GTA 5 Az elveszett küldetések nyomában

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Válasz küldése
Tomi
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. 04. 06. 18:09

GTA 5 Az elveszett küldetések nyomában

Hozzászólás Szerző: Tomi » 2014. 04. 06. 18:31

Tisztelt GTA rajongók !

Ezúton szeretném kérni tanácsaitokat, segítségeiteket az alábbi dologgal kapcsolatban.
A GTA 5-el az a nagy problémám, hogy mikor olyanom van megcsinálok jó néhány küldetést, és minden teljesített küldetés után azonnal elmegyek aludni az adott, éppen irányított szereplővel és mentem a játékot.
Ez mindaddig rendben is van míg ki nem kapcsolom az x box 360 konzolomat, mert ezután, ami történik az idegtépő.
Ugyanis mikor legközelebb bekapcsolom a konzolt, hogy ismét elmerüljek a Rockstar virtuális világában, az fogad, hogy legalább 5, de esetenként akár több küldetéssel is visszább vagyok, mint amit előzőleg teljesítettem, mintha sosem csináltam volna meg a hiányzó küldetéseket, ezért egész egyszerűen lehetetlen haladjak a játékkal, hiszen 1-et lépek előre és 5-öt hátra. Nem tudom, hogy mitévő legyek, ebben kérnék segítséget !


A válaszokat előre is köszönöm !

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA 5 Az elveszett küldetések nyomában

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 04. 06. 19:21

Üdv!
Kérlek ne nyiss új topikot minden kérdésnek, erre jó a Segítség nevű fórum!
Egyébként nem tudom mi a gond, én PS3-as vagyok, nem tudom, hogy az XBOX 360-on más valami.
Well look who's back

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: GTA 5 Az elveszett küldetések nyomában

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 04. 06. 19:34

Be van kapcsolva az automatikus mentés?

Egyébként így kapásban azt tudom csak javasolni, hogy törölj minden mentési adatot, csak akkor ugye mindened odaveszne, íígy előtte érdemes felvenned a kapcsolatot a Rockstar Supporttal.

Válasz küldése