GTA Online társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 24. 13:04

Azon gondolkodtam egyik nap, játék közben, hogy vajon kapnak-e valami bad sportot, ha én passive módban vagyok, és mégis sorozatosan elütnek. Mert Pénteken ez nem egyszer történt meg, beraktam magam passive módba, és páran a kocsiaikkal egyfolytában elütöttek, és tudniillik passive módban nem tudok rájuk lőni. Meg volt, aki tankkal követte el ugyanezt. Még ki is írja, hogy ő ölt meg. Kapnak ezért büntetést?

A másik amin gondolkodtam, hogy ha lő rám uzival a lamborghiniéből, én meg önvédelemből sticky bombal megölöm, akkor meg miért kell nekem fizetnem 10000 $-t? Hiszen ő támadott meg, én meg csak nem akartam meghalni!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 11. 24. 13:08

Kiscserko írta:Azon gondolkodtam egyik nap, játék közben, hogy vajon kapnak-e valami bad sportot, ha én passive módban vagyok, és mégis sorozatosan elütnek. Mert Pénteken ez nem egyszer történt meg, beraktam magam passive módba, és páran a kocsiaikkal egyfolytában elütöttek, és tudniillik passive módban nem tudok rájuk lőni. Meg volt, aki tankkal követte el ugyanezt. Még ki is írja, hogy ő ölt meg. Kapnak ezért büntetést?

A másik amin gondolkodtam, hogy ha lő rám uzival a lamborghiniéből, én meg önvédelemből sticky bombal megölöm, akkor meg miért kell nekem fizetnem 10000 $-t? Hiszen ő támadott meg, én meg csak nem akartam meghalni!
Rockstar Logic. Nem véletlenül nem játszom sokat a GTA Online-nal... teli s tele van olyan negatív megoldásokkal, amelyek miatt sokkal jobban szeretek szinglizni, mint Online-ozni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 11. 24. 18:45

joinoljatok a crewembe!!!! név: Los Santos HunClan
PSN: Gonzales31_HUN
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
addam
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 25. 00:37
Tartózkodási hely: Őrbottyán
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: addam » 2013. 11. 25. 07:03

Némi frissítés ráférne az online-ra, mert kicsit kezd laposodni.
Bár bugmentes pénzkeresettel még van motiváció, csak a változatosság jobb lenne.
Pl. nem ártana egy adag új tuning elem, mert sok autóhoz semmi sincs, esetleg egy rakéta blokkoló is jó lenne kocsiba, mert elég idegesítő, hogy 3 kilométerről kiszednek Lazer-rel vagy Buzzard-dal, úgy, hogy csak mennék A-ból B-be.
Több misszió is elférne, főleg az összetettebbekből, ahova akár 6 ember is mehet.
Több kirabolható üzlet kellene.
Minél előbb kiadhatnák a Heists updatet.
Jobb szűrése a hülyegyerekeknek, rakja szépen egy szerverre azokat, akik szeretnek orrba szájba lövöldözni.
Voice mute lehetősége job-ok alatt.
Több elfoglaltság a lakásban (pl. szkander, egyéb mini játékok), hogy legyen értelme felmenni ismerősökkel.
Illetve ha már lakás, minimálisan lehetne változtatni a berendezésen, hogy ne egy kaptafa legyen mind.

Ha megjelenik a content creator, a Race-k és a DM-ek számával szerintem nem lesz gond.
Bár mai napig ha random Race-re megyek 10ből 9szer a börtön körül megy 1 kört a verseny, ami régen még elment, de mióta pár száz dollár ad a rövid versenyekért, 0 értelme.
Survival ami most bejön, sok pályán sikerült olyan embereket kifogni, akik tudják hol vannak a védett helyek, így aránylag könnyen lehet nyerni, és 20000$-ért már megéri az a 10-15 perc.

Amúgy amit még nem értek, hogy a saját csapatunkban sokan vannak 70-90-es szint felett, de egy deka missziót el nem indítanak. Viszont ha én a nyomi 43-as szintemmel indítok, mindig jönnek. Holott ezek kevesebbet fizetnek, mint ha a saját szintjének megfelelőt indítana...

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2013. 11. 25. 07:36

Biztosan én játszom keveset, ezért nem unom még az Online részt. (dragopapa 15 játékban töltött napjához képest az én hármamat kevésnek érzem :D). Survivalt bármikor játszom, nem tudom megunni. A Beach Bum Packes elég jóra sikerült, nincsenek már olyan erős bunkerek benne, mint a többi pályán, kicsit jobban kell mozogni.

A Criminal Recordsnál múltkor meglepődtem, hogy nyertem, és ha jól emlékszem 250 RP-t kaptam, meg valami nevetségesen kevés pénzt is mellé. Örülök neki, talán kevesebben fognak játszani ezen a vacak pályán.

Capture the Flag jöhetne már nagyon. Content Creatortól meg előre félek, mert így is sokat tölt a játék, hát még, ha egyedi pályákat kell mindig betölteni..

Dragopapa
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. 10. 20. 20:34

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Dragopapa » 2013. 11. 25. 12:06

Crew rankingon belül bugos, 5 nappal többet mutat és szerintem annyi pontot sem gyűjtöttem. Pár napja már fenn sem voltam online :insecure:

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 11. 25. 15:57

Szerintem nem lett jó az új rendszer a versenyekért. Én élvezem a rövid, 1-2 perces, de iszonyat izgalmas versenyeket. Régen nyertem, kaptam 8000-et, örült a fejem. Ha sokan voltak, még 11000 is összejött. Egyik nap ugyanazt a versenyt mégnyertem, ééééééés (dobpergés)... 500 $!!! Így teljesen értelmetlenné váltak ezek a versenyek. Mondjuk én még most is szoktam játszani néha rajtuk csak a fun kedvéért, de a jutalom nem túl kecsegtető. Mondjuk én nem tapasztalom azt, amit írtok, hogy még most is a rövid pályák mennek. Egyfolytában csak a hosszú és unalmas versenyeket dobja be a quick race-nél, és nagyon elegem is van belőle. Úgy érzem, hogy egy 1-2 perces verseny élvezetesebb, mint amikor 10 percig megyek az autópályán. Iszonyatosan unalmasak a versenyek, amikre most berak. Semmi rivalizálás sincs, 3-4 perc alatt eldől, hogy ki hanyadik, aztán meg még autókázunk 6 percet. AZ IZGALOM A TETŐFOKÁRA HÁG! Mellesleg a jutalom ismét nem túl jó, a legtöbb, amit eddig nyertem egy ilyen unalmas versenyen az 8000 volt, pedig voltam már első is. (Azt már meg sem említem, hogyha nem érsz be, akkor semmit sem kapsz, hiába mentél sokat. Régen sokat versenyeztem, de mostanában áttértem arra, hogy freemodeban vagyok. Meg kell hagynom, sokkal élvezetesebb és jövedelmezőbb, de lehetne több lehetőség. Meg jó, hogy van benne páncélkocsi, de eddig csak kétszer láttam, pedig a térképen is szoktam nézni, hogy van-e.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2013. 11. 28. 10:28

Egyetértek veled.
Bár engem nem rak be ilyen unalmas versenyekbe.
Én survival-lal játszok még sokat mert sokat hoz a konyhára.
Na meg a Bounty, vagyis vérdíj... Mi értelme van??? Felteszel valakire 6000$-t, amiből Lester elvisz 1000-et, aztán lelövöd a vérdíjas emberkét. Kapsz 5000-et. Eredmény: -1000$
Ezek alapján másokat sem értek, hogy miért tesznek másokra bounty-t.
Online-ban nekem az verte ki a biztosítékot, hogy amikor elértem a 21-es szintet, akkor rohantam megvenni a Sniper Rifle-t, és 20000$-ba kerül?! Urgh!
Well look who's back

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 29. 18:09

Ha aktiválunk egy csalást azt elmenti?Vagy csak akkor ment ha küldi közben csalunk?:| (nem mintha a későbbiekben szeretnék csalni csak szórakozásból néha)
Michael fején ugrálok!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 11. 29. 18:15

Ha csalsz csak akkor menti el ha mentesz.Ajánlom kapcsold ki az auto savet
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 11. 29. 18:18

Köszönöm majd kikapcsolom ha csalni akarok :roll: . De még a konzolt se tudtam megszerezni lehet 1 nap lehet 1 hét de az is lehet hogy 1 hónap :( .De am csak kiváncsiságból kérdeztem :) .
Michael fején ugrálok!

M3RC3N4RY
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2012. 07. 06. 00:43

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: M3RC3N4RY » 2013. 12. 01. 19:35

Nem értem miért lenne a multi lapos :/ multkor is ismrerős mesélte hogy látott vmi nagyon furcsa buggy-t,amit mondta a tulaj hogy lehet valahogy duplázni is.valaki nem tud róla vmit,vagy nincs valaki másnak is véletlen?:)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 12. 01. 22:00

Szerintem a space dockerről van szó, a duplázás meg egy bug. Nézz utána youtubeon.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 12. 02. 18:41

LS maraton!
Ha unod a pénteket gyere játsz velünk! Pènteken 15:00 (nálam 16:00) gyere gta onlineba és szorakozz!
Minden játèk módban fogunk jàtszani csak free modot hanyagoljuk kicsit
NA de aki jön az vegyen fel
PSN: Gonzales31_HUN
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA Online társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 12. 02. 19:19

Én jönni fogok ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése