GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2019. 07. 25. 20:07

Dani, majd játszhatunk egyet-kettőt, ha lesz időd. Nekem is nagyon tetszik a kaszinó, bár nekem a beltér stílusa annyira nem jött be. A las vegas-i Four Dragons szerintem jobban néz ki, de talán még a Caligula is. A játékok nekem nagyon tetszenek, bár azért lehetett volna többféle is. Én a kockázást sajnálom, hogy kihagyták, de a hold 'em pókert még jobban. Nagyon fasza lett volna egymás ellen játszani. De, ami benne van, azt adom. Ami még zavar, hogy VIP-nak kell lenned, hogy nagy tétekkel játszhass, ami meg legalább 1,5 millióba kerül. Na, de majd veszek egy lakosztályt, aztán felcsapom a rouletten a pirosra a millióimat. :lol:
Well look who's back

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2019. 07. 26. 11:06

Arminho írta:
2019. 07. 25. 20:07
Dani, majd játszhatunk egyet-kettőt, ha lesz időd. Nekem is nagyon tetszik a kaszinó, bár nekem a beltér stílusa annyira nem jött be. A las vegas-i Four Dragons szerintem jobban néz ki, de talán még a Caligula is. A játékok nekem nagyon tetszenek, bár azért lehetett volna többféle is. Én a kockázást sajnálom, hogy kihagyták, de a hold 'em pókert még jobban. Nagyon fasza lett volna egymás ellen játszani. De, ami benne van, azt adom. Ami még zavar, hogy VIP-nak kell lenned, hogy nagy tétekkel játszhass, ami meg legalább 1,5 millióba kerül. Na, de majd veszek egy lakosztályt, aztán felcsapom a rouletten a pirosra a millióimat. :lol:
Sajnos milliókat biztosan nem csapsz fel, mert egyszerre csak 50K zsetonod lehet. Értem az okát, de mégis bosszantó.

Összességében nekem nem jött át az élmény pár óra alatt. Vettem egy kecót, lenyomtam az első küldetést, megmentettem a kínait, az elég jó volt, de vacakul fizet. Meg aztán jobb szeretem egyedül megoldani a dolgokat, itt meg kötelező minimum még egy játékos. A napi ajándék pörgetés és a napi ajándék 1000 zseton a kasszában ötletes, de nyilván soha nem pörög ki a verda, csak apróságok. Azért nem vagyok negatív, végre újra értelmét látom visszatérni a játékba, már csak az új küldetések kipróbálása miatt is.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 07. 28. 12:28

Arminho írta:
2019. 07. 25. 20:07
Dani, majd játszhatunk egyet-kettőt, ha lesz időd. Nekem is nagyon tetszik a kaszinó, bár nekem a beltér stílusa annyira nem jött be. A las vegas-i Four Dragons szerintem jobban néz ki, de talán még a Caligula is. A játékok nekem nagyon tetszenek, bár azért lehetett volna többféle is. Én a kockázást sajnálom, hogy kihagyták, de a hold 'em pókert még jobban. Nagyon fasza lett volna egymás ellen játszani. De, ami benne van, azt adom. Ami még zavar, hogy VIP-nak kell lenned, hogy nagy tétekkel játszhass, ami meg legalább 1,5 millióba kerül. Na, de majd veszek egy lakosztályt, aztán felcsapom a rouletten a pirosra a millióimat. :lol:
Ja, a beltér nekem is fura kicsit. Szerintem a játszható játékok mennyisége kielégítő, persze a hold'em és a liar's dice nekem is hiányzik, ezeket be kellett volna rakni, de ami van, az szerintem teljesen jó. Talán a játékgépekből lehetett volna kevesebb és azok helyére lehetett volna normális pókert/kockázást rakni, hiszen ezekből van több is, a különbség meg kb. csak annyi köztük, hogy más szimbólumoknak kell kijönnie ahhoz hogy nyerj. A méregdrága luxus lakosztály és az ehhez kötött vip tagság engem is zavar, bár mivel én alapból ritkán játszok GTAO-val, és sajnos túl későn vettem meg PS4-re újra a játékot ami miatt elölről kellett kezdenem az egészet és minden korábbi haladásom és eredményem elveszett, ezért nekem alig van pénzem és a szintem is elég alacsony, szóval igazából elengedtem hogy bármit is vegyek ami drágább. :D De neked sok sikert hozzá, én asszem maradok az alacsony tétekben történő játéknál. :D :lol: Ja és persze játszhatunk, szerintem holnap késő délután/kora este nyomhatnánk, ha ráérsz. Pontos időt majd megbeszéljük privátban, de mivel orvoshoz megyek ezért nem tudok 100%-ig biztosra ígért időponttal szolgálni - abban reménykedem, hogy 4 óra felé már el tudjuk kezdeni legkésőbb, ha neked jó. :)

totyak: Nem mindenkinek jött át a frissítés, szerintem nem rossz egyénként, bár lehet én vagyok az aki már nem vár túl nagy dolgokat a GTAO-tól. :D Én többnyire azt kaptam, amit vártam, 1-2 fentebb említett, kimaradt kaszinós játéktól eltekintve. Viszont egyetértek, ez a frissítés valóban okot adott arra, hogy az ember visszatérjen kicsit a játékhoz. Én kb. áprilisban léptem be utoljára, ha jól rémlik, akkor is csak azért mert pár haverral játszottam.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 07. 08:03

Tegnap összegyűjtöttem a 100 akciófigurát. :) Erről készítettem képeket. Mulatságos, ámbár igen időigényes kaland volt. Szerintem érdemes passzív módban játszani, így nem tudnak szétlőni a több órás gyűjtögetés során.

A bábuk általában eléggé el vannak dugva. A legjobban azokat utáltam, amelyek a metró aluljáróban voltak, mert ott hiába jutottam le, általában már nem tudtam ugyanazon az útvonalon visszajönni, így inkább megöltem magam. Egyszer a börtönbe is be kellett menni, ott lefoglalták a verdámat, azt még vissza kell szereznem.

A móka kezdetén, még az első figura előtt:
Kép

Félúton:
Kép

A kaland végén:
Kép

Festői szépségű elrendezés.
Kép

Ezt a képet azért készítettem, mert néhány bábunál körözést lehet kapni, vagy fegyvert kell használni a figura megszerzéséhez. Ez például egyike azon példáknak, ahol egy bezárt helységben van a bábu, így az ablakot szét kellett lőni.
Kép

A jutalom: az outfit eléggé maszkulin, a frizura is.. szóval.. elszórakozok benne egy ideig, de utána szerintem szerzek valami más, egyedi darabot. :)
Kép
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 08. 12:55

Jó sok szabadidőd lett most, hogy hazajöttél. :D Én még a sok szabadidőm mellett sem keresgélnék ilyen szarságokat, nekem túl unalmas, de kinek mi. ;) Azért gratulálok, hogy összegyűjtötted, ügyes vagy! :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 09. 09. 07:29

Köszönöm! Azóta a kártyákat is összegyűjtöttem, az azért járó outfit van most rajtam, eléggé elegáns. Majd rakok be ide egy képet a karakteremről. Egészen vagányul fest. :)

Én szeretek gyűjtögetni, talán a küldik után ez a második legkedvesebb tennivaló, amit GTA játékokban tenni szeretek. Mondjuk az V-ben eléggé idegesítő gyűjtögetnivalók vannak, szóval ott ezt kevésbé "éltem", de egyébként a többi részben mindig nagy izgalommal vágok neki.

Megj.: Igen, sok időm van, mert a suli első hetén beteg voltam, így nem tudtam menni... + alapból is kevés órám van idén, szóval ma és holnap is lesz időm játszani. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 09. 15. 12:32

De jó neked, nekem még mindig sok órám van, és én betegség miatt nem hiányozhatok, mert a 3 hiányzásos szabály tiltja, nem fogadnak el semmilyen igazolást (hogy nyalnák meg a herémet, b*zi oktatási rendszer). Na mindegy, nem morgok, tudod te úgyis hogy hova kívánnám az összes egyetemet, gimit meg általános iskolát. Amúgy ha szeretsz gyűjtögetni, akkor az RDO legújabb frissítésében a gyűjtő szakmát neked találták ki, miattad rakta be a Rockstar. :cool: :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 10. 29. 08:41

Sziasztok.

A heist-okkal eléggé gyatrán állok, kellene néhány ember akikkel összeülve letolnánk őket. Egyelőre nem megyek semmi acsira, csak legyenek megcsinálva. Aztán majd egy második nekiugrásra már arra is ügyelek, remélhetőleg akkor (is) találni fogok valakiket.

Az apartmanban elvégezhető Heist-ok közül a Prison Break-nél tartok, a Doomsday heist-nál a Bogdan Problem setup-jaiból 2 kellene még, utána lehetne Bogdan-ozni, majd tovább menni. Ha valaki/valakik jelentkeznének, legalább setup-okat csinálgatni, azért hálás lennék.

Ja, am PS4-en játszom. Azért ezt lényeges lehet kiemelni. Írjatok itt, vagy PM-ben, ha jönnétek gamelni. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 10. 31. 16:35

Szia!

Szívesen segítek, csak nagyon ritkán játszok a játékkal és elég alacsony szinten vagyok benne, nincsenek túl erős fegyvereim meg járműveim sem, így nem hiszem, hogy a segítségedre lennék. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 11. 01. 10:56

A könnyebb heist-okhoz el tudunk vinni, ha emberhiány van. :) csak majd te max nem csinálsz semmit, hanem megvárod, hogy Rockstar-ral, és egy másik személlyel végigmenjünk rajtuk. Vannak olyan heistok, ahova nem feltétlen kell 4 ember, de ennek ellenére 4 személyes. A "standard" heist-ok közül pl több is ilyen. Szóval, ha nincs elég ember, de kellene egy 4. tag, akkor majd várunk szeretettel.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2019. 12. 14. 19:36

Jövő szombaton van valakinek kedve megcsinálni a kaszinó rablást?
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 12. 14. 20:24

Nekem lehet lesz, csak ne éjszaka játszunk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 12. 16. 13:23

Amennyiben nem nagy probléma az, hogy viszonylag elég alacsony szinten vagyok (50-es) és a fegyvereim/járműveim sem a legjobbak, továbbá mivel nagyon ritkán játszom ezért a képességeim is elég rosszak, akkor én is szívesen csatlakoznék. Amúgy is kéne szinteket lépnem, illetve pénzt sem ártana szereznem. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 12. 18. 13:49

Arminho írta:
2019. 12. 14. 19:36
Jövő szombaton van valakinek kedve megcsinálni a kaszinó rablást?
Ha minden igaz, nekem is jó.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2019. 12. 27. 00:52

Ma kitoltam 4. alkalommal is a kaszinós rablást. Alább a rövid véleményem, spoilereket tartalmaz, de azokat kihúzom.
Végre sikerült a fejlesztőknek rájönniük, hogyan is kéne egy rablásnak kinéznie. Először feltérképezzük a terepet, be - és kijáratokat, menekülési útvonalakat keresve, illetve bekukkantunk a széfbe is. Ezután kiválasztjuk, mely módszert akarjuk használni, és az alapján készülünk fel a rablásra, valamint választjuk ki a segítő csapatot (habár szerintem a hekker kivételével mindegyik felesleges és csak a pénzt viszi el. Mindezt freemode-ban, rengeteg töltőképernyőt megspórolva. Vannak kötelező, illetve opcionális felkészülési missziók. Kötelező például a fegyverek, a menekülő autó, a hekkelő szerkezet, a beléptető kártyák megszerzése, illetve megközelítéstől függően robbanószer vagy fúró beszerzése. Emellett különböző opcionális feladatokkal könnyíthetjük meg a dolgunkat, például lekapcsolhatjuk az őrök fegyverszállítmányait, megszerezhetjük a kamerák és az őrök helyzetét, illetve lezárt helyekhez hozzáférést nyújtó kártyákat is elcsenhetünk az alkalmazottaktól. Egy kicsit így azért sok az előkészület, ugyanis 8 kötelező és módszertől függően 6-8 mellékes felkészülési küldetés van a finálé előtt. Bár, ez még mindig jobb, mint a Doomsday Heist, ahol az készülésnek is volt előzménye. A küldetések eléggé változatosak és legtöbbször izgalmasak is, viszont a rengeteg utazás meglehetősen monotonná teszi. A felkészülés nagy része nem állt másból, mint az LS és vidék közötti repülésből/autózásból. Ráadásul néhány misszió igen nehéz és szivatós (viszont még mindig nem annyira eltúlzottan, mint a Doomsday Heist), ami azért el tudja venni az ember kedvét.
A finálé a választott rablási módszertől függ, és ez tényleg így van. Rengeteg terv közül lehet választani, akár egy megközelítésen belül is. Ha úgy döntünk, hogy agresszívan betörünk fegyveresen, akkor is választhatunk, hogy befúrunk-e a széfhez a csatornán keresztül és a falat átrobbantva jutunk be (úgy mint a sztoriban az utolsó rablásnál), vagy aligátor vérrel a fejünkben berontunk a főbejáraton. A menekülés is több útvonalon lehetséges (bár a végén így is, úgy is üldözés lesz a vége), megszökhetünk a főbejáraton, a szemétkihordón vagy a tetőn keresztül is. (Tipp: ne a főbejáraton menjetek ki.) Szóval, tényleg elég változatos a rablás, érdemes többször, másféle megközelítéssel megcsinálni. Nagy jutalomra viszont ne számítsatok, ugyanis kb. 2,1 millió dollárt lehet legfeljebb elhozni (ha pénzt lopunk, ugyanis ha a játék azt dobja, vihetünk értékesebb ékszereket, festményeket, vagy akár gyémántot is (ez már 3,5 milliót ér), de nekem eddig csak pénzt adott a kedves Online), azonban, ha meglőnek, akkor pénzt veszítesz, és ráadásul a széfben is csak korlátozott idő van a bankók összeszedésére, és még a segítő csapatot is ki kell fizetni. Érdemes inkább csak két emberrel csinálni, mert úgy vihetitek 50-50%-os felosztásban. Nekem eddig kb. 350 ezret sikerült leakasztani egy fináléval. Érdemes jó hekkert választani, a kocsit és a fegyvereket pedig hanyagolni, pláne, ha lopakodtok.
Konklúzió: mindenképpen ajánlom kipróbálásra, akár többszöri alkalommal, mert nem csak a finálé, de a felkészülés is variálódik módszerenként. Én a hétvégén (pénteket is beleértve) szabad vagyok esténként, úgyhogy, ha valaki ki akarja tolni, annak szívesen segítek.
Well look who's back

Válasz küldése