GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 11. 09. 19:18

http://gtaplace.hu/cikkek/gta-v/988 Itt lesz az új leírásunk, ha segítségre szorulsz a mutatványoknál. ;)

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 09. 19:23

Köszönöm szépen Visali
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 11. 09. 20:20

Jövőhét hétvégén lehetne csinálni valami gtaplace online eventet ha többen is támogatják az ötletet.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 09. 21:24

Én támogatom.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 11. 10. 00:19

Unom már, hogy mindenki úgy öltözteti a karakterét ahogy ő maga is öltözne, és olyan kocsit vezet amilyet ő maga is vezetne...azt hiszem sikerült kikecmeregnem a tömegből :D .


Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 10. 10:46

Kowi szerintem Glitch nélkül ott tartanál még ahol mindenki erről az oldalról.Előnyös de egy büdös csicskaság ha glitchel fejlődtél
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 10. 12:11

Kérdés: Tegnap venni akartam a frissen vett apartmanom mellé még egy garázst is, hogy még több kocsit tárolhassak meg megszerezzem a mostanában emlegetett achievementet. A kérdés ezzel kapcsolatban csak annyi, hogy a R* tényleg komolyan gondolta, hogy csak egy apartmanja lehet mindenkinek? Mert amikor elmentem egy garázshoz, kiírta, hogy van már egy apartmanom és ha a garázst meg akarom venni, akkor a másik apartmanom elvész. -.- Szóval ezt tényleg ilyen hülyén oldották meg, vagy valami más az oka (például még nem vagyok azon a szinten, hogy több apartmanom is lehessen)?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 11. 10. 13:04

Niko Bellic1300 írta:Kowi szerintem Glitch nélkül ott tartanál még ahol mindenki erről az oldalról.Előnyös de egy büdös csicskaság ha glitchel fejlődtél

Autó eladások nélkül is 2 milliót már kerestem volna, úgyhogy amit akartam, már megtudtam volna venni. Az, hogy nem 1, hanem 10 custom kocsim van meg aztán tényleg akkora nagy előny a többiekkel szemben, hogy menten le is bannolom magam.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 10. 14:59

dani.szentgali írta:Kérdés: Tegnap venni akartam a frissen vett apartmanom mellé még egy garázst is, hogy még több kocsit tárolhassak meg megszerezzem a mostanában emlegetett achievementet. A kérdés ezzel kapcsolatban csak annyi, hogy a R* tényleg komolyan gondolta, hogy csak egy apartmanja lehet mindenkinek? Mert amikor elmentem egy garázshoz, kiírta, hogy van már egy apartmanom és ha a garázst meg akarom venni, akkor a másik apartmanom elvész. -.- Szóval ezt tényleg ilyen hülyén oldották meg, vagy valami más az oka (például még nem vagyok azon a szinten, hogy több apartmanom is lehessen)?
Ezt én is elég nagy hülyeségnek tartom. Bár már az apartmanoknak nincs semmi értelme, de garázsból lehetne többet venni, ha már a singleből kispórolták. A másik, hogy van öt "Insured" kocsim, a 400 000 $ apartmanom, amihez tartozik a 10 kocsis garázs, de nem kaptam meg az "American Dream" nevű trófeát. Nem fontos, csak gondoltam megemlítem.

A pénzszerzés meg szánalmas. Tegnap végigvittem félórás küldetést, kaptam 500 $-t. Sokra mentem vele. Aztán megnyertem egy 2 perces versenyt, és kaptam 11000 $-t. Úgy gondolom, hogy a küldetésekért sokkal többet kellene kapni, mert hosszúak, és nehezebbek, mint valami verseny. És így motiválnának is arra, hogy játszunk az érdekesebb részével. Jelenleg amit kell csinálni, az a $ és RP szerzése, hogy kapjunk új dolgokat, meg versenyek nyerése, hogy fejleszthessük a kocsit. Más nincs. Így csak arra van motivációm, hogy egyfolytában versenyezzek, ami elég unalmas egy idő után. GTA-t vettem, nem NFS-t. A fegyvereknél még úgy se motiválnak, hogy a kiegészítőkhöz ölni kellene. Nem, a színekhez kell ölni, a fontos kiegészítőkhöz szintet kell lépni, amire tökéletes a verseny! A boltok kirablása unalmas 10-15 után, és nem is ér túl sokat, a páncélkocsik nagyon jók, de három óra alatt csak egyet jelzett ki, szóval az lehetne gyakrabban. A Simeon autók a befektetett idő és energia mellett semmit nem hoznak. A Gang Wars jó lenne, de 0$-t hoz. A Survival jól hoz, de hosszú. És marad a verseny. Esetleg még a Bountyk hoznak valamit, de még mindig a verseny az, ami mindenképpen a legjobban éri meg.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 10. 15:23

Kowi:utoljára úgy hallottam hogy glitchből van pénzed.

Kiscserko:azért nem kaptad meg mert előbb egy garázst kell venned,utána kellett volna azt a méregdrága apartmant.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kowi
Puding
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 13:32

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kowi » 2013. 11. 10. 16:11

Niko Bellic1300 írta:Kowi:utoljára úgy hallottam hogy glitchből van pénzed.

800+k és lvl 40 megszerzése után használtam ki ezt a glitch-t, pont a fentebb Kiscserko által leírt okok miatt.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 11. 10. 17:19

Niko Bellic1300 írta:Kiscserko:azért nem kaptad meg mert előbb egy garázst kell venned,utána kellett volna azt a méregdrága apartmant.
Ez érdekes, én akkor kaptam meg a trófeát, mikor megvettem az apartmantot. Valószínűleg, bug miatt nem szerezhette meg...
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 10. 18:10

Előtte már vettem egy 36000-es garázst.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 11. 10. 18:12

Én se kaptam még a trófeát. Egyetértek Kiscserkóval. Eleinte missziókat csináltam, de aztán rájöttem, hogy rohadtúl nem éri még.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 10. 19:02

Ma is több töltényt használtam, mint amennyit vehetnék a küldetésekböl kapott pénzből.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése