GTA V Story DLC-k

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 15. 19:24

NikitaDragovich írta:Mit szólnátok egy ilyen térképhez? Szerintem félelmetes lenne! :D Egy ilyen térképet én szívesen elfogadnék, mert tényleg nagyon hatalmas.
http://i.imgur.com/TQOr4mA.jpg

Egyébként a napokban azon gondolkodtam, hogy vajon a GTA VI-ban is három főszereplőt irányíthatunk vagy csak egyet. Szerintetek hogy lesz? Szerintem az új GTA is többfőszereplős lesz. Leginkább annak örülnék, ha a GTA VI-ban három főszereplő lenne: Niko Bellic, Luis Lopez és egy teljes új karakter egy modern, HD-s Vice Cityben. Mit szóltok ehhez? :D
A map elég hatalmas, ugyanakkor csak egy kibővítése az V térképének. Persze ez nem baj meg jól is néz ki, én személy szerint örülnék neki, csak sajnos 99% esély van rá, hogy ez vagy még csak egy hasonló sem fog megvalósulni. Egyszerűen túl sok munka lenne vele és mostanában a Rockstar nem szereti ha túl sok a munka. Reménykedni persze lehet meg jó is lenne, de ez a térkép legfeljebb az álmainkban létezik csak, a játékban sajnos nagy valószínűséggel csak egy álom marad. :(

A három karakteres történetvezetés és játékmenet vonal megtartása jó ötlet, de szerintem ne régi szereplőkkel legyen. Nincs bajom Nikóékkal, de ők már megkapták a maguk történetét. Nem tartom valószínűnek, hogy a Rockstar ezt máshogy látja és újra belerakja a GTA IV éra szereplőit egy esetleges folytatásba. Ettől függetlenül azt valószínűnek tartom, hogy mostantól megmarad a három főszereplős történet és játékmenet egy darabig, de azt nem hiszem, hogy főszereplőként valaha visszatérnek majd a korábban már főszerephez jutott karakterek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 15. 21:34

Én nagyon remélem, hogy elhagyják ezt a több karakteres dolgot.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 15. 22:23

Ezt a fajta térképet már láttam. Őszintén, én jobban örülnék Miami-nak és a környező területeknek. Akár egész Floridát is lemodellezhetnék. Jó lenne több nagyobb város. A több karakteres dolog nekem bejött, de ha kiveszik a funkciót, nem fogom visszasírni. Én valami olyasmit is el tudok képzelni, hogy a következő GTA-ban két játszható karaktert adnak, akik egy olyan párost alkotnak, mint a Miami Vice-ban Crockett és Tubbs. Szerintem az is jól állna.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 16. 07:27

Amúgy úgy lenne jó a több karakter, mint a GTA IV-nél. Sokkal jobban beletudom magam élni az ő helyükbe, mint ezzel a váltogatással, ami ráadásul sokszor erőltetett volt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 16. 14:32

Rockstar69 írta:Amúgy úgy lenne jó a több karakter, mint a <a href="#">GTA</a> IV-nél. Sokkal jobban beletudom magam élni az ő helyükbe, mint ezzel a váltogatással, ami ráadásul sokszor erőltetett volt.
Nekem nincs bajom a váltogatással. Inkább az legyen mint a GTAIV-nél, hogy egy illetve két évvel az alapjáték megjelenése után jópénzért piacra dobjanak két DLC-t, majd adják ki lemezen is a kettőt teljes áron, mintha valami teljesen új játékot adnának ki csak azért, hogy legyen két új karakter meg néhány új lehetőség. Amúgy én sem csinálnék belőle tragédiát, ha nem lenne több karakter, de szerintem a Rockstar most egy ideig biztosan marad ezen a vonalon. Hogy meddig, az még kérdéses. Ahogy a GTA Online népszerűségét nézem még jó darabig nem fog jönni új GTA epizód, szóval még sajnos ráérünk azzal, hogy eldöntsük a több karakteres megoldás kérdését.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 16. 14:58

Aha, érdekes válaszok születtek. Sokatokkal egyet is értek ebben a dologban. Egyébként szerintetek a GTA VI-ban lesz női főszereplő? Én nagyon örülnék neki, hogy ha lenne. Na jó, a GTA Online-ban lehet női karaktert csinálni, de az nem az igazi, mert a GTA Online karakter nem tud beszélni és nincs igazi személyisége. Szóval szerintem egy női karakter mindenképpen igazi vérfrissítés lenne a sorozatnak. :D
Mellesleg van egy utalás az Altruist Cult weboldalán a GTA V-ben. Ha megfejtjük a morzekódokat, ami a weboldalon látható, akkor kiolvasható az a mondat, hogy 2017-ben visszatérünk. Meg ha jól emlékszem, akkor Vice Cityre is vannak utalások. Ti mit gondoltok erről? Szerintem hamarosan befejezik a GTA Online frissítgetését, és bejelent valamit a Rockstar Games. Erre az évre ugyebár nem tudjuk, hogy mit fog tervezni a Rockstar, mert már kiadták az utolsó két 2016-os frissítést, szóval lehet, hogy 2017 elején kapunk egy sztori DLC bejelentést, vagy esetleg a GTA VI-ot is bejelenthetik. Én nem bánnám igazából. :P :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 16. 15:27

Egy időben terjengett ez a hülyeség, de azok a morzekódok egyáltalán nem azt jelentik. Nincs benne semmi ilyen. Ez az igazi szöveg:

"THE INDUSTRIAL REVOLUTION HAS BEEN A DISASTER TO THE STABILITY OF THE HUMAN RACE. 
ALMOST ALL WOULD AGREE THAT CONTINUED FOCUS ON THE SUPERIORITY OF THE SUB 40 YOUNGER GENERATION WILL RESULT IN THE CATASTROPHIC AND TRAGIC END TO OUR CIVILIZATION. 

MAN IS A NOCTURNAL ANIMAL BY NATURE. 

THOSE WHO EXIST IN THE INDUSTRIAL-TECHNOLOGICAL SOCIETY, SUFFER FROM PSYCHOLOGICAL PROBLEMS. 

HYPERVITAMINOSIS D CAUSES ABNORMALLY HIGH CONCENTRATIONS OF CALCIUM, WHICH CAN CAUSE HARM TO THE HEART, KIDNEYS AND BONES. TOXIC CONCENTRATIONS ARE A DIRECT RESULT OF EXPOSURE TO THE SUN. 

CROWDING CAUSES STRESS AND AGGRESSION 

PRIMITIVE SOCIETIES, ONES WHERE CLOTHES AND TOOLS OF THE INDUSTRIAL REVOLUTION WERE NOT NEEDED, PROVIDED A STABLE FRAMEWORK FOR THE FUNCTION OF SOCIETY 

ONE CAN NOT COMPLAIN ABOUT THE DECAY TRADITIONAL VALUES YET EMBRACE TECHNOLOGY 

A MAN AS AN INDIVIDUAL, WORKING WITH AN AUTONOMOUS GROUP OF INDIVIDUALS, ALL OF WHOM ARE NAKED IN SPIRIT AND IN THE CLOTH, REMAIN HEALTHY TO HIMSELF AND OTHERS. 

SUB 40S ONLY EXIST AS SUBSISTENCE TO THE ALTRUISTIC MAN AND GAINS LIFE FROM CONSUMING THEM 

BAN CLOTHES. BAN LIES. BAN YOUTH. BAN DECEIT. EAT OF THE FLESH. DRINK OF THE BLOOD. WE KNOW. ALTRUISM. THE GREATEST GOOD, FOR THE GREATEST GENERATION. WE SHALL BOOM AGAIN."
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 17. 21:29

A női karakterrel nem lenne bajom, de valahogy ez a gengszteresdi, lecsúszott életű gengszterélet rablásokkal meg nagy balhékkal, vagy csak szimplán a fennmaradásért meg a riválisok legyőzéséért folyó állandó harc... ez valahogy nekem nem túl "nőies". Persze tudom, hogy sok olyan nő van a valóéletben is, akik gyilkoltak már vagy akik loptak meg bandákhoz tartoztak, de a legtöbb lecsúszott életű nő nem gengszterkedésből, autólopásból meg rablásokból, ergo GTA-ban eddig nem megszokott tevékenyégekből tartja fent magát és egy bandának vagy bűnszervezetnek is max csak úgy a tagjai, hogy prostituált vagy ehhez hasonló szerepkört töltenek be. Persze elképzelhető, hogy a Rockstar tudna valamit kezdeni ezzel és egy igen kemény bűnözőnőt tudnának életre kelteni egy kemény sztorivonallal, de szerintem biztonságosabb az, ha inkább a férfiaknál maradnak. Természetesen ezzel most nem a nők ellen szólok, egy nőnek is lehet zűrös gengszterélete, de a lopás meg az ilyenek inkább tinikorban jellemzőek a csajokra, majd amikor egy bűnszervezet felkarolja őket, általában nem azt a feladatokat kapják, hogy a férfiakkal együtt vagy nélkülük vegyenek részt rablásokban vagy nagy lövöldözésekben, járműves üldözésekben, hanem szépen ki lesznek állítva az utcasarokra, ahol a testüket árulják. Szóval nem tartom rossz lépésnek, inkább csak kockázatosnak, a fentebb említett okok miatt. Egyszerűen nem hallottam még sok olyan nőről (legalábbis a modernkorban, az amazonokat meg az egyéb ilyen femina beállítottságú egykori kultúrákat most ne vegyük ide), akik olyan dolgokat csináltak volna, mint amik egy GTA-ban szinte már természetesnek minősülnek.

Új GTA-résznek vagy más Rockstar játéknak örülnék, szeretem a GTAV-öt, de az idő vasfoga már kezdi kicsit marcangolni, főleg a mocskosul elhanyagolt singleplayert.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 17. 23:17

Egy felturbózott Paige Harris jó női főhős lenne. Vagy mint a csaj a Kill Bill-ből. De talán az lenne a legjobb, hogyha kapnánk egy olyan női mellékkaraktert, aki folyton szekálna minket azzal, hogy sokkal jobb, mint mi (ami akár igaz is lehetne), kissé arrogáns és csipkelődő, de a mi oldalunkon állna. Aztán a sztori folyamán valamikor meghalna.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 17. 23:40

Igen, egyetértek veletek is. Mindenesetre én szívesen elfogadnék egy női főszereplőt. :)
Most azonban egy kicsit eltérnék ettől a témától, és inkább egy másikra váltanék át. De természetesen továbbra is kíváncsi vagyok arra, hogy a többiek mit gondolnak egy női főszereplőről. Úgyhogy nyugodtan válaszolhattok az előző témára is.

Na, most viszont arról lenne szó, hogy találtam egy videót a neten (MrBossFTW töltötte fel YouTube-ra), ami a GTA Online jövőbeli DLC-iről szól. Eléggé érdekesnek tartom. Mindazonáltal szerintem ez biztosan fake lehet. MrBossFTW rengeteg fölösleges és kacsa videókat csinál a GTA V-ről, hogy sok pénzt kapjon. Nem tudom, hogy igaz-e, ami a videóban van. Belinkelem ide a videót. Mindenki nézze végig, és mindenki mondja el a véleményét erről. Nagyon kíváncsi leszek a véleményetekre. :D

https://www.youtube.com/watch?v=grtsHM0wuws
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 18. 06:25

A csávó és a videó is fake. Ne legyél naiv.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 18. 07:01

Meg se nézem, tuti baromság. A GTA V-el foglalkozó YouTube celebek nagyrésze ebből él meg. Decemberben állandóan azt hangoztatták, hogy pár hónapon belül visszatér Liberty City a GTA Online-ba. Amúgy azért is baromság, mert a Rockstar elmondta, év elején, hogy csak két nagyobb frissítés jön a GTA Online-hoz, amik már megvoltak.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 18. 14:20

Igen, igazatok van. Gondoltam, hogy ez is fake. -.- Én is nagyon utálom a GTA V-tel foglalkozó YouTube celebeket, mert mindegyik csak a pénzre hajt. Baromságokat híresztelnek egyfolytában ezek az idióták. MrBossFTW pedig egy nagybetűs lúzer! A GTA Series Videos a legjobb GTA-val foglalkozó YouTube csatorna, MrBossFTW meg a többi lúzer sehol sincsen hozzájuk képest! Példának okáért ott van az a tény, hogy MrBossFTW egy GTA Online-os frissítésről rengeteg videót csinál, míg a GTA Series Videos csak egyet vagy kettőt. Aztán MrBossFTW videóinak a nagy része semmiről sem szólnak, ráadásul 1-2 órás videókat tesz fel az a gyökér, ezzel szemben a GTA Series Videos tagjai csak néhány perces videókat töltenek fel, de azok már így is tartalmasabbak, mint MrBossFTW hányadékai!
Mindegy, bocs a téves információ miatt. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 18. 15:18

Azèrt a Fallout-os videóit bírtam..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 26. 23:51

Hát, már végleg elfelejthetjük a sztoris DLC-t, gyerekek... :( R.I.P. GTA V Sztori DLC!

https://www.gamekapocs.hu/hir/56238/nem ... ot_a_gta_v
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése