GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 04. 08. 11:58

A CEO-s / motoros / bunkeres / hangáros küldetések ugyan végtelenek, vagyis akármennyiszer megcsinálhatod őket, viszont csak néhány típus küldetés van, amiknek van néhány meghatározott helyszíne, amiket a játék random variál. Szóval van kb. 10 típus, mindegyik 3-4 helyszíne. Ugyanúgy vannak felépítve, mint a Bikers Contract küldetések.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 21. 14:36

Tegnapelőtt, azaz csütörtökön sikeresen megcsináltam a 28 napos napi feladatokat mindkét karakteremmel, így összesen 1 millió dollárt szereztem. Tegnap pedig megvettem az IAA-bázist a fiúkarakteremmel 1400000 dollárért, és 220000 dollárom maradt. Remélem, az új rablásokkal sikerül jó sok pénzt szereznem, mert most nagyon sokat elköltöttem, de nagyon remélem, hogy megérte. Amennyiben sikerül jó sok pénzt szereznem, akkor megveszem a bunkert, a hangárt és a 60 férőhelyes garázst, előtte viszont feltuningolom az összes járművemet, de nem fullosra, mert nagyon drága a tuning! Csakis az alapokat csinálom meg a tuningoláskor.

Egyébként múltkor 1200000 dollárom volt, mikor Ferivel megcsináltuk a Doomsday Heist első felvonását, de én ezt a pénzt elköltöttem egy papírhamisító üzemre, autótuningra és egy csomó ingatlanra. Utána pedig összegyűjtöttem 600000 dollárt, majd végül a napi feladatok miatt 1 milliót szereztem. Tudom, hogy sok pénzt költöttem el, de muszáj volt megvennem mindkét karakteremmel az összes ingatlant (6 darab), hogy sok járművet tudjak eltárolni. A járműveket természetesen úgy loptam NPC-ktől, mert a járművásárlás is nagyon drága! Az alapjárműveket mindig ellopom, és eltárolom a garázsban. Ezzel is sok pénzt spórolok meg. :)

Egyébként lenne néhány kérdésem hozzátok. Az egyik, hogy szerintetek érdemes-e jachtot venni az Online-ban 6 millióért? A jachtnak van fontos szerepe az Online-ban? Van valami értelme, vagy teljesen felesleges? Ugyanez vonatkozik a második kérdésemre is: van-e értelme fűgyárat venni? A fűgyárral jól lehet-e keresni? Bár valószínűleg nem fogok jachtot és fűgyárat venni, csak bunkert, hangárt és 60 férőhelyes garázst.

Végül pedig érdemes-e venni a klubházunkhoz egy tuningolós részleget? Ha megveszem, akkor ingyen tudom tuningolni ott a motorokat, vagy pedig nem? Teljesen felesleges a tuningolós részleg megvétele egy klubházhoz? Ezen kívül van-e értelme a klubházhoz fegyvertartót, a vállaltunkhoz pedig széfet venni? A fegyvertártó és a széf csak dísznek vannak? Nem tudom használni őket?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 04. 21. 16:21

Jachtot csak akkor vegyél, ha kőgazdag vagy, mert kb annyi értelme van, mint az arany helinek vagy repülőnek. Én a Criminal Mastermind-ból szerzett 10 milkámat arra költöttem, de azóta mélyen megbántam. Jól néz ki, menő, szép, meg minden, azon kívül nincs funkciója. Ezernyi értelmesebb dologra költheted a pénzed, szóval nem érdemes jachtot venni.
A motoros bizniszek közül a kokain a legjövedelmezőbb, bár ezt valószínűleg te is kitalálhattad, mert az a legdrágább. Szóval a kokain biznisz éri meg a legjobban. Persze, lehet többféle bizniszed, de ahhoz rengeteget kell játszanod, hogy jövedelmező is legyen mind. Amúgy tegnap (4/20 alkalmából) féláron adták a fűbizniszeket.
Hangárt csak akkor vegyél, ha nagyon odavagy a repülőkért, mert amúgy nem hoznak kiemelkedő hasznot, és még ahhoz a kicsihez is sokat kell gürizned. Jó küldetések vannak hozzá, de kb ennyi az egész. A 60 férőhelyes garázsnak sincs értelme, úgyis csak 2 kocsit fogsz használni a játékban. :D Felesleges pénzkidobás, jobb dolgokra is költhetsz. :D
A klubházba a műhely is felesleges, nehogy azt hidd, hogy ingyen tuningolhatsz. Nem, csak ott helyben lesz, amúgy semmi újdonság nincs, nem kapsz exkluzív tuningokat sem.
A fegyvertartónak annyi értelme van, hogy a felesleges fegyvereket ki tudod venni a fegyverválasztóból, így azok nem zavarnak, szóval egy helyre (nekem az irodámban van, mert arra járok a legtöbbet) érdemes venni egyet. A széf csak dekoráció, ha sok pénzed van, azt láthatod egy helyen, de amúgy meg felesleges.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 04. 21. 21:45

Ja, jól megszívtam a széffel. Megvettem 400k-ért, mert azt gondoltam, hogy akkor nem lesz szétszórva a pénz az irodában. Amúgy kár, hogy olyan nagy rumli van ott.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 21. 22:57

Köszi a választ. Valószínűleg nem fogok ilyen felesleges dolgokat venni, csak a 60 férőhelyes garázst, mert az nagyon kell nekem! Egy csomó autót meg motort akarok magamnak! Imádok járműveket gyűjtögetni a GTA-ban! :cool:

Amúgy újabb kérdéseim lennének hozzátok. Ezek érdekesek lesznek.

1.) Azt tudtátok, hogy a Doomsday Heist eredetileg a sztori módhoz készült volna DLC-ként? Ez lett volna az a sztoris DLC, amit a Rockstar még 2014 elején ígért a játékosoknak, de később aztán visszavonták, és áttették az Online-ba.

http://comicbook.com/gaming/2017/12/17/ ... yer-dlc-v/

2.) Szerintetek mikor fogják megnyitni a kaszinót a GTA Online-hoz? Már a játék megjelenése óta az a felirat olvasható a bejáratánál, hogy nyitás hamarosan. Mikor fog végre eljönni ez a hamarosan? Van esély arra, hogy az RDR 2 előtt, mondjuk a nyáron megkapjuk a kaszinót, hozzá pedig egy kaszinós heistet?

3.) Ha megjelenik az RDR 2, akkor lesznek-e még a GTA Online-hoz kisebb-nagyon frissítések/DLC-k, vagy teljesen véget ér a GTA Online?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 04. 22. 07:54

Azért ezt elég erős leírni, hogy ez lett volna a singleplayer DLC. Még a cikkben sem merészkednek idáig. Nem is illene a singleplayer-be. Ha terveztek is valaha DLC-t az egyjátékos módhoz, biztos nem ilyen formában. Max 1-2 dolgot emeltek át onnan.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 22. 08:02

NikitaDragovich írta: 3.) Ha megjelenik az RDR 2, akkor lesznek-e még a GTA Online-hoz kisebb-nagyon frissítések/DLC-k, vagy teljesen véget ér a GTA Online?
Már nagyon ideje lenne "takarékra venni" magukat az Online-nal kapcsolatban. Az más kérdés, hogy ez nem igen történik meg, főleg hogy most megint megjelent egy új kiadás a játékhoz. Én azt gondolom, hogy ősszel már nem fog hetente frissítés érkezni a játékhoz, de nem is fogják teljesen megszüntetni azokat, hanem mondjuk 1-1,5 havonta érkezik majd valami tartalom. Legalábbis ez lenne most már a nagyon logikus... hogy elengedjék a GTA Online kezét, és az RDR 2-vel (és ami engem még inkább érdekel) a következő GTA résszel foglalkozzanak teljes erőbedobással. Remélem ez így is lesz. A GTA Online-ból már úgysem tudnak ennél sokkal többet kihozni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 04. 22. 10:33

Jó lenne egy kaszinós frissítés, ahol új formában költhetnénk el a nem létező pénzünket. :D Roulette, póker, blackjack, lóverseny, amik voltak a SA-ban. Plusz egy kaszinórablás. Biztos hangulatos lenne, kár, hogy a R* nem igazán gondol rá (egyelőre).
A GTA Online szerintem amúgy a RDR 2-vel párhuzamban fog menni ugyanúgy, mint eddig. Esetleg még azt tudnám elképzelni, hogy nagyobb újítások már nem fognak jönni (olyasmi, mint a Doomsday Heist vagy a fent említett kaszinó), hanem csak a tavaly nyár óta megszokott heti új jármű + játékmód.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 05. 20. 01:10

Nos, a napokban nagyon sok pénzt kaptam a GTA Online-ban a múlt heti event miatt. Összesen 850000 dollárt. :D Mondjuk, ha nem hagytam volna ki 2-3 napot, akkor 1 milliót is kaphattam volna, de még így is meg voltam elégedve a jutalommal, hiszen végre meg tudtam venni a 20 férőhelyes garázst az irodaházamnál. Sajnos a 60 férőhelyesre nem volt elég pénzem, de talán nem is baj, mert így is egy csomó motorom és autóm van már a GTA Online-ban. :P

Amúgy csakis azért vettem meg a 20 férőhelyeset, mert le volt akciózva. 1 millió 500 ezerről le volt akciózva 800000 dollárra, és én úgy döntöttem, hogy gyorsan megveszem, amíg még akciós, és nem bántam meg. :D Igaz, most megint kevés pénzem van a játékban, de majd a Doomsday Heisttel újra teleszedem magam jó sok lóvéval. :cool:

Összesen 1200000 dollárom volt, és ugyebár elköltöttem 800 ezret, így pedig 400 ezer maradt meg. Ezután teletettem autókkal és motorokkal a 20 férőhelyes garázst, de a járművek nagy részét NPC-ktől loptam, mert nem akartam sok pénzt költeni. Mondjuk, 6 járművet kénytelen voltam megvenni a neten keresztül, mert a játék nem spawnolta le őket. Most kb. 330000 dollárom lehet, amit holnap el fogok költeni a csajkarimmal, mert neki meg szeretnék venni néhány olcsó, alap járművet.

Ha ezekkel megleszek, akkor egy kicsit pihentetem a GTA Online-t, és visszatérek a GTA IV-re és az EFLC-re, hogy végre befejezhessem azokat is. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 05. 22. 09:08

Tekintve, hogy minden egyes garázs (ami elérhető, talán 6, maximum ? ) tulajdonosa lennék, beleértve a 60 férőhelyes irodai aranybánya is, mind teletömve autókkal és motrokkal + az értelmesebb/hasznosabb Pegasus-os négy, ennél kevesebb, illetve többkerekűek is szintén a Javier Inc. név alatt vannak, belegondoltam, hogy összesen hány járművem is lehet, az egészet összeszámolva. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 06. 19. 10:47

Valakivel a nyár folyamán be tudom fejezni a Doomsday Heist maradékát? 1 prep, 2 setup és 1 finálé van hátra.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 06. 19. 17:11

Nekem már csak a harmadik felvonás fináléjához kéne egy ember, de senki sem elég kitartó.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 06. 19. 18:18

Ketten azért elég nehéz, még auto célzáson is. Azért keresek én is embereket, mert az unokatesómmal ketten kevesek vagyunk.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 06. 21. 21:12

Jó lenne, ha nekem is segítene valaki. Az első fejezetnél vagyok, és szükségem lenne legalább egy játékosra. Csak egy ember kéne, nem több! ;) Idegen játékosok nem mindig fogadják el az invitet, sajnos.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 06. 22. 16:32

Ezért lett volna, ha megcsináltuk volna együtt. Most tudnék segíteni...
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése