GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 05. 05. 07:50

Én Sandu Shoresban egyedül is túl tudtam élni a 10 hullámot. Ott két hely is van ahol el tudsz bújni. A lényeg, hogy olyan helyen legyél, ahol felülről is védve vagy, mert leginkább a helikopterek tudnak megszivatni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 05. 05. 17:23

Köszi a segítséget mindenkinek, Sandu Shoresban sikerült megcsinálnom VoorstedelijkeViking és két idegen segítségével. :D
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 05. 18:36

Aztán fényképezgettél :D Majd mutasd meg a kétfős csoportképet :P
Guess who's back!

Avatar
Radierex
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2015. 01. 13. 18:31

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Radierex » 2015. 05. 07. 18:49

https://www.youtube.com/watch?v=iEqg3Xv6VyM

Ezt próbálta már valaki? Mi nem találtunk itt helikoptert.
So einfach wie möglich, aber nicht einfacher!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 07. 19:27

Valamelyik frissítésben kivették ezt a lehetőséget a rablásból.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 09. 16:04

Hogyan lehet megszabadulni a fegyverektől? Van vagy hat különböző pisztolyom, egy csomó shotgunom, egy marksman rifle -öm meg még egy csomó mindenem. És zavarnak. Hogyan tudnám elhagyni őket? Mert az F9 és az F10 nem permanens módon dobja el őket.
Guess who's back!

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2015. 05. 09. 16:28

Engem is érdekelne Viking kérdése. :D

Amúgy konzolon is tele van az Online retardált játékosokkal??? Mert PC-n, ok nélkül ölnek meg folyton, ma is éppen, hogy kihajtottam a garázsomból lelőttek, múltkor pedig csak mentem az utcán a kocsimhoz és szintén belém eresztettek egy tárat. A másik idegesítő dolog, meg az, hogy vásárlok és bejönnek a boltba, majd lelövik az eladót, hogy ne tudjak semmit venni, vagy csak felrobbantják a bolt előtt álló autóm. A legrosszabb meg a sok mikrofonba énekelő, vihogó, meg mindenféle hangokat kiadó, üvöltöző barmok. Azokat meg sem említem akik, egy Job után meg akarnak ölni, vagy akik folyton vérdíjat tűznek ki más játékosok fejére.

Ja és lenne még pár kérdésem:
1,Mivel lehet a leggyorsabban fejlődni?
2,Mi a legjobb autó az Online részen?
3,Muszáj minden kategóriában 40+ versenyt megnyerni, hogy a legjobb cuccok is elérhetőek legyenek, mert ez enyhén szólva is nevetséges?
4,(Nem Online, de lusta vagyok még egy hsz-t írni :/) Hogy tudom, Chop-ot hazaküldeni, vagy lehagyni???
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 09. 16:35

A négyes kérdésre azt hiszem a jobb egérgomb a válasz, ha visszamentél a házadhoz vele. A többire nincs válaszom.
A legjobb autó szerintem a Zentorno, legalábbis azok közül amiket eddig láttam. Persze jól fel kell fejleszteni. De vegyél egy Kurumát, az is megteszi :D
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 09. 19:12

VoorstedelijkeViking írta:Hogyan lehet megszabadulni a fegyverektől?
PS3-on az L1, majd a háromszög lenyomásával lehet, PC-n nem tudom.
kekesi írta: Ja és lenne még pár kérdésem:
1,Mivel lehet a leggyorsabban fejlődni?
2,Mi a legjobb autó az Online részen?
3,Muszáj minden kategóriában 40+ versenyt megnyerni, hogy a legjobb cuccok is elérhetőek legyenek, mert ez enyhén szólva is nevetséges?
4,(Nem Online, de lusta vagyok még egy hsz-t írni :/) Hogy tudom, Chop-ot hazaküldeni, vagy lehagyni???
A konzolokon is hasonlóan retardált játékosok vannak. A platform lehet más, de a hülyék ugyanazok maradnak. :D A téged zavaró hangoskodókat a Settings-Audio menüben a Voice Through Speakers fülnél Off-ra váltással tudod elnémítani.

1. kérdés: heistek, küldetések, Daily Objectives-ek teljesítése.
2. kérdés: Pegassi Zentorno vagy a Kuruma (Armored).
3. kérdés: Igen. És tényleg nevetséges.
4. kérdés: PC-n nem tudom a gombokat, de ha ez segít, akkor az L1, majd R1 gombok lenyomásával lehet hazaküldeni Chop-ot.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 09. 19:27

Na vegyük sorba.
Viking a te kérdésedre nem tudok választ adni, mivel nem ismerem a PC-s billentyû kombináciokat.

Kekesi. KURVÁRA IGEN!! Egyszer annyi retardált barom van, hogy az halál! Tegnap is élveztem, hogy péntek van, na gta-zunk..
Felmegyek online-ra, be egy ruhaboltba átrendezni az outfiteket. 2 perc alig tel el, már jön 2 idióta, persze lelõvöm.. Át egy másikba.. ott is.. Élvezem nagy macsón ölni õket de kibórit, hogy nyugodtan nem lehet játszani.
Többi kérdésre Arminho adott választ.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 05. 09. 20:30

Már megbocsáss Armin, de heistek egyáltalán nem jók fejlődésre. A többi állításod viszont helytálló. Darálni kell a missziókat meg meg kell csinálni a nap szarokat. Én tegnap zsebeltem be az 500 000 $ meg a rengeteg RP-t. 220-as szintről 222-esre ugrottam hirtelen. A legjobb autó meg a Zentorno. Tuning nélkül is tökéletes. Nekem optikai dolgokon kívül nincs rajta semmi. Gyors és hátulról nem tudnak kilőni, ha benne ülsz. A játékosok meg ilyenek. Majd megszokod. Pár hét múlva már az lesz a fura, ha értelmes emberrel találkozol :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 09. 20:33

Nem akarok hülyeséget mondani, de én rengeteget (talán 10-15 szintet) fejlődtem a heistek segítségével, valamint a bankszámlám is a háromszorosára duzzadt. Szerintem az is egy jó opció, és ha elsőre csinálod, akkor talán még nem is olyan unalmas.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 05. 09. 20:44

Szerintem elég gyenge az RP, idő, szopás arány a heisteknél. Pénz keresésre és fejlődésre egyértelműen a misszió a legjobb. Remélem az autó eladás alap mindenkinél. ;) Instant 8-9k, ha ügyes az ember. Egyébként az útóbbi időkben irdatlan könnyű lett fejlődni meg pénzt keresni. Emlékszem a régi időkben örültem mikor az 50-es szintet elértem. Most meg a másik karaterem jár, annyinál, pedig soha nem használom, csak ha a játék neki adja a napi szart. Raptor koma is 3 hét alatt elérte a 100-as szintet. (17-ről)
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 05. 10. 07:24

Zentorno igaz nem rossz autó.
De szerintem semmi sem felülmulhat egy jó Klasszikus vagy egy izom autót ;)
Amugy valaki segitene fejleszteni a kis karakterem?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 10. 08:45

Nevem napja alkalmából szívesen felajánlom segítségemet. :D Csak nem ma. Ma nem érek rá.
Well look who's back

Válasz küldése