GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 10. 06:11

Youtube-on biztos találsz valamit. Sok ilyen videó van fent
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 10. 08:17

NikitaDragovich írta:Mostanában jó sokat haladtam a GTA Online-nal. Jelenleg 2,002,139 dollárom van. Sokszor betöltöttem a Fleeca Jobot, és így folyton 100000 dollárt szereztem. Sajnos kénytelen voltam eladni három autómat és egy motoromat, hogy elérjem a kétmilliót. Eladtam egy maximálisan feltuningolt Enduro motort, egy maximálisan feltuningolt Rat-Truckot, egy maximálisan feltuningolt Slamvant és egy fehér Cascót. (A Casco nem volt feltuningolva, csak egy egyedi rendszámtáblát viselt.) Annak ellenére, hogy a Casco nem volt feltuningolva, azt tudtam eladni a legtöbbért. Összesen 400000 dollárt adott a Casco, az Enduro 70000 dollárt, a másik két jármű pedig 100000-t.
Nem tudnátok esetleg tippeket adni, hogy hogyan tudnék gyorsabban pénzt szerezni? Nincs valamiféle remek stratégia vagy egy-két kiskapu, ami segítene nekem? Nagyon meg szeretném venni azt az utolsó két repülőt, hogy meglegyen a trófea, csak sajnos már nagyon unom megcsinálni mindennap a Fleecát.
Csinálj hardon missziókat, meg csináld meg a Daily Objectives-eket.
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 03. 10. 16:19

NikitaDragovich írta:Mostanában jó sokat haladtam a GTA Online-nal. Jelenleg 2,002,139 dollárom van. Sokszor betöltöttem a Fleeca Jobot, és így folyton 100000 dollárt szereztem. Sajnos kénytelen voltam eladni három autómat és egy motoromat, hogy elérjem a kétmilliót. Eladtam egy maximálisan feltuningolt Enduro motort, egy maximálisan feltuningolt Rat-Truckot, egy maximálisan feltuningolt Slamvant és egy fehér Cascót. (A Casco nem volt feltuningolva, csak egy egyedi rendszámtáblát viselt.) Annak ellenére, hogy a Casco nem volt feltuningolva, azt tudtam eladni a legtöbbért. Összesen 400000 dollárt adott a Casco, az Enduro 70000 dollárt, a másik két jármű pedig 100000-t.
Nem tudnátok esetleg tippeket adni, hogy hogyan tudnék gyorsabban pénzt szerezni? Nincs valamiféle remek stratégia vagy egy-két kiskapu, ami segítene nekem? Nagyon meg szeretném venni azt az utolsó két repülőt, hogy meglegyen a trófea, csak sajnos már nagyon unom megcsinálni mindennap a Fleecát.
Annyira halott lenne a prev gen, hogy nem tudsz összeszedni 3 embert, akivel heistelgethetsz?
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 10. 16:37

Eléggé irónikus, de igen. :D
Ezért mind csak a Fleeca-t tolja.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 03. 10. 20:04

Köszönöm mindenki válaszát. :)
Rockstar69: Igen, tudom. Minden küldetést és heistet hardon szoktam nyomatni, emellett pedig a Daily Objectiveseket is szoktam csinálgatni. Tavaly nyáron egyszer végigcsináltam mindegyiket. :D
Thelostduck: Sajnos az összes PS3-as haverom átváltott PS4-re, és így egyedül maradtam. :( Ugyanakkor az egyik ismerősöm nem olyan rég vette meg a GTA V-öt PS3-ra, és segítek neki a rablásokban. Egy hete például megcsináltuk közösen a Prison Breaket. Remélem, hamarosan több rablást meg tudok vele csinálni.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
UnNarrator
Besúgó
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2015. 02. 06. 14:57
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: UnNarrator » 2016. 03. 15. 07:47

"Hiszek egy Tylerben."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 15. 17:51

New adversary mode "Sumo" available
Wtf Rockstar?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 03. 28. 12:42

Már lassacskán sikerülni fog a "Live a Little" c. trófea megszerzése. Múlt héten szereztem nagy nehezen 3 millió dollárt, és megvettem a Hydrát. Érdekes, hogy soha a büdös életbe nem fogom többet használni a Hydrát, mert ugyanolyan, mint a P-996 LAZER. Nagy szar ez a Hydra. Egy ilyen szar repülőért csesztem el 3 milliót. -.- Alig vettem észre különbséget a Hydra és a Lazer között. Csak egyszer próbáltam ki, de már többet nem is fogom. Kár, hogy nem lehet eladni.
Most jelenleg 559202 dollárom van. Tegnap eladtam a fullosan feltuningolt piros Kurumámat, ami a kedvenc autóm volt. :( Annyira a szívemhez nőtt, de én kénytelen voltam eladni egy olyan szar repülőért, amit soha a büdös életbe nem fogok használni! Most a Valkyrie-re gyűjtök. Ha megvan a Valkyrie, akkor a trófea is megvan, és akkor végre nem kell többet játszanom a GTA Online-nal. Sajnos már rohadtul unom folyton betölteni a Fleecát. Utálom azt a rablást, mert már annyiszor megcsináltam, hogy már unom. Már kívülről tudom Lester párbeszédeit, amit a rablás alatt mond. Egy nap kétszer szoktam megcsinálni a Fleecát, mert 100000 dollárt lehet vele szerezni. Emellett pedig a napi eventeket is csinálom, hogy legyen sok pénzem. Ma lesz meg a hetedik nap a harmincegyből. Még tavaly nyáron egyszer megcsináltam mind a harmincegyet, de most újra megcsinálom a sok pénz miatt. Tegnap nem csináltam a Fleecát, mert kaptam invitet a börtönös rablásra. Az elmúlt napokban csak a börtönös rabláshoz kaptam invitet, és egyiket sem tudtuk végigcsinálni a sok fogyatékos miatt! :@ Tegnap a börtönben én fedeztem a rabot, de az a gyökér gyerek előrerohant a tizenhetes szintjével, és egyből megölték. Annyira csicska volt, miért rohant előre, mikor alig volt fegyvere? -.- Ezután újrakezdtük, és most én lettem a Demolition. Azt hittem, hogy végre sikerülni fog megcsinálni ezt a szart, de nem! Egy kilences szintű gyökér volt a rendőrnek álcázott tiszt, és pont a rablás végén megölték őt, mikor épp az utolsó repülőt kellett lelőnöm. Már épp az utolsó volt vissza, és épp a börtön elé kellett volna repülni, mikor az a balfasz meghal... -.- Végül harmadjára is újrakezdtük, de az a csíra kilences megint meghalt, és nekem annyira elegem lett, hogy kiléptem. Komolyan mondom, annyi balfasz van ebben a játékban. Tisztára idegesítő és fárasztó ez a GTA Online. Alig várom, hogy meglegyen az a szaros trófea, és abbahagyjam ezt a szart.
Egyedül azt bánom, hogy eladtam a Kurumát. El kellett adnom, mert 200000 dollárt kaptam érte, ez kb. olyan, mintha kétszer megcsináltam volna a Fleecát.
Szerintetek keressek egy csapatot, akik segítenek nekem a rablásokban?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 28. 15:07

30 nap után kapsz 500k-t, nem 31. Ilyen ez a trófea vadászat, néha felörli az ember idegeit.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 03. 28. 16:16

Milyen szar lehet. Mármint ez: "és akkor végre nem kell többet játszanom a GTA Online-nal". El sem tudom képzelni, hogy ha ennyire borzalmas, akkor mégis mi kényszerít arra, hogy játszd. Nem mintha a kis emberek a fejemben nem mondanák folyamatosan, hogy játsszam, de téged mi vett rá?
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2016. 03. 28. 17:13

NikitaDragovich írta:Már lassacskán sikerülni fog a "Live a Little" c. trófea megszerzése. Múlt héten szereztem nagy nehezen 3 millió dollárt, és megvettem a Hydrát. Érdekes, hogy soha a büdös életbe nem fogom többet használni a Hydrát, mert ugyanolyan, mint a P-996 LAZER. Nagy szar ez a Hydra. Egy ilyen szar repülőért csesztem el 3 milliót. -.- Alig vettem észre különbséget a Hydra és a Lazer között. Csak egyszer próbáltam ki, de már többet nem is fogom. Kár, hogy nem lehet eladni.
Most jelenleg 559202 dollárom van. Tegnap eladtam a fullosan feltuningolt piros Kurumámat, ami a kedvenc autóm volt. :( Annyira a szívemhez nőtt, de én kénytelen voltam eladni egy olyan szar repülőért, amit soha a büdös életbe nem fogok használni! Most a Valkyrie-re gyűjtök. Ha megvan a Valkyrie, akkor a trófea is megvan, és akkor végre nem kell többet játszanom a GTA Online-nal. Sajnos már rohadtul unom folyton betölteni a Fleecát. Utálom azt a rablást, mert már annyiszor megcsináltam, hogy már unom. Már kívülről tudom Lester párbeszédeit, amit a rablás alatt mond. Egy nap kétszer szoktam megcsinálni a Fleecát, mert 100000 dollárt lehet vele szerezni. Emellett pedig a napi eventeket is csinálom, hogy legyen sok pénzem. Ma lesz meg a hetedik nap a harmincegyből. Még tavaly nyáron egyszer megcsináltam mind a harmincegyet, de most újra megcsinálom a sok pénz miatt. Tegnap nem csináltam a Fleecát, mert kaptam invitet a börtönös rablásra. Az elmúlt napokban csak a börtönös rabláshoz kaptam invitet, és egyiket sem tudtuk végigcsinálni a sok fogyatékos miatt! :@ Tegnap a börtönben én fedeztem a rabot, de az a gyökér gyerek előrerohant a tizenhetes szintjével, és egyből megölték. Annyira csicska volt, miért rohant előre, mikor alig volt fegyvere? -.- Ezután újrakezdtük, és most én lettem a Demolition. Azt hittem, hogy végre sikerülni fog megcsinálni ezt a szart, de nem! Egy kilences szintű gyökér volt a rendőrnek álcázott tiszt, és pont a rablás végén megölték őt, mikor épp az utolsó repülőt kellett lelőnöm. Már épp az utolsó volt vissza, és épp a börtön elé kellett volna repülni, mikor az a balfasz meghal... -.- Végül harmadjára is újrakezdtük, de az a csíra kilences megint meghalt, és nekem annyira elegem lett, hogy kiléptem. Komolyan mondom, annyi balfasz van ebben a játékban. Tisztára idegesítő és fárasztó ez a GTA Online. Alig várom, hogy meglegyen az a szaros trófea, és abbahagyjam ezt a szart.
Egyedül azt bánom, hogy eladtam a Kurumát. El kellett adnom, mert 200000 dollárt kaptam érte, ez kb. olyan, mintha kétszer megcsináltam volna a Fleecát.
Szerintetek keressek egy csapatot, akik segítenek nekem a rablásokban?
Én ezt az acsit úgy oldottam meg, hogy vettem egy Kuruma-t, eladtam egy Kurumat, megint vettem, megint eladtam. Igaz, hogy kicsit buktam rajta mindig és a végén kb. 3,5 milla elveszett emiatt, de 20 perc alatt meglett az acsi és nem kellett hozzá egyben 8 milliómnak meglenni.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 28. 18:16

The Cleansing Fire írta:Milyen szar lehet. Mármint ez: "és akkor végre nem kell többet játszanom a GTA Online-nal". El sem tudom képzelni, hogy ha ennyire borzalmas, akkor mégis mi kényszerít arra, hogy játszd. Nem mintha a kis emberek a fejemben nem mondanák folyamatosan, hogy játsszam, de téged mi vett rá?
A trófea. De írta is.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 03. 28. 19:29

Tudom. Nem gondoltam komolyan. De mindegy.
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 03. 28. 20:29

Nikita: Az unokatesómat beajánlhatom segítségnek? Nincs headsete, illetve elég fiatal, de úgy nagyjából tudja a dolgát. ID: SalDani2005 Esetleg jelöld be! Mellesleg, ha ennyit szenvedsz vele, ennyire fos a dolog, akkor miért csinálod? Oké, hogy trófea meg minden, de tényleg megéri még egy ezüstdarabért, ami nem is létezik? Ezen kívül abszolút nem hiszem el, hogy nincs rajtad kívül 3 ember, még PS3-on is, aki nem debil, és tud játszani?
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 28. 21:03

Az nem csak egy "ezüst darab, ami nem is létezik"!
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése