GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 21. 23:11

Rockstar69 írta:Nem, nincs akkora rajongói tábora, mint a GTA-nak, és ez a lényeg. A Red Dead Redemption-ből 14 milliót adtak el, a GTA V pedig már 80 millió leszállított példánynál jár. Ráadásul a GTA-k PC-re is megjelennek. Ha 3 évig próbálnák meg húzni az RDR-t, a játékosok gyűlölnék. Emlékezz csak vissza mi ment egy Max Payne 3-as hír, poszt, videó, stb alatt. Oké, hogy Rockstar játék meg k**va jó, de teljesen más világ, mint egy GTA. Nem pótolhatja egyik a másikat. Az meg nem teljesen mellékes, hogy melyik játékkal szemben váltanak ki ellenszenvet, mert az az eladásokon is megmutatkozik, vagy súlyosabb esetben az egész brandre káros lehet. Éppen ezért szerintem bölcsebb lenne, ha nyomnák a párhuzamos hájpolást, mint ahogy most teszik az RDR 2-GTA Online párossal. A Max Payne 3 után szerintem a Rockstar is így gondolja.

Egyébként tényleg nem kötekedésből kérdezem, de te miért akarsz sztori DLC-t? Te mindig szidod az ilyeneket. Még az EFLC-t se kedveled, pedig azok elég tartalmasra sikerültek. Másrészt meg az eddigi GTA-khoz (a GTA IV-et leszámítva) nem jöttek DLC-k, mégis jól megvoltunk velük. Ráadásul ha jönne is egy, mitől lenne jobb? Gyakorlatilag csak egy küldetés pakkot kapnák, mert fegyverek meg autók jönnek a GTA Online frissítésekkel. Ha kaptunk volna 1-2 éve egy sztori DLC-t mivel lennénk előrébb? Már rég ráuntunk volna és ugyanúgy halott lenne a singleplayer. Alapból jobb egyjátékos módot kellett volna csinálni, mert ezt akárhogy DLC-znék nem lenne jobb.
Jó, lehet hogy kisebb a rajongói tábora, de ahogy te is mondtad, azért azt is figyelembe kell venni, hogy az RDR nem jelent meg PC-re, így értelemszerűen kevesebb fogyott el belőle, mert PC-je manapság minden embernek van, konzol meg azért még most sincs minden háztartásban. Szóval nyilván többet adnak el egy olyan játékból, ami jön PC-kre is mint egy olyanból, ami csak konzol exkluzív. A Max Payne 3-mas sztori korrekt példa, ezt aláírom. Ettől függetlenül a R*-nál nem lehet tudni biztosan, hogy épp mit hogyan terveznek hájpolni. Ésszerű volna, ha az RDR2 Online módja mellett nyomnák az új GTA-t is, de mivel szeretik húzni az emberek agyát meg az utolsó pillanatig titkolózni, így azt sem lehet teljesen kizárni, hogy nem lesz egy darabig sem új GTA bejelentés, sem hájp, sem pedig megjelenés. A Max Payne 3-nál meg elég egyértelműen leszarták, hogy a játékosközösséget kurvára nem érdekelte a játék nyolcvanadik multis módja a GTAV bejelentése és első trailere után. Nyomták a Max Payne-t, hónapokig anyáztam a GTAPlace-s hírek alatt azért, mert mindig csak MP3-ról volt szó. Nem keletkezett túl nagy kár a brandben, ahogy az RDR2-ben sem keletkezne semmilyen kár, ha miatta csúsztatnák az új GTA-t. Ettől függetlenül nem lehet kizárni a párhuzamos hájpolást sem, de a több éves hallgatás sem lenne túl nagy meglepetés.

Igazad van, nem tetszenek a singleplayer DLC-k. Csak a GTA Online mini szarságaiba már egy év után úgy beleuntam, hogy még az általam valóban nem kedvelt sztori DLC-ket is szívesebben láttam volna, mint a több millió GTA dollárba vagy valódi pénzes cápakárytába kerülő autókat, ruhákat meg fegyvereket. Az oké, hogy a régi GTA-khoz nem voltak sztori DLC-k, de azokhoz nem voltak multiplayeres DLC-k sem, amivel háttérbe szorították volna az egyjátékos módot. Így azoknál a singleplayer alapból jó volt. A GTAV meg azért nem lett annyira szar játék, hogy egy normális történetbővítéssel meg esetleges területbővítéssel ne lehetett volna feldobni. Csak kényelmesebb az, amit a mini szarságokkal csinálnak az Online-ban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

SaddyBaddy
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2017. 08. 03. 18:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: SaddyBaddy » 2017. 08. 03. 18:52

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni mert tanácstalan vagyok. Jelenleg van Weed Farmom de szeretném lecserélni egy Cocain gyárra.
Na most amikor megveszem a Koko gyárat akkor beszámolja a Fű farmomat vagy azt csak akkor csinálja ha csak el akarom költöztetni?

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 08. 04. 11:43

Ha másik fajta bizniszt veszel, akkor nem számítja bele a játék.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 25. 17:05

Egyébként nem értem, Rockstar rengeteg játékostól elveszi az illegálisan megszerzett pénzt (értitek..), viszont én kétszer is írtam külön kérvényt a support-nak, de még mindig van 600+ millióm. Nem fair. :D miért lehet ez ?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 25. 18:42

Gonzales: Lehet, hogy különleges játékos vagy a Support szemében? :ninja:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 25. 23:24

Az igazán érdekes lenne :ninja:
Apropó, választ kapva a Support-tól, elmondták, hogy minden hacker-t/hacker-ek által szerzett pénzt letiltanak/elveszik egy bizonyos időpontban, ergó amikor nagytakarítást tartanak, mint például legutoljára is októberben ( asszem..? ) szóval majd ha a következő ilyen sweep-ből is kimaradok, akkor igen, feltételezhetjük, hogy titkos Gta online ügynök vagyok vagy éppen kis fehér kisérleti patkány. Remekül hangzik mindkettő, addig is tovább folytatom a bűnüzést LS utcáin. Folytatás következik, stay tuned... :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 25. 23:35

Jaj, örülj inkább, hogy ilyen sok pénzed van a GTA Online-ban! Nehogy elvegyék tőled! Örülj inkább neki, Gonzales! Bárcsak nekem lenne ennyi lóvém a GTA Online-ban... biztosan megvennék benne mindent! :insecure: :$ :roll:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 26. 02:01

Uhuummm, nem olyan nagy móka ahogy az papíron kinéz. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 26. 07:12

Az ingyen pénznek nem sok értelme van. Pont a pénzkeresés a legjobb a GTA Online-ban.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 26. 08:25

Pontosan, de úgy tűnik Javier Gonzales egy ideig még milliárdosként kell élje az amerikai álmot. :D ha ez a sweep még nem lesz egy ideig, szerintem még hamar bevásárlok kedden az új update érkezetével.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 08. 26. 15:23

Ha a lopott autó bizniszben összegyűlik egy kollekció, akkor annak a darabjait egyszerre kell leszállítani? Vagyis jobban járnék, ha nem egyedül ugranék neki a három darabos leszállításnak, hanem keresnék két segítőtársat, mert egyedül kifutnék az időből? Remélem érthető mit akarok kinyögni :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 26. 21:18

Igen. :D mindig ahány autót akarsz leszállitani, annyi pár segitőkéz kell hozzá.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 28. 01:49

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék tőletek kérni. Most jelenleg 163392 dollárom van a játékban, és kb. 1 milliót szeretnék összegyűjteni. Ha megszerzem majd az 1 milliót, akkor szerintetek vegyek kokain-, fű- vagy droggyárat, vagy valami ehhez hasonlót a pénzemből? Vagy inkább költsem el az 1 milliót autótuningra, mert ki szeretném fullozni az összes járgányomat. Mit gondoltok erről? Jobban megérné, ha mondjuk vennék valamilyen gyárat, és akkor jobban tudom majd termelni a pénzt?
Köszönöm előre is a válaszokat! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 28. 05:40

Inkább valami bizniszt vegyél. Az autotuningnak nem sok értelme van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 28. 08:22

Pontosan. Cargo-zz vagy vegyél autóbizniszt, azokkal könnyen lehet pénztkeresni akár egyedül is.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése