GTA V Story DLC-k

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 04. 23. 10:28

Nekem kicsit nehezemre esik elhinni hogy olyan sok időt töltöttek a várossal. Szerintem nagyon is hiányzik belőle az előző GTA részekben megismert életérzés. A VC, a SA a IV mind remek városokat adott nekünk, amit fel lehetett fedezni, Los Santos viszont eléggé... üres lett szerintem.
A vidék meg még sokkal pocsékabb.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 23. 10:37

A vidéket tény, hogy nagyon elrontották. Pontosabban nem használták ki eléggé. Készítettek egy szimpla vidéket, amit egy-két apróbb érdekesség kivételével csak azért készítettek el, hogy legyen és hogy ez is beleszámítson az ígért óriási játékterületbe. A városnál azért sokkal jobb a helyzet, szerintem az azért nem olyan lett üres. Persze azt is lehetett volna még jobban feltölteni lehetőségekkel, de mindent összegezve szerintem Los Santos azért hozza a kötelezőt, amit a korábbi részek is hoztak. Amúgy a vidék szerintem elsősorban (főleg a currentgen és PC-s változat esetében) a tengeri, víz alatti élővilág miatt lett ennyire elhanyagolva. Bár kitudja. A lényeg, hogy szinte az egész kihasználatlan maradt. Azt, hogy sok időt töltöttek a várossal, most nem elsősorban a tartalomra, hanem magára a felépítésére (épületek, utak, stb.) értem. Mert méretre abszolút rendben van a város és a vidék is, csak tartalomra nem.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 23. 11:14

Jó, igazatok van. De ha már San Fierrót és Las Venturast nem teszik bele a GTA V-be, akkor legalább Liberty Cityt vagy North Yanktont adják már hozzá a játékhoz! Liberty City nem tartana olyan sokáig, hogy megcsinálják a GTA V grafikájával. Annyira imádtam Liberty City városát; csodálatos volt. Sokkal jobban bejött nekem LC, mint LS.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 23. 11:37

Hát... végül is North Yankton félig-meddig elkészített verziója még mindig ott függ valahol a játék titkosított fájljai között a fejlesztők páncélszekrényében, így még van esély, hogy valamikor kiadják - bár lehet, hogy a kedves GTA Online ezt az ötletet is a kukába rakta már a sok multiplayeres fanboyjal meg cheaterrel. Liberty City is nagyon jó lenne, de arra sokkal kisebb esélyt látok, mint North Yanktonra, pedig a GTA Online miatt arra is csak max 25-30% esélyt látok, hogy valamikor a jövőben megvalósul. Talán majd akkor nyúlnak új területhez (a félkész North Yanktonhoz), amikor Los Santost már a sztratoszféráig megtöltötték a hülyébbnél hülyébb adversary módokkal és a szarabbnál szarabb ruhákkal, fegyverekkel, tetoválásokkal, autókkal és még sorolhatnám napestig az unalmas, rendkívül rövid távú élményt nyújtó tartalmakat.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 23. 12:49

Én igazából azt nem értem, hogy ha ez egy online játék – hangsúlyozom: ONLINE –, akkor miért nem bővítik területekkel? Emlékszem, hogy régen azt nyilatkozták, hogy a GTA Online egy teljesen különálló játék a GTA V-től. És ha szerintem ez egy online játék, akkor több városnak kéne benne lennie. Milyen gáz már, hogy csak Los Santos és Blaine County van benne. Miért nem lehetne kibővíteni Liberty Cityvel és North Yanktonnal, ha már ez egy ONLINE játék? Komolyan mondom, a Rockstarnak lenne még mit tanulnia a CD Projekt RED-től. CD Projekt RED az a fejlesztőcsapat, akik normális DLC-ket adnak ki a játékaikhoz, és sohasem hagyják cserben a rajongóikat!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 23. 13:03

Más játékfejlesztőket én nem kevernék most bele ebbe, de az tény, hogy nonszensz amit most csinál a Rockstar. Igen, valóban azt nyilatkozták még a megjelenés előtt, hogy a GTA Online-t egy különálló, önmagában is külön értékelhető, külön történettel/történetekkel rendelkező multiplayernek szánják, ezért is nevezték el másképpen, mint egy sima multiplayert, amit az eddigi játékaiknál láttunk. Emlékszem, emiatt kezdetben sokan meg is voltak ijedve, hogy ez azt jelenti majd, hogy külön meg kell vásárolni az Online-t a singleplayerhez, hogy lehessen játszani vele és arra is emlékszem még, hogy mindenki nagyon örült, amikor a Rockstar egy közleményben kijelentette, hogy erről szó sincs, ingyenes lesz az egész. Szóval már a kezdetben be volt jelentve, hogy hatalmas hangsúlyt kap majd az Online, csak arra nem gondolt még senki (bátran merem állítani, hogy talán maga a Rockstar sem), hogy az egész sorozatot egy multiplayer orientált játékká fogja avanzsálni. Valóban mondták, hogy bővíteni fogják majd, vagy legalábbis szeretnék bővíteni új területekkel, de akkor még nem gondoltak arra, hogy a sok hülye hekker meg játékos bőven megelégszik majd a monoton, ingyenes mini szarságokkal és így is több száz órát ölnek majd a játékba. Na mindegy.
Egyelőre úgy tűnik, hogy sajnos menthetetlen a GTAV és a GTA Online is, előbbi komolyabb fejlesztésére nem valószínű, hogy valaha is sor kerül majd, utóbbiban meg maradnak a mini szarságoknál, duplatriplamultis eventeknél, adversary hülyeségeknél meg minden olyan dolognál, amik a normális ízlésű és ítélőképességű játékosok számára egy üres fertővé teszik a sorozat legújabb tagját.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 04. 30. 21:10

Szerintem felejtsék el az Online-t. Valami új játékot adhatnának ki, több értelme lenne..
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 05. 01. 06:44

Egyetértek. Ezt mondom én is. Nem tudom mit kell egy lassan 3 éves játékon pörögni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 01. 09:36

Érdekes, eddig mindig azt mondtad/mondtátok, hogy milyen jó a Rockstarban, hogy évekig nem adnak ki új játékot, mert ha túl sűrűn adnának ki egy új részt, az CoD-ot csinálna a szériából és unalmassá tenné az egészet. -.- Na mindegy. A lényeg, hogy én is egyetértek, bár nekem nem feltétlenül kéne még egy új játék sem, csak ezt a rohadt Online-t hagynák már el végre. Egyébként előre félek attól, hogy a következő Rockstar játék is egy Online játék lesz, szóval én azért nem várok semmilyen új Rockstar játékot, mert a GTAV-re nézve előre félek a végeredménytől. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 05. 01. 10:31

Az új játék alatt nem feltétlenül GTA-t értettem, hanem mondjuk egy Red Dead Redemption-t, Bully-t, Agent vagy Manhunt-ot.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2016. 05. 01. 10:37

Rockstar69 írta:Az új játék alatt nem feltétlenül GTA-t értettem, hanem mondjuk egy Red Dead Redemption-t, Bully-t, Agent vagy Manhunt-ot.
Egy új Red Dead-nek nagyon örűlnék.
SZERK: Inkább készítsenek egy játékot 6-7 évig, de az minőségi legyen.
A járműveket amik a frissítéssel jöttek azt már a játék megjelenésekor is hozzá tudták volna adni. 207 szintű vagyok online-ban és mit tudok benne csinálni? semmit. A játéknak semmi hangulata. A San Andreas-nak ott volt a gettó, a Vice City-nek pedig a 80-as évek hangulata. ( https://youtu.be/JkRKT6T0QLg )
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Franklin 2016. 05. 01. 10:46-kor.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 01. 10:42

Franklin írta:
Rockstar69 írta:Az új játék alatt nem feltétlenül GTA-t értettem, hanem mondjuk egy Red Dead Redemption-t, Bully-t, Agent vagy Manhunt-ot.
Egy új Red Dead-nek nagyon örűlnék.
Úgy már más. Én is egy Red Deadnek örülnék legjobban. Szerintem a "vadnyugatos GTA" sok tekintetben köröket vert a jelenkori, modern GTA-kra.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 15. 14:40

Mit szólnátok egy ilyen térképhez? Szerintem félelmetes lenne! :D Egy ilyen térképet én szívesen elfogadnék, mert tényleg nagyon hatalmas.
http://i.imgur.com/TQOr4mA.jpg

Egyébként a napokban azon gondolkodtam, hogy vajon a GTA VI-ban is három főszereplőt irányíthatunk vagy csak egyet. Szerintetek hogy lesz? Szerintem az új GTA is többfőszereplős lesz. Leginkább annak örülnék, ha a GTA VI-ban három főszereplő lenne: Niko Bellic, Luis Lopez és egy teljes új karakter egy modern, HD-s Vice Cityben. Mit szóltok ehhez? :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 15. 18:35

Jó nagy map, de szerintem egy ekkora map nem kéne story mode-ba, inkább Multiplayer-ben lenne hasznos.

Amúgy nem volt rossz ez a három szereplős dolog, sok hasznos oldala van, de én inkább egy olyat képzelnék el, egy főszereplő van, de azt három karakter közül kéne kiválasztanunk. A három karakternek egybevágna a sztorija, de csak egynek a bőrébe bújhatnánk bele egy mentésen belül.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 15. 18:59

Ez az ötlet gyakorlatilag hasonlít a Gta 4-re. Azaz ott van Niko, Luiz meg Johnny. Ha értitek. :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése