GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 22. 13:03

http://socialclub.rockstargames.com/gam ... /gtaonline
Khhmmm... :D nézzük csak meg az RP-m mennyiségét. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 24. 08:13

Nagyon jó Snapmatic képet találtam ki! :D Szükségem lenne 6-7 emberre.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 24. 09:41

Há, jól van, én itt vagyok. Azt hiszem.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 24. 10:04

Még valaki?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 24. 12:34

Én is szívesen jövök... várj, nincs is meg a játék PS4-re! :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 24. 12:45

Vedd meg. :D ma még nyitva vannak a boltok. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 24. 12:49

Majd januárban vagy februárban veszem meg. Két heistes trófea hiányzik a PS3-as GTA V-ből, és még egyszer szeretném kivinni 100%-osan a játékot. Most vagyok 41%-nál, de már a mellékküldetések fele készen van.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 24. 23:58

PS4 Élménybeszámoló! :D :D
Nos, hol is kezdjem.. Vendégek, puszi-puszi, boldog ünnepeket, vacsora aztán ajándékbontás. Vittem is fel, beszereltem, rakom be a gta v-t, ami 50 GB :o (ezelőtt csak 8 volt..) hamar Prologuet megcsináltam aztán látom, hogy hoho, Updateket nem töltöttem még le.. Nos azok összesen 4 órába teltek mire lejött az egész, ideges voltam, nagyon. Hát, nem volt mit mást csináljak elkezdtem a singleplayert. Közben a frissités töltödött. Pont amire leromboltam Martin villáját, kész lett a frissités. Hamar egy kis örömtánc, aztán léptem be Online-ba. Karaktert kicsit megkezeltük, aztán beléptem a hó fette LS-be, hát emberej ez valami csodálatos volt! Egyszerűen az ember csak azzal van elfoglalva, hogy csodálkozzon a szép tájba! Na mondjuk én nem ezért vettem a Gta- t, szóval hamar fel a netre, Karácsonyi nagybevásárlás! Új kocsikat, házakat vettem és megvan a BIG-ASS YACHTOM :D mindenkit (najó, azért nem mindenkit) szeretettel (vagy pár rakétával) várok a Devil's Tear fedélzetén! :D Vettem Lowrider kocsikat, 2-öt felpimpeltem aztán mentünk Slasher-özni Árminékkal. Hát... Egyszerűen hihetetlen mekkora élmény ez az egész! Én voltam 4 körön át is a Hentes, mivel nem tudtak megölni ( hát igen.. :D ), és ez még csak az egyik Adversary mód volt a sok közül. Holnap EVERY BULLET COUNTS ÁRMIN :D. Na de a fő, ami a kedvencem, a FIRST PERSON! Egyszerűen nagyon tetszik ez a mód! Habár van mikor nem hasznos, de élmény abban szelni az utcákat. Amit nem szeretek, az a PS PLUS.
Nem is tudom mit irhatnék még, nagyon de nagyon király választás volt, egy új világ nyílik meg mikor bekapcsolom :D Várom a csapatot majd!:)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 27. 16:37

Rövid összefoglaló a GTA Online -ban tapasztalt élményeimről. Amikor két nappal ezelőtt beléptem elégedetten láttam az új fegyvereket, amik közül egyre süllyedő bankszámlám ellenére meg is vettem a nehéz revolvert. Már az elején féltem, hogy ez egy rosszul kidolgozott, fölösleges, és minden tevékenység elvégzésére teljességgel alkalmatlan, unalmas fegyver lesz. Nos, most sem kellett csalódnom az R* csapatában, mivel a revolver egy rosszul kidolgozott, fölösleges, és minden tevékenység elvégzésére teljességgel alkalmatlan, unalmas fegyver lett. Röviden összefoglalva a két legnagyobb problémám (azon kívül, hogy R* csapatából soha senki nem lőtt még revolverrel) az, hogy a tűzgyorsasága nem létező, és ehhez képest (kombinálva az alacsony tárkapacitással, és a szokásosnál picivel lassabb újratöltéssel) a sebzése sem túl látványos még egy dolog, de gyakorlatilag kaptunk egy (szerintem ronda) hatlövetű marksman pistolt, ami nem öl meg egy mellkaslövéssel egy ellenséges NPC karaktert. Fúj.
A VIP dologba nem mentem bele, ha be is lépek valahova, akkor sem főnökként, mert undorítóan ronda a revolver és a disznóbökő aranyba fagyasztva, a hajókkal sem jutottam előbbre, mert a becsületesen szerzett tizennégyezer dolláromból még nem sikerült összekaparnom egymilliót. Ja, megint el kell kezdenem játszani.
A karácsonyi kis dologról meg annyit, hogy a havazás kevés volt. Éppen egy kilenc perces videón dolgoztam két napja, és ma mentem befejezni (hat perc már megvolt), de ma már nem volt hó. Szóval dobhattam a hat percnyi videóanyagot a pi...
Összességében azt mondanám, hogy az Online megint hozott pár érdekes élményt, a revolverrel is elszórakozgatok, de nem praktikus, sőt, egészen fölösleges. A fegyvereimet még mindig nem tudom letenni, pedig érdekes lenne a házak átalakítása úgy, hogy fegyver-állványokat rakunk fel. Miért ne?
Ja igen, ha már mindenhol havazik, meg vannak azok az aranyos fák mindenhol, akkor az NPC karakterek miért öltöznek olyan könnyedén?
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 27. 18:22

Nekem se tetszik az új revolver. Pedig nagyon régóta várom.. De erre raktak egy ilyen szart. Most komolyan, RDR-be egy kézzel fogva egy revolvert ugy aprítunk mint állat, de itt két kézzel fogva is ugy visszarúg a fegyver, hogy dobjuk a szaltokat. Amugy volt még a fájlokban pár fegyver. Köztünk még vagy 2-3 revolver, egy lefűrészelt csővű shotgun (via Mad max) és egy gépfegyver. Na azok hol vannak? S mit fog csinálni a rockstar ha az az egész fal betelik fegyverekkel? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 27. 19:32

VoorstedelijkeViking: Szilveszterkor is lesz havazás, szóval be tudod fejezni a videódat. ;) Ha majd készen lesz, remélem, kiteszed ide, hogy megnézhessük mi is. :D

Gonzales: Én is gondolkodtam már ezen. Régi konzolokon már nem lesznek fegyverek, pedig ott még maradt hat üres hely a fegyverboltban. Szerintem, ha next-gen konzolokon betelik a fegyverek helye, akkor lehet, hogy kapni fogunk egy új sztori DLC-t Liberty Cityvel vagy egy másik hellyel. A végtelenségig nem tehetnek be fegyvereket.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 12. 27. 19:38

Milyen szart raktak rá? Azt a teljes csövet, vagy azt ami fedi az ejektorrudat? Na mindegy, tényleg szarul néz ki. Meg ráadásul olyan visszarúgása van, ami után elvárnék egy kis stophatást. Nem.
Mellesleg a szingliben meg lehet szerezni? Mert bementem Trevorral egy boltba, és nem találtam. ott még használható is lenne. Lehetne, mondjuk inkább így.
A videómat meg már töröltem is, de majd meglátom, hogy le tudom-e forgatni megint.
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 28. 13:36

Most sikerült időt juttatni egy véleményre, úgyhogy neki is állok kivesézni a GTA V next-gen változatát.
Kezdem is a grafikával. Én nem vártam sokat, mivel nekem a PS3-as is megfelelt, de amikor a prológus után jött a játék intrója, én csak ámultam. Az egy dolog, hogy színesebb és szebb lett a világ, de minden hihetetlen részletességgel lett kidolgozva. Ez már nagyon tetszett. A sztoriban nem sok mindent csináltam, egyből szaladtam Online-ozni. A karakter transzfer nagyon gyorsan ment, ami eléggé meglepett, ugyanis a Rockstar-t ismerve fel voltam arra készülve, hogy több percet kell várni egy-egy betöltőképernyőnél, de itt ilyen egyáltalán nem volt. Akik még nem hozták át prev-genes karakterjeiket, azoknak tanácsolom, hogy ne szórakozzanak a részletes arcbeállításokkal, különben olyan szörnyszülöttet kapnak, mint az enyém (kivéve, ha a céljuk egy Quasimodo létrehozása).
Ami szerintem sokakat lázba hozott, az az FPS mód, és ez alól én sem voltam kivétel. Nos, ha csak az első benyomás szerint szabadna vélekednem, akkor azt mondanám, hogy az egész nagy kaki. Ugyanis olyan irányíthatatlan volt első próbára, hogy szempillantás alatt váltottam vissza TPS-be. A fedezékbe húzódás, a bukfenc, a parkúr, a vezetés teljesen lehetetlen. Persze, most már kezdek belejönni, és így (ugyan csak pár nap tapasztalattal) már egészen élvezhető az új nézet.
Az új tartalmakról... én leginkább a Rockstar Editor-t és a VIP rendszert vártam. Az Editor-ról később. Én nagyon szeretem valaki utasításait követni, de csak akkor, ha tudom, hogy olyat mond, ami kivitelezhető, ésszerű döntés, és én is úgy csinálnám. Ellenkező esetben eddig mindig átvettem az irányítást, legyen szó a GTA-ról vagy a valós életről. Mivel pénzem nincsen arra, hogy jachtot meg helikoptereket vegyek, ezért elszegődtem más VIP-k mellé testőrnek, ami szerintem a R* eddigi legjobb húzása volt az Online rablások és az Editor mellett. Nagyon jó móka megvédeni a VIP jachtját a támadóktól, vagy a városban végigvonulni vele konvojban, vagy csak egyszerűen pezsgőt inni egy arany Swift-ben. Az Adversary módok is jók lettek, bár van pár olyan, amit nem sikerült olyan jól kivitelezni. Ilyen például a Running Back, amikor egy rögbi mérkőzést szimulálunk le, csak autókkal. Pár menet után elég unalmassá vált, mivel, pár másodperc alatt úgymond gólt szerzett a támadó csapat, mert baromi egyszerű száz métert menni úgy, hogy kikerüld az ellenfeleket. Viszont vannak játékmódok, amik kifejezetten jók lettek, például a Slasher vagy a Keep the Pace, amiket egy jó társasággal szerintem igen nehéz megunni. A Freemode Event-ek is jók lettek, szerintem ez is jó ötlet, főleg úgy, hogy nem kötelező részt venni bennük.
Végül a Rockstar Editor. Ez volt az egyik fő indok az új konzol megvételére. Ezt még sajnos nem sikerült felfedezni teljesen, de ahogy látom, rengeteg lehetőség van, és egy kis idővel, ihlettel, valamint türelemmel elképesztő filmeket lehet vele készíteni. A Free Camera, valamint a Blender funkció, nagyon fasza dolog, én csak ezekkel órákat tudok eltölteni. Ha majd esetleg megunom már a játékot, ezzel jól elleszek még pár évig.

Végezetül annyit mondanék, hogy a next-genes GTA V a teljes játék, ugyanis szinte minden hibát kijavítottak, a pop-upok teljesen eltűntek, hekkerek sincsenek nagyon, és annyi lehetőség van, hogy egy sok szabadidővel rendelkező személy talán több hónapot is el tud tölteni a konzol előtt napi 2-3 óra, cseppet sem unalmas játékkal. Úgyhogy aki most éppen hezitál egy next-gen konzol vagy PC megvételén, melegen ajánlom, hogy fektessen be ebbe, mert megéri.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 28. 14:52

Mivel pénzem nincsen arra, hogy jachtot meg helikoptereket vegyek, ezért elszegődtem más VIP-k mellé testőrnek, ami szerintem a R* eddigi legjobb húzása volt az Online rablások és az Editor mellett. Nagyon jó móka megvédeni a VIP jachtját a támadóktól, vagy a városban végigvonulni vele konvojban, vagy csak egyszerűen pezsgőt inni egy arany Swift-ben.
Szivesen máskor is.. :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Benito94
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. 09. 15. 22:57

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Benito94 » 2015. 12. 30. 19:07

Azt szeretném kérdezni, hogy az Elegy-et egyáltalán nem lehet eladni? A másik kérdés meg az lenne, hogy a fegyvereket nem lehet valahogy eldobni vagy eladni, mert nagyon zavaró, hogy pisztolyból van 5 és sosem az van elöl ami kéne de ez másik fegyverre is igaz.

Válasz küldése