. :)
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése