GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 04. 27. 07:55

Alapvetőleg nekem is tetszik. Tudom én is használni ;) De attól még sérülés tekintetében nem viselkedik harcihelikopter módjára.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 27. 14:57

Engem az zavar, hogy a Valkyrie a heistekbe kibir 3 rakétát is, de free mode-ba már az első találatnál robban. Basszus hogyha abból a pénzből majdnem vehetsz egy Hydrát akkor érje már meg.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 04. 27. 17:35

Ja, pedig mennyivel jobb lenne, ha tovább bírná. Meg az orrán annak a gépágyúnak elég kicsi a hatótávolsága.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 27. 18:08

Igen, s azis, hogy avval nem lehet hátra fele lőni.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 27. 18:48

Raderix-szel és a német barátaival nagy nehezen megcsináltuk a Pacific Standard-ot. Erről a rablásról írnék most egy rövid véleményt.

Az előkészületekről most nem beszélek, csak a fináléról. Már maga a terv is borzalom. Miért kell két utcával arrébb tenni a menekülésre használatos motorokat? Talán azért, hogy még véletlenül se éljük túl a mindenhonnan érkező rendőrök támadását? De ez még csak hagyján. Igazából azt se értem, hogy miért kell motorokkal menekülni? Nem lett volna jobb egy harci helikopter, amik már olyan jól beváltak az előző rablásoknál. Ha megnézzük, szinte mindig valamilyen légi járművel menekültünk eddig a rablásokban. Ezt Lester a következővel indokolta: a helikopter nem tud megvédni annyira a rendőröktől, illetve sokkal lassabb, mint a motor. Mert a motor meg tud védeni, mi? Nem egyszer haltam meg úgy, hogy hátulról halálosan felöklelt egy rendőrautó, amely mellesleg simán utoléri azokat a hiper-szuper Lectrókat. De erről majd később. Szóval végigharcoltuk magunkat a rendőrökön a sikátorokban (ami mellesleg nem olyan nehéz, ha odafigyelünk a hátulról támadó anyaszomorítókra), és elérkeztünk a motorokhoz. Hál' Istennek Rockstarék tudták, hogy a baromarcú játékosoknak már elfogy minden tartalékuk, ezért tettek oda két ládányi golyóálló mellényt. Arra már nem futotta, hogy el is lehessen őket raktározni. Na, most kezdődik csak az igazi cirkusz! Amint felszálltunk a motorokra, a rendőrautók hirtelen elkezdenek osztódással szaporodni, valamint teljesen megőrülni. Már az első kanyarnál három Police Cruiser ront ránk, egymást felborítva, csakis azért, hogy minket is felborítsanak. Az se zavarja őket, ha letérünk az útról - ők füvön-fán keresztül követnek minket. Szóval, az egész menekülés úgy néz ki, hogy árgus szemekkel figyeled a minitérképet, és ha meglátsz rajta egy rendőrautót, akkor megállsz, és talán, ha van egy kis szerencséd, akkor elrepül melletted 200km/h-val, mert az őrült hajszában felborul egy sziklán vagy egy másik rendőrön és kétszer megpördül a levegőben. Szóval ha jön egy rendőr szembe, akkor mindenképp le kell lassítani, hogy ne üssön el, ugyanis a rendőrök teljesen megőrültek. Össze vissza kanyarognak, és csak a motorjainkat célozzák, semmi mással nem törődnek. Kész kamikazék. Ha elértünk a hegyekbe, akkor már nyert ügyünk van, mert ott már tényleg nincsen sok rendőrautó, ami akadályozna. Már csak le kell ejtőernyőzni egy szikláról, hogy "feltűnésmentesen" elmenekülhessünk egy motorcsónakkal, ami a völgyben van. Nem lett volna egyszerűbb csak lemotorozni, hogy ne lássanak semmilyen nyomot. Ezután már teljesen leráztuk a zsarukat, és befejeztük a rablást. A probléma még az, hogy rengeteg pénzt veszítünk azzal, ha a motorozásnál elszúrjuk a küldetést, ugyanis azzal az összeggel folytatjuk, amivel abbahagytuk, nem azzal, ahol felszálltunk a motorokra. Köztük pedig azért van különbség, ugyanis (ezt meg se kellene említenem) minden találatnál fogy a pénzünk.
Ha egy szóval kellene jellemezni ezt a rablást, akkor az a jelző az irreális lenne.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 27. 23:59

Egyetértek veled - bár még nem csináltam meg az összes rablást, mert elakadtam a Humane Raidnál. A helyzet az, hogy még mindig nem volt alkalmam befejezni a Heist DLC-t, köszönhetően a rossz invite-rendszernek és a játékosok pocsék összetartásának. Tudtam, hogy ez lesz. Tudtam, hogy a Rockstar el fogja cseszni ezt is. -.- Szerintem nem is fogom befejezni a Heisteket, mert már nem érdekelnek, ahogyan a GTA V sem. Komolyan, erre vártunk 1 évet? Erre a félkész munkára? Mit csinált a Rockstar egy év alatt?! Vártunk sokat, hogy kapjunk valami normális frissítést, hogy feldobják az unalmas Online világát, erre ezt is elkúrták. :@ Én hamarosan írni fogok kritikát a GTA Online rablásairól. A Rockstar helyében már régen leszartam volna az Online-t, és helyette a SZTORIT bővítettem volna. 1,5 éve van kint a GTA V, és azóta egy darab DLC-t sem tudtak kiadni a sztorihoz! Felháborító! Húzták az időt a next-gen és a PC miatt, ennek köszönhetően a prev-genesek már halálra unják magukat, mert nincs semmi ebben a gigantikus GTA V-ben! Rengeteg a kiaknázatlan lehetőségek tárháza, de a Rockstar szarik erre... :@

Én már nem várok semmit a GTA VI-tól. Biztosan PC-re fogom majd megvenni 3-4 év múlva. Addigra már kint lesz a PS5, de okulva a PS3-as és az Xbox 360-as GTA V hibáiból, egyértelmű, hogy PC-re fogom megvenni a GTA VI-ot. Egy héttel ezelőtt a bátyám letöltötte a GTA V-öt PC-re, és meg kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó! A grafika állati! Sokkal jobb, mint a konzolokon! :D Bátyám azt mondta, hogy megveszi PC-re, tehát a PS3-as mentésemet átimportálom a PC-sbe, így visszatérő játékos leszek, csakhogy ez azt jelenti, hogy többet PS3-on nem fogok Online-ozni. Ezért el fogok köszönni a PS3-as játékosoktól, akikkel jókat tudtam játszani eben az 1,5 évben. Előtte viszont befejezem nyáron a rablásokat, és csak utána viszem át a karakteremet PC-re.

Emellett mivel már kiadták PC-re a GTA-t, itt az ideje annak, hogy végre-valahára folytassák DLC-kkel a sztorit! Most már rohadtul jöhetne egy North Yankton-i DLC, vagy egy olyan, amely folytatja a három befejezést! Már öt platformon kint van a GTA V, tehát most már a prev-genesek megérdemlik, hogy 1,5 év után újra élvezzék a GTA-t, mert siralmas az, amit a Rockstar művelt a szar Online miatt! Én az Online-t dobnám a kukába. Szar lett az egész. Karakterkészítés is borzalmas!

Remélem, senki sem sértődött meg a véleményem miatt.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 28. 09:31

Lehetséges, hogy énis átmegyek Ps4-re.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 04. 28. 09:41

NikitaDragovich Hogy te milyen sokat rinyálsz mostanában.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 04. 28. 10:46

NikitaDragovich írta:Egyetértek veled - bár még nem csináltam meg az összes rablást, mert elakadtam a Humane Raidnál. A helyzet az, hogy még mindig nem volt alkalmam befejezni a Heist DLC-t, köszönhetően a rossz invite-rendszernek és a játékosok pocsék összetartásának. Tudtam, hogy ez lesz. Tudtam, hogy a Rockstar el fogja cseszni ezt is. -.- Szerintem nem is fogom befejezni a Heisteket, mert már nem érdekelnek, ahogyan a GTA V sem. Komolyan, erre vártunk 1 évet? Erre a félkész munkára? Mit csinált a Rockstar egy év alatt?! Vártunk sokat, hogy kapjunk valami normális frissítést, hogy feldobják az unalmas Online világát, erre ezt is elkúrták. :@ Én hamarosan írni fogok kritikát a GTA Online rablásairól. A Rockstar helyében már régen leszartam volna az Online-t, és helyette a SZTORIT bővítettem volna. 1,5 éve van kint a GTA V, és azóta egy darab DLC-t sem tudtak kiadni a sztorihoz! Felháborító! Húzták az időt a next-gen és a PC miatt, ennek köszönhetően a prev-genesek már halálra unják magukat, mert nincs semmi ebben a gigantikus GTA V-ben! Rengeteg a kiaknázatlan lehetőségek tárháza, de a Rockstar szarik erre... :@

Én már nem várok semmit a GTA VI-tól. Biztosan PC-re fogom majd megvenni 3-4 év múlva. Addigra már kint lesz a PS5, de okulva a PS3-as és az Xbox 360-as GTA V hibáiból, egyértelmű, hogy PC-re fogom megvenni a GTA VI-ot. Egy héttel ezelőtt a bátyám letöltötte a GTA V-öt PC-re, és meg kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó! A grafika állati! Sokkal jobb, mint a konzolokon! :D Bátyám azt mondta, hogy megveszi PC-re, tehát a PS3-as mentésemet átimportálom a PC-sbe, így visszatérő játékos leszek, csakhogy ez azt jelenti, hogy többet PS3-on nem fogok Online-ozni. Ezért el fogok köszönni a PS3-as játékosoktól, akikkel jókat tudtam játszani eben az 1,5 évben. Előtte viszont befejezem nyáron a rablásokat, és csak utána viszem át a karakteremet PC-re.

Emellett mivel már kiadták PC-re a GTA-t, itt az ideje annak, hogy végre-valahára folytassák DLC-kkel a sztorit! Most már rohadtul jöhetne egy North Yankton-i DLC, vagy egy olyan, amely folytatja a három befejezést! Már öt platformon kint van a GTA V, tehát most már a prev-genesek megérdemlik, hogy 1,5 év után újra élvezzék a GTA-t, mert siralmas az, amit a Rockstar művelt a szar Online miatt! Én az Online-t dobnám a kukába. Szar lett az egész. Karakterkészítés is borzalmas!

Remélem, senki sem sértődött meg a véleményem miatt.
A Rockstar azért nem bővíti a singleplayert, mert egy rakás szar az egész. Senki nem játszik vele. Ezt pontosan tudja a Rockstar is. Nincsen benne semmi potenciál. Sokan végig se játszák még a főszálat sem. Van egy ismerősöm, aki 100-as szintű, de még nincs meg neki a "Welcome to Los Santos" trófea. Csernobilban nem nyit senki kocsmát... A GTA egy multiplayer játék lett, ezt kell fogadni. A heistek invite rendszere meg nincs elbaszva. Nem tudom mit vársz... Idegenekkel senki nem akar heistezni, azt meg, ahogy korábban is mondtam, ne várd el, hogy egyet csettintesz és ugrik mindenki. Szólni kell az embereknek, és kész. Mindenki "éli az életét" az onlineban, nem egésznap epekedve várják a meghívódat, mint messiás a vasárnapot! Nem rinyálni kell, hogy mekkora faszok vagyunk, hanem szervezkedni egy kicsit.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 04. 28. 11:47

Gonzales írta:Lehetséges, hogy énis átmegyek Ps4-re.
Neee! Akkor kit fogok szívatni minden nap? Egy potenciális heist tagot veszítenék el.
Well look who's back

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 04. 28. 13:01

Én még egy Heistet sem csináltam meg, mondjuk nem is játszottam már jó ideje. De valamikor szívesen elkezdeném én is őket. Anno random emberekkel próbáltam 1x-3x de amilyen f*szok voltak semmi nem úgy csináltak ahogy kellett volna.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 04. 28. 13:54

Arminho írta:
Gonzales írta:Lehetséges, hogy énis átmegyek Ps4-re.
Neee! Akkor kit fogok szívatni minden nap? Egy potenciális heist tagot veszítenék el.
Nyugi, csak lehetséges :D amugy is csak jövő karácsonykor kapok. (Ha kapok :) )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 04. 28. 14:07

realostew írta:NikitaDragovich Hogy te milyen sokat rinyálsz mostanában.
Jó okom van rá. És nem rinyáltam, hanem a véleményemet mondtam el, de ahogy látom, lehurrogják az embert, hogyha leírja a véleményét... -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 04. 28. 14:19

Rockstar69 írta:
NikitaDragovich írta:Egyetértek veled - bár még nem csináltam meg az összes rablást, mert elakadtam a Humane Raidnál. A helyzet az, hogy még mindig nem volt alkalmam befejezni a Heist DLC-t, köszönhetően a rossz invite-rendszernek és a játékosok pocsék összetartásának. Tudtam, hogy ez lesz. Tudtam, hogy a Rockstar el fogja cseszni ezt is. -.- Szerintem nem is fogom befejezni a Heisteket, mert már nem érdekelnek, ahogyan a GTA V sem. Komolyan, erre vártunk 1 évet? Erre a félkész munkára? Mit csinált a Rockstar egy év alatt?! Vártunk sokat, hogy kapjunk valami normális frissítést, hogy feldobják az unalmas Online világát, erre ezt is elkúrták. :@ Én hamarosan írni fogok kritikát a GTA Online rablásairól. A Rockstar helyében már régen leszartam volna az Online-t, és helyette a SZTORIT bővítettem volna. 1,5 éve van kint a GTA V, és azóta egy darab DLC-t sem tudtak kiadni a sztorihoz! Felháborító! Húzták az időt a next-gen és a PC miatt, ennek köszönhetően a prev-genesek már halálra unják magukat, mert nincs semmi ebben a gigantikus GTA V-ben! Rengeteg a kiaknázatlan lehetőségek tárháza, de a Rockstar szarik erre... :@

Én már nem várok semmit a GTA VI-tól. Biztosan PC-re fogom majd megvenni 3-4 év múlva. Addigra már kint lesz a PS5, de okulva a PS3-as és az Xbox 360-as GTA V hibáiból, egyértelmű, hogy PC-re fogom megvenni a GTA VI-ot. Egy héttel ezelőtt a bátyám letöltötte a GTA V-öt PC-re, és meg kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó! A grafika állati! Sokkal jobb, mint a konzolokon! :D Bátyám azt mondta, hogy megveszi PC-re, tehát a PS3-as mentésemet átimportálom a PC-sbe, így visszatérő játékos leszek, csakhogy ez azt jelenti, hogy többet PS3-on nem fogok Online-ozni. Ezért el fogok köszönni a PS3-as játékosoktól, akikkel jókat tudtam játszani eben az 1,5 évben. Előtte viszont befejezem nyáron a rablásokat, és csak utána viszem át a karakteremet PC-re.

Emellett mivel már kiadták PC-re a GTA-t, itt az ideje annak, hogy végre-valahára folytassák DLC-kkel a sztorit! Most már rohadtul jöhetne egy North Yankton-i DLC, vagy egy olyan, amely folytatja a három befejezést! Már öt platformon kint van a GTA V, tehát most már a prev-genesek megérdemlik, hogy 1,5 év után újra élvezzék a GTA-t, mert siralmas az, amit a Rockstar művelt a szar Online miatt! Én az Online-t dobnám a kukába. Szar lett az egész. Karakterkészítés is borzalmas!

Remélem, senki sem sértődött meg a véleményem miatt.
A Rockstar azért nem bővíti a singleplayert, mert egy rakás szar az egész. Senki nem játszik vele. Ezt pontosan tudja a Rockstar is. Nincsen benne semmi potenciál. Sokan végig se játszák még a főszálat sem. Van egy ismerősöm, aki 100-as szintű, de még nincs meg neki a "Welcome to Los Santos" trófea. Csernobilban nem nyit senki kocsmát... A GTA egy multiplayer játék lett, ezt kell fogadni. A heistek invite rendszere meg nincs elbaszva. Nem tudom mit vársz... Idegenekkel senki nem akar heistezni, azt meg, ahogy korábban is mondtam, ne várd el, hogy egyet csettintesz és ugrik mindenki. Szólni kell az embereknek, és kész. Mindenki "éli az életét" az onlineban, nem egésznap epekedve várják a meghívódat, mint messiás a vasárnapot! Nem rinyálni kell, hogy mekkora faszok vagyunk, hanem szervezkedni egy kicsit.
Ohh szóval rakás szar? Nem játszik vele senki? Szóval van 1 ismerősöd akinek nincs meg a "Welcome to Los Santos" trófea és akkor rögtön szar a játék, értem én... Úgyis jönni fog SP DLC, csak előtte le kellett húzni a játékosokat a Nextgen és PC változattal...

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 04. 28. 15:04

Nem egy ismerősömből indultam ki. Momentán például 2 ismerősömből, (aki online van és GTA-zik) multizik. De egyébként is ritkaság számba megy, ha valakit látok singleplayerel játszani. De a YouTube is onlineos videókkal van tele. Szóval igen, egy rakás szar a singleplayer. Ettől függetlenül még lehet, hogy jön hozzá valami DLC.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése