GTA V Story DLC-k

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Atlas
CJ zoknija
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. 07. 30. 14:43
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Atlas » 2014. 06. 09. 19:34

Huh, már azt hittem újra kell kezdeni :S
"Surviving is winning, Everything else is bullshit!" - Michael De Santa

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 10. 11:43

Ha a PC ás NextGen ősszel jön, szerintem várható egy sztori DLC is. Év végére mondták úgyis, lehet a PC-s bejelentés elhúzását kompenzálandó, a R* egyszerre adja ki az 5 platformra a sztori-DLC (első) részét.
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 10. 12:36

Reméljük is.
Én leginkább az elvarratlan történetszálak elvarrását várnám el ebben a DLC-ben, no meg azt, hogy ingyenes legyen. Aztán az Online Heistek is jöhetnének...
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 10. 14:24

Ingyenes sztori DLC... milyen szép is lenne. :D Csak sajnos túl szép lenne ahhoz, hogy a R* tényleg ingyen kiadja, elég, ha visszaemlékezünk a TBOGT-re vagy a TLAD-ra.

Amúgy most, hogy bejelentették a többi platformra a játékot, már elég sanszos, hogy amíg nem jelenik meg az összes platformra, addig sem sztori DLC, sem Online Heistek nem fognak jönni. Ergo nagyon örülök a PC-sek és Nextgenesek örömének, csak annyiból mégsem annyira, hogy nagy valószínűséggel őszig (vagy még tovább) várhatok egy normális sztori DLC-re és az Online Heistekre. -.- Na mindegy, legalább láthatom egy többnyire igényes fejlesztőcég játékát a szememben továbbra is "fantasztikus" nextgen konzolokon. Hátha ez a játék feldobja majd őket végre. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 10. 18:42

Mit is mondtak? tavasz folyamán jönnek az online heistek... pff :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 10. 18:50

Ha nem lesz ingyenes a DLC, akkor nem hinném, hogy megveszem, hacsak nem lesz benne valami igazán egetrengető újítás.
Well look who's back

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 06. 10. 20:34

Én sem hinném, hogy ingyenes lenne, bár igazából nem elképzelhetetlen. Viszont ha tesznek a játékba új zenéket is, akkor valószínű, hogy fizetős lesz, mert a jogdíjakat ki kell perkálni.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 06. 10. 20:51

Inkább kerüljön pénzbe a sztori DLC minthogy igénytelen és tartalmatlan legyen. Ezek a kisebb DLC-k amiket kiad mostanában a R* tök ingyen vannak, és legyünk is vele megelégedve szerintem, még ha nincs is benne sok tartalom. Nem sok fejlesztő ad ilyen ajándékokat a rajongóinak. :)
(A hentes se ad ingyen malachusit amíg nincs fincsi marhahús. ;) )
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 10. 21:17

Visali írta:Én sem hinném, hogy ingyenes lenne, bár igazából nem elképzelhetetlen. Viszont ha tesznek a játékba új zenéket is, akkor valószínű, hogy fizetős lesz, mert a jogdíjakat ki kell perkálni.
Hát ez az! Ezt próbáltam én is elmondani. :D Ha a sztori DLC-k legalább olyan nagyszabásúak lesznek, mint anno a GTAIV-hez a TBOGT és a TLAD (márpedig ha sztori DLC-k, akkor nyilván olyan nagyszabásúak lesznek), akkor konkrétan esély sincs arra, hogy ingyen megkapjuk. :D DLC és DLC között is van különbség. Más dolog egy-két fegyvert/új járművet elkészíteni és belerakni a játékba, mint egy történet kiegészítését elkészíteni új dialógusokkal, esetleges új szereplőkkel (új szereplő esetén ugye rendesen meg kell fizetni a szinkronszínészt), új átvezetővideókkal, esetleges új helyszínnel (North Yankton/Ludendorff). Ezek azért nem a "kétfilléres", szinte ingyenes DLC kategóriákba tartoznak, hisz a R* nem csak pár munkaórával fizet értük, mint az eddigi mini-DLC-knél. Nem, egy sztori DLC elkészítésében már komolyabban, anyagilag is kénytelenek fizetni, nemcsak munkaórával, úgyhogy én szinte teljességgel kizártnak tartom, hogy az érkező sztori DLC-k valaha is ingyenesek lesznek. Biztos, hogy ezek már fizetős tartalmak lesznek, legszélsőségesebb esetben max azt tudom elképzelni, hogy a nextgen/PC tulajoknak a sztori DLC legelső része ingyenes lesz kárpótlásként, a többiért viszont nekik is ugyanúgy fizetniük kell majd.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 11. 05:42

Ha ilyen nagyszabású lenne, mint egy TLaD, akkor megértem, hogy fizetős. Én olyasmi kiegészítőre gondoltam, ami hozzáad pár küldetést a játékhoz, pár új autót beleraknak, benne lesz esetleg a jetpack, egy kicsit folytatják a sztorit, pl. Franklin nyit egy autószalont, Michael a családjával foglalkozik, Trevor meg csak marad Trevor. És ennyi. Ezért elkérnek legfeljebb 1500-2000 forintot.
Well look who's back

manhunt2000
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. 06. 10. 11:08

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: manhunt2000 » 2014. 06. 13. 18:53

Nem olvastam bele nagyon a többi kommentbe,de niko belic ideutazna liberty-ből és valamelyik GTA V főszereplőnek dolgozna először nem lenne rossz,vagy packie a 4-ből vele élhetnénk át a rablásokat,meg egyéb küldetéseket.:D

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Neil » 2014. 06. 13. 19:28

Ááá, egy Packie-s DLC, hmm... :D Egy vérbeli bankrabló,4-5 nagyobb balhé, plusz néhány mellékküldetés. :) De lehetne mondjuk 2 pénzszállítórablás, 3 bank, 4 ékszerüzlet rablása, plusz egy esetleges kaszinós balhé.Ez 10 nagy balhé, melléküldetések hozzá kb. 20-25 lenne. Ááá, nagy királyság lenne :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 13. 19:42

Neil írta:Ááá, egy Packie-s DLC, hmm... :D Egy vérbeli bankrabló,4-5 nagyobb balhé, plusz néhány mellékküldetés. :) De lehetne mondjuk 2 pénzszállítórablás, 3 bank, 4 ékszerüzlet rablása, plusz egy esetleges kaszinós balhé.Ez 10 nagy balhé, melléküldetések hozzá kb. 20-25 lenne. Ááá, nagy királyság lenne :)
És az lenne a legnagyobb királyság, ha ezt mind ingyen kapnánk. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 06. 13. 20:31

manhunt2000 írta:Nem olvastam bele nagyon a többi kommentbe,de niko belic ideutazna liberty-ből és valamelyik GTA V főszereplőnek dolgozna először nem lenne rossz,vagy packie a 4-ből vele élhetnénk át a rablásokat,meg egyéb küldetéseket.:D
Én is gondolkodtam egy ehhez hasonló DLC-n, viszont én Niko Bellices ötletet támogatom, hiszen milyen jó lenne már, ha átimportálnád a GTA IV-es mentésedet a GTA V-be (hasonlóan a Mass Effect 3-hoz), s az alapján dönti el a játék, hogy az alku vagy a bosszú befejezést töltöd be, s ezáltal Roman is benne lehet a DLC-ben, de csakis akkor, ha a bosszút választottad a GTA IV-ben!
Ugye, milyen jó lenne? :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Atlas
CJ zoknija
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. 07. 30. 14:43
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Atlas » 2014. 06. 18. 13:21

Nem is rosz ötlet! Csak Roman-t ne!! Már elegem volt amikor egy nap vagy hatvanszor felhívott bólingozni. -.-
"Surviving is winning, Everything else is bullshit!" - Michael De Santa

Válasz küldése