GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 03. 17. 08:30

Szívesen látunk téged is.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 03. 17. 09:40

Rendben, remélem, tudok akkor jönni.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 03. 17. 21:52

A "The Doomsday Heist DLC" az eddigi legjobb frissítés, amit valaha csináltak a GTA Online-hoz! :D Ma reggel végre ki tudtam próbálni az új rablást, és nagyon jó volt! Köszönöm Ferinek, hogy segíthettem az első fejezet teljesítésében. Nagyon izgalmas és menő volt! :cool: Tényleg nagyon durvák ezek az új küldetések! Főleg arra gondolok itt, mikor repülőautóval kellett felrobbantani egy nagy utasszállító repülőgépet, vagy amikor egy nagy terminálba kellett betörni! Állati volt! :lol:

Remélem, holnap tudjuk folytatni a második fejezettel, utána pedig a harmadikkal is. Bevallom, most nagyon megtetszett nekem a GTA Online a Doomsday Heist miatt. :D Sőt, jelenleg 1048225 dollárom van a GTA Online-ban, mert az első fejezet teljesítésével jó sok pénz ütötte a markomat, illetve mindkét karakteremmel teljesítettem a napi feladatokat. Ezentúl megfogadom, hogy mindenkét karakterrel megcsinálom a napi küldetéseket, és akkor mindennap tudok szerezni magamnak 50000 dollárt. És azt is megfogadtam, hogy soha többet nem költöm el a pénzemet hülyeségekre, hanem értelmes dolgokra fogok gyűjteni! Erre jó példa, amikor múltkor a Rockstar adott nekem 290000 dollárt, így összesen 800000 dollárral rendelkeztem, de én hülye elcsesztem ebből 400000 dollárt fegyverekre és ruhákra. A csajkarakteremnek vettem jó sok fegyvert és ruhát, és mire észbe kaptam, addigra már elkúrtam 400000 dollárt. Azóta viszont nem költöttem el semmit sem, hanem inkább gyűjtöttem, és most már 1 milliónál tartok. Szerintem egy darabig még gyűjteni fogok, mert valószínűleg a a Doomsday Heist utolsó két fejezete jó sok pénzt fog hozni a konyhára. :P Én mindenesetre már izgatottan várom, hogy az utolsó két fejezetet is teljesíthessük Ferivel és Árminhóval. :)

Amúgy ha végeztem a Doomsday Heisttel, akkor valószínűleg egy darabig pihentetem a GTA Online-t, és befejezem a GTA IV-ben az utolsó mentésemet, illetve a Lost and Damnedet, a Ballad of Gay Tonyt és a GTA IV multiplayert is befejezem. De mielőtt ezekbe belekezdek, előtte végignyomom a Doomsday Heistet, meg megcsinálom az összes bandatámadást mindkét karakteremmel. (Nem olyan régen megcsináltam mindkét karakteremmel az összes repülőiskolás feladatot, a túlélős módokat és a maradék Capture-módokat is. Mondjuk, a fiúval már PS3-on megcsináltam ezeket, de inkább PS4-en is teljesítettem őket, mert így legalább sok pénzhez jutottam hozzá, és a repülőiskolát is teljesíteni tudtam aranyra. Persze az utolsó öt lecke ezüst vagy bronz fokozatú lett, mert azokat nehéz megcsinálni, de a többi az arany.)

Egyébként a nyáron valakinek nem lenne kedve teljesíteni velem a Criminal Mastermind kihívást a régi rablásokkal kapcsolatban? Ezt én még nem tudtam megcsinálni, szóval jó lenne, ha három kitartó ember segédkezne nekem. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 03. 18. 07:09

Én mondtam korábban is, hogy ne költs ilyenekre. Nekem ezért sincsenek anyagi gondjaim a GTA Online-ban, mert kétszer meggondolom mire költök. Illetve az akciókat is érdemes figyelni. Én most akciósan vettem a bunkeromat, így több százezer dollár a zsebemben maradt.

Megcsinálhatjuk a mastermind-ot, meg a Doomsday heist-nél is, ott még trófea is jár érte.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 03. 18. 13:09

Én még régebben akciósan vettem egy nagy irodaházat, ami több millióba került, de az akció miatt 100000 dollárért meg tudtam venni. :P :D

Igen, csak a Doomsday Heistnél azért sokkal nehezebb a Mastermind, meg az Elite-s kihívás is. Ott ráadásul mindkettőt meg kell csinálni a trófeához. De ennek ellenére majd belevághatunk. ;)

Egyébként bocs, hogy ma reggel nem tudtam jönni GTA-zni, de egy kicsit sokáig aludtam. Este 18-19 környékén fent leszek, és akkor megcsinálhatjuk a 2. fejezetet, ha még nincsen kész.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 03. 18. 18:36

Mind a hármat. :( Nem csináltam meg, megvárlak, de ma már nem leszek fent.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 03. 19. 00:54

Köszi, hogy megvársz. Remélem, a héten ismét tudunk majd ketten GTA-zni. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 03. 19. 22:21

Délutánonként többnyire ráérek, írj ha ráérsz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 03. 20. 19:58

Sajnos én délutánonként nem érek rá, mert későn érek haza mindennap. Esténként tudok csak fent lenni. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 03. 20. 22:16

Én meg éjszaka nem játszok. :D Mindegy, majd hétvégén folytatjuk.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 03. 21. 20:35

Ja, hétvégén nekem is jó lenne. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 05. 23:18

Két fontos és érdekes kérdésem lenne hozzátok a GTA Online-nal kapcsolatban. Ezeket a kérdéseket már régóta fel szerettem volna tenni, de mindig elfelejtettem. De most végre eszembe jutott, így felteszem őket nektek.

1.) PC-re, PS4-re és Xbox One-ra megjelent frissítések (CEO, Bikers, Bunker, Hangár) tartalmaznak olyan küldetéseket, amelyekben termékeket kell venni/szerezni és eladni. A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy ezekből a küldetésekből pontosan mennyi van a játékban? Ha sok terméket veszek és eladok, akkor egy idő után véget érnek teljesen ezek a küldetések, vagy ez a végtelenségig megy? Ezeket a küldetéseket a rendszer véletlenszerűen generálja? Tehát akkor végtelen van belőlük? Mind a négy frissítésre vonatkozik a kérdésem, mert mind a négyben megjelennek ezek a vevős-eladós feladatok.

2.) A második, és egyben utolsó kérdésem igazából csak egy feltételezés. Itt arról lenne szó, hogy szerintetek a GTA Online-os karaktereink valójában a GTA IV multiplayer-karaktereinek felelnek meg? (GTA IV Multiplayer karakter = GTA Online karakter) Tehát a GTA Online-os karakterek a játék elején Liberty Cityből repültek át Los Santosba? Lehetséges, hogy a GTA Online-os karakterek ugyanazok a karakterek, akiket a GTA IV multiplayer módjában hoztunk létre? Ti mit gondoltok erről? Én mindenesetre boldog lennék, ha ez így lenne! Tessék, itt van egy hasonló kérdés a GTA Forumson:
http://gtaforums.com/topic/894381-gta-i ... character/

Ennyi lett volna. A válaszokat előre is köszönöm! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 04. 06. 08:33

NikitaDragovich írta:2.) A második, és egyben utolsó kérdésem igazából csak egy feltételezés. Itt arról lenne szó, hogy szerintetek a GTA Online-os karaktereink valójában a GTA IV multiplayer-karaktereinek felelnek meg? (GTA IV Multiplayer karakter = GTA Online karakter) Tehát a GTA Online-os karakterek a játék elején Liberty Cityből repültek át Los Santosba? Lehetséges, hogy a GTA Online-os karakterek ugyanazok a karakterek, akiket a GTA IV multiplayer módjában hoztunk létre? Ti mit gondoltok erről? Én mindenesetre boldog lennék, ha ez így lenne! Tessék, itt van egy hasonló kérdés a GTA Forumson:
http://gtaforums.com/topic/894381-gta-i ... character/
Nem kell túlkomplikálni a dolgokat... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 04. 06. 21:26

1, Csak random küldetések free modeban, ne számíts semmi extrára. Viszont tudsz speciális küldiket indítani, amik gyakorlatilag olyanok, mint a contact küldik, de ezekhez csatlakozhatsz is.

2, Biztos, hogy nem. Az még lehetséges is, hogy Liberty City-ből érkezik az új karakter, de a többi nem igazán.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 04. 07. 01:13

1.) Igen, én is gondoltam, hogy ezek csak random küldetések, amiket véletlenszerűen generál a rendszer. És ezekből ugyebár végtelen van, tehát sohasem fogynak el. Pedig én szívesen megcsináltam volna az összes ilyen küldetést, de ha végtelen van belőlük, akkor teljesen felesleges. :D

Egyébként azt én is tudom, hogy vannak speciális küldetések a CEO-hoz és a Bunkerhez. Ezekből már csináltam néhányat, de nem az összeset, mert csak úgy invitáltak rájuk. ;)

2.) Ezt sajnálattal hallom, pedig örültem volna, ha ez a feltételezés valóban igaz és valós lenne, de akkor csak tévedtem. :( Mindenesetre én úgy fogom fel ezt az egészet, hogy a két GTA Online-os karakterem (fiú és lány) ők azok valójában, akiket a GTA IV-ben hoztam létre, mert ott is van egy fiú és egy lány. Így utólag direkt olyanra csináltam meg a fiút és a lányt a GTA IV-ben, hogy hasonlítsanak a GTA Online-os karaktereimre. Ezzel azt akarom eljátszani, hogy a GTA IV Multiplayer össze van kapcsolva a GTA Online-nal, és mindkét karakterem Liberty Cityből érkezett Los Santosba. És ha majd megjelenik a GTA VI, ahol remélhetőleg szintén lesz Online mód, akkor ott is azt fogom eljátszani, hogy a két karakterem Liberty City (GTA IV) és Los Santos (GTA V) után átköltöztek a GTA VI helyszínére, ami lehet, hogy Vice City lesz. De mondjuk arra sok az esély szerintem, hogy a GTA Online-os karaktereiddel folytathatod majd a GTA VI online módját. Legalábbis én nagyon remélem, hogy így lesz. :) :$
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése