GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 06. 18:21

Tudom, nekem is 2 karakterem van már 2 és fél éve, csak kicsit félreérthető volt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 07. 21:48

Ja, igaz. Tényleg félreérthető volt, bocsi. :P :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 11. 07. 23:38

NikitaDragovich írta: Tudod, mi a vicces? Az, hogy a GTA V egy 4 éves játék, és még mindig k**va drága. Ezzel szemben a Witcher 3 csak 2 éves, és már 2000-3000 Ft között megkaphatod. :o Na, erre varjatok gombot! A GTA V 14-15k között van, a Witcher 3 pedig 2000-3000 között. Ráadásul a Witcher 3 sokkal jobb lett, mint a GTA V, bárhogyan is nézzük. Sokkal tartalmasabb az egész játék, mint a GTA V. Tudom, ez egy GTA-s oldal, de akkor is azt kell mondanom, hogy a Witcher 3 ezerszer jobb játék lett, mint a GTA V. Sőt, a Witcher 3 szerintem a világ legjobb játéka! Sohasem láttam még egy ilyen játékot, ami ennyire le tud kötni, és még mindig nem untam meg!

Szóval igen, a GTA V még mindig k**va drága, míg a Witcher 3 nagyon olcsó, pedig az sokkal jobb és tartalmasabb lett. Ez van.
Ez egy gyönyörű komment. A konzolos árakat nem ismerem, de PC-re mindkét játék 7-8 ezer forint körül van, ha "okosba" szerzed be. (Ha a Witchert dlc-k nélkül veszed, akkor 6 ezer)

Amúgy én eleve női karakterrel kezdtem, és nem sokkal később próbáltam ki, hogy milyen férfiként játszani. Fel is húztam 0-ról harminc valahányas szintre, de aztán hagytam a fenébe és nem nagyon foglalkoztam vele. Egyszer csak láttam, hogy hirtelen lépett vagy 50 szintet. Nem tudtam mire vélni. Gondolom a Rockstartól kaptam valami hasonló boostot mint te.
je

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 08. 17:48

Én azért csináltam másik karaktert, mert jóval túl voltam a 120-as szinten, így nem sok értelme volt fejlődni, gondoltam jó lenne újra kis kezdő gringóként nyomni, hogy legyen egy kis kihívás. Ez 2015 legelején volt, kb egy hónappal a Heist frissítés előtt. Akkoriban még nem láttam normális megjelenésű női karaktert, és gondoltam, ha már csinálok egy másik karaktert, kipróbálom, hogy ez a játék hibája e, vagy a játékosokkal van e baj. Aztán rájöttem, hogy a játéknak semmi baja. :D Egyébként az a poén, hogy női karakterrel ugyanúgy lehet prostizni, mint a férfival.
Gyenge napok vannak...

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 11. 08. 18:47

Igen, a női karakterrel való prostizás tényleg vicces. Jót derültem rajta, amikor felfedeztem. Amúgy mindkét nemnél hemzsegnek az ocsmányságok. Szerintem az emberek nagy része úgy van vele, hogy nem szeret sokat vacakolni a costumizálásnál. Csak legyen meg gyorsan, és kezdhesse végre a játékot.
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 08. 18:59

Na ez az... Próbáltam valami olyasmire megkreálni a karakteremet, ami "jól mutat", de hát ezer év lett volna azt megcsinálni, szóval kicsit idióta képe lett a "karakteremnek". :D Nem baj, mert mindig napszemüveg van rajta, tehát nem látszódik.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 11. 08. 19:23

Nem is konkrét kinézettel volt bajom, hanem az öltözködéssel. A legtöbb, akit láttam fürdőruhában volt, meg agyon volt tetoválva, ami azért is volt jó, mert (nem tudom PC-n meg az új generáción hogy van), de PS3-on tiszta pixelesek a tetoválások, szóval úgy néz ki, mintha tiszta sáros lenne. Azóta egyébként már találkoztam sok normális megjelenésű emberrel.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 11. 08. 21:09

Igen, én is felfedeztem, hogy csajkarakterrel is lehet lányokat felszedni. :P :lol: Amúgy én megpróbáltam normálisan megcsinálni mindkét karakteremet. A fiú úgy néz ki, mint én, és a lány sem lett rossz. Mondjuk, a lánnyal egy kicsit kevesebbet dolgoztam, de azért eléggé jóra sikerült. Majd teszek ki róla képet. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2017. 12. 12. 19:03

Kinek mi a véleménye az új frissítésről? Mert szerintem ennek semmi értelme sincs. Ez már nem az a GTA amit a San Andreasban megismertem.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 12. 19:42

Én sajnos még nem tudtam kipróbálni, de majd hétvégén mindenképpen bepótolom az elmaradásomat. Amúgy szerintem ennek az új frissítésnek semmi értelme sincsen, meg nem is nagyon kapcsolódik a GTA-hoz. Ezek az újfajta GTA Online-os tartalmak már egyáltalán nem GTA-sak. De ettől független ígéretesnek és érdekesnek tűnik, csak ez már nagyon nem GTA, és nincs is értelme az egésznek. :D

Itt egy videó az új Jetpackról, ha érdekel valakit:


Egyébként ez volt az utolsó DLC a GTA Online-hoz, nem? Több már nem fog jönni?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 12. 12. 22:26

Honnan veszed, hogy ez volt az utolsó frissítés?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 13. 07:30

Oké, az alapkoncepció valóban "GTA-atlan", de alapból az egész Online olyan mint kollégista átlagos ebédje: bele van b*szva minden, amiről finomnak (jelen esetben jónak) véltek. Ilyen az Online.

Azzal viszont nem értek egyet, hogy ez "egyáltalán nem GTA-s". Pont ez a videó, amit belinktél hivatott érzékeltetni, hogy még mindig a GTA világában vagyunk. Azért a jetpack a SA óta eléggé "GTA ikonná" vált, és sok rajongó visszavárta. Én nagyon örülök, hogy visszatették.

Az meg, hogy nincs értelme.... számít ez? :D Ígyis úgyis végig fogod tolni, mert igazából téged sem érdekel... csak végre jött egy újítás, ami nem ugyanarra az unalmas sémára épül, mint az előző xy frissítés. Szóval ennek a frissítésnek inkább örülni kellene.

Szerk: Az "utolsó frissítés" dologra a megjegyzésem: híreket kéretik olvasni.
"It’s all available to play now, free inside the world of GTA Online - with much more still to come." - A R* ezt írt a tegnapi Doomsday heist-os hírével kapcsolatban. Ez eléggé erősen azt implikálja, hogy lesz még frissítés. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 12. 13. 14:20

Nekem kifejezetten tetszik a rockstar taktikája, mivel számomra úgy tűnik, hogy túl egyszerű csak úgy elvenni a maradék 600 milliómat, inkább mindegyre teletömik a játékot új, orbitálisan drága tartalmakkal, hogy majd fogyasszam el én magamnak. Ravasz, Rockstar. Ravasz.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 13. 19:06

Igazatok van ebben az egészben. Ez még nem az utolsó frissítés, csak meg voltam keveredve. Valamelyik oldalon azt olvastam tegnap, hogy ez az utolsó frissítés, és azért hittem ezt. De úgy látszik, ez egy tévedés volt. :D Mondjuk, azért hittem ezt csak el, mert az RDR 2 egyre jobban közeledik, így előbb-utóbb várható, hogy hamarosan a GTA Online-hoz nem jönnek újabb frissítések/DLC-k.

Egyébként tök durva, hogy jöttek új trófeák a GTA V-höz. Épp ezen gondolkodtam tegnap este meg ma reggel, hogy vajon kapunk-e új trófeákat, és valóban kapunk. :D Ma este, mikor felnéztem az oldalra, mondom magamban: biztosan nem jönnek új trófeák, erre legörgetek és látom az egyik cikkben, hogy ott vannak az új achievementek. :D Azon is meglepődtem, hogy ezt a cikket Luszie írta, és hogy a végén lévő "A frissítés csak egy a sok közül, hamarosan érkeznek újabbak!" szöveget olvasva egyből rájöttem arra, hogy Luszie itt rám gondolt. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 13. 20:38

Nemcsak rád. :) Az eredeti hírben is megemlítik.... és gondoltam jobb a "pletykákat elhessegetni" azzal, hogyha ezt odaírom a végére. :)
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése