GTA V Story DLC-k

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2014. 04. 06. 07:29

Remélem legalább olyan minőségűek lesznek a DLC-k mint mondjuk a The Ballad Of Gay Tony.
Remélem lesznek új fegyverek és járművek, de nem csak egy új sportkocsi vagy gépfegyver, hanem valami különleges amihez hasonló sincs. Például lángszóró, de eltudnám képzelni a TBOGT-s AA-12 shotgun visszatérését. Járművek terén kicsit lehet nehezebb újítani, mivel már most is rengetegféle jármű közül választhatunk, de örülnék új katonai járműveknek, és jó lenne ha valahogy lenne lehetőségünk ellopni ezeket anélkül hogy az egész katonai bázis nekünk ugorjon.
Meg kell mondjam, engem egy kicsit szíven ütött, amikor megtudtam, hogy az egyik legrégebbi életfeltöltési lehetőséget kivették, az evést. Apró dolognak tűnt, de nagyban megkönnyítette a játékmenetet. Remélem visszatérhet.
Jó lenne, ha néhány tuningolási lehetőség még jönne. Például nitro.
Attól függetlenül, hogy mekkora zöld terület van a játékban, szerintem nincs eléggé kihasználva. Lehetne néhány új elem a természetben is. Barlangok, és hasonlók.

Ennyi jutott most hirtelen eszembe, mondjuk nem valószínű hogy ezek benne lesznek.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 06. 10:27

Amikről írtál, annak nagy része valamilyen szinten benne van már most a játékban...

- a TBoGT-s shotgun a GTA V-ben Assault Shotgun néven van jelen
- enni lehet mind a sztori módban, mind Online-ban. Az egyjátékos módban lehet italautomatákból, illetve boltokból venni csokit, cukrot, kólát, amik felviszik az életerőt. Online-ban már tárolni is lehet ezeket a dolgokat.
- a nitró is valamilyen formában benne van a játékban. Egy kicsit sok pénzért (kb. 20000-50000 dollárig) a tuningműhelyben lehet venni ún. turbót, ami eléggé megdobja a gyorsulást.
- szerintem rengeteg szép hely van a GTA V vidéki területein, szerintem azon már nincs mit változtatni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2014. 04. 06. 10:38-kor.
Well look who's back

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2014. 04. 06. 10:32

-Lehet, hogy van Assault Shotgun, de ne robbanófejes.
-Nem lehet olyan szinten enni mint mondjuk a GTA 4-ben. Nem ugyan az.
-Az attól még nem nitro
-Van szép, de amennyire beharangozták többre számítottam.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 04. 06. 10:37

Járműveket és fegyvereket most is kapunk, nekem több nem kell. Már az alapjátékban teljesen meg voltam elégedve a felhozatallal, minden megvolt, ami kellet, illetve a Special Cabrine az az új, amit használok, és esetleg még a Heavy Pistol, amit hasznosnak találok. A gyors éttermek nekem is hiányoznak.

A Story kiegészítők között már biztos, hog lesz néhány új Assassination küldetés, ami szintén egy kisebb frissítésnek ígérkezik, viszont vélhetően lesznek nagyobb letölthető tartalmak is, amire abból következtetek, hogy a tavaszi frissítések bejelentésekor (http://gtaplace.hu/hir/1786/tovabbi-gta ... z-folyaman) nem "update-ként" hivatkoztak rá, hanem "DLC-ként". Nekem olyan érzésem van, mintha a kettő között különbséget tennének.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 06. 11:23

Hamár Assassination akkor én olyat képzelnék el mint a Hitmanben csak azért annyit nem kéne lopakodni
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 04. 07. 17:38

Cube Head írta:Remélem legalább olyan minőségűek lesznek a DLC-k mint mondjuk a The Ballad Of Gay Tony.
Remélem lesznek új fegyverek és járművek...
Gondolom olyan járművekre gondolsz amik az utcákon is futkoznak.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
tatec
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 19:05
Tartózkodási hely: Arad

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: tatec » 2014. 04. 08. 16:09

Szerintem az uj DLC valahol Nort Yankton-ban fog tortenni meg persze los santosban is,es tenyleg jo lenne ujra CJ de majd elvalik,a Vice City-t nem DLC formajaban akarom latni ujra hanem egy teljesen uj fö cim legyen!!!
" Good Shot Amigo!"

Avatar
Atlas
CJ zoknija
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. 07. 30. 14:43
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Atlas » 2014. 04. 08. 17:23

Én a tuning műhelyt dobnám fel:
-hidraulika
-nitró
-egy-két új lámpa(szín)
-neon
és több lowrider autót berakni egy DLC be. tudom sokat várnék el mert nem az a cél hogy, Need For Speed-et csináljunk belőle :lol: de ezek jók lennének plusz egy-két autós küldetés.
"Surviving is winning, Everything else is bullshit!" - Michael De Santa

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 08. 18:02

Igen, ez valóban jó ötlet, és az autós küldetésekkel Franklin jövőbeli munkái ki is lennének lőve a listáról.
Well look who's back

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 04. 10. 18:03

Ha már DLC-kről álmodozunk akkor én is leírnám,hogy minek örülnék a későbbiekben:

-Az evés az mindenképpen hiányzik,ahogy Cube is mondta. Szóval lehetne valami kis étterem vagy ilyesmi,ahol be lehet majd kajálni rendesen. Például a Chuckin Bell falodák,amikről korábban már beszéltem. Teljesen feleslegesen van ott,ha be sem lehet menni.. :D

-Fegyverek közül én is csak a lángszórót vagy a molotov-koktélt emelném ki,amik tényleg nagy pusztítást tudnak csinálni.
-Járművekből jó lenne,ha lenne valami Ferrari kinézetű sportkocsi,esetleg pár LowRider illetve amit a legjobban hiányolok,vagyis a HUNTER vadászhelikopter. Mindenképpen be kéne tenni a játékba.
-Visszatérhetne a kaszinózás is,de most egy kicsit fejlettebb módon. Pl. póker vetélkedők,amikben lehet nagyokat kaszálni vagy bukni. ;)

-Ami szintén hiányzik a játékból,az a kondizás. Ha már a San Andreas-ra emlékeztet minket a játék jóformán,akkor térjen vissza a gyúrás,de persze itt is több lehetőséggel.
-Tetoválásokból és fodrászati elemekből kevés a választék,szóval azon sem ártana csiszolni.
-A tuningoló garázsokból nekem is hiányzik a nitro,de mást onnan nem emelnék ki.
-Örülnék a visszatérne az is,hogy több rejtekhelyen is meghúzhatjuk magunkat,mert elég szar,hogy csak 1 ház van minden karakternél,amit be lehet járni.

Egyenlőre ennyi,ami eszembe jutott,remélem pár elem majd visszaköszön a játékban. ;)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 04. 10. 20:11

A molotov-koktél már most is benne van. Az az egyik a rejtett fegyverek közül.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 04. 10. 20:47

Az edzéssel az a baj, hogy még a játék megjelenése előtt mondták, hogy egyelőre nagyon nehéz lenne a játéknak ennyi minden mellett három karakter testalkatát is figyelemmel kísérnie, nem érné meg kompromisszumokat kötni emiatt.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 11. 14:38

Tegnap játszottam Franklin465-tel és egy másik taggal, és egy csomó dolgot mondtunk, ami hiányzik a GTA V-ből. Nekem ami először feltűnt az az, hogy NEM LEHET EBBEN AZ ISTENVERTE JÁTÉKBAN LEGUGGOLNI!!! Aztán persze ott volt a kondizás, a kaszinó, a kajálás, nincs erdő (RENDES ERDŐ!), Online-ban nem lehet nagy utasszállítóval menni, és még ezeregy dolog. Remélem néhányat azért pótolni fognak a DLC-k, bár kétlem. :(
Well look who's back

BigMate11
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014. 04. 08. 19:36

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: BigMate11 » 2014. 04. 11. 20:25

A lángszoró hiányzik a játékból.Nekem is feltűnt hogy nem lehet guggolni kicsit idegesítő volt mert meg szoktam hogy minden GTA-nál guggoltam lövés közben.Más honlapon olyanokat hallotam hogy lesz Liberty City DLC
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BigMate11 2014. 04. 12. 07:20-kor.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 11. 20:27

A GTA játékoknál az "elvileg" azt jelenti, hogy "nem lesz".
Well look who's back

Válasz küldése