[PC] Kérdés - válasz

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 05. 22. 18:48

totyak írta:Michael-en kívül a többi karakternek is vannak olyan saját küldetései, amiket csak ők csinálhatnak meg? Michaelnél ilyenek pl. a Kifflom küldetések, szóval ilyesmikre gondolok.
A fegyverválasztó körben hogy tudok az egyes kategóriákon belül levő több féle fegyver között váltani, egyszerűen nem jövök rá? Pl. egy mezőre kerül a sticki bomb, meg a benzines kanna, de nem tudok köztük váltani.
És vajon Franklinnel miért nem kapok több Stranger & Freaks küldetést? A 100%-hoz 20 kellene, de csak 15-öt csináltam meg és nem ad többet. És kb. már egyik karakterrel sem tudok semmit sem csinálni, csak gyűjtögetni a leveleket, meg az űrhajó darabkákat.
1. Vannak (Children of the mountain, Altruist camp stb.)
2. Tab + Egér görgő
3. Elvileg van olyan strangers & freaks ami a 100% után jön, de ebben a kérdésben nem tudok többet segíteni.

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 05. 23. 00:04

Michael Epsilonos küldetései S&F küldetések hisz kérdőjellel kezdődik. Több kultusszal kapcsolatos S&F küldetés nincs. Igaz hogy van ezen kívül még ez a két kultusz de azok nem S&F küldetések.
Trevor Altruist camp "küldetése" talán egy random eventnek nevezhető vagy még annakse hisz elvégzését nem számolja a játék random eventként. Továbbá elérését is megelőzi 4 ember leszállítása oda akiket a valódi random eventek során kell felvenni ilyen pl Hitch Lift vagy Drunk Driver valamelyike.
Franklin Children of the mountain feladata meg semmi más mint az interneten való pötyögés hogy az adományozásokkal összesen 15.197$-ért kapj egy pólót. Ezaztán a küldetés egy lépést sem kell megtenni közbe.

Szerintem egyértelmű hogy a 100% után elérhető S&F nem számít bele a 100%-ba. xD
Tehát akkor a stat szerint 5db S&F hiányzik.
1. Az összes levél összeszedése után elérhető lesz egy S&F.
2. Az összes űrhajó darab összeszedése után szintén elérhető lesz egy S&F pontosabban az Omegával történő második találkozás ugyebár az első találkozás által nyílt meg a darabok szedésének lehetősége.
3.4.5. (Lehet hogy megcsináltad de ebből hogy 5 hiányzik erre tudok tippelni.)
Tonya harmadik illetve negyedik ilyen feladata nincs jelölve a radaron hanem azáltal indul hogy felhívod. Amúgy az ötödik feladata ismét jelölve lesz.

További teljesítést akadályozó lehetséges momentumok:
-Maryn S&F küldetése csak nappal érhető el.
-Dom negyedik S&F küldetése csak akkor érhető el ha az összes ejtőernyős ugrás teljesítve lett.
-Barrynek és Beverlynek vannak olyan S&F küldetései melyek a radaron zöld aurákkal vannak jelölve. (Bár kétlem hogy ezeket ne vetted volna észre.)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 05. 23. 09:58

Olyan is van, ami ingatlanhoz van kötve nem? Én megvettem azt ahol hordókat kell gyűjteni Michaellel, és megjelent egy nő, hogy szedjem össze a férje tengeralattjárójának a maradványait.
Guess who's back!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 05. 23. 12:32

Nemohalacska írta:Michael Epsilonos küldetései S&F küldetések hisz kérdőjellel kezdődik. Több kultusszal kapcsolatos S&F küldetés nincs. Igaz hogy van ezen kívül még ez a két kultusz de azok nem S&F küldetések.
Trevor Altruist camp "küldetése" talán egy random eventnek nevezhető vagy még annakse hisz elvégzését nem számolja a játék random eventként. Továbbá elérését is megelőzi 4 ember leszállítása oda akiket a valódi random eventek során kell felvenni ilyen pl Hitch Lift vagy Drunk Driver valamelyike.
Franklin Children of the mountain feladata meg semmi más mint az interneten való pötyögés hogy az adományozásokkal összesen 15.197$-ért kapj egy pólót. Ezaztán a küldetés egy lépést sem kell megtenni közbe.

Szerintem egyértelmű hogy a 100% után elérhető S&F nem számít bele a 100%-ba. xD
Tehát akkor a stat szerint 5db S&F hiányzik.
1. Az összes levél összeszedése után elérhető lesz egy S&F.
2. Az összes űrhajó darab összeszedése után szintén elérhető lesz egy S&F pontosabban az Omegával történő második találkozás ugyebár az első találkozás által nyílt meg a darabok szedésének lehetősége.
3.4.5. (Lehet hogy megcsináltad de ebből hogy 5 hiányzik erre tudok tippelni.)
Tonya harmadik illetve negyedik ilyen feladata nincs jelölve a radaron hanem azáltal indul hogy felhívod. Amúgy az ötödik feladata ismét jelölve lesz.

További teljesítést akadályozó lehetséges momentumok:
-Maryn S&F küldetése csak nappal érhető el.
-Dom negyedik S&F küldetése csak akkor érhető el ha az összes ejtőernyős ugrás teljesítve lett.
-Barrynek és Beverlynek vannak olyan S&F küldetései melyek a radaron zöld aurákkal vannak jelölve. (Bár kétlem hogy ezeket ne vetted volna észre.)
Köszönöm a segítséget (és persze Americanviking-nek is). Tonya telefonos küldetései maradtak ki. Kettőt gyorsan meg is csináltam. ezekszerint egy még lesz a térképen, illetve kell még a leveles és űrhajó darabos és pont meglesz a 20.
Alapvetően a legtöbb feladatot már megcsináltam, amit lehetett, már csak gyűjtögetés van vissza, meg a híd alatt repülés, knife flight-ok, ilyesmi. De gondoltam kimaxolom teljesen a single részt. Nem sejtettem, hogy ennyi rejtett kis tennivaló van benne.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 05. 23. 23:17

VoorstedelijkeViking írta:Olyan is van, ami ingatlanhoz van kötve nem? Én megvettem azt ahol hordókat kell gyűjteni Michaellel, és megjelent egy nő, hogy szedjem össze a férje tengeralattjárójának a maradványait.
Igen de az nem Frankliné s nemkell a 100%-hoz. A kérdés Franklin S&F küldetési felé irányult amik viszont kellenek. :)

HotPants182
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. 05. 24. 12:00

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: HotPants182 » 2015. 05. 24. 12:06

Nekem ezt a két hibaüzenetet dobja ki, amikor telepítem:

http://kepfeltoltes.hu/150524/lol_www.k ... es.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/150524/lol2_www. ... es.hu_.jpg

Nem eredeti a játék, hanem letöltött, Reloaded verzió. Microsoft.NET 4.5 telepítve, Windows 7 64 bit rendszer.

Mi lehet a megoldás? Választ előre is köszönöm :)

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: totyak » 2015. 05. 24. 17:27

Nemohalacska írta:
VoorstedelijkeViking írta:Olyan is van, ami ingatlanhoz van kötve nem? Én megvettem azt ahol hordókat kell gyűjteni Michaellel, és megjelent egy nő, hogy szedjem össze a férje tengeralattjárójának a maradványait.
Igen de az nem Frankliné s nemkell a 100%-hoz. A kérdés Franklin S&F küldetési felé irányult amik viszont kellenek. :)
Igazából jöhetnek egyéb rejtett, vagy kevésbé szem előtt levő tevékenységek is, nem muszáj, hogy a 100%-hoz kapcsolódjon. Szívesen kipróbálok mindent.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Carl
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. 02. 27. 20:26

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Carl » 2015. 06. 02. 13:43

PC-n létezik olyan cheat amivel csökkenteni tudom a körözési szintet? Nem lenne rossz... :roll:

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2015. 06. 02. 16:56

LAWYERUP

imi1990
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. 06. 05. 14:28

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: imi1990 » 2015. 06. 05. 14:47

Üdv

Olyan gondom lenne hogy feltelepítettem az eredetiben vásárolt 7 lemezes csodát.Telepítés után rögtön 5 gb-ot még letöltött nincs is ezzel baj,meg még utána 353.44 mb-ot majd elindult a játék és minden szép és jó.Nem szaggat nincsenek látható gondok.Ám amikor kiléptem majd ujra vissza ismét letölti a 353.44 mb-ot és ezt azóta minden indításnál ami elég bosszantó.Ha kikapcsolom a Wifit- hogy ne érzékeljen frissítést akkor meg el se indul, pedig ha jól tudom nem online játszok vele.Tud valaki megoldást erre a minden játék előtt frissítésre?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 06. 05. 23:29

Rendszergazdaként futtatod?

imi1990
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015. 06. 05. 14:28

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: imi1990 » 2015. 06. 06. 07:19

Igen .úgy is de rákattintok az ikonra ès utána bejön a social clubb ablaka ès kezd tölteni.arra gondoltam ha letörlöm a social clubbot lehet megoldás.nekem nem lènyeg a frissitès meg az online játèk.esetleg valaki más ötlet?

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Neil » 2015. 06. 13. 09:32

Szeretném megkérdezni, hogy aki i3-as processzorral játssza a GTA V-öt, az mennyire elégedett? Mennyi a max FPS? Lehet fixálni a 3 FPS-t? GTX 750 Ti 2GB kártyám van, 10 giga ram. Egy i3-assal hogy futna a játék?
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 06. 13. 22:29

Nézegess videókat YouTube-on, abból sokat megtudsz. A szobatársam gépében egy új Pentium Dual Core van, ami gyönyörűen viszi 40-60FPS-sel, úgyhogy gondolom az i3 is megfelel neki :)

A Frame Limitert elvileg a VSync-kel tudod bekapcsolni, vagy megadhatod parancssorban is, ha csinálsz egy commandline.txt fájlt (sima jegyzettömb fájl) a játék gyökérkönyvtárában, oda bemásolod hogy -frameLimit és a számot.

Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: [PC] Kérdés - válasz

Hozzászólás Szerző: Neil » 2015. 06. 14. 10:11

Köszi! :) És az a proci mennyi volt? Én egyébként olyan 30-40 FPS-sel beérném, az NPC-sűrűség fontosabb :)
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Válasz küldése