GTA V Story DLC-k

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2015. 06. 25. 11:30


Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 25. 12:01

Ez már kicsit olyan, mint a tinédzser szerelem. A legapróbb jelből is azt gondoljuk, hogy kiszemeltünk szerelmes belénk. Ettől függetlenül tetszene egy sztori DLC, de akár Franklin Online-ban való megjelenése is.
Well look who's back

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 26. 07:35

Reméljük a Vice City-s poszter is utalás valamire :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 26. 10:02

Már rohadtul jöhetne valamiféle hosszabb távú szórakozást biztosító DLC a GTAV sztorijához, mert ezekkel a mini szarokkal már nem vagyok lekenyerezve. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 26. 17:47

Jó volna ha jönne, nagyon állat volna. Tetszik, hogy azon a képen egyáltalán nem LS van :D
Habár mégis inkább a Last of us DLC-jét venném meg, mert abból is jön 1 új :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2015. 06. 26. 18:56

Megnyílik a kaszinó ha minden igaz :D :D :D http://www.gamestar.hu/grand-theft-auto ... x-one.html

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 26. 20:07

Nekem a Függetlenségi Napot ki ne hagyják!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 26. 20:14

Fú, de jó is lenne a kaszinó! Ha választani kell, akkor most inkább az Ill-Gotten Gains 2. része jöjjön, remélhetőleg a kaszinóval együtt.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 26. 20:46

Tényleg jó lenne, ha beletennék San Fierrót és Las Venturast Los Santos és Blaine County mellé. Sőt, láttam ma egy térképet, amit egy fan készített. Látható a térképen Vice City, San Fierro, Las Venturas, Los Santos és Blaine County.
Állati lenne, ha ezeket mind hozzátennék a GTA V-höz, csak az biztos, hogy a régi konzolok már nem bírnák el. :(
http://i.ytimg.com/vi/2EG27bEy9Uc/maxresdefault.jpg

Igen, a kaszinót már én is várom! Nagyon boldog vagyok, hogy megérkezik a kaszinó! :D FUCK YEAH!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 26. 21:34

Ez a térkép már szerintem túl nagy. Ekkorát én azért nem szeretnék, bár a gondolata azért kecsegtető. Ha több főszereplő lenne, akkor talán a sok utazgatás nem zavarna.
A kaszinóról még nem mondtak semmit, úgyhogy szerintem még korai az öröm.
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 27. 09:05

Jobban örülnék, ha a kaszinót ki lehetne rabolni egy saját magad által megtervezett rablásban. Ez sem a sztoriba, sem az Online -ba nem ártana.
Amúgy várom már a függetlenség napját.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 27. 10:26

NikitaDragovich írta:Tényleg jó lenne, ha beletennék San Fierrót és Las Venturast Los Santos és Blaine County mellé. Sőt, láttam ma egy térképet, amit egy fan készített. Látható a térképen Vice City, San Fierro, Las Venturas, Los Santos és Blaine County.
Állati lenne, ha ezeket mind hozzátennék a GTA V-höz, csak az biztos, hogy a régi konzolok már nem bírnák el. :(
http://i.ytimg.com/vi/2EG27bEy9Uc/maxresdefault.jpg

Igen, a kaszinót már én is várom! Nagyon boldog vagyok, hogy megérkezik a kaszinó! :D FUCK YEAH!
EZ DE ÁLLAT! *o* de logikázva, szerintem nem fog a Rockstar 2 update-ot egy hónapban kiadni szóval jöhetne akár egybe is.
De egy ilyen térképet kibaszottul elfogadnék!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 30. 09:58

Gonzales írta:
NikitaDragovich írta:Tényleg jó lenne, ha beletennék San Fierrót és Las Venturast Los Santos és Blaine County mellé. Sőt, láttam ma egy térképet, amit egy fan készített. Látható a térképen Vice City, San Fierro, Las Venturas, Los Santos és Blaine County.
Állati lenne, ha ezeket mind hozzátennék a GTA V-höz, csak az biztos, hogy a régi konzolok már nem bírnák el. :(
http://i.ytimg.com/vi/2EG27bEy9Uc/maxresdefault.jpg

Igen, a kaszinót már én is várom! Nagyon boldog vagyok, hogy megérkezik a kaszinó! :D FUCK YEAH!
EZ DE ÁLLAT! *o* de logikázva, szerintem nem fog a Rockstar 2 update-ot egy hónapban kiadni szóval jöhetne akár egybe is.
De egy ilyen térképet kibaszottul elfogadnék!
Na ez aztán tényleg nagyon állat lenne! :D Csak az a baj, hogy ha a Rockstar egyáltalán eljut odáig, hogy rávegye magát egy ekkora léptékű projekt elkészítésére, biztosan csak current gen konzolokra (PS4/X1) jelenne meg, a prevgen masinák egy ekkora játékterületet már biztosan nem bírnának el. A másik probléma meg az, hogy egy ilyen DLC-jért, amiben gyakorlatilag kibővítik és részben átalakítják a már meglévő pályát, elég valószínű, hogy nagyon komoly pénzeket fognak kérni, kis túlzással akár egy olcsóbb currentgen játék árát (kb. 13-14ezer HUF) is elkérhetnek majd egy ekkora frissítésért. Persze egy ekkora összefüggő világért talán megérné, de szerintem egy ilyen ambiciózus projektbe még a Rockstar sem mer belevágni - legalábbis egyelőre. Én még mindig amondó vagyok, hogy örüljünk annak, ha egyáltalán kapunk egy Ludendorff/North Yankton DLC-t új térképet tartalmazó kiegészítőként, és majd csak akkor kezdjünk el komolyabban gondolkodni/reménykedni egy, a fenti képen látható DLC-ben, ha már egy kisebb North Yanktonnal bővült az alapjáték térképe.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 06. 30. 10:31

Miért gondolod ennyire állhatatosan, hogy adnak majd egy Ludendorffot?
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 30. 11:04

VoorstedelijkeViking írta:Miért gondolod ennyire állhatatosan, hogy adnak majd egy Ludendorffot?
Mert számomra ez az eddigi leglogikusabb, új térképet tartalmazó történetkiegészítő DLC lehetőség a GTAV-nél. Valószínűtlennek tartom, hogy csak azért a két-három sztoriküldetésért melóztak volna ennyit az egész kisvárossal/körülötte lévő vidékkel, ráadásul a GTAV esetében érdemi történetről szinte csak a Ludendorff-ban történtek okán beszélhetünk. A három főhős közül kettőnek ide vezethető vissza élettörténetének egy része, szóval ha a Rockstar akár Michaelről, akár Trevorról akar majd egy háttérsztorit kiadni (ami szükséges is lenne, hogy jobban megismerjük a karaktereket), mindkettejüknek köze lesz Ludendorff-hoz. Továbbá, ha a Rockstar előbb-utóbb ki akar majd adni egy új térképet, sokkal valószínűbb, hogy a sztoriban és GTA Online-os bugban félig-meddig már befejezett Ludendorffot/North Yanktont fogja kiadni, mint mondjuk egy LS-hez és Blaine County-hoz hozzácsatolt San Fierrót vagy Las Venturast.


Amúgy nem azt mondom, hogy ha lesz sztori DLC a GTAV-höz, az mindenképpen Ludendorffos/North Yanktonos lesz, csak ha esetleg veszik a fáradtságot és egy esetleges történetkiegészítést egy új pályán kívánnak megvalósítani, akkor az sokkal nagyobb eséllyel lesz egy már félkész North Yankton, mint egy nulláról elkezdett, Blaine County mellé beszúrt San Fierro és Las Venturas.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése