GTA V Story DLC-k

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 03. 26. 15:47

Én csak azt nem értem, hogy a nagyobb Online fejlesztéseket (Flight School, Heists, VIP/Yacht, Lowriders) miért nem tudták áttenni single-be is. Most nem lehetett volna megoldani, hogy a sztori után (vagy inkább közben) Lester felhív és mondja, hogy raboljuk már ki a Pacific Standard-ot is? Vagy esetleg a Lowrider-es küldiket? Lehetett volna egy külön mellékszál, amiben Franklin és Lamar felvirágoztatják a lowrider-eket (mint az Online-ban). Még a yacht-ot is el tudnám képzelni a sztoriban. Ezek mind-mind tök jó dolgok lennének, de valahogy ez elsuhant a fejlesztőgárda mellett.
Egyébként én úgy gondolom, hogy csak akkor számíthatunk új bejelentésre, amikor az Online még a mostani állapotnál is laposabb lesz, amikor már tényleg nem lehet új dolgokat kihúzni belőle. Tehát legfeljebb jövő évben számítsunk valamikor bejelentésre. Azután még 2-3 év, és tá-dá, remélhetőleg egy, az elődök hibáit kijavító, teljes értékű GTA VI-vel gazdagodunk majd, ami remélhetőleg Vice City-ben és a Vercetti Mafia utáni korszakban fog játszódni.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 03. 27. 11:52

dani.szentgali: Igen, sajnos egyetértek veled. Én is elképzelhetőnek tartom, hogy a Rockstar nem fog több sztoris GTA-t csinálni. Kinézem belőlük, hogy egy GTA Online 2-t fognak kiadni majd, és még sorolhatnám... -.- A GTA nem multiplayeres játéksorozat!

Arminho: Szerintem azért nem tették bele ezeket az Online-os frissítéseket a sztoriba, mert ugyebár pénzbe kerül szinkronszínészeket keresni, és gondolom, ha a sztorihoz is jöttek volna új küldetések, akkor elég sokat kellett volna fizetni a szinkronszínészeknek. Aztán pluszmunka is lett volna, és a Rockstar túl lusta, hogy megerőltesse egy kicsit magát.
Vice City maga lenne a mennyország! Csak sajnos én már szkeptikusan fogok hozzáállni a GTA VI-hoz az V miatt. Elég csak azt figyelembe venni, hogy mennyire felhypeolták az V-öt, és végül mi lett belőle... :@

Egyébként ezt találtam a neten:
http://www.gamestar.hu/egy-jelentes-sze ... -volt.html
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 27. 14:42

Ne higgy el mindent, amit a GSO-n olvasol.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 27. 15:29

A Gta v nem lett rossz játék, csak Október elsejétől kezdve jött a pokol. Engem meg kiakaszt, hogy minden második játékos egy 9 éves.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 03. 27. 15:48

Mert 14 évesen te már sokkal érettebb vagy.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2016. 03. 27. 17:29-kor.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 27. 16:58

Most ezt ugy mondtad, mintha te 2x annyi volnál. :P
És nem mindegy, hogy 9 vagy 14 valaki.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 03. 27. 18:19

De teljesen mindegy, mivel nem a kor számít, hanem hogy mennyire érett valaki. Ez meg főleg a szülőktől függ, mivel az első nyolc-tíz évben ők befolyásolják a gyereket a legjobban. Duh!
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 27. 19:02

Apum mindig azzal szivat, hogy bárcsak visszavezetnék a kötelező katonaságot. Én meg mindig azt mondom, hogy örömmel mennék...
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 03. 27. 22:49

Egyébként van két ötletem, hogy miért nem kaptunk még a GTA V-höz sztoris DLC-t. Az egyik az, hogy talán az idei E3-on bejelentenek egy sztoris DLC-t. A másik pedig az, hogy miután már tényleg nagyon ellaposodik az Online, és már egyáltalán nincs semmi ötletük a fejlesztőknek, akkor bejelentik a sztoris DLC-t. Mit gondoltok ti erről?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 28. 04:33

Az E3-n nem csak 'rendes' játékokat szoktak bejelenteni?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 28. 06:15

Remélem nem jelentik be. Amúgy meg a Rockstar leszarja az E3-at. Egyébként. A Take2 most a Mafia 3-al lesz elfoglalva, nem valószínű hogy beállít valaki (Microsoft, Sony, Take2) a Rockstar 10 megatonnás atombombájával, hogy lezúzzák a Mafia hype vonatot. Ha bejelentenek valamit (ami qhurvára remélem, hogy egy GTA lesz, nem valami ratyi kis DLC lesz egy alavult 3 éves játékhoz), az leghamarabb ősszel lesz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 03. 28. 23:41

NikitaDragovich írta:Egyébként van két ötletem, hogy miért nem kaptunk még a GTA V-höz sztoris DLC-t. Az egyik az, hogy talán az idei E3-on bejelentenek egy sztoris DLC-t. A másik pedig az, hogy miután már tényleg nagyon ellaposodik az Online, és már egyáltalán nincs semmi ötletük a fejlesztőknek, akkor bejelentik a sztoris DLC-t. Mit gondoltok ti erről?
A Rockstart nem érdekli az E3. Már lassan tíz éve, hogy utoljára bármit is bejelentettek/csináltak volna azon az expón. Szóval ha te az E3-tól várod a GTAV-ös sztori DLC-k bejelentését, sajnos azt kell mondjam, nagy valószínűséggel hiába vársz. :( Az szinte teljesen kizárt, hogy az E3-mon bármilyen GTA-val vagy Rockstar játékkal kapcsolatos dolgot bejelentenek. Az már inkább elképzelhető, hogy majd a GTA Online népszerűségvesztésekor végre kicsit leszállnak a folytonos fejlesztéséről és hajlandóak lesznek foglalkozni a singleplayer móddal is, csak az a gond, hogy a sok GTA Online-on élő fanboy nem valószínű, hogy egyhamar leszáll majd a multiplayer módokról és a Rockstar igazi drogdílerként adja meg nekik az anyagot a sok Online fejlesztéssel, ingyenes DLC-vel, Online dupla vagy tripla jutalmas eventekkel, satöbbivel. Szóval sajnos egyre biztosabb az én feltevésem, miszerint még egy-két évig fejlesztik az Online-t, majd a gigászi bevétel és népszerűség által elvakítva teljesen elfelejtik, valójában miről is szól - vagyis inkább miről is kéne szóljon a GTA, és készítenek egy új GTA-t, amiben egyáltalán nem lesz sztori mód, csak egy ingyenes és fizetős tartalmakkal folyamatosan bővülő Online játszótér a sok hülyegyereknek.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 04. 22. 21:42

Bárcsak igaz lenne. A bátyám mutatta, de szerintem ez csak pletyka.
http://www.geek.com/games/gtav-story-dl ... s-1652966/
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 04. 22. 21:55

Biztos, hogy kamu. Nem értem, hogyha valaki leír valamit az interneten, azt miért kell elhinni, meg átvenni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 04. 23. 10:24

Egyértelműen kamu az egész. Már igazán megszokhattuk, hogy a Rockstar az egyetlen olyan játékfejlesztő cég, akinél ha nem történik hivatalos bejelentés, akkor minden egyéb hír csak kamu, amit szenzációhajhász oldalak hirdetnek töménytelen mennyiségben az interneten. Ráadásul én úgy emlékszem, hogy még a játék megjelenése előtt közölte a Rockstar, hogy magát Los Santos-t is nagyon sok idő volt elkészíteni, ezért se az akkor még készülő alapjátékban, se későbbi DLC-kben ne várjuk a San Andreasban megismert másik két város felújított változatát.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése