[PC] Kérdés - válasz

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 10. 21. 18:36

Köszönöm a választ. Sajnos amiket írtál, azok közvetelnül Franklin és Jamar küldetés után még nem érhetőek el.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 21. 18:58

Amugy az Lamar. :D Bocsánat, de nem tudom, hogy mi mikor elérhető, csak pár dolgot. :P De azokat is érdemes kiprobálni amiket mondtam:)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Neil » 2015. 10. 22. 15:20

Sziasztok. Honnan lehet letölteni az updateket kalózverzióra?
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 22. 15:56

Én szerintem arra nem lehet. Meg se online-ozni, szóval olyan 83% hogy nem nagyon fogsz arra Update-eket tölteni :D De lehet vannak kalózverziós update-ok. Nem tudom.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Neil » 2015. 10. 23. 17:53

Köszi. :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 10. 27. 18:25

Lehet, hogy buta kérdés, mert hogy itt van a polcomon a játék, meg telepítve a pc-re is, de nem emlékszem.

Az érdekelne, hogy a PC-s játék teljes, játszható formában a lemezeken van, csak valami javítás jött hozzá első nap, vagy csak egy része van a lemezen a játéknak és a többi a netről jött hozzá? Illetve, ha az egész rajta van a lemezeken, akkor indul e a 0 day patch nélkül?

És hogy miért érdekes ez.

Most olvastam a Fallout 4-ről, ahol csak a fele játék lesz lemezen, többi a netről jön le. És eszembe jutott, hogy mi lesz ezekkel a játékokkal X év után, amikor már elfeledkeznek róluk. Gondolom lelövik a szervereket is, de akkor honnan lehet letölteni a játék másik felét? A játékot megvetted, kifizetted, de teszem azt 5 év múlva már nem tudsz játszani.

GTA IV-nél, ha jól rémlik még nem volt ilyen gond, ott a komplett játék a lemezen volt, bár nem kevés frissítés jött a Live-on keresztül. Még szerencse, hogy az még működik.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 10. 27. 23:47

A lemezeken valóban nincs rajta a teljes játék, pár gigát le kell tölteni hozzá a működéshez. Nem hinném, hogy valaha lelövik a szervereket, mert valószínűleg a következő játékok is a social clubot fogják támogatni. Nem hülye a Rockstar, hogy hagyja elrohadni az eddigi legnépszerűbb játékát. 10 év múlva is árulni fogják majd tizedáron, mint most a 3D-s részeket.
A Fallout 4 pedig Steamet használ, a lemezes verzió is. Amíg van Steam, játék is lesz.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 03. 19:43

Szeretnék utcai, városi autóversenyekhez egy gyors, jól irányítható autót. Mit lenne érdemes beszerezni?

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2015. 11. 03. 21:08

Nekem a P20 volt eddig a legszimpatikusabb, nagyon jól gyorsul, jó a végsebessége, jól kanyarodik és nagyon jó is néz ki.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 11. 03. 21:30

Rahar írta:Szeretnék utcai, városi autóversenyekhez egy gyors, jól irányítható autót. Mit lenne érdemes beszerezni?
Super autókból: Adder, Entity XF, Osiris, Turismo R, Zentorno, T20
Sport: Massacro, Rapid GT
Motor: Bati, Akuma, Lectro
Ezeket érdemes még fullosra feltuningolni, mert versenyekben csak úgy van esélyed.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 03. 21:43

Egyébként a leggyorsabb autó az a T20. A sport autók közül a Massacro, a motoroknál pedig az Akuma.
Na meg az Old-School kocsik a menők szóval:
Muscle-k közül Next gen-en a Dukes (vagy még mellette lehet a Coquette Blackfin :) ), Sport Classic-októl pedig a Coquette Classic :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 04. 09:23

Köszönöm a válaszokat, a motoroknak már régebben utánanéztem, a reptérről szoktam beszerezni.
Az autóknak utánanézek, hogy honnét tudom megszerezni őket, valamint kipróbálom, hogy mennyire irányíthatóak, mennyire fordulékonyak. Egyébként ilyen szempontból melyik autóval érdemes próbálkozni?

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 11. 05. 15:41

Gonzales írta:Egyébként a leggyorsabb autó az a T20. A sport autók közül a Massacro, a motoroknál pedig az Akuma.
Na meg az Old-School kocsik a menők szóval:
Muscle-k közül Next gen-en a Dukes (vagy még mellette lehet a Coquette Blackfin :) ), Sport Classic-októl pedig a Coquette Classic :)
Arminho írta:
Rahar írta:Szeretnék utcai, városi autóversenyekhez egy gyors, jól irányítható autót. Mit lenne érdemes beszerezni?
Super autókból: Adder, Entity XF, Osiris, Turismo R, Zentorno, T20
Sport: Massacro, Rapid GT
Motor: Bati, Akuma, Lectro
Ezeket érdemes még fullosra feltuningolni, mert versenyekben csak úgy van esélyed.
"Egyenes a gyors autóknak, kanyarok a gyors a sofőröknek." Colin McRae
Rahar írta:Köszönöm a válaszokat, a motoroknak már régebben utánanéztem, a reptérről szoktam beszerezni.
Az autóknak utánanézek, hogy honnét tudom megszerezni őket, valamint kipróbálom, hogy mennyire irányíthatóak, mennyire fordulékonyak. Egyébként ilyen szempontból melyik autóval érdemes próbálkozni?
Ha singleplayerre gondolsz, ott mindegy, hogy mivel, mert ha nagy előnyt autózól ki mögéd spawnolja az autókat, ha meg előtted vannak, belassítja őket. Multiban meg, ha nincs pénzed tunningra, hostold te a versenyeket és kapcsold ki a custom autókat, hogy a lófaszgyurkák ne győzzenek le erőből.
Gyenge napok vannak...

Rahar
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2015. 09. 27. 15:44

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Rahar » 2015. 11. 05. 16:25

Singleplayerben játszok, általában motorral közlekedek, több motort is használtam, míg végül utánaolvastam és a reptérről elvittem az Akurát. Hát az irányíthatóság és gyorsulás tekintetében az összes eddig általam kipróbált motorkerékpár felett van.
Arra gondoltam, hogy hátha autók tekintetében is van egy nagyon jól gyorsuló és irányítható, ha nem is a legnagyobb végsebességű lehetőség.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 11. 05. 16:29

Jó ez az idézet Rockstar! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése