GTA V Story DLC-k

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 04. 12. 22:22

Kiadhatnának három különálló sztori DLC-t, amelyek kiegészítenék a három karakter, Michael, Trevor és Franklin sztoriját. Pontosabban olyan DLC-kre gondolok ezalatt, amelyek külön mutatják be a három bűnöző előtörténetét, és- a régi részekhez hasonlóan- csak egy karaktert lehetne végig irányítani. Mivel a GTAV prológusában Michael és Trevor előtörténetét már többé-kevésbé megismerhettük, ezért én leginkább arra lennék kíváncsi, hogy Franklin hogyan boldogult LS városában, mielőtt találkozott volna a két veteránnal, hogyan épült bele a gettóba és hogy miket csinált a bandájával, mielőtt megunta volna a thug life-ot.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 04. 18. 23:46

Húsvétra vmi DLC nem jön?
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 04. 19. 08:34

Húsvét, easter eggek, szerintem nem hagyják ki, és lesz valami hasonló meglepetés, mint karácsonykor. :) Igaz, most nincsenek olyan hírek, hogy modderek valamilyen rejtett fájlokat találtak volna.

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 04. 19. 08:56

Kíváncsi leszek, hogy mi jön. :)
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 04. 22. 09:36

Én örülnék:
-hidraulikának (lehet rosszul irtam :D )
-nitronak (ez nagyon kellene mert sokszor előfordult velem hogy pár centire vagyok az ellenféltől hogy kielőzem mielőtt beér a célba [egy online race-ban] de persze nem sikerül szóval ilyenkor jön kapóra a nitró
-egy olyan világnak hogy pl: elhajózunk/repülünk Északra és előbb-utóbb elérünk Liberty Citybe vagy ha gta VI Vice City-ben fog játszodni akkor ezt lehessen ugy megoldani hogy elrepülőzünk San Andreas-ba
-új sport autóknak (pl: halálos iramban levő sexi kocsik :D )
-új fegyverek
Nagyából ennyi :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 04. 22. 23:10

Felvázolom, hogy mit szeretnék a GTA V-ön és az Online-on belül!

Szóval:
- Ketrecharcok (GTA O és V)
- A TBoGT-ból megismert csajozás az éjjeli bárokban, tehát térjen vissza a táncolás más-más lányokkal! (GTA O és V)
- Bandaháborúk a Ballassal, Vagossal, Lost MC-vel, Aztecassal, Marabunta Grande-vel, Professionalssal, Los Santos-i Triádokkal, Örmény maffiával és a Kkangpae-al. (GTA V)
- North Yankton és Liberty City, illetve Vice City feltérképezése (GTA O és V)
- Cosa Nostra visszatérése (GTA O és V)
- Újabb rablások (GTA O és V)
- Kaszinózás (GTA O és V)
- Lester merényletei (GTA V) = Ezt kapjuk meg hamarosan.
- Autóleszállítások Brucie Kibbutznak, avagy Simeonnak (GTA V)
- A IV-ből megismert rendőrözés (GTA V)
- Vadászat továbbfejlesztése. Ez alatt arra gondolok, hogy le lehessen nyúzni az állatokat, s a zsákmányt eladhatod a Burger Shotnak vagy a Cluckin' Bellnek. (GTA O és V)
- Burger Shot és Cluckin' Bell bejárhatása, és evészet visszatérése. (GTA O és V)
- Kosárlabdázás (GTA O és V)
- Bowling (GTA O és V)
- Biliárd (GTA O és V)
- Focizás (GTA O és V)
- Léghoki (GTA O és V)
- Izmosítás a konditermekben (GTA O és V)
- Csatlakozás az epszilonistákhoz, avagy a Lost MC-hez, Ballashoz, Vagoshoz, Familieshez vagy az Aztecashoz (GTA O)
- A Crewednek vásárolhatsz egy törzshelyet, ahol adhattok egymásnak küldetéseket, s együtt megtámadhatjátok ellenséges játékosok vállalatait. (GTA O)
- Családalapítás. Hasonlóképpen, mint Michaelnél. Például meg lehetne házasodni az Online-ben, s gyermekeid is lehetnének. (GTA O)
- Randizás a Love-meet.net-en. (GTA V)
- Niko és Roman Bellic, illetve Luis Lopez, Gracie Ancelotti, Gay Tony, Little Jacob, Dwayne Forge, Armando Torres, Henrique Bardas, Angus Martin, Michael Klebitz (Johnny tesója), Brucie és Mori Kibbutz, valamint Yusuf Amir visszatérése. (GTA V)
- Végezetül egy olyan TLAD-ra hasonlító DLC, melyben Johnny bátyját, Michael Klebitztet irányítjuk, akivel megbosszuljuk Johnny halálát. A történet végén pedig Trevort kéne kinyírni Ronnal és Wade-del együtt.
És még sorolhatnám :).
Emellett ajánlom az alant látható linket mindenkinek, melyet a GTA Forumson találtam még januárban.
http://i.imgur.com/egy7DuL.png
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Franklin
Sprunk-függő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2013. 03. 30. 14:39

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Franklin » 2014. 04. 23. 11:42

Szerintem azokat várjuk amit a R* beígért, már ha kiadják őket.
“Grove Street, home. At least it was before I fucked everything up!”

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 23. 15:18

Nikita ötletei nagyon jók, főleg a bandába állás, illetve a más bandák megtámadása GTA Online-on. De sajnos ezek hiú álmok, szerintem a Rockstar nem nagyon fog ezekre figyelni, inkább a most "beígért" dolgokat tenné bele a játékba. :(
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 06. 07. 16:05

Elgondolkodtam egy kicsit, hogy mégis milyen DLC-ket szeretnék a sztorihoz. Leírom ötleteimet:

Valószínűleg kiadják a rablásokat az Online-hoz, utána pedig ELVILEG jönnie kéne már Trevor, Michael és Franklin kalandjai folytatásának. Ámbár leginkább annak örülnék, ha kapnánk egy visszaemlékezés féleséget, mégpedig eme DLC bemutatná Franklin korábbi életét a bandázás világában, s Michael és Trevor rablásait North Yanktonban. Milyen jó lenne látni, ahogyan a Grove Street-et elfoglalják a Ballasok, s a társaiddal szerzed a területeket, avagy Michaellel és Trevorral kalandozol a havas Ludendorffban és a környező falvakban/városokban. Emellett még rengeteg dolgot ki lehetne hozni a GTA V-ből, gondolok itt a vadászat fejlesztésére, avagy egy újabb rablásokra, esetleg kaszinózásra. Csakhogy a Rockstar kussol, és csakis az Online-hoz dobálnak ki "felesleges" DLC-ket. Nem értem, mi tart ennyi ideig a R*-nak! Minek kell ezt csinálni a rajongókkal? -.- Miért nem teszik már elérhetővé azokat a kiberakott rablásokat?! Őszintén szólva: Már december vége óta ígérgetik a DLC-ket, s sehol semmi! Nagyon remélem, hogy egy-két hét múlva végre kipróbálhatjuk a heisteket, s utána csinálhatjuk Lester küldetéseit a sztoriban.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 07. 16:46

Tetszenek az ötleteid, én is valami hasonlóra vágyom. Csak előtte valóban kellenének a Heist-ok az Online-ba. Bár nem vagyok akkora híve a GTA Online-nak, mégis egész sokat játszottam vele az utóbbi időben, de nagyon látszik rajta, hogy kéne valami vérfrissítés, bár a singleplayer módhoz képest még mindig jobbnak mondható a helyzet. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a sztori és a nagyobb hangvételű mellékküldetések elvégzése után egy dögunalom az egész játék. Jó, oké, ott vannak a minijátékok meg a karakterek statisztikái, valamint az űrhajóalkatrészek meg a levéldarabok, amelyeket fel kell vinni maxra és össze kell szedni, és ez beletelik egy kis időbe, de utána konkrétan a szokásos hülyéskedésen kívül nem sok mindent lehet csinálni. Arról meg nem is beszélve, hogy elég frusztráló az is, hogy a sztori meg a mellékküldik elvégzése után egyáltalán nem lehet nagyot kaszálni, ezáltal pedig nem tudjuk megvásárolni a drága ingatlanokat. Nem értem, miért nem lehetett volna berakni valamit a sztori után, vagy hogy miért nem lehet freeroamban a három karakterrel rablásokat végezni, hogy legalább esélyem legyen megvenni pl.: a golfpályát. Persze ott a tőzsde, de az mégsem ugyanolyan, mint néhány rablás.

Azt mondjuk megemlítem, amit már párszor is megírtam, hogy én nem haragszom azért az ingyen DLC-kért, még akkor sem, ha "feleslegesek". Ameddig ingyen van, addig azt mondom, adjanak csak nyugodtan DLC-ket. Bár a nagyobb sztori-DLC-ket is ingyen adnák.

A sztori-DLC-kkel kapcsolatban szerintem is az lenne a legreálisabb, amit NikitaDragovic is írt előttem, persze az is benne van a pakliban, hogy hiába a fenti példák lennének a leglogikusabbak, a R* teljesen ellenkező módon is alakíthatja a dolgokat. Mondjuk Trevor és Michael ide-oda, Ludendorff DLC szinte biztosan lesz. Bár az őszintét megvallva, még mielőtt bármilyen DLC-t is kiadnának akár az Onlineba, akár a sztorihoz, előtte nem ártana kijavítani az alap sztorimódban lévő hibákat, például a kocsik egy idő után még mindig eltűnnek a mentőház melletti garázsból, ami nem kicsit idegesítő, főleg ha az ember sok pénzt költ rá, amit a sztori végigjátszása után már nem fog tudni visszaszerezni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 07. 22:22

Szerintem meg a R* az E3-on fogja bejelenteni a dolgokat.Szerintem azért is vártak ennyit hogy végre ott legyenek újra az E3-on mert sok éve már nem voltak ott.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 08. 11:22

de az alap storyban is benne lehetett volna, hogy a Vinewood-i bankot is ki lehessen rabolni..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 06. 08. 12:50

dani.szentgali írta:Tetszenek az ötleteid, én is valami hasonlóra vágyom. Csak előtte valóban kellenének a Heist-ok az Online-ba. Bár nem vagyok akkora híve a GTA Online-nak, mégis egész sokat játszottam vele az utóbbi időben, de nagyon látszik rajta, hogy kéne valami vérfrissítés, bár a singleplayer módhoz képest még mindig jobbnak mondható a helyzet. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de a sztori és a nagyobb hangvételű mellékküldetések elvégzése után egy dögunalom az egész játék. Jó, oké, ott vannak a minijátékok meg a karakterek statisztikái, valamint az űrhajóalkatrészek meg a levéldarabok, amelyeket fel kell vinni maxra és össze kell szedni, és ez beletelik egy kis időbe, de utána konkrétan a szokásos hülyéskedésen kívül nem sok mindent lehet csinálni. Arról meg nem is beszélve, hogy elég frusztráló az is, hogy a sztori meg a mellékküldik elvégzése után egyáltalán nem lehet nagyot kaszálni, ezáltal pedig nem tudjuk megvásárolni a drága ingatlanokat. Nem értem, miért nem lehetett volna berakni valamit a sztori után, vagy hogy miért nem lehet freeroamban a három karakterrel rablásokat végezni, hogy legalább esélyem legyen megvenni pl.: a golfpályát. Persze ott a tőzsde, de az mégsem ugyanolyan, mint néhány rablás.

Azt mondjuk megemlítem, amit már párszor is megírtam, hogy én nem haragszom azért az ingyen DLC-kért, még akkor sem, ha "feleslegesek". Ameddig ingyen van, addig azt mondom, adjanak csak nyugodtan DLC-ket. Bár a nagyobb sztori-DLC-ket is ingyen adnák.

A sztori-DLC-kkel kapcsolatban szerintem is az lenne a legreálisabb, amit NikitaDragovic is írt előttem, persze az is benne van a pakliban, hogy hiába a fenti példák lennének a leglogikusabbak, a R* teljesen ellenkező módon is alakíthatja a dolgokat. Mondjuk Trevor és Michael ide-oda, Ludendorff DLC szinte biztosan lesz. Bár az őszintét megvallva, még mielőtt bármilyen DLC-t is kiadnának akár az Onlineba, akár a sztorihoz, előtte nem ártana kijavítani az alap sztorimódban lévő hibákat, például a kocsik egy idő után még mindig eltűnnek a mentőház melletti garázsból, ami nem kicsit idegesítő, főleg ha az ember sok pénzt költ rá, amit a sztori végigjátszása után már nem fog tudni visszaszerezni.
Teljesen egyetértek veled! Ugyanez a helyzet nálam is, főleg, hogy az első mentésemben 180 óránál jártam. Megcsináltam minden egyes küldetést a főszál előtt. Itt gondolok az ugratásokra, repülőzésekre, hidakra, hajóroncsokra, levelekre és még sorolhatnám... Sőt, a játék 100%-os végigjátszása után mindegyik baráttal megcsináltam az összes baráti tevékenységet (sztriptízbár, darts, ivászat, mozi, golf, tenisz), illetve Franklinnel megszereztem az összes golfos ellenfelet, valamint összeszedtem a tengerben lévő rejtett táskákat, melyek kisebb-nagyobb összeget tartalmaztak és fontos megjegyzés, hogy mindegyik karakterrel teljesítettem a triatlonokat és a lőteres kihívásokat is. Ennyi! A GTA V-ben mindent sikerült teljesítenem, kivételt képeznek ez alatt a tőzsdézés, az összes random event, és a repülőzés avagy a lőteres kihívások aranyra való befejezését. + az összes ingatlan megvétele, s az azokat tartalmazó küldetések megcsinálása.

Habár nem olyan régen újrakezdtem a GTA V-öt, jelenleg 34%-nál tartok és csak MOST leszek az első rablásnál! Sokkal jobban odafigyelek a random eventekre, merthogy meg szeretném csinálni az összeset. (Megjegyzés: A random eventeket MÁR a játék legelejétől kezdjétek el keresni, mert a sztori után vannak olyanok, amik nem lesznek elérhetőek, például: Simeon Yetarian megölése, amit az első Lesteres küldetés - Jay Norris legyilkolása - után lehet megcsinálni!)

Összegezve a napokban kezdtem el keresni Leonora Johnson leveleit és utána az ugratókat is megcsinálom, s talán akkor elkezdem az első rablást, merthogy a Mr. Philips c. misszióban megkapjuk Trevor karakterét.

Ettől eltekintve én szeretnék egy olyan DLC-t is, ami megmutatja, hogy mi lett a három befejezés után. Tehát az A, B, C Opció is kap egy folytatást DLC-ként, s így azok is jól fognak járni, akik nem a C-t választották a játék végen. (Én most az A-t fogom megcsinálni.)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Atlas
CJ zoknija
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. 07. 30. 14:43
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: Atlas » 2014. 06. 09. 13:33

(Megjegyzés: A random eventeket MÁR a játék legelejétől kezdjétek el keresni, mert a sztori után vannak olyanok, amik nem lesznek elérhetőek, például: Simeon Yetarian megölése, amit az első Lesteres küldetés - Jay Norris legyilkolása - után lehet megcsinálni!)
Szóval ha nem csinálom meg az elejétől kezdve a random eventeket akkor már nem is lehet 100%-os a játék?
"Surviving is winning, Everything else is bullshit!" - Michael De Santa

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: GTA V Story DLC-k

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 06. 09. 14:59

Atlas írta:Szóval ha nem csinálom meg az elejétől kezdve a random eventeket akkor már nem is lehet 100%-os a játék?
Nem, dehogy! :D Csakis 14 random eventet kell megcsinálni a 100%-hoz, a többi csak önszorgalom! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése